Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sací vibrátory na klitoris: nepopsatelná slast a ještě víc

6.říjen 2022
Sací vibrátory na klitoris: nepopsatelná slast a ještě víc

Vibrátory s funkcí sání klitorisu se pyšní těmi nejlepšími recenzemi od velmi spokojených uživatelek. Ty jsou unešené několikanásobnými nebo až explozivními orgasmy. Chcete dopřát své partnerce také takové potěšení? Nebo jste žena a toužíte prožít podobnou zkušenost? Čtěte dále.

Možná je na čase zapomenout na starý vibrátor. Děláme si legraci - nedělejte to. Uvědomte si však, že od 60. let, kdy se objevila kouzelná hůlka Hitachi (Hitachi Magic Wand), se sexuální technika vyvinula a nyní existují vibrátory pro ženy, které umožňují sání klitorisu. Mluvíme o erotických hračkách, které simulují orální sex - je to revoluce a my jsme pro ni.

Abychom plně pochopili kouzlo vibrátorů na sání klitorisu, musíme nejprve pochopit, jak fyziologicky funguje orgasmus.

Ať už máte penis nebo vulvu, měli byste vědět, že "orgasmus zahrnuje proudění krve a její setrvání v erektilní tkáni v genitáliích a následné uvolnění této krve rytmickými kontrakcemi pánevního dna," vysvětluje doktorka Laurie Mintz, sexpertka společnosti Lelo a autorka knihy Becoming Cliterate. U mužů je erektilní tkáň v penisu a u žen v klitorisu (který mimochodem zasahuje až 5 centimetrů dovnitř těla).

"Na rozdíl od tradičních vibrátorů, které jsou často navrženy tak, aby tlačily přímo na špičku klitorisu, jsou hračky na sání klitorisu obvykle navrženy tak, aby seděly kolem špičky klitorisu, obklopovaly ji a směřovaly tam dávky vzduchu nebo zvukových vln," říká Mintz. "Tím dochází ke stimulaci vnitřního i vnějšího klitorisu a k prokrvení této oblasti - což je základem orgasmu!"

Dobrá, teď, když už rozumíme fyziologii, si pojďme promluvit o vibrátorech s funkcí sání klitorisu a jejich úloze při sexu, protože věci se mění a vy byste se měli přidat.

Co přesně je sací vibrátor na klitoris?

Vibrátor na sání klitorisu funguje tak, že využívá kombinaci vzduchu, sání a trochy vibrací k dosažení orgasmu. Společnosti jako Womanizer, Satisfyer a Lelo jsou v současnosti předními značkami, které vyrábějí jedny z nejlepších hraček na trhu.

Vibrátory na sání klitorisu se vyrábějí v různých tvarech a velikostech, ale všechny mají nějaký druh nástavce nebo otvoru, který jde přes špičku klitorisu (část klitorisu na vnější straně vulvy). Nástavec pak "saje" vnější část klitorisu podobně, jako když partner používá ústa při orálním sexu.

Megwyn White, odbornice na sexuální pohodu a sexpertka společnosti Satisfyer, říká: "Tyto hračky využívají neuvěřitelný puls podobný vlnám, aby přiměly klitoris k orgasmu, který je mimo tabulky. Mnoho žen říká, že se to nepodobá žádné jiné stimulaci, jakou kdy pocítily, a že to skutečně vytahuje klitoris ke hře a účasti na hlubších úrovních důvěry a odevzdání se, přičemž vyzývá celé tělo, aby se otevřelo přijímání vln orgasmu."

"Tyto hračky také poskytují méně intenzivní pocity než tradiční vibrátory na klitoris, které mohou být pro někoho zahlcující nebo příliš silné," vysvětluje Mintz. Cole dodává, že tyto hračky mají ergonomický design i jsou tiché, což jsou klíčové součásti párových hrátek. Nebude vás rozptylovat bzučení vibrátoru a nehrozí, že se budete cítit "zastrašeni" sexuální hračkou. Je to výhra pro všechny.

11 nejlepších vibrátorů s funkcí sání klitorisu, které si můžete koupit:

Kromě vibrátorů na sání klitorisu, které jsme vyzkoušeli a zamilovali si je, bylo pro doporučení osloveno také nemálo odborníků: Ashley Cobb, sexpertka z Lovehoney, Taylor Sparks, erotická pedagožka a zakladatelka Organic Loven, Sofie Alexandr, spolumoderátorka Private Parts Unknown, podcastu zkoumajícího lásku a sexualitu po celém světě, a Courtney Kocak, spolumoderátorka Alexandry v Private Parts Unknown.

Zde jsou jejich doporučené erotické pomůcky na sání klitorisu:

Womanizer X Lovehoney Pro40 dobíjecí stimulátor klitorisu

"Jedním z mých nejoblíbenějších je Womanizer X Lovehoney Pro40 Rechargeable Clitoral Stimulator," říká Cobb. "Je to tak nějak zároveň velmi jemný a přitom intenzivní zážitek. Můžete ho použít i na bradavky, což je skutečně skvělý pocit." Viz obrázek pod Womanizer Duo.

Satisfyer Love Triangle

"Nejnovější hračka na trhu se vzduchovým sáním, Satisfyer Love Triangle, je potěšením, protože kombinuje technologii vzduchového sání s hlubokými vibracemi," říká Sparks. "A co je ještě lepší, lze ji ovládat prostřednictvím aplikace Satisfyer."

Satisfyer Love Triangle

Romp Shine

"Romp Shine ráda doporučuji těm, kteří hledají levnější variantu," říká Sparks. "Má 10 úrovní intenzity a diskrétní motor."

Vibrátor Zalo's Rose Series

"Pokud máte ráda veškerou rozkoš a chcete něco, co kromě sání proniká i do vás, vibrátor Zalo's Rose Series kombinuje vibrátor na bod G se vzduchovou stimulací klitorisu," říká Kocak. "Hračka se dodává ve žluté barvě, což je pro vibrátor jedinečná barva, a zaváděcí část tohoto vibrátoru je silnější než většina modelů s duální stimulací, takže je ideální pro ženy, které ocení větší velikosti."

Womanizer Liberty

"Mým dalším osobním favoritem je Womanizer Liberty," říká Cobb. "Je drobný a snadno se s ním cestuje. Má také magnetický cestovní kryt pro diskrétnost. Můžete ho doslova hodit do kapsy a nikdo nepozná, že tam je." Viz úvodní fotografie.

Dame Aer

"Dame Aer je dostupný za méně než 100 dolarů a díky většímu náustku je přístupnější pro různé velikosti klitorisu," říká Alexandra.

Baci Lora Di Carlo

"V současné době existuje mnoho společností, které mají ve svých hračkách podobnou technologii," říká Sparks. "Doporučuji Baci od Lory Di Carlo, protože kromě technologie pleasure air, která stimuluje horní část klitorisu, vibruje i dolů po 'nohách' klitorisu."

Erotická pomůcka Baci Lora Di Carlo

Lovehoney Rose Toy Stimulátor na sání klitorisu

Tato pomůcka pro sání klitorisu, která kombinuje potěšení i estetiku, je skvělá a vypadá jako růže. (Velmi roztomilé a romantické!)

SONA 2 Cruise

"Obecně jsem velkým fanouškem značky LELO, ale naprosto miluji jejich SONA 2 Cruise, protože je super kvalitní, design je úžasný a má zabudovaný 'tempomat'', tedy automatické zvýšení intenzity při silném přitisknutí k tělu," říká Kocak.

SILA Cruise

Mintz poznamenává, že SILA Cruise je podobný jako SONA, přičemž "SONA buduje orgasmus rychleji a SILA pomaleji. SONA má menší ústí/otvor, který se dá umístit kolem klitorisu, a SILA má větší".

Womanizer Duo

Cobb doporučuje Womanizer Duo. "Je to to nejlepší z obou světů," říká. Je to stimulátor klitorisu i bodu G, a vytváří tak explozivní smíšené orgasmy.

Womanizer DuoWomanizer X Lovehoney Pro40 dobíjecí stimulátor klitorisu

Jak používat vibrátor na sání klitorisu s partnerkou?

Začněte předehrou

Stejně jako při každé sexuální situaci - nebo fyzické aktivitě - budete chtít začít zahřívacím cvičením. Předehra je velmi důležitá. V žádném případě byste neměli do vagíny dotyčné osoby vkládat cokoli, aniž by to bylo vlhké a připravené (a s lubrikantem).

White doporučuje použít oblíbený přírodní lubrikant nebo masážní olej vhodný pro vagínu a ručně stimulovat klitoris partnerky. Pohlaďte ho jemně a důsledně. Až bude připravená, přiložte jí hračku na klitoris. Intimitu umocněte hlubokým líbáním a očním kontaktem. Tento druh hry bývá intenzivní. Dejte této intenzitě prostor se projevit.

Používejte hračku nejen na klitoris. Díky tomu, že jsou tyto hračky přísavné, lze je využít i na jiné erotogenní zóny. "Zkoušeli jste jimi někdy stimulovat bradavky?" ptá se Johanna Rief, globální vedoucí komunikace společnosti Womanizer.

Povzbuzujte partnerku, aby dýchala do svého těla a uvolnila se. Tohle všechno je o ní. "Dech je tak důležitý k tomu, aby se žena plně oddala smyslnému potěšení a vytáhla ze sebe své nejhlubší touhy. Přimět ji, aby se ponořila do svého dechu a do smyslného proudění svého těla, může vyžadovat určitou trpělivost a přípravu," říká White.

Kombinujte orální sex s vibrátorem na sání klitorisu

Hračky podobné orálnímu sexu neznamenají, že orální sex jako takový je mimo hru. Vaše ústa jsou kouzelná, ale přidání hračky je úplně jiný zážitek. "Orální sex nabízí neuvěřitelný prostředek k aktivaci orgasmického potěšení a zároveň zůstává v jemnějším prostoru vzrušení, aby se žena mohla více ponořit do svého smyslného ztělesnění," vysvětluje White.

Požádejte partnerku, aby si hračku přiložila na klitoris. Jazykem stimulujte zbytek její vulvy. Lízejte stydké pysky, jemně drážděte poševní vchod a zkuste do něj dokonce proniknout jazykem. To vše pomůže probudit nervová zakončení v její klitoridální síti, což značně zintenzivní rozkoš. "Držte ruku u zadečku sevřenou dlaní a vytvořte touto rukou silnou kotvu, abyste zůstali spojeni s tělem a partnerka mohla použít svaly pánevního dna k uvolnění orgasmické energie," dodává White.

Pomocí prstů můžete stimulovat partnerčinu oblast bodu G. Umístěte dva prsty do vagíny a "zahákněte" je směrem nahoru k pupíku. Pohupujte se proti této oblasti pohybem "pojď sem". Nezapomeňte s partnerkou vždy komunikovat o tom, jak se cítí a co je jí příjemné.

Při pohlavním styku používejte vibrátor s funkcí sání klitorisu

I když použití vibrátoru na sání klitorisu může znít trochu složitě, ve skutečnosti tomu tak není. Zapojení vnějšího klitorisu do klasické akce udělá sex lepším. "Aktivací klitorisu přirozeně zesilujete vzrušení při penetračním sexu díky zvětšení oblasti kolem poševního kanálu," dodává White.

Klíčem je najít snadné způsoby, jak udržet hračku nad klitorisem a zároveň si užívat pohlavní styk. Není to tak odlišné od toho, když si do ložnice vezmete klasický vibrátor... jen partnerka možná prožije víc orgasmů.

Tři nejjednodušší polohy pro začátečníky s touto erotickou pomůckou na klitoris jsou misionářská, na pejska a kovbojka. Pro začátek se držte jednoduchosti. Později můžete vždy prozkoumat další polohy. Pro začátek nechte partnerku držet hračku u klitorisu. Tak pozná, zda je na správném místě.

Při misionáři může hračku držet na místě váha vašeho těla, zatímco při poloze na pejska si partnerka může s hračkou sáhnout mezi nohy. Kombinace stimulace sáním klitorisu s průnikem může být přímo explozivní.

"Při kovbojce partnerka sedí, takže může používat tuto hračku rukama," říká Mintz. "Bonus: můžete si hrát s jejími prsy a zároveň získat plný vizuální přístup k jejímu tělu."

Pokud se rozhodnete nepoužívat hračku během pohlavního styku, po něm je vždy výbornou volbou. "Po penetračním sexu je další možností, jak zapojit hračku na sání klitorisu, zejména pokud vaše partnerka během pohlavního styku nedosáhla orgasmu," říká Riefová.

Vibrátor simulující orální sex pomocí funkce sání klitorisu je úžasnou volbou na pěkný intimní dárek pro partnerku. Zvolit ale samozřejmě můžete i jakoukoliv jinou erotickou pomůcku, která jí udělá radost.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.