Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

S kolegyní v penzionu

22.červenec 2017
S kolegyní v penzionu

Bylo mi 34, byl jsem rozvedený, a věčně sám, protože najít holku, co by zvládla moje nadprůměrné přirození, byl snad nadlidský výkon! Neměl jsem ho tedy nějak extrémně dlouhého. Jen 22 cm. Ale větší problém byl v šířce, a to žaludu, který byl 2x tak velký jak tělo údu.

Nepoznal jsem žádnou holku, co by přes gigantické rozměry žaludu pojmula bez problému ocas do pusy. V pubertě kvůli tomu přišly i zdravotní komplikace, že jsem musel podstoupit obřízku. Už tenkrát jsem slyšel doktorku, jak se baví s mámou, že s tím budu mít v životě problémy. Tehdy jsem to nechápal. Za to dnes už vím, co tím doktorka myslela.

V kanceláři jsem pracoval se starší kolegyní, co je přesně starší o jedenáct let, jeden měsíc a den. Nebyla to špatná žena. Nosila světle hnědé kratší vlasy. Byla štíhlá s dokonalými ženskými tvary, jak by měly být. Na první pohled zrovna krásná nebyla, ale že by byla nějak odpudivá to zase ne! Spíš taková průměrná žena, co nikoho hned neosloví. Ale zase byla hodná, milá, jen občas mi připadala trochu jiná. Naivní panička, co věřila na lásku na první pohled a šťastni až do smrti. Občas dostávala od života takové rány, že moc nechybělo, aby zkolabovala. Nechápala lidskou závist a nenávist. Jak lidi jdou přes mrtvoly, když se sápají za postem nebo pouhou odměnou. Měl jsem ji svým způsobem rád. Nosila mi buchty z domova a občas za mě udělala i nějakou práci, kterou ani nemusela. Stal jsem se tak nějak jejím nechtěným ochráncem, protože dravec pozná ve svém okolí slabšího jedince, kterého si chce dát k obědu. Další projev její naivity přišel, když začaly prosakovat na povrch nevěry manžela. Nebylo snad vrabce na střeše, který by si o tom neštěbetal. Já měl to štěstí, že jsem o tom věděl daleko víc, protože můj dobrý kamarád s jejím manželem pracoval.

Jednoho dne měla Sylva splín, že s ní manžel víc jak půl roku nespí. Opatrně jsem se snažil naznačit důvod. Nepochopila to a řekl bych, že se to nakonec otočilo i proti mě. Nic jsem si z toho nedělal a hodil to za hlavu, i když mi jí bylo moc líto. Za pár týdnů nebo měsíců přišel příkaz shora, že musíme se Sylvou na víkendové školení. Smál jsem se, jak z toho byla nešťastná, jako by snad měla jet do války. Zaměstnavatel nás různě rozstrkal po penziónech ve městě, kde bylo školení. My měli to štěstí, že jsme byli jedinými hosty na penziónu, a tak jsem si to náramně po školení užíval. Zatímco Sylva byla věcně zavřená na pokoji, já chodil do sauny, vířivky a bazénu. Nikde ani noha a tak jsem si nebral ani plavky.

V sobotu po večeři jsem chvilku u skleničky vína hučel do Sylvy, aby si to tu také trochu užila. Nechtěla o tom nic slyšet a pořád byla jako tělo bez duše. Místy to vypadalo, že nad mými slovy přemýšlí. Zvláště, když jsem ji vyprávěl o tom, jak je to osvobozující koupat se nahý. Ale ukázalo se, že to je takový chvilkový záchvěv.

Byl jsem ve vířivce a k tomu relaxoval se šampaňským. V duchu si vedle sebe představoval tu krásou černovlasou okatou recepční, co se vždy tak na mě hezky usmívá, když se vracíme na penzión. Je sice silnějších tvarů, ale zase to eliminuje její bujné poprsí. Taková žena krev a mléko, kde je vše symetricky rozloženo a nikde nic nepřetéká. Péro jsem měl tvrdé jako kámen při představě, jak se tu s recepční miluji v bublinkách. Byl jsem tak šíleně vzrušený a nadržený, že jsem se nemohl udělat. Přišlo mi to jako věčnost a stále to nešlo. Můj dlouhodobý sexuální půst se takto začal projevovat nějakou dobu. Ptáka jsem měl tak odřeného, že onanie se pro mě stala nepříjemnou a raději jsem další hraní odložil až na pokoj, kde mám lubrikační gel. Vylezl jsem z vířivky a šel si zaplavat. V domnění, že mě to i třeba přejde. Sotva jsem udělal pár temp, ozvalo se cvaknutí dveří, za kterými se otáčím. Oči mi málem vypadly z důlků, když jsem uviděl Sylvu zabalenou v růžovém župánku, jak nesměle vchází. Byl to pro mě takový šok, že když jsem jí šel naproti, tak jsem zapomněl, že jsem úplně nahý a ještě k tomu pěkně vzrušený.

"Promiň… Já myslela, že tu nikdo nebude!" Koktá tiše. Její vyvalený pohled mezi nohy, mi rychle připomněl moje vzrušení. Okamžitě ho s potupnou omluvou schovávám do dlaní a jdu si sednout do nejbližšího křesla. "No… Omlouvat se nemusíš. Nikdy jsem něco tak velkého, hezkého neviděla..." Koktá tiše a nervózně si hraje s páskem županu. "Co prosím?" Vyhrknu, jako bych špatně slyšel. "Že je moc hezký… A schovávat ho také nemusíš!" Opakuje tiše a přitom klopí stydlivě oči k zemi. "Tobě se líbí?" Žasnu. "Ano… I když jsem ho teda moc neviděla..." Kuňká tiše. Je viditelně v rozpacích. Možná ani nevnímá, že si svým hraním nevědomky rozvázala opasek a župan, pod kterým je zcela nahá, se jí rozevřel. Župan jí visí na prsou, a tak vidím jen část pěkně kulatých bochánků. Zato kundičku vidím dobře. Až na malou tmavou chocholku chloupků je hladce oholená.

V ptáku, kterého jsem ukryl před jejím zrakem pod stehna mi nad jejími slovy zaškubalo. "Chtěla by si ho ještě vidět?" Šeptám a cítím, jak mě to vzrušuje. "Ano prosím." Vzdychne tiše a trochu jako by zrudla studem. Nespouští oči z mého klína, když si sedá vedle do křesla. Sedne si bokem, aby byla otočená na mě. Stačilo, abych trochu dal stehna od sebe a ocas se katapultoval do pozoru. Sylva úplně zalapala po dechu. "Bože můj!" Zasyčela tiše a lehce se kousne do rtů. Letmo se pohladila po prsu, které tak částečně odhalila mému pohledu. Nevěřil jsem, že žena v jejím věku může mít tak nádherná prsa jako mladá holka! Vypadalo pevně a krásně zaobleně na velikost grepu. Střed zdobila růžová bradavka do špičky o velikosti mince.

"Líbí se ti?" Šeptám a úplně cítím, jak se mi vaří krev žilách. "Je nádherný… Ta obrovská hlava…!" Kňourá tiše. "Chtěla by sis s ním zašoustat?" Vypouštím tiše z úst, ani nevím, jak mě to v tu chvíli napadlo! V Sylvě úplně hrklo. Rázem se jí změnil pohled a já poznal, že by mě chtěla, jen se stydí. Trochu jsem se zvedl, abych si ji přitáhl k sobě. Tiše vzdychla, ale poslušně jde. Hned obkročmo se dere nad moje kopí. Žádné osahávání! Žádné dráždění, ani vzrušování. Nic! Rovnou na věc! Hned kundičku směřuje na stožár. Jen si odhrne část županu za záda, aby se mezi nás nepletl. Pak už jen lehce hodila boky a žalud se propadl do její studánky.

Sotva jsem si uvědomil, jak je neskutečně vzrušená, hodila opět boky a já byl v ní celý. Slastně zaskučela a začala vlnit pánví. Lapal jsem slastí, jak se na mě s rozkoší vlnila. Pomalu a dlouze se na mě napichovala a tiše u toho sténala. Sotva jsem se však dotkl jejích ňader, rázem jako by se probudila z nějakého tranzu. "Bože, néé...! Co to dělám! Vždyť jsem vdaná! Doma mám muže a dělám tohle!" Utíká ode mě s výčitkami. Nechápu, co se to s ní najednou stalo a jdu za ní. Sylva se zastavuje až u protějšího baru, o který se opírá a zoufale naříká do dlaní. "Co se stalo? Bylo to tak hezké!" Šeptám jí do ucha. "Opravdu?" Podívá se mi zvláštně a dlouze do očí. "Ano!" Odpovídám a otáčím ji. Smutný výraz rychle mizí a sama vyskakuje na vedlejší barovou židličku. Ještě, než se opře o bar za sebou, rychle se zbavuje županu, který nechává spadnout za sebe. "Rychle, pojď do mě!" Vzdychne a strká mi nohy vysoko do podpaží. Sama mě chytí za péro, které si navede do sebe.

"To je tak krásný… Tak nádherně vnímám každý tvůj pohyb!" Sténá a zakusuje se do rtů, aby tolik hlasitě nevzdychala. Zkusil jsem se naklonit, abych ji políbil. Sama mi vyšla vstříc rty. Ještě si mě k sobě přitáhla, abychom se mohli pohodlně vášnivě líbat. "Krásně mě šoustáš... Jen prosím nepřestávej!" Vzdychá a vyplazuje na mě jazýček, aby mi naznačila, že se chce šermovat s mým. "Sakra, já z toho tvého ptáka teču!" Začne se najednou divně kroutit. Měla, ale pravdu. Mokrá byla úplně úžasně, až to mlaskalo. V jednu chvíli se svými končetinami omotala jako pavouk, co ulovil kořist a nechce ji pustit. "Počkej!" šeptá mi do ucha. A tak teda zastavuji pulsování v ní. Jako opilá se sesune z barové židličky k mým nohám a hned mi začne olizovat orosený ocas od kundičky. Dělala to s ohromnou chutí, až jsem u toho sípal slastí. Bylo vidět, jak moc ráda by mě vzala celého do úst, ale gigantický žalud pohltila sotva do půlky.

U bazénu může být zábava... A vždy je na co koukat...

"Chci to na pejska!" Zasyčela a pomalu jde k lehátkům. "Na pejska?" Koukám na ni, co je to za polohu. Až když si klekne na lehátku na všechny čtyři a vystrčí na mě zadek, pochopil jsem, že to chce zezadu. "Dělej, píchej mě!" Začne najednou křičet, sotva do ni vklouznu. "Pořádně mě mrdej! Rychleji!" Vzdychá hlasitě. Jsem z její proměny mimo, ale zároveň mě to šíleně vzrušujeUž to vypadalo, že se co nevidět uděláme, když se vedle nás nečekaně objeví recepční, kterou jsem neslyšel vejít. Lehá vedle nás na lehátko. "Nenechte se rušit a klidně pokračujte! Jako bych tu nebyla!" Promlouvá s úsměvem tichým hlasem. "Ráda se dívám!" Tajuplně se usměje a přitom se natáhne, aby mě chytila za ocas, který chce zasunout zpět do Sylvy. "No, počkat! To je zajímavý klacek!" Rozzáří se jí oči, když si ho prohlíží. "Tak tohle kladivo se mi líbí, že se i připojím!" Usmívá se. "Jestli to teda nevadí?" Dodává tiše a zasune ho do Sylvy.

Sylva tam klečela s vyšpuleným zadkem a snad ani nečekanou návštěvu nevnímala. Jako by tam recepční ani nebyla! Opět pulzuji v Sylvě a dívám se na recepční, která vstala a zbavuje se župánku, ve kterém přišla. "Koupání odložím na později," šeptá, aby vysvětlila nahotu pod županem. Opět se položí na lehátko, roztáhne nohy a už se hladí v dokonale vyholeném klíně. Druhou rukou si obtěžkává velký prs. Občas si nastaví bradavku, aby ji polaskala ústy. Velká tmavá bradavka, co byla jako koláč se rychle stahuje v pecku. Za chvilku už se něžně šoustá prsty. Občas z nich olízne šťávičku a opět prsty zasune do sebe.

Já pořád zběsile lítal v Sylvě, která svoje hlasité vzdechy tlumila zakousnutá v do dlaně. Byl jsem z toho tak vzrušený, že jsem cítil, že se co nevidět udělám. Ale Sylva byla rychlejší. Bezvládně se mi sesunula na lehátko a hlasitě lapala po dechu. Rozpálený jsem se vrhl na recepční. Rozhodil ji nohy a začal ji zběsile lízat. "Joo... joo... krása..." Sténá a kunda jí teče jako prasklé vodovodní potrubí. Když do ni vrazím dva prsty, kterými ji protahuji kundu, začne odstřikovat. "Joo… Rychleji… Prsti mě!" Skučí hlasitě. Sotva zrychlím mám pod prsty povodeň. Pak přichází několik gejzíru, když se udělá. "Pojď…! Dělej…! Šoustej mě!" Začne vyvádět. Se svým bucharem jsem do ni zajel jako rychlík do tunelu. Hlasitě zaskučí, když tvrdě narazím na dno pochvy. "Bože, to je čůrák!" Hlasitě zafuní a kope mě patami do zadku, abych v ní rychle jezdil.

Pak jsem nechápal, co se stalo! Sylva se probrala a hned si obkročmo sedla recepční na obličej. Prsty si roztahovala kundu, aby se jazýček dostal lépe na poštěváček. Jak Sylva, tak i recepční si to náramně užívaly. To už jsem se nedokázal ovladat. Vyjel jsem z kundy recepční a začal cákat jako zahradní hadice. Sotva Sylva uviděla explozi, sklonila se. Bere si moji stříkačku do ruky. Nastavuje ústa s vyplazeným jazýčkem a s chutí si nechává nastříkat moji smetánku do pusinky. Sylva ze mě s vášní vysává poslední zbytky mlíčí, když recepční křičí, že chce ještě píchat. Sylva akčně zasunuje můj vyprázdněný klacek zpět do recepční. "Dělej mrdej mě!" Ječí recepční a mrská tělem jako kapr na suchu.

Sotva do ni začnu bušit, zapojuje se i Sylva. Roztahuje ji píču a líže poštěváka. Dlouho to netrvá a cítím, jak se recepční začíná stahovat píča. Najednou mě to z ní doslova vystřelí. Celého mě pokropí. Sylva okamžitě zasahuje. Snaží se zbytek zachytit do úst. I když recepční ječí jako smyslu zbavená. Tělo se ji klepe, jako by dostala šílenou zimnici, Sylva ji dál nemilosrdně líže. Poprvé jsem měl možnost vidět ženskou v kómatu z rozkoše.
Recepční byla natolik odrovnaná, že byla na nějakou dobu mimo hru.

"Uděláš mi to do zadku?" Podívala se na mě Sylva s vážnou tváří. Zalapal jsem nevěřícně po dechu. Nikdy jsem totiž do zadku nepíchal! Sylva si lehla na lehátko, široce rozhodila nohy a už si máčela prsty v kundě. Sem tam sjela níže, aby si promazala anální dírku. "Hoň si ho!" Chroptila u toho a já jako smyslu zbavený ji poslechl. "Dělej, pojď!" Zavelela najednou. Nejdříve si mě strčila do kundy. Chvilku jsem v ní musel pulzovat, než si mě navedla níže. "Sakra, ty máš klacek!" Funí bolestivě, když žalud nedokáže prorazit skrz svěrač. Asi až na desátý pokus konečně se konečně prolomí bariéra. Sylva si mě pevně omotá nohama, abych se nedokázal ani pohnout.

Dlouhou dobu jsem v ní nehnutě, než začnu cítit, že děsné sevření polevuje. To už Sylva naznačuje, abych se v ní začal pomalu pohybovat. "Nebolí to?" Ptám se, když vidím Sylvy zkroucený obličej. "Trochu, ale je to hezký... Pokračuj!" Sténá. Za pár chvil už v ní lítám úplně stejně jako v její kundě. Jen je znatelně užší. Střídavě protahuji obě její dírky. To už vše pozoruje recepční. "Přidáš se?" Mrkám na ni. "Sorry, ale tohle do zadku nedám!" Kouká vyděšeně. V tom ale po ni sáhne Sylva, která ji stáhne do svého klína. "Lízej mě čubko!" Zachrčí.

A tak jsou ty dvě za chvilku zase v šedesátdevítce. Sylvu šoustám do zadku a pak zase chvilku recepční zezadu do kundy. Dlouho to netrvá a už se mi zase stahují koule ve slastné křeči. Snažím se ty dvě, co nejrychleji udělat, ale moc se mi to nedaří. Jsem už tak šíleně vzrušený, že už se nedokážu ovládat. A tak si honím ocas před recepční. Když cítí, že se moje vyvrcholení nezadržitelně blíží, chytám recepční za vlasy a přinutím ji, aby otevřela pusu. Hustý krém ji stříkám do pusy. Žasnu kolik toho po druhém kole mám, že to recepční nestačí ani polykat a semeno jí vyteká z pusy. Proto se dodělávám v zadku Sylvě, která se vzápětí udělá taky.
Jen recepční to už po druhé nezvládla, protože poštěváčka měla už tak citlivého, že už to bylo nepříjemné. Ale o to jsem měl ráno zajímavější budíček.

Probudil mě slastný pocit. Sotva jsem rozlepil oko, nevěřil jsem. Recepční sála s vášní moji tyč. Když si všimla, že jsem vzhůru, usmála se. Rychle se na mě vyhoupla a rozjela divokou jízdu. Tohle bylo moje nejlepší školení, jaké jsem kdy absolvoval. Do dnes šukám Sylvu a to nejvíc v práci. Oba nás to tam nejvíce vzrušuje. Nikdy bych nevěřil, že takové ženy jsou tak chlípné. Ale je to úžasné, když vám ho kouří kolegyně pod stolem při práci. Nebo když si můžete odskočit na záchod v pracovní době si zašukat. Občas si vymyslíme školení a jedeme na náš oblíbený penzión připomenout si jednu skvělou noc. Bohužel naše kamarádka tam už nepracuje.

Také byste měli rádi takovou pěknou vzpomínku na nějaký penzion? Zkuste tedy nějaký navštívit... Co třeba výlet do Liberce, Hradce Králové nebo Českých Budějovic?

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.