Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Rozvibrujte své kalhotky

15.březen 2018
Rozvibrujte své kalhotky

V některých z našich minulých článků jsme si představili různé diskrétní erotické pomůcky. Hračky vypadající jako dekorace, jiné naopak vhodné pro cestování. Ale co pomůcky, které nemusíte schovávat do kabelky a místo toho můžete mít ukryté přímo pod oblečením, když někam jdete a zažít tak intenzivní a vzrušující zážitek?

Ať už se chcete škádlit samy či přenechat škádlení partnerovi, nebo byste rády vyzkoušely uspokojování bez rukou, vibrující spodní prádlo pro vás může být zábavným způsobem, jak vyzkoušet něco nového. Existuje mnoho možností, ze kterých můžete vybírat, my jsme jich pro dnešní článek připravili. Součástí některých pomůcek je také spodní prádlo, jiné jsou naopak navrženy tak, aby se nosily se spodním prádlem dle vašeho výběru. Jestliže chcete zkusit něco nového, abyste trochu oživily svůj sexuální život a udělaly si radost, inspirujte se dnešními pomůckami. Nudit se s nimi rozhodně nebudete ani vy, ani váš partner.

Lovehoney vibrující kalhotky na dálkové ovládání

Tento dobíjecí vibrátor je dodáván s luxusními kalhotkami s mašlí na pásek. Spodní prádlo má speciální kapsu, do které se zasune vibrátor a ovládá se pomocí dálkového ovladače. Po dvohodinovém nabíjení lze pomůcku používat 2 hodiny při vašich hrátkách a dálkové ovládání dosáhne až 8 metrů daleko. Na výběr je nastavení z 8 rychlostí a 12 vzorů vibrací, takže budete mít s partnerem spoustu možností, které můžete vyzkoušet místo klasického zvyšování a snížování intenzity vibrací. Pomůcka může být vaše za 99 dolarů, v přepočtu zhruba 2037 Kč.

Lovehoney kalhotky s vibrátoremLovehoney spodní prádlo a vibrátor

OhMiBod Club Vibe 2.OH

I u tohoto vibrátoru jsou kalhotky součástí balení. Vzdálenost dálkového ovládání je však kratší než u předešlé pomůcky - dosáhne pouze 6 metrů daleko. Pomůcka je ideální pro hrátky s partnerem na veřejnosti nebo pro mazlení doma u televize. Bezdrátové dálkové ovládání má také zabudovaný mikrofon, vibrace se tedy mohou přizpůsobit rytmu hudby, když vyrazíte na diskotéku nebo si ji uspořádáte doma. Pomůcka také reaguje na hlas vašeho partnera. Po nabití si můžete užívat až 4 hodiny a vybírat můžete mezí 5 stupni intenzity vibrací. V českých e-shopech se cena této pomůcky pohybuje mezi 1622 až 2274 Kč.

OhMiBod Club Vibe vibrátorOhMiBod Club Vibe vibrátor s ovladačem

CalExotics Lock-N-Play

Vibrátor Lock-N-Play lze univerzálně připojit k různým druhům spodního prádla, takže můžete proměnit svůj nejoblíbenější kousek na v bezvadnou erotickou pomůcku. Dvojdílná sada se skládá z dálkového ovládání a vibrátoru s 12 funkcemi, který je speciálně navržený tak, aby dráždil klitoris ve všech správných úhlech. Vroubkatý design na jedné straně vibrátoru poskytuje větší stimulaci a magnetická křídla pomáhají připevnit přístroj ke spodnímu prádlu dle vašeho výběru. Tuto pomůcku lze zakoupit například na Amazonu za cenu 36,80 dolarů, v přepočtu zhruba 757 Kč.

CalExotics Lock-N-Play vibrátor

Vibease Smart Massager

Tento růžový vibrátor byl navržen pro jakýkoliv druh spodního prádla a synchronizuje se s technologií Bluetooth. Můžete pomůcku nosit, zatímco ji partner ovládá odkudkoliv, třeba i z druhého konce zeměkoule, pomocí vlastního přizpůsobitelného touchpadu (těžko se to vysvětluje, ale v podstatě polovina obrazovky telefonu se stává kontrolní podložkou, pomocí které se pomůcka ovládá na dálku - přejíždění přes displej podél osy Y ovládá rychlost a osa X intenzitu). Pozoruhodná je skutečnost, že se pomůcka také synchronizuje s audioknihami. Při zmínce dotyků bude vibrátor reagovat a zesilovat. Cena této pomůcky je 119 dolarů, v přepočtu okolo 2448 Kč.

Pomůcka Vibease Smart Massager

Lovehoney Venus mini vibrátor

Tato pomůcka sice nevypadá zrovna jako klasické spodní prádlo, a ani se mu zdaleka nepodobá, je však možné ji nosit. Nohy prostrčíte skrz pružiny tak, aby motýlek byl umístěn na klitorisu. Vzhledem k tomu, že pomůcka není připojená ke spodní straně kalhotek, můžete ji dokonce nosit i během sexu. Vibrační motýlek může být váš za cenu 15 dolarů (cca 309 Kč).

Lovehoney Venus mini vibrátor

Umania vibrátor

Vibrátor Umania, který vypadá jako okvětní lístek, je sice malý, ale přinese vám spoustu rozkoše. Pomůcka byla navržena pro diskrétní připevnění do vašeho oblíbeného spodního prádla, což se perfektně hodí pro inkognito hrátky. Hračka je vyrobená z vodotěsného materiálu a nabízí 10 vzorů vibrací a vydává pouze 40,5 dB zvuku, což se dá přirovnat k hluku v knihovně či ptačímu zpěvu. Na Amazonu si můžete objednat pomůcku za necelých 30 dolarů (cca 617 Kč).

Umania vibrátor

Adam & Eve kalhotky s mini vibrátorem

Pomůcka není sice kompatibilní s Bluetooth a váš partner ji nemůže ovládat odkudkoli, ale tato zcela obyčejná sada vibrátoru a kalhotek je ideálním produktem pro začátečníky. Obzvlášť pokud chcete tuto pomůcku vyzkoušet a neinvestovat do ní zpočátku mnoho peněz. Spodní prádlo je dostupné i ve větších velikostech. Cena těchto kalhotek je necelých 18 dolarů (370 Kč).

Adam & Eve kalhotky s mini vibrátorem

Weyes vibrátor s dálkovým ovladačem

Tichý vibrátor (méně než 40 dB zvuku) se vkládá do kalhotek dle vašeho výběru a ovládá se pomocí oslnivě zlatého, zkoseného dálkového ovládání. Je dobíjecí a vydrží až 2 hodiny, než se vybije. Dálkový ovladač dosahuje vzdálenosti 14 m. Silikon je tvarován pro maximální stimulaci. Na Amazonu se tento vibrátor dá sehnat za necelých 30 dolarů, v přepočtu tedy zhruba 617 Kč.

Weyes vibrátor a dálkový ovladač

Nemáte sex partnera, se kterým byste mohly pomůcky vyzkoušet? Mrkněte na seznamku a nezapomeňte, že si pomocí některých pomůcek můžete užít krásné chvíle i na dálku.

[rox]

Zdroj: https://www.lovehoney.com

http://www.lovelifetoys.com

https://www.amazon.com

https://cz.pinterest.com

https://www.adameve.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.