Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Role play: Představte svému partnerovi hraní rolí v posteli

31.květen 2022
Role play: Představte svému partnerovi hraní rolí v posteli

Když pomyslíte na role play (hraní rolí), možná se nejprve zasmějete. Předstírat, že jste zlobili, aby vám "učitel" naplácal na zadek? Absurdní! Ale právě proto může být role play tak příjemný. Ve světě, kde lidé neustále říkají "buď sám sebou", je sexuálně laděné hraní rolí o tom nebýt sám sebou - a to může být docela osvobozující.

"Sexuální fantazie mohou být o překonání sám sebe i o pocitu kreativity a osvobození, o pocitu, že jste v úplně jiném světě, světě bez jakýchkoli omezení každodenního života," říká Shadeen Francis, vztahová a rodinná terapeutka, která se specializuje na sexuální terapii.

Role play může být také způsobem, jak prozkoumat prvky bondage/disciplíny, dominance/submisivity, sadismu a masochismu (souhrnně BDSM). "Role play s určitými postavami (a pro některé i s kostýmy) znamená, že si vyzkoušíte být v kůži této postavy," říká Francis. "Pokud je tato osoba spíše dominantní nebo submisivní, dává vám to prostor prozkoumat, co pro vás v kontextu této postavy znamená být dominantní/submisivní."

Intimní hraní rolí se může pohybovat od několika nezávazných oplzlých vět až po hraní pěkně intenzivních scén - ale ať už se vydáte jakoukoli cestou, vězte, že pokud se zasmějete nebo porušíte charakter postavy, nic se neděje. Až budete připraveni, můžete zase pokračovat.  

Jak o hraní rolí mluvit s partnerem?

"Skvělý způsob, jak dát partnerovi vědět o dynamice role play, který byste rádi vyzkoušeli, je představit scénář jako fantazii," říká Francis. Řekněme, že chcete být pacientem nezbedné zdravotní sestry; až se příště budete s partnerkou vzájemně svěřovat se svými sexuálními fantaziemi, řekněte jí, že vás vždycky vzrušovala představa, že by po vás během rutinního vyšetření vyjela zdravotní sestra (nebo cokoli jiného, co vás vzrušuje).

Odtud můžete plynule přejít k realizaci tohoto scénáře. "Může vám pomoci, když se zeptáte na nějakou otevřenou otázku," říká Francis. "Například: 'Co si o tom myslíš?' 'Co by tě na té scéně rozžhavilo?' 'Co bychom měli ještě přidat, aby se to líbilo i tobě?'"

Jak se hraje role play?

Stanovte si hranice

"Poté, co se rozhodnete, jaký bude scénář (např. striptérka/zákazník, zlodějka/vedoucí obchodu, nevlastní matka/nevlastní syn), je třeba s partnerem probrat hranice," říká Donna Oriowo, sexuální terapeutka. "Tím zajistíte, že budete mít sexuální zážitek, který chcete vy i váš partner."

Řekněme, že začnete hrát klasický scénář učitel/žák. Několik příkladů, na co se partnera zeptat: Jak mu můžete říkat? (Ženě se třeba bude líbit "špinavá couro" a "hodná malá děvko", ale bude se jí příčit oslovení "kurvo"). Líbil by se mu výprask? Jak tvrdý? Za použití jakých předmětů? Co třeba škrcení? Nebo tahání za vlasy? Nebo by se vám oběma spíš líbil méně agresivní a něžnější sexuální zážitek, kdy učitel "pečuje" o svého žáka? Na tyto otázky neexistuje správná odpověď; záleží na tom, na čem se oba shodnete.

Vymyslete si bezpečné slovo!

Pokud máte pocit, že by vás role play mohl naprosto pohltit, je dobré si dopředu zvolit bezpečné slovo. Tím dáte druhé osobě najevo, že už je toho na vás moc a chcete okamžitě přestat. Zároveň si můžete vymyslet i slova pro přidání/snížení intenzity, jelikož klasická slova se někdy do hry nehodí, případně jsou ta klasická součástí dané scény. Zjednodušit to můžete také systémem semaforu, kdy zelená znamená pokračovat v dané věci, oranžová značí, že se blíží vaše hranice a červená znamená okamžitý konec.

Předstírat, že jste zaseknutí, může být jedním ze zábavných roleplay scénářů

Jděte na to pomalu

Pokud vám představa, že si koupíte lékařský plášť a nějaké lékařské fetišistické pomůcky, zní děsivě, pamatujte, že se k tomu můžete vždycky postupně dopracovat (nebo to samozřejmě nikdy nedělat). "Pokud teprve začínáte, vždy stačí změnit jednu malou věc (oproti tomu, jak obvykle provozujete sex). Změňte si jméno, použijte přízvuk, předstírejte, že se se svým sexuálním partnerem setkáváte poprvé a další," říká Oriowo.

"Scény, které si pohrávají s dynamikou moci - například šéf a jeho zaměstnanec - jsou také vhodné pro začátečníky," dodává Oriowo. "Je to dobrý úvod do hraní rolí, protože už můžete mít spoustu materiálu, ze kterého můžete čerpat," říká. Například: "Už měsíc chodíte každý den pozdě do práce. Jestli si chceš udržet práci, budeš pro mě muset něco udělat. Možná jste už přemýšleli o tom, jaké by to bylo být šéfem nebo být pracovníkem, kterého šéf přitahuje," dodává.

Pokročilejší mohou své postavy přenést i mimo ložnici

"Nejjednodušší způsob, jak posunout jakoukoli fantazii, ať už je jakkoli obyčejná, na vyšší úroveň, je vzít ji na cesty! Domluvte si s partnerem schůzku na veřejném prostranství jako cizinci, sexuální pracovníci a tak dále," navrhuje Oriowo.

Sex kluby často pořádají tematické večery, které podporují převlékání a hraní rolí. A samozřejmě přidání třetího (nebo čtvrtého či pátého) do scénáře hry v roli může scénu opravdu vylepšit.

Potřebujete nápady na konkrétní scény při role play? Vyzkoušejte tyto!

 • učitel/žák
 • lékař/pacient
 • zloděj v obchodě/ochranka
 • vězeňský dozorce/vězeň
 • vojenský kapitán/kadet
 • nevlastní matka/nevlastní otec (nebo jakákoli jiná falešná incestní možnost)
 • "zaseknutý" sex (kdy penetrovaná osoba předstírá, že se zasekla v malém prostoru)
 • spící člověk/zloděj
 • šéf/zaměstnanec
 • pokojská/zaměstnavatel
 • chůva/syn
 • cizí osoby (často zábavné v hotelovém baru)

Zapojte do svých hrátek i kostýmy a rekvizity

Profesionální role play

Tvůrce OnlyFans, který si říká Dr. GDS, si v jednom ze svých videí pomalu natahuje gumovou rukavici a věnuje pozornost každému prstu, než si rukavici připleskne na zápěstí a naváže intenzivní oční kontakt. V jiných videích pomalu umisťuje anesteziologickou masku na ústa pacienta nebo se k nim blíží s podnosem lékařského vybavení, včetně vaginálního zrcadla, stejně jako realistických masitých vibrátorů a lubrikantu.

Dr. GDS - který zdůrazňuje, že není skutečným lékařem - je již více než deset let nadšencem do lékařského fetiše. Na OnlyFans i na Instagramu a YouTube sdílí videa a návody s ostatními nadšenci i nováčky v této sexuální oblasti. Jeho "klinika" na hrátky je vybavena skutečným lékařským vybavením, včetně osvětlení operačního sálu a zubařského křesla.

Ačkoli se lékařské prostředí nemusí zdát sexy - studená modrá světla, kovové nástroje a pach antiseptika, mnozí s tím nesouhlasí. Na Pornhubu se pod heslem "medical fetish" (často zkráceně "medfet") objeví přes tisíce videí, mnohá s miliony zhlédnutí. Existuje mnoho fór a skupin na Facebooku věnovaných této úchylce se stovkami aktivních členů, kteří sdílejí své fantazie, příběhy a tipy.

Zatímco oblékání do sexy oblečků zdravotní sestry nebo předstírání, že jste nezbedný lékař, je často součástí přitažlivosti, lékařský fetišismus sahá od oblékání a hraní rolí až po mnohem extrémnější hrátky, které zahrnují lékařské vybavení a skutečné procedury včetně klystýrů, katetrů a hrátek s jehlami.

"Na jedné hravé párty jsem viděl, jak někdo někomu vstříknul fyziologický roztok do koulí, až byly velké jako malý meloun, a ten člověk pak chvíli chodil po párty s obrovskými oteklými koulemi," říká Kenneth Play, sexuální pedagog a tvůrce série videí Sex Hacker Pro.

Proč se lidem líbí medfet?

Pokud jde o svět zvrhlostí, není toho mnoho, co by Play neviděl, včetně extrémnějšího konce lékařských zvrhlostí. Zeptali jsme se Playe, proč se medfetovým nadšencům líbí sexualizovat lékařské zákroky - včetně těch bolestivých, jako jsou injekce do varlat. Ukázalo se, že důvodů je celá řada.

"Lékařské hrátky mohou často vyvolávat emoce, jako je bezmoc, nebo poskytovat pocit péče, stejně jako pocit tabu," vysvětluje Play. "Mnozí heterosexuální muži, zejména ti, kteří pracují ve vysoce postavených profesích, si užívají, když je někdo dominuje."

Tonya Jone Miller, která více než 15 let pracovala jako operátorka sexu po telefonu a pro řadu klientů rozehrávala lékařské scénáře, říká, že medfet může mužům pomoci vzdát se při sexu kontroly. "Na medicínských úchylkách je něco, co skutečně zbavuje viny a studu," říká. "Jít k lékaři je něco, co musíme někdy udělat všichni, že? Spousta mužů není zvyklá na to, že by měli přijímat pokyny, že by jim někdo říkal, co mají dělat, ale tím, že se to odehrává v tomto klinickém prostředí, umožňuje to ztrátu kontroly. Díky tomu je to známější, a tím i přijatelnější."

Fantazii se meze nekladou, vyzkoušejte tedy s partnerem vše, co vás láká

Jak vypadá lékařský role play?

George, kterému je 30 let a žije se svou partnerkou v Miami, souhlasí s tím, že zkoumání sexu klinickým způsobem mu pomáhá uvolnit se a zbavit se pocitu úzkosti a studu. "Jako pacient mám rád, když mi někdo říká, co mám dělat - třeba když mi říká, abych se ohnul přes stůl," říká. "Je tu ten okamžik očekávání, než mi prst v rukavici vstoupí do konečníku. Miluji kontrolu prostaty a rituál, který s tím souvisí: navlékání rukavic, celá ta hra na lékaře a pacienta. Nemusím se starat o výkon ani o to, jak vypadám. Můžu si jen užívat proceduru."

Na internetu sdíleli nadšenci medfetu další úkony a scénáře pro tento role play. "Užívám si zavádění katetru, kdy má sestra plnou kontrolu nad mými tělesnými funkcemi," říká jedna uživatelka, jejíž partner je plně vyškolenou zdravotní sestrou. "Mým fetišem číslo jedna je velký rektální teploměr; na dalším místě je cokoli jiného, co se dá zavést do zadku," podělil se o své pocity další. Jiný komentář: "Pro mě je to stetoskop. Představa, že můžu slyšet vnitřní zvuky, mě vždycky fascinovala."

Bojíte se rizika?

Vzhledem k tomu, že rizikovější aspekty lékařského fetišismu mohou v případě neúspěchu vést k vážným zraněním nebo infekcím, doporučujeme jiné, bezpečnější způsoby, jak se do tohoto světa ponořit. Hraní rolí může být pro každého super přístupným způsobem, jak v ložnici objevovat nové věci, říká Gigi Engle, sexuální expertka. "Je opravdu snadné hrát role play," říká Engle. "Je to tak přizpůsobitelné, že to může dělat kdokoliv na jakékoliv úrovni sexuálních zkušeností, v jakémkoli vztahu. Podle mě je to ta nejpřístupnější perverzní věc, která existuje."

Pamatujte, že neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak hrát role play nebo třeba mluvit sprostě. Můžete začít zlehka a postupně přidávat na intenzitě podle toho, jak budete získávat sebedůvěru a zjišťovat, co vás a vašeho partnera vzrušuje. Jednou z výhod hraní rolí podle lékařského scénáře je, že všichni jsme někdy v životě byli v ordinaci, takže víme, jak tato scéna vypadá ve skutečnosti. Můžete začít tím, že svého "pacienta" vyzvete, aby přišel do místnosti a posadil se nebo si lehl, a pak pokračovat dál. Inspiraci můžete získat také tím, že si přečtete něco o historii sexu, který byl překvapivě medikalizován, zejména pro ženy. Vibrátor byl totiž vynalezen jako "lék" na hysterii a původně ho používali lékaři. Kniha Kate Listerové Podivuhodná historie sexu je opravdu zábavné čtení, které může dobře podnítit inspiraci pro lékařský role play a další zvrhlé scénáře.

Ale seznamování se s novou úchylkou se současným i novým partnerem může být složité...

Jak představit váš zájem o medfet svému partnerovi

Existuje spousta porna, které odkazuje na lékařské scénáře, od sexy zdravotních sester až po extrémnější BDSM praktiky, takže byste mohli otestovat svého partnera tak, že zjistíte, jak reaguje na medfet při společném sledování porna. Pokud se mu to bude líbit, můžete navrhnout, abyste to přenesli do ložnice. Můžete mu položit stejné otázky, které jsme zmínili na začátku článku, ale pozor - způsobem, který na něj ani na vás nebude vyvíjet žádný tlak. Navrhněte, že byste to mohli společně vyzkoušet, a to tak, že řeknete něco jako: "Chtěl/a bys nosit takovou uniformu?" nebo "Už sis někdy hrál/a na doktora/zdravotní sestru? Myslíš, že bys to chtěl/a společně zkusit?"

Vyzkoušejte role play s vaší novou známostí na intimní chvilky. Kterou? Tou, co potkáte na naší sex seznamce!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.