Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Řiďte se těmito pár kroky a večer vás čeká sex!

23.červen 2019
Řiďte se těmito pár kroky a večer vás čeká sex!

Chtěli byste si večer užít krásný sex s partnerem, ale máte tušení, že to nevyjde, stejně jako obvykle? Nenechte se tím pohltit a místo špatné nálady, že dneska večer zase nic nebude, se raději držte pár věcí, které byste pro to mohli udělat. Poradíme i těm, kteří momentálně žádného partnera na sex nemají.

Chcete sex, ale nemáte s kým?

Jestliže nemáte vážný vztah nebo kamaráda s výhodami, a přesto si chcete užít sex, nemusíte zoufat, i to se dá lehce vyřešit. Možnosti jsou všehovšudy dvě. 

Založte si profil na sex seznamce

Vytvořit si profil na erotické seznamce představuje skvělý způsob, jak se s někým seznámit. Oba jste na této seznamce (pravděpodobně) se stejným, nebo alespoň podobným účelem. Tím máte to nejdůležitější vlastně z krku. 

Důležité je, abyste si profil vytvořili hned ráno, abyste měli co nejvíce času na to, abyste se se svým partnerem seznámili a trochu poznali, jaký je. Když tomu věnujete celé dopoledne a odpoledne, k večeru se už budete cítit jistí, zda byste s takovým člověkem sex chtěli, či nikoliv. Ideálně vybírejte někoho, kdo nebydlí od vás přes celou republiku, abyste měli co nejvíce času se poznat a nestrávili ho cestováním.

Určitě můžete poznat i někoho na pravidelný sex bez závazků. V závěrečných zprávách se budete moci i vzájemně vzrušovat, abyste se na vaše setkání lépe naladili. Setkání ale uspořádejte neprve v kavárně nebo v baru nebo jiném veřejném místě, abyste neotevřeli dveře od svého bytu a nezjistili, že vás tato osoba vůbec nepřitahuje. Přesunout se do soukromí můžete posléze.

Je jen na vás, zda si najdete partnera na sex na jednu noc nebo pravidelný sex

Zajděte do baru, na diskotéku nebo na koncert

Na těchto akcích lze poznat někoho, s kým byste si to mohli rozdat, ale neplatí to o každém, takže musíte čekat na signály. Ty mohou být ovšem občas zavádějící. Stejně tak chtíč druhé osoby může být závislý pouze na tom, že zkonzumoval/a velké množství alkoholu. Není to úplně ideální způsob, jak si najít někoho na sex, není nejméně pracný, ale pokud vám to vyhovuje...

Ať už budete hledat partnera na sex jakkoliv, nezapomeňte vždy použít ochranu. Tohoto člověka vůbec neznáte a nikdy nemůžete vědět, kdo vás nakazí nějakou pohlavní nemocí. I když vám ten člověk bude připadat jako nejsvatější na světě, použijte kondom. A samozřejmě také proto, že nikdo nechce mít dítě ze sexu na jednu noc.

Chcete sex se svým partnerem?

Možná vám tato otázka může připadat zvláštně, ale ve vztahu může jít někdy všechno skvěle, ale sex pokulhávat. Nemůžete si na něj najít čas a i když už čas je, tak chybí správná nálada, atmosféra, zkrátka něco, co by ho odstartovalo. Nenechte se tím odradit, protože není nemožné to zvrátit a věřte, že vás to nebude stát zas tak moc námahy, jak se může zdát. Nikdo vám neřekne, jak často mít ve vztahu sex, protože na to žádné pravidlo neexistuje. Ale pokud ho chcete a jen nemůžete najít správnou chvíli (nebo se vám zdá, že na něj není čas), určitě pro to něco udělejte.

Váš partner potřebuje ve vztahu cítit (stejně jako vy), že je druhou osobou milovaný, a to nejen sexem. Ukažte mu to, ukažte iniciativu a můžete očekávat pozitivní výsledky...

Ráno se k sobě přitulte

I když se vám může zdát, že ráno je naprosto nedůležité, protože je od večerního sexu daleko, věřte, že byste se měli snažit hned od první chvíle, co se probudíte. Bude stačit něco tak jednoduchého jako je přitulení se hned po zazvonení budíku (jen pozor, abyste opět neusnuli, pokud nemáte nastavený další) nebo polibek těsně před vstáváním. Začít den příjemně je ta nejlepší věc, co můžete po ránu udělat. Pokud máte hodně času, můžete pokračovat i připravením společné snídaně, nicméně to není úplně nezbytné.

Když se k sobě ráno přitulíte, budete hned od rána myslet na sex

Napište si během pracovní doby

Když budete oba v práci (nebo alespoň jeden z vás), napište si. Může to být obyčejná sms nebo zpráva na sociální síti "Jak se máš?" nebo "Jak se dneska vede v práci?", aby viděl, že se o něj zajímáte. Samozřejmě je vhodné, abyste to mysleli upřímně.

Před odchodem domů si napište klidně i něco peprnějšího, budete mít více chuti na sex

Jestliže máte oba dostatek času na to a víte, že partner nemá zrovna nějakou důležitou poradu, můžete se ještě zmínit, jak po něm toužíte, případně co vše byste s ním chtěli večer dělat. Ne každému tento typ konverzace sedne, ale může to být opravdu příjemné rozvíření stojatých vod vašeho sexuálního života. Nebuďte zbytečně nechutní a nezabíhejte do naprostých detailů, abyste partnera neodradili. 

Po příchodu domů si dejte pusu

Ukažte svému partnerovi, že jste se na něj opravdu těšili! Když se potkáte doma, až přijdete z práce, dejte si polibek a obejměte se. Díky tomu se vyplaví ty správné hormony, které způsobí, že k sobě budete mít blíže. Takto to funguje i ráno, takže odpoledne to ještě víc podpoříte.

Společně uvařte večeři 

Když všechno oddře jenom jeden, je pak moc unavený a nemá náladu na další činnosti. Rozdělte si práci a pokuste se z ní udělat zábavu. Nemusíte vařit tříchodové menu, stačí něco jednoduchého, ale co vám oběma vykouzlí úsměv na tváři. Společně strávený čas vám pomůže cítit se ještě blíž a navíc spolu budete něco vytvářet a jako bonus si to budete moci společně sníst.

Nemusíte si dělat večeři při svíčkách, pokud nechcete, ale pokuste se nebavit o ničem stresujícím, už teď zahoďte práci a jiné stresy za hlavu a vychutnejte si jídlo v klidu. I když to údajně není moc zdravé, můžete si pustit na odreagování k jídlu nějaký film. 

Dejte si záležet, abyste nezačali vařit večeři moc pozdě. Samotné vaření zabere dost času a musíte vše stihnout. Jíst byste měli začít zhruba po šesté hodině, nejpozději v sedm večer.

Jděte se spolu vykoupat

Až se najíte, kouknete se na film a jídlo vám slehne, zamiřte společně do koupelny. Bude zhruba půl deváté a je jen na vás, jestli tam strávíte půl hodiny nebo hodinu. Válejte se spolu ve vaně (pokud vám to její velikost dovolí) nebo se sprchujte a navzájem si mydlete záda. Možná, že to "na vás přijde" už v této fázi, nechte tomu volný průběh, ale určitě si sex nijak nevynucujte. Jde především o to, abyste spolu strávili pěknou chvíli. Také vám to může pomoci užívat si více něžností v sexu.

Při společné koupeli můžete zažít i intimní chvilky

Nenápadně někam umístěte erotickou hračku, kterou zanedbáváte

Vlastníte erotickou hračku, ale už si ani nepamatujete, kdy jste ji naposledy použili? A není to škoda? Určitě ano! Můžete ji někam v ložnici odložit na přístupné místo a jen tak mimochodem říct "Hele, co jsem při uklízení našel/našla." Nebo na ni nemusíte prozatím upozorňovat vůbec, ale nechat si ji jako překvapení, až se k sexu dostanete, proto si ji uložte někam k posteli - do nočního stolku, úložného prostoru pod postelí nebo třeba po polštář (pokud jste si jistí, že se bude používat). 

Zkuste jít spát o trochu dříve

Již jsme na to narazili - při celém tomto programu musíte trochu hlídat čas. Jakmile se totiž dostanete do postele po půlnoci a druhý den musíte jít brzy ráno do práce, nebude to ideální stav. Myslete na to, abyste se do postele dostali okolo 10. hodiny večer, aby vaše hrátky nebyly časově tak omezené. Jestiže vás svazují ještě další věci, například večerní starání o děti, musíte to do plánů také zahrnout a uložit děti co nejdříve. A také musíte počítat s tím, že ne vždy jde vše podle plánu. Večeře se vám může spálit a budete muset dělat novou, dítě nebude chtít spát a podobně, snažte se ale i přesto si udržet dobrou náladu a jestliže se to tento den opravdu nepovede, tak z toho nedělejte vědu.

Vypněte mozek a zapomeňte na všechny starosti

Zapomenout na všechny starosti byste měli (pro vaše vlastní dobro) již po příchodu domů z práce. Někdy to ale není tak snadné, ale pomoci vám v tom mohou jak vaření, tak večeře, tak i společná koupel. Než půjdete do postele, měli byste mít hlavu naprosto čistou a platí to pak zejména pro intimní chvilky. Když se budete stresovat, ať už čímkoliv, můžete mít problémy s dosažením orgasmu, se soustředěním, s erekcí nebo s ejakulací. Váš chtíč a touha musí veškeré starosti přebít.

Tak co, už máte plány na zítra? Takový pěkný plán se sexuálním koncem zní jako skvělý nápad, no ne? Záleží jen na vás, jak budete mít častý sex poté nebo jak pravidelný bude váš sex v manželství. A jste-li bez partnera, může vám pomoci již zmíněná erotická seznamka.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.