Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ráj rozkoše

13.listopad 2021
Ráj rozkoše

Ležím v bělostné posteli a odpočívám... Mám za sebou náročný den, byla jsem v zahradě na procházce a poslouchala skřehotání ptáků v korunách stromů. Teď relaxuji a v myšlenkách se vracím k tomu nádhernému večeru, který se nikdy nebude opakovat a který mě naplnil touhou a vzrušením po něčem novém a nedostupném...

Nuže? Kdo se nabídne a bude mi dělat milence? Počkejte, pánové a krásné dámy, ano, dámy, jsem bisexuálka a nebráním se ničemu, až svůj příběh vypovím do konce a seznámím vás se všemi podrobnostmi, které vás dozajista vzruší tak moc, že vaše kolena poklesnou pod náporem vzrušení...

Odpoledne probíhalo jako každé jiné, jen má dlouholetá milenka byla poněkud nesvá a chtěla mi něco sdělit. Nebavili ji již naše vášnivé hrátky? Chtěla vztah ukončit a místo vibrátoru ochutnat pravého muže? NE... Pozvala mě na jistou párty. Ženy tam mají vstup i bez muže, ale muž musí mít partnerku. Jistě víš, o jakou párty šlo. Žijeme jen jednou a já mám ráda experimentování. Samozřejmě se vydáváme na cestu, už v autě jsme zahájily naše perverzní hrátky a věnovaly se svým vlhnoucím mušličkám.

S mokrýma kalhotkama vstupujeme do haly nádherného domu a po úvodních slovech se posadíme k baru... Ano, ráj rozkoše a toho největšího chtíče. Na koberci přímo před našimi zraky miluje jeden svalovec nadrženou blondýnu do zadečku a ta stíhá jiného chlapáka obstarávat ústy. Ke mně a k mé společnici přistupuje neznámý bloďák...

„Děvčata jsou tady prvně? Netoužíte po průvodci?“ Říká vážným hlasem.
Mrkneme na sebe a rozumíme si beze slov: „Ano a nemusíš nás šetřit.“
„Vezmeme s sebou mého přítele? Nebudete proti?“ a už zve do naší trojky čtvrtého.

Erotická povídka Ráj rozkoše

Opravdu neprotestujeme a vydáváme se do vedlejšího pokoje, který není výjimečně nikým obsazen. Blonďáček se na mě vrhá a na mou malou přítelkyni ten druhý muž. Rozpaky nás opouštějí po prvním polibku. Cítím, jak se mi dostává pod tanga a nepřestávám sledovat druhý pár, přičemž vnímám mrštný jazýček na mé vlhké kundičce a prsty, které si pohrávají s mým klitorisem. Vzal mě do náruče a přenesl na postel. Naši společníci zůstali na koberci. Všichni jsme nazí a já začínám svého partnera uspokojovat ústy a poslouchám slastné vrnění své kolegyně, její přítel ho do ní silně vsunul zezadu, přesně tak, jak to má ráda.

Vychutnávám si tu báječnou chuť mužského penisu a těším se na ten okamžik, kdy ho konečně ucítím v sobě. Odtrhává mě od svého klína a pokládá na záda, doširoka mi oddaluje kolena a kleká si mezi ně, bez okolků ho do mě vsouvá a já jen vzrušeně vydechnu. Hlavu mám zakloněnou přes postel a sleduji, jak si má partnerka poslušně sedá na koníčka a ten cizí divoch svírá v dlaních její velká a plná ňadra. Všichni současně začínáme hodně divokou jízdu, ale jen na chvilku. Přicházejí k nám na postel, pánové jsou hodně dominantní a bez řečí si nás nasměrují do kleku, šukají naše kundičky zezadu pěkně divoce. Dívám se na ni a obě máme co dělat.

Ti dva drží naše boky a přiráží silně a brutálně. Tak, jak to chceme a jak po tom toužíme. Pak si nás bez rozpaků vymění a já si musím zvykat na trošku větší velikost penisu, ale můj nový těšitel netouží po klasické souloži. Položí si mě na bříško a opatrně zkouší uvolnění mého natěšeného zadečku a pak zasune. Syknu, ale po chvíli si to náramně užívám a přirážím sama, drží mě vlasy a začíná to střídat, chvíli mě šoustá do kundičky a chvíli do zadečku. Když vidím, jak si to rozdávají ti dva, vím, že dlouho nevydržím. Stačí párkrát přirazit a už si vychutnávám dokonalý orgasmus a cítím dávku sperma, které mi do zadečku vystříkal ten můj tajemný neznámý.

A teď ležím v té bělostné posteli a odpočívám, ano, bylo to dokonalé a krásné, ale milí čtenáři... ať Tě to vzrušilo, nebo ne, tak už si to nikdy nemůžu zopakovat. Milovala jsem sex jako nikdo, prožívala jeden vrchol za druhým, ale teď? Nebylo to zodpovědné a já za to teď platím. Jak? Určitě víš...hodně draze...

I vášnivé hrátky mohou mít trpký konec. Myslete vždy při sexu na bezpečnost, obzvlášť když si budete užívat s cizím mužem nebo ženou.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.