Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Rabbit vibrátory: Každá žena by měla mít aspoň jednoho "králíčka"! - 2. díl

30.červen 2022
Rabbit vibrátory: Každá žena by měla mít aspoň jednoho "králíčka"! - 2. díl

Pokud ještě nevlastníte rabbit vibrátor, patříte k rychle se zmenšující skupině žen. Rabbit vibrátory jsou nejoblíbenějšími sexuálními hračkami pro ženy. A každým rokem jsou stále oblíbenější. Ve druhém díle o těchto hračkách pro dospělé se dozvíte, jak je používat, které jsou nejlepší a 5 důvodů, proč byste si je i vy měly pořídit.

Jeden článek nám na kompletní seznámení se s rabbit vibrátory nestačil. Jsme tu tedy s druhým dílem, ve kterém se dozvíte zbývající důležité věci. Pokud jste první díl článku prošvihli, nezapomeňte si ho přečíst!

Jak používat rabbit vibrátor?

Jednou z nejlepších věcí na rabbit vibrátorech je to, že jsou velmi všestranné. Můžete je používat mnoha způsoby a zažívat různé úrovně potěšení.

Začněme však od základů. Zde je podrobný návod, jak používat rabbit vibrátor:

  • Ujistěte se, že je rabbit vibrátor čistý a nabitý.
  • Přidejte na obě části trochu lubrikantu na vodní bázi.
  • Zvolte si nastavení vibrací (vyzkoušejte intenzitu vibrací rukou nebo prstem).
  • Posaďte se do nakloněné polohy nebo si lehněte na záda na pohodlném místě.
  • Zasuňte hlavní část do pochvy. Můžete tlačit na bod G, přirážet nebo si jen užívat vibrace.
  • Nechte vnější část na klitorisu pro dvojí stimulaci.
  • Nastavte intenzitu podle potřeby a užívejte si!

Několik dalších způsobů, jak rabbit vibrátor používat:

Stimulace bodu G

Vnější část vypněte a používejte svého králíčka jako vibrátor na bod G. Skvěle se hodí pro navození nálady bez nadměrné stimulace.

Sólo rychlovka

Použijte hlavní část k masáži klitorisu nebo vnější část k jeho objetí. Ideální pro rychlovky se snadným čištěním.

Hrátky ve dvou

Když váš partner může stimulovat váš bod G a klitoris jen jednou rukou, uvolní si druhou ruku a jazyk pro další prozkoumávání....

5 důvodů, proč byste si měly rabbit vibrátor pořídit i vy

Proč jsou rabbit vibrátory tak oblíbené? Možná proto, že se jim dostalo větší pozornosti médií než jiným erotickým hračkám (objevily se v populární epizodě seriálu Sex ve městě!). Ale nejspíš je to proto, že přinášejí intenzivní, smíšené orgasmy, při kterých sténáte celé minuty. Smíšené orgasmy jsou současné orgasmy bodu G a klitorisu a jsou považovány za vrchol ženské rozkoše.

Víme, že se svou současnou erotickou hračkou máte pravděpodobně velmi blízký vztah. Ale pokud jste ještě nezažily dvojí stimulační sílu "králíčka", rozhodně byste si měly přečíst, co o něm říkají odborníci na sexuální zdraví. Shodují se totiž na tom, že každá žena by měla mít ve své sbírce sex hraček vibrátor ve tvaru králíčka. Většina žen, které vyzkouší rabbit vibrátory, se už nikdy nevrátí ke svým starým erotickým hračkám. Pojďme se podívat na pět hlavních důvodů, proč jsou rabbit vibrátory tak skvělé.

Dosáhnete vyvrcholení rychleji

Někdy si chcete nalít sklenku vína, hodit do vany bombu do koupele a užít si hezký romantický večer se svou erotickou hračkou. Jindy si to prostě chcete jenom udělat. S "králíčkem" si můžete vybrat, zda se vydáte vyhlídkovou cestou, nebo zkratkou do města rozkoše. Rabbit vibrátory zdvojnásobují potěšení díky dvojí stimulaci, což vám pomůže k rychlejšímu vyvrcholení. To je dar z nebes, pokud vám stres, práce nebo nervy ztěžují dosažení orgasmu s běžnou hračkou nebo při sexu.

S rabbit vibrátorem snadno dosáhnete orgasmu

Je také skvělý pro začátečníky, kteří nemají s hračkami pro dospělé žádné zkušenosti a kteří tudíž nejsou zvyklí na uspokojování se zapojením motorů a tlačítek. Je těžké použít tuto hračku špatně - jsou velmi intuitivní. A většina žen zjistí, že mají nad svými orgasmy větší kontrolu a rychleji dosahují vyvrcholení.

Budete mít lepší orgasmy

Nejen rychlejší orgasmy - ale také lepší orgasmy. A to nejen proto, že rabbit vibrátory poskytují silné smíšené orgasmy. Je to proto, že vám dávají větší kontrolu nad vaší rozkoší. Rabbit vibrátor můžete použít ke stimulaci klitorisu, masáži bodu G, análním hrátkám, dráždění a dalším činnostem. Pomohou vám najít správnou úroveň intenzity pro vaše tělo, abyste dosáhli těch orgasmů, při kterých se vám třesou boky.

Potřebujete připomenout, co je to ten smíšený orgasmus? S radostí! Smíšené orgasmy jsou považovány za nejsilnější orgasmy, které může žena zažít. Znamená to, že máte dva orgasmy najednou - orgasmus bodu G a klitorální orgasmus. Tyto tělem otřásající finále mohou trvat několik minut, a i když se po nich můžete cítit jako hadrová panenka, jsou také neuvěřitelně omlazující a uvolňují stres.

Rabbit vibrátor vám dává možnost pohodlně a rychle prožít smíšené orgasmy. Bez něj byste k tomu potřebovali dvě ruce a spoustu práce.

Můžete si vybrat rozkoš

Tyto vibrátory jsou nejuniverzálnějšími sex hračkami pro ženy. Můžete s nimi stimulovat erotogenní zóny nezávisle na sobě nebo současně. Nastavení můžete upravit pro dlouhé sólo hrátky nebo rychlovku. A vibrace můžete měnit podle své nálady a citlivosti. Každý zážitek s "králíčkem" může být úplně jiný - nebo stejný - jak budete sami chtít.

Právě díky této všestrannosti pomáhají králíčci většině žen snadno dosáhnout orgasmu. Zatímco u jiných hraček to může být o náhodě, u rabbit vibrátoru jdete na jistotu - zvládnou zkrátka vše. A to jsme se ještě nezmínili o dalších funkcích, které si můžete s touto hračkou užívat. Pokročilé modely jsou ještě všestrannější, mají větší rozsah vibrací a další režimy. Mezi extra funkce, které si můžete vybrat, patří funkce přirážení, pulzování a dálkového ovládání či ovládání aplikací. Pro lepší kontrolu nad svým potěšením se vyplatí utratit za "králíčka" trochu víc.

Užijete si více zábavy s partnerem

Rabbit vibrátory nejsou jen pro sólo hrátky. Použití s partnerem je skvělý způsob, jak zahájit předehru nebo si užívat vzájemnou masturbaci. Jen si to představte: vašemu partnerovi stačí jen jedna ruka k masáži vašeho bodu G a klitorisu, přičemž druhou rukou může volně zkoumat vaše tělo.

Nebo můžete "králíčka" použít jako vibrátor během sexu ke stimulaci klitorisu. To je užitečné pro ženy, které ne vždy dosáhnou vyvrcholení pouhou penetrací. Protože jsou tyto vibrátory vyrobeny z měkkého silikonu, je jejich použití na těle druhého pohodlné pro zkoumání všech vašich center rozkoše. Neschovávejte tedy svého "králíčka", když partner dostane chuť si hrát.

Snadno se používají

Pro mnoho žen je obtížné dosáhnout vyvrcholení při masturbaci a téměř polovina amerických žen uvádí, že má problémy s dosažením orgasmu. Králíčci vám usnadní zasáhnout místa rozkoše, aniž byste museli nadměrně namáhat prsty a zápěstí. To platí zejména pro ženy, které během masturbace touží po stimulaci bodu G i klitorisu.

Místo toho, abyste na dolní části těla pracovaly jako DJ, použijte rabbit vibrátor, abyste dosáhli svého cíle jednou rukou a nulovým počtem prstů. Stimulují všechny vaše zóny rozkoše a přitom je zapotřebí pouze velmi malý pohyb ruky nebo zápěstí. Některé z těchto vibrátorů si dokonce ukládají nastavení vibrací, takže nemusíte upravovat úrovně, když si chcete užít zábavu o samotě. Rabbit vibrátory s režimem přirážení masturbaci ještě více usnadňují. Stačí ho držet na místě a nechat ho dělat veškerou práci! O tom se ženám před pár lety ještě ani nesnilo!

Nejlepší rabbit vibrátory

Vibrátor Curve Gossip 'Serena' Rabbit - Magenta

Cena: 28,99 dolarů

Rabbit vibrátor Curve Gossip je solidní a cenově dostupný. Je ideální pro začátečníky, kteří nechtějí vyhodit spoustu peněz, aniž by zjistili, co všechno dokáže. Navzdory ceně je vibrátor Curve Gossip robustní a bezpečný. Nabízí 3 rychlosti a 4 funkce - ne tolik jako jiné modely, ale dost na to, aby vám pomohl k orgasmu.

Vibrátor Curve Gossip 'Serena' Rabbit - Magenta

B Swish Bwild Classic Marine Rabbit Vibrator - Purple

Cena: 37,99 dolarů

B Swish Bwild Classic Marine je silnější než Curve Gossip a určen pro ty, kteří ocení větší obvod. Místo králičích oušek má přesný stimulátor klitorisu, který poskytuje intenzivnější stimulaci přímo na klitorisu. S 5 funkcemi a dvěma motory je B Swish o něco pokročilejší než Curve Gossip, ale stále cenově velmi dostupný.

B Swish Bwild Classic Marine Rabbit Vibrator - Purple

VeDO Eva Mini Vibrating Clitoral and G-Spot Vibrator - 'Orgasmic Orchid'

Cena: 27,99 dolarů

Rabbit vibrátory nejsou známé tím, že by bylo praktické s nimi někam cestovat - ale VeDO Eva je jiný příběh. Tento miniaturní "králíček" sice není králem přirážení, ale má vše, co potřebujete pro intenzivní stimulaci bodu G a vibrační stimulaci klitorisu. Díky miniaturním rozměrům se hodí na víkendy mimo domov nebo na přespání u kamarádky - navíc nezatíží vaši peněženku.

VeDO Eva Mini Vibrating Clitoral and G-Spot Vibrator - 'Orgasmic Orchid'

VeDO WILD Duo Rabbit Vibrator Purple

Cena: 53,99 dolarů

Další rabbit vibrátor od společnosti VeDO, tentokrát model se 7 rychlostmi a extra pohodlným silikonem. Na vibrátoru VeDO WILD Duo Rabbit se nám líbí ergonomický design, díky kterému se snadno používá a drží jednou rukou. Vzhledem k ceně a kvalitě ho můžeme doporučit jako vibrátor, který si zamilujete.

VeDO WILD Duo Rabbit Vibrator Purple

Interaktivní duální stimulátor OhMiBod Fuse - růžový

Cena: 149,99 dolarů

Jste připraveni na hi-tech dovádění s partnerem? Králíček OhMiBod je vybaven technologií Bluetooth a je plně interaktivní na jakoukoli vzdálenost. Pomocí aplikace OhMiBod může váš partner ovládat vaše potěšení na dálku. Nebo se můžete věnovat sami sobě, zatímco váš partner zažívá stejnou rozkoš.

Interaktivní duální stimulátor OhMiBod Fuse - růžový

Vodotěsný vibrátor Fun Factory 'Miss Bi' Rabbit - Grape

Cena: 150,99 dolarů

Tento špičkový rabbit vibrátor je jedním z nejuniverzálnějších. Díky 49 vibračním kombinacím vás nikdy neomrzí. Fun Factory Miss Bi není určen pouze pro vaginální stimulaci a stimulaci klitorisu - lze jej použít i pro anální hrátky. Tento králíček je extra silný a robustní, takže nějakou dobu vydrží. A navíc si můžete uložit nastavení vibrací pro snadný přístup.

Vodotěsný vibrátor Fun Factory 'Miss Bi' Rabbit - Grape

Vibrátor Femme Funn Essenza Pink Rabbit

Cena: 175,99 dolarů

Pro ty, kteří chtějí to nejlepší a nebojí se investovat víc peněz, je tu vibrátor Femme Fun Essenza. Tento prémiový rabbit vibrátor vibruje, pulzuje a přiráží a zaručuje tak bezkonkurenční všestrannost při sólových hrátkách. Díky ergonomickému designu a tlačítkům se snadno používá a ještě snadněji si díky nim během sólo hrátek upravíte nastavení pro ty nejkrásnější pocity. Ultrajemný silikon, který se dotýká vašich intimních partií, je úžasně hebký.

Vibrátor Femme Funn Essenza Pink Rabbit

S rabbit vibrátorem už nebude masturbace ani sex s partnerem nikdy stejný. Zajděte se podívat do sex shopu v nejbližším městě a podívejte se na ně naživo. Kdo ví, třeba si hned jednoho odnesete s sebou domů...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.