Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Rabbit vibrátory: Každá žena by měla mít aspoň jednoho "králíčka"! - 1. díl

28.červen 2022
Rabbit vibrátory: Každá žena by měla mít aspoň jednoho "králíčka"! - 1. díl

Rabbit vibrátory pravděpodobně znáte. Jsou to jedny z nejoblíbenějších sexuálních hraček pro ženy. Ale proč? Jistě, jsou roztomilé, ale především přinášejí intenzivní orgasmy díky současné stimulaci klitorisu a bodu G.

Zkrátka by se dalo říct, že dvojnásobné potěšení = dvojnásobná zábava. Ale je tu ještě jeden důvod, proč jsou rabbit vibrátory tak oblíbené. Pouze 18 % žen uvádí, že je schopno dosáhnout orgasmu pouhou penetrací. Potřebují také stimulaci klitorisu. Rabbit vibrátory umožňují stimulovat klitoris a zároveň pronikat do vagíny - děláte to pouze jednou rukou a v intenzitě, kterou si samy zvolíte.

Většina žen se shoduje na tom, že byste měli mít ve své sbírce erotických hraček rabbit vibrátor. Ve dvou dílech tohoto článku vám důkladně rozebereme proč.

Co je to rabbit vibrátor?

Rabbit vibrátor je erotická hračka pro ženy. Jedná se o erotickou hračku s dvojí stimulací, což znamená, že stimuluje dvě erotogenní zóny najednou. V tomto případě klitoris a bod G. Má většinou tvar standardního vibrátoru, ale z hlavní části vystupuje druhá část, která při průniku stimuluje klitoris.

Hlavní část je mírně zahnutá a může mít baňatý konec. Tím se zvyšuje tlak a intenzita působení na bod G. Vnější část má často rozdvojený konec, který vypadá trochu jako králičí ouška. Díky tomu můžete mezi vibrující "uši" zasunout klitoris a dosáhnout tak blaženosti, při které se vám budou kroutit prsty.

Tyto vibrátory mají dvě oddělené vibrační "zóny" - jednu v hlavní a druhou ve vnější části. Díky tomu můžete ovládat intenzitu vibrací každé části zvlášť. Pokud je tedy váš klitoris velmi citlivý, můžete snížit vibrace na vnější části, aniž by to ovlivnilo tu vnitřní (nebo naopak).

Rabbit vibrátory se dodávají ve spoustě tvarů a velikostí a mnoho z nich má další funkce, jako je přirážení, pulzování a ovládání pomocí aplikace. Jejich celková všestrannost je to, co je činí tak oblíbenými. Bez ohledu na to, jaký pocit vás vzrušuje, rabbit vibrátor vám ho dokáže poskytnout.

Proč se mu říká králíček (rabbit)?

Většina lidí se domnívá, že vibrátory ve tvaru králíčka dostaly své jméno proto, že vnější část vypadá jako hlava králíčka a její rozvětvené konce připomínají uši. Pravda je však mnohem skandálnější... Rabbit vibrátor byl vynalezen v Japonsku, kde zákony o obscénnosti brání tomu, aby sexuální hračky vypadaly "příliš realisticky" (neboli, aby připomínaly skutečné části těla). Výrobci "králíčka" (a dalších erotických hraček) proto své výrobky maskují jako roztomilá a přítulná zvířátka. Mohou tak prodávat své hračky ženám po celé zemi, aniž by se dostali do problémů se zákonem.

Restriktivní legislativa týkající se erotických hraček se postupně mění, ale tyto hračky jsou stále zakázány v mnoha zemích a dokonce i v jednom státě USA! Název "králíček" (anglicky rabbit) neustále připomíná, že právo ženy na potěšení nelze uzákonit.

Když si tedy koupíte rabbit vibrátor, nejenže si dopřejete jednu z nejvíc dráždivých sexuálních hraček pro ženy, které kdy byly vyrobeny. Bojujete také s mocí!

Proč si koupit právě rabbit vibrátor?

Je pro vás rabbit vibrátor to pravé? Většina žen o nich básní, protože se snadno používají a poskytují mnoho úrovní potěšení. Zde jsou hlavní důvody, proč byste měly do jednoho takového investovat:

Funguje

Rabbit vibrátory odvedou "práci" lépe než většina ostatních erotických hraček. To vysvětluje, proč jsou zdaleka nejoblíbenější erotickou hračkou pro ženy, která předčí všechny ostatní typy ženských sex hraček. Pokud jste žena a chcete dosáhnout uspokojivého orgasmu, "králíček" by měl být nejlepší volbou.

Je všestranný

S rabbit vibrátorem nejste omezeni na jeden typ rozkoše. Můžete si vybrat vaginální, klitorální nebo oba typy pokaždé, když si chcete užít trochu zábavy o samotě. Ať už máte jakoukoli náladu nebo potřeby, na tento vibrátor se můžete vždy spolehnout.

Dopřejte si potěšení díky rabbit vibrátoru

Je přizpůsobitelný

Díky několika vibračním nastavením na každé části si můžete najít dokonalou úroveň stimulace pro úchvatný orgasmus. Mnoho těchto hraček má i další funkce, včetně nastavení pulzování a přirážení.

Snadno se používá

Nejdůležitější inovací rabbit vibrátoru není dvojí stimulace - je to možnost dvojí stimulace jednou rukou. Už nemusíte s vibrátorem manipulovat dvěma rukama nebo kroutit zápěstím, abyste se trefily do správného místa.

Je skvělý pro předehru

Rabbit vibrátory milují společnost a vy ji budete milovat také, až zjistíte, jak zábavná může být tato hračka během předehry a sexu. S jednou rukou na vibrátoru budou mít zbylé tři ruce a jazyky volné pole působnosti.

Typy rabbit vibrátorů

Ne všechny rabbit vibrátory jsou stejné. Můžete narazit i na takový, který nebude vyhovovat vašemu tělu ani vašim preferencím. Před nákupem se seznamte s typy rabbit vibrátorů, abyste měly jistotu, že najdete ten, který vás bude uspokojovat správným způsobem.

Klasické rabbit vibrátory

Tyto vibrátory jsou nejlepší všestrannou volbou pro duální stimulaci. Mají samostatný motor v každé části a nejméně 3 nastavení vibrací. Jsou obvykle dlouhé asi 20 cm (nebo delší) a stojí od 30 do 75 dolarů. Doporučujeme je pro začátečníky.

Mini rabbit vibrátory

"Mini králíčci" jsou mnohem kratší než klasické rabbit vibrátory, ale mají stejnou funkci. Co ztratíte na délce, získáte na pohodlí. Jsou lehké a snadno se s nimi cestuje. Jsou také tiché, takže si je můžete vzít na služební cestu, aniž byste vzbudili osobu ve vedlejším hotelovém pokoji.

Hi-tech rabbit vibrátory

Tyto rabbit vibrátory jsou pro ty, kteří chtějí všechny moderní vychytávky. Nejenže získáte skvělé technologické funkce, jako je dálkový přístup a ovládání pomocí aplikace, ale jsou obvykle vybavené dalšími funkcemi a více možnostmi vibrací. Jedinou nevýhodou je, že už stojí pěkný peníz - obvykle přes 100 dolarů.

Rabbit vibrátory pro páry

Chcete používat rabbit vibrátor s partnerem? Pořiďte si jeden s funkcemi pro páry, jako je například přístup k dálkovému ovládání. Ty s velkými konci a širšími vibračními plochami lze použít i k masáži partnera, takže předehra bude mnohem zajímavější.

Anální rabbit vibrátory

Rabbit vibrátory, které jsou vhodné pro anální stimulaci, mohou přidat další prvek potěšení (nejen) k vašim sólo hrátkám. Některé mají dokonce třetí část pro dvojitou penetraci, čímž se erotická hračka změní z dvojí stimulace na trojitou.

Existuje několik druhů rabbit vibrátorů, se kterými si můžete užít skvělý orgasmus

Přirážecí rabbit vibrátory

Rabbit vibrátory s přirážecí funkcí přirážejí automaticky prostřednictvím samostatného motoru. Výhodou je, že část stimulující klitoris může zůstat ve stejné poloze, zatímco hlavní část přiráží. Pokud přirážení klasickým "králíčkem", o které se staráte sami svou rukou, způsobuje, že vnější část poskytuje nerovnoměrnou stimulaci klitorisu, pak je pro vás tento s automatickým přirážením tím pravým.

Který rabbit vibrátor je pro vás nejlepší?

Je těžké říci, který rabbit vibrátor je pro vaše tělo nejlepší. Tělo každého z nás je jiné a stejně tak i způsoby, jakými prožíváme rozkoš. Nejlepší způsob, jak to zjistit, je začít s klasickou verzí a zjistit, co se vám líbí. Poté můžete přejít na "králíčky" různých tvarů, velikostí a funkcí, které uspokojí vaše jedinečné preference v oblasti rozkoše. I když vám nemůžeme pomoci najít ten jediný naprosto nejlepší rabbit vibrátor pro vaše tělo, existují některé faktory, které vám mohou pomoci vybrat co nejlepší pro vaše potřeby.

Zvažte následující vlastnosti, které vám pomohou při výběru:

Velikost

Králíčci se vyrábějí v různých délkách a obvodech. Pokud jste nikdy předtím nepoužívaly penetrační sexuální hračku (například vibrátor), ujistěte se, že začínáte se standardní délkou kolem 20 cm a obvodem 15 cm nebo méně. Dámy, které jsou zvyklé na větší hračky, mohou zvážit (nebo dokonce preferovat) rabbit vibrátor s větším obvodem, aby to vyhovovalo jejich potřebám.

Zdroj energie

Některé rabbit vibrátory jsou napájeny alkalickými bateriemi a některé jsou dobíjecí přes USB kabel. Doporučujeme ty modernější - dobíjecí, ale některé ženy dávají přednost originálním králíčkům na baterie, aby nemusely hlídat další nabíječku.

Nastavení vibrací

Čím větší kontrolu máte nad intenzitou vibrací svého vibrátoru, tím snadněji dosáhnete slastných prožitků. Rabbit vibrátory mají od 3 do více než 50 vibračních nastavení a kombinací. Dražší rabbit vibrátory mají obvykle více vibračních nastavení.

Funkce

Rabbit vibrátory mají řadu dalších funkcí a vlastností v závislosti na značce, kterou si koupíte, a na tom, kolik jste ochotni utratit. Patří mezi ně zahřívání, pulzování, přirážení, dálkové ovládání, rotující kuličky a další.

Hluk

Tyto vibrátory mohou být trochu hlučné, protože mají (minimálně) dva motory ovládající vibrace v každé části zvlášť. Pokud žijete sami, nebude to příliš vadit. Pokud si však ceníte svého soukromí, zvažte, zda si nepřiplatit za nějaký prémiový model - obvykle jsou mnohem tišší.

Vodotěsnost

Zvláštní pozornost věnujte vodotěsnosti králíka. Všechny rabbit vibrátory budou dostatečně vodotěsné, aby zvládli lubrikační gel, ale mnoho z nich není dostatečně vodotěsných pro použití ve sprše.

Bezpečnost

Rabbit vibrátory jsou nejoblíbenější ženské erotické hračky, takže existuje spousta levných výrobků. Kupujte erotické hračky pouze od prověřených značek a doporučujeme používat pouze ty vyrobené z lékařského silikonu.

A to rozhodně není všechno! O rabbit vibrátoru se můžete dozvědět mnohem více - například jak ho používat nebo tipy, který koupit. To vše v příštím díle článku, který vyjde již za dva dny v sekci Erotické pomůcky.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.