Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

První návštěva z mnoha

6.září 2019
První návštěva z mnoha

Stalo se to v jednom z těch dnů, kdy má člověk více energie, než může zužitkovat, a proto se tělo snaží s tím něco udělat. A nejlepším spotřebičem na energii je samozřejmě sex. Hlava už ovšem nemyslí na to, že je k tomu třeba alespoň dvou a chce to hned. V tu chvíli je myšlení zahrnuto pestrými erotickými představami a vy se jich nemůžete a ani nechcete zbavovat, protože to je příjemné.

V takové chvíli se zavřu ve svém pokoji a záleží jen na mně, jak s těmito představami naložím. Ve chvíli, kdy je člověk sám, moc na výběr ani není. Buď jde jen o touhu po orgasmu nebo v tom příjemnějším případě i o erotické snění. To si lehnu na postel nechám na sobě jen slipy nebo trenýrky, to podle toho, jakou jsem měl ráno náladu, a nechávám se unášet do světa erotiky a vzrušení. Promítám si v hlavě buď scény, které se už staly nebo sním nad novými. Cítím, jak se mi přitom penis vyplňuje krví, začíná tvrdnout a jen trenýrky vadí tomu, aby se postavil úplně.

Představuji si smyslné scény a cítím vůni sexu. V mých snech se objevují křivky ženského těla, které mě tak vzrušují. Krásná a pevná prsa, bříško, hladké nohy, u zadečku se zastavuji déle a pak přichází na řadu mušlička. V tu chvíli už ležím na zádech a stahuji si trenky, které jsou už zbytečné. Pěkně pomalu, a pak přijde ta chvilka, kdy se mi penis může postavit úplně. Objeví se celý a připravený dát mi rozkoš, o kterou stojím. Hladký žalud jen z poloviny zakrytý předkožkou s kapičkou vášně na špičce. Jemně si promnu šourek, který je teď přitažený a projedu rukou až nahoru k uzdičce, po které rozetřu kapičku vášně, a když si stáhnu i celou předkožku, potřu si taky celý žalud. Potom si rukou chytnu penis a jemně si ho honím. Cítím, jak se mi předkožka shrnuje přes žalud, který je pěkně červený. Někdy si penis přitáhnu k břichu nebo do strany, prostě s ním různě pohybuji a poddávám se příjemným pocitům rozkoše...

V tom se otevřou dveře a vejde moje kamarádka Jana, kterou naši pustili dovnitř. V tu chvíli jsme z toho oba dokonale paf. Nicméně vešla dovnitř, odloží si tašku, odpoví na moje vyplašené "ahoj" a sedne si s pohledem upřeným na moji ruku, ve které pořád držím ztopořený úd. Když se chci posadit, abych tam pořád neležel jak zařezaný, tak Jana řekne větu, kterou jsem teda nečekal.

"Ty toho chceš nechat v tom nejlepším? Já si myslím, že bys to měl dokončit."

To mě vzrušilo ještě víc a začal si honit dál s pohledem na krásnou ženskou, která seděla kousek ode mne v krátké sukni a s krátkým upnutým tričkem, které odhalovalo její opálené bříško. Dívala se na mne se zájmem, který mě nenechával chladným. Proto jsem se zeptal, jestli je to zajímavé. Odpověděla:

"Ano, ale víc než zajímavé je to vzrušující. No, a když se tak na tebe dívám, jak si to přede mnou děláš, chtěla bych se ho dotknout..."

Potom bez vyzvání přišla, klekla si k posteli oddělala mi ruku, ve které jsem držel svůj ztopořený úd a chytla ho do své dlaně. Jemně ho celý pohladila, pak sklonila hlavu a jemně políbila můj žalud. Celým tělem mi proběhlo příjemné zachvění, kterého si Jana také všimla, usmála se a v jejích očích jsem četl, že se teď o mne postará určitě mnohem lépe, než bych to zvládl já. Levou rukou mi jemně mnula šourek a pravou honila mého ptáčka, který z toho byl celý bez sebe. Ženská ruka je prostě znát. Ze začátku mi ho honila pomaloučku tak, abych si vychutnal každé shrnutí předkožky a chvilkového objevení žaludu v celé jeho kráse. Po chvíli ale přidala na tempu a já začínal cítit vysoký stupeň vzrušení. Všechny svaly v těle se mi začaly napínat. Ještě chviličku a už bych se jí udělal do dlaně, ale Jana zvolnila tempo a přestala mě dráždit.

"Začíná mi být moc horko a těsno, když tady tak u tebe klečím," řekla mi a vstala. "Jak se ti mám svléknout? Rychle nebo pomalu?" zeptala se mě.
"Já ti budu napovídat," odpověděl jsem. "Nejdříve si svlékni tričko."
Když ho odhodila na zem objevila se její pevná prsa. Přesně taková jaká se mi líbí.
"Teď si pomaloučku sundej sukni. Pěkně kousek po kousku."
Svlékala se božsky a to jsme byli teprve na začátku. Pomalu odhalovala své vnady v bílých kalhotkách, které stále zakrývaly to, co jsem tak toužil spatřit. Stála přede mnou a čekala, co si budu přát dál. Kochal jsem se pohledem na krásné ženské tělo, které toužilo být dobýváno. Nenechal jsem ji dlouho čekat a říkám dál svá přání:
"Hlaď se rukama po bříšku... ták je to krásné. Teď pokračuj k prsům, jemně si je mni..."

Erotická povídka První návštěva z mnoha

Dělala to tak smyslně, že mi péro stálo jako kláda. A když jsem ji řekl, ať si zajede rukou pod kalhotky a šáhne si na buchtičku, tak jsem to už nevydržel. Kleknul jsem si před ni a sundání kalhotek jsem si nechal pro sebe, protože to dělám moc rád a hodně mě to vzrušuje. Nejprve jsem ji políbil mušličku přes kalhotky a ucítil vůni, které neodolá nikdo. Potom jsem ji hladil po zadečku, který měla nahý, protože na sobě měla tanga, která ukazují přesně to, co mají. Dále jsem už neodolal a začal svlékat poslední kousek oblečení, který na sobě měla. Kousek po kousíčku se mi před očima objevovala její kačenka s úzkou vyholenou čárkou. Střih, který je šik. Potom jsem se postavil a začal ji vášnivě líbat, se ztopořeným ptákem, který ji jemně píchal do podbřišku.

"Myslím, že ti chce rozevřít tvoji čárku," říkám Janě.
Načež dostanu odpověď:
"Už se těším až toho tvého ptáčka ucítím ve své mušličce a bude se tam pěkně prohánět."
Za stálého líbání jsem ji položil na postel. Po chvilce jsem se odebral níž. Líbal jsem ji na krku, na prsou, cucal její bradavky jako slaďoučké bonbónky, jemně ji mačkal kozičky, které byly šťastné za každé pohlazení. Sjížděl jsem stále níž přes bříško k pupíku, do kterého jsem zastrčil jazyk a vášnivě ho olízl, abych dal najevo, na co se v příštích chvílích chystám. Začal jsem ji hladit na podbřišku tak jemně, aby to vypadalo jako by jsem ji hladil nějakým pírkem. Na chviličku jsem se zastavil na její vyholené čárce, pak jsem pokračoval po bocích na stehna, která jsem ji roztáhl od sebe, abych mohl pokračovat po jejich vnitřní straně. Jana příjemně vzdychala a napínala celé opálené tělo, které toužilo po vášni. Když jsem se věnoval jejím nohám, začala se hladit po svých kozičkách a masírovat je. Olizovala si jazykem rty a prožívala celým tělem mé hlazení. Já se přitom kochal pohledem na její puklou broskvičku s růžovými závojíčky a s poštěváčkem nahoře, který mi připomínal třešničku na dortu, do kterého se co nevidět zakousnu. Dal jsem hlavu až k její mušličce a lehce jsem olízl její poštěváček. Ten se hned ještě více zvětšil a Jana to doprovázela hlasitým vzdechnutím a slovy:

"Konečně... pokračuj..."
Prsty jsem ji roztáhl závojíčky a olízl jsem ji celou od zadní dírky až k třešničce, kterou jsem vzal do pusy a jemně ji sál a cucal. Jana na to reagovala prohnutím celého těla, rychlým dechem a zvuky, které mi říkaly, že to dělám dobře. V lízání poštěváčku jsem pokračoval dál, ale ještě k tomu jsem ji do dírky zasunul dva prsty a honil ji její kundičku. Viděl jsem, že se ji to moc líbí, a že orgasmus už není daleko. Proto jsem zrychlil a ještě intenzivněji sál její poštěváček.
"Už... už... už... už budu."
Pak už jsem jenom cítil, jak mi po prstech teče její mlíčko a slyšel hlasité vzdechy doprovázející orgasmus. Lehl jsem si vedle ní a políbil ji na čelo. Byla celá červená, udýchaná, ale usměvavá a spokojená.

"Bylo to moc krásné. Něco takového jsem už dlouho nezažila. Ještě teď se z toho celá třesu," říká mi a završí to sladkou pusou.
"Vidíš a na to jsi přišla až po takové době," odpovídám se smíchem a hned dostávám odpověď a nabídku v jednom:
"Proto si to k tobě budu chodit vynahrazovat móc často."
Střetli jsme se očima a věděli, že tomu tak určitě bude. Jana si na mne obkročmo sedla, políbila mě a s krásným a smyslným úsměvem mi říká:
"Myslím, že jsme na něco zapomněli! Ty ses postaral o mne, já se teď postarám o tebe a hlavně tvého ptáčka! A věř tomu, že to bude stát za to."

A začala se pomaloučku sunout celým tělem k mým nohám. Hned jsem ale zjistil, že se nechce přesunout, ale že hledá něco, co nemohla minout. Můj vztyčený penis se dotkl jejího zadečku a tu se zastavila. Nadzvedla se a začala mi třít žalud svojí mušličkou. Zavřel jsem oči a nechal se unášet. Teď už ne představami, ale skutečností, která byla opravdu nádherná. Hladil jsem ji prsa, která se nade mnou pohupovala a vášnivě je mačkal. Chvíli mě takhle dráždila, a pak přestala a začala se pomaloučku nasunovat na můj penis. Cítil jsem, jak je vlhká a zabodával jsem se stále hlouběji. Objala mě ve své jeskyňce, posadila se, aby mě měla v sobě co nejhlouběji, a když jsem v ní byl úplně celý, prostě až po koule, tak začala osedlávat mého koníka. Cítil jsem teplo její kundičky a začal jsem ji jemně přirážet. Šlo to zlehka, protože byla hodně vzrušená a vlhká. Levou rukou se mě přidržovala a pravou si ještě dráždila poštěváček. Byla v sedmém nebi a já s ní. Už jsem cítil, že to na mne brzy přijde, když v tom si Jana skousla rty a prožívala druhý orgasmus. Při pohledu na ni jsem si přál už jen jedno, udělat se taky.

"Nepřestávej a zkus trošičku zrychlit..." byla moje slova a vzápětí jsem cítil, jak se mi žene semeno ven.
Chvíle napětí, všechny svaly se mi napnuly, a pak to přišlo. V jedné vteřině jsem se rozplynul ve vesmíru. Bylo toho tolik, že ji moje horké semeno začalo vytékat z mušličky a slepovalo nás k sobě. Lehla si na mne a políbila mě.
"Takže jsi si jistý, že k tobě mám chodit častěji?"
"Pokud jenom nesním, tak tě tady chci mít pořád, Jani..."

Také byste brali nějakou kamarádku nebo kamaráda na sex? Profil na online sex seznamce vám s tím může pomoci!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.