Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

První milování se povedlo

9.červenec 2022
První milování se povedlo

Bylo před prázdninami a já se svým o dva roky starším klukem Lukášem přemýšlela, jak volný čas nejlépe využít. Nakonec jsme však dospěli k tomu, že půjdeme jako vždy k němu domů. Znala jsem už každý kout jejich bytu, ale stejně jsem měla nejraději jeho postel, kde jsme spolu už tolikrát byli. Zatím to však bylo pouhé nevinné hraní.

Přišla jsem k němu dopoledne. Byla jsem už celá natěšená, jak daleko zajdeme dnes. Když mi otevíral, poznala jsem, že se také celý chvěje nedočkavostí. Sotva za mnou zavřel dveře, začali jsme se vášnivě líbat. Rukou sjížděl po mých bocích až k mé krátké sukni. Tu mi vyhrnul a začal mě přes kalhotky dráždit mojí lasturku. I já nezůstávala pozadu. Hladila jsem mu přes volné kraťasy ten jeho velkej klacek. To už mě jemně přitlačil na zeď a začal mě líbat na krku.

„Ne tady ne,“ řekla jsem, jakoby proti své vůli. Tak moc jsem chtěla pokračovat.

On jen přikývl, vzal mě do náručí a odnesl si mě k němu do již krásně připravené postele. Tam si mě během chvilky celou svlékl. Já mezitím dráždila dál Lukášův klacek, čímž se mu na kraťasech udělala velká boule. Neváhala jsem a vysvobodila tu kládu z teď již těsných kraťasů. Nejprve jsem mu ho hladila a jen tak si s ním pohrávala, potom mi však naznačil, že by chtěl, abych ho vzala do pusinky. Velice mě to lákalo, a tak jsem se sklonila a dotkla se špičky jeho klacku svým mlsným jazýčkem. Blaženě si povzdychl.

To mě rozpálilo ještě víc, a tak jsem si tu jeho kládu strčila do pusinky celou. Dech se mu prohloubil a já poháněna obrovskou rozkoší jsem dělala, co bylo v mých silách, abych ho příjemně udělala. On mě svými mrštnými prstíky rajtoval po mé teď už zvlhlé lasturce a oba jsme se oddávali jeden druhému. Když jsme oba dospěli až k vyvrcholení, stále nám to nestačilo. Nemohli jsme se nabažit jeden druhého.

Erotická povídka První milování se povedlo

„Lásko, co kdybychom..?“ chtěl se zeptat, ale já ho zarazila.

Aniž by to postřehl, vytáhla jsem ze své tašky, co se teď povalovala na zemi, kondom a vsunula mu ho do dlaně. To byla pro něj jasná odpověď. Během chvilky už ležel na zádech a já si pomalu dosedala na jeho kládičku. Dýchal velmi vzrušeně a ani já to nemohla vydržet. Mrštně si mě k sobě přitáhl a jeho klacek už byl ve mně celý. Krátce a silně mě to zabolelo, ale když se chvíli nic nedělo, protože se snažil, abych si na jeho „velikost“ zvykla, bolest mě přešla a já se na něm začala pomalu pohybovat.

Sám si mě k sobě přirážel a já mu v tom nebránila. Sehnula jsem se a opět jsem ho začala líbat na krku a provokativně kousat do ouška. Čím intenzivněji dýchal, tím více jsem i já vzdychala. Bylo vidět, že už to dlouho nevydrží. Přidal teď ještě víc na tempu, a když naposledy vzrušeně vydechl, přitiskl si mě pevně k sobě. Cítila jsem jak obsah svých varlat právě vystříkal do zeleného kondomu, co nám sloužil jako ochrana.

To však nebyl zdaleka konec. Když jsme se společně umyli, byli jsme zase plní síly. Měli jsme před sebou celý zbytek dne i celou noc. Přišlo mi, jako bychom se milovali každou minutu společného dne. A nezůstalo to jen u jeho postýlky. Vyzkoušeli jsme snad všechny polohy, které znám. Jen do zadečku jsem ho pro tentokrát nepustila. To zase můžeme zkusit příště...

Čekáte na svoje poprvé s tím pravým nebo s tou pravou? Třeba se vám někdo zalíbí na erotické seznamce...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.