Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Prožívejte slast na tomto (nejen) BDSM nábytku

17.srpen 2021
Prožívejte slast na tomto (nejen) BDSM nábytku

Pokud jste někdy měli sex, pravděpodobně jste ho provozovali v posteli. Možná jste odvážní a souložili jste v autě, venku nebo na sexuální párty, ale stejně ho většinou lidi provozují v soukromí nějakého pokoje. Sex v ložnici je sice skvělý, ale dělat ho pokaždé ve stejné místnosti na stejné posteli může být trochu, ehm, nudné. Dejte proto příležitost sex nábytku.

Existují stovky různých křesel, koulí, houpacích sítí, houpaček, polštářů a erotických hraček, které váš sexuální zážitek posunou na zcela novou úroveň. Sex nábytek nemění sexuální prožitek jen tím, že si to rozdáte na jiném místě, díky sexuálnímu nábytku můžete také prozkoumat nové polohy a různé úhly.

"Nábytek určený pro sex a intimitu může pomoci dosáhnout poloh, o kterých se vám ani nesnilo, bez nepohodlí, bolesti kloubů a končetin nebo tlaku při vzájemném držení," říká Kenneth Play, mezinárodní sexuální pedagog a sex hacker. Nemluvě o tom, že některý sex nábytek, jako jsou sex houpačky nebo pouta, vám umožní věnovat se i BDSM v případě, že se chcete vyřádit.

Než se pustíte do čtení doporučení konkrétních druhů nábytku, zeptejte se sami sebe na pár věcí. Jak velký chcete, aby byl? Má to být něco, co můžete rozložit a pak bez obav uskladnit? Musí být lehký, abyste s ním mohli cestovat? Tyto otázky vám pomohou při rozhodování o koupi erotického nábytku.

Kenneth Play a Kate Balestrieri (Psy.D., zakladatelka Modern Intimacy) představují své oblíbené kusy sex nábytku na trhu.

Rozdejte si to na BDSM nábytku

Sex Wedge

Společnost: Liberator

Cena: 98 dolarů

Sexuální polštář Liberator je skvělý pro polohování partnera a sex v různých polohách. "Když jde o penetrační sex, úhel je nejdůležitější! Díky tomu můžete nastavit boky takovým způsobem, abyste zajistili stimulaci bodu G a děložního hrdla přesně tak, jak to má vaše partnerka ráda," říká Play. "Obzvlášť se mi líbí u misionářských poloh, kdy ho můžete použít k podepření partnerčina pozadí nebo ho dát partnerce pod hlavu, aby se její hlava přiblížila k vaší."

Erotická pomůcka Sex Wedge

Sex Swing Door Jam Kit

Společnost: Sportsheets

Cena: 69,99 dolarů

Sex houpačky někdy vyžadují obrovskou místnost, robustní trámy nebo naději a modlitbu po připevnění ke stropu, ale tahle ne.

"Snadno použitelná houpačka, kterou připevníte na dveře, zpřístupňuje sex na vyvýšeném místě, aniž by vyžadovala speciální místnost nebo trapné rozhovory o jedinečném nábytku ve vašem obýváku," říká Balestrieri. "Tato houpačka na dveře může párům pomoci vyzkoušet nové úhly rozkoše, hlubší průnik a možnosti vertikální intimity."

Aerial Yoga Hammock

Společnost: Sycyka

Cena: 69,99 dolarů

"Houpací sítě na jógu jsou ve skutečnosti nejlepší sex houpačky!" říká Play. "Vždycky rád kupuji věci v zábavných barvách a tyhle najdete v nejrůznějších barvách duhy. Ne všechny věci související se sexem musí být jen černé a červené."

Houpací síť na jógu je opravdu snadná na zavěšení. "Můžete v ní někoho docela snadno svázat tak, že zápěstí a nohy přivážete ke stranám houpačky!"

Pomůcka na sex Aerial Yoga Hammock

Pillo

Společnost: Dame Products

Cena: 95 dolarů

"Hledáte něco diskrétnějšího? Pillo je nutností pro každý pár," říká Balestrieri. "Dobře se hodí ke každodennímu interiéru a pro neznalé oko je to jen další polštář na čtení, odpočinek a sledování oblíbeného seriálu. Zhasněte světla (nebo je nechte rozsvícená) a stane se z něj nenápadný klenot, který vám pomůže povznést se a obloukem se dostat na ta správná místa. Jeho menší profil a mírný klín dávají párům možnost, jak dát starým polohám nový náboj."

The Cowgirl Premium Sex Machine

Společnost: The Cowgirl

Cena: 1500 dolarů

"Co se týče vibrátorů, na kterých se dá 'jezdit', je Cowgirl jedním z nejluxusnějších vibrátorů," říká Play. "Je skvělý i pro erotické společenské akce, protože si nemusíte sundávat kalhoty, abyste si užili jízdu."

Cowgirl patří mezi tzv. šukací stroje. Je extrémně výkonný a intenzitu vibrací spolu s rotací můžete ovládat pomocí ovladače na kabel nebo prostřednictvím aplikace.

Erotická pomůcka The Cowgirl Premium Sex Machine

BDSM Serving Table

Společnost: BdsmFan

Cena: 79 dolarů

Tento BDSM servírovací tác by se skvěle hodil na párty! "Pokud znáte někoho, kdo se rád nechává objektivizovat, můžete ho proměnit ve skutečný objekt a použít ho k přenášení nápojů, občerstvení nebo sexuálních potřeb po večírku," říká Play. "Jejich prsa nebo hrudník se stanou součástí nabídky, protože budou sedět na podnosu vedle dalších předmětů."

Sex Position Enhancer Chair

Společnost: Bondage Boutique

Cena: 99,99 dolarů

Toto sexuální křeslo je tvarované tak, že umožňuje hlubší průnik při sexu. Má také otvor ve spodní části, takže můžete partnerce při sezení prstit vulvu nebo řitní otvor. Další výhodou je, že díky tomuto křeslu jste vy nebo váš partner v dokonalé úrovni pro orální sex, aniž byste si museli kleknout.  

Classic Black Sybian Package

Společnost: Sybian

Cena: 1245 dolarů

"Sybian, nominovaný na cenu Xbiz 2019, je zaručenou lahůdkou pro všechny osoby, ať už single nebo ve vztahu, které chtějí rozšířit své znalosti o sexuálních reakcích svého těla a potenciálu orgasmu," říká Balestrieri.

Klasické balení obsahuje stoličku, motorizované nástavce, které nabízejí robustní sadu pro vaginální, klitorální, prostatickou a anální stimulaci.

Erotická pomůcka Classic Black Sybian Package

Sex Sofa

Společnost: BDSMarchitecture

Cena: 2337,73 dolarů

Pokud chcete mimořádně elegantní kus nábytku, u kterého žádný host nezjistí, že je určen k sexu, podívejte se na tuto nádhernou pohovku.

"Design je kromě toho, že je všestranný, nesmírně elegantní a nabízí spoustu úhlů pro kreativní polohy při sexu," říká Play. "Hodí se také do většiny moderních interiérů."

Basket Swing Chair

Společnost: Zuri Furniture

Cena: 626,40 dolarů

Toto houpací křeslo s košem je dalším kreativním a zajímavým pojetím sexuální houpačky. "Je překvapivě efektivní a slouží i jako běžný nábytek," říká Play. "Pokud přidáte na různá místa této houpačky pásky na suchý zip, stane se z ní další nábytek na bondage, protože pásky budou fungovat jako pouta. Je to elegantní a sexy."

Pomůcka na sex Basket Swing Chair

Shots Fist It Inflatable Play Sheet

Společnost: Stockroom

Cena: 59,99 dolarů

"Toto nafukovací prostěradlo je skvělé pro milovníky squirtu nebo pro každého, kdo si rád užívá bezstarostný špinavý sex bez starostí s úklidem," říká Play. "Funguje také dobře pro nuru masáže (což je kluzká japonská erotická masáž) nebo jakýkoli typ mokrých a špinavých hrátek. Navíc se velmi snadno skladuje. Můžete si ho představit jako skluzavku pro dospělé."

Erotická pomůcka Shots Fist It Inflatable Play Sheet

Yoga Faux Leather Chaise

Společnost: Container Furniture Direct

Cena: 656,16 dolarů

"Toto lehátko je navrženo pro optimální relaxaci a představuje jedinečný přechod mezi každodenním pohodlím a sexuálním útočištěm," říká Balestrieri. "Lze ho použít pro sólo nebo partnerské hrátky a poskytuje oporu pro mnoho poloh, aby se partneři mohli uvolnit a soustředit se na potěšení, nikoli na nadměrnou námahu." Jeho povrch z umělé kůže se snadno čistí, takže úklid lubrikantu je mnohem jednodušší než v posteli!

Erotická pomůcka Yoga Faux Leather Chaise

SM Torture Rack

Společnost: RWSX

Cena: 999 dolarů

"Křeslo SM Torture Rack je nutností pro každý výstřední pár, který chce posunout BDSM na další úroveň. Je to genderově neutrální, robustní doplněk, který vám pomůže dráždit, mučit a hravě posouvat hranice obou zúčastněných po celé hodiny," říká Balestrieri. "Díky mnoha konfiguracím pro pouta a polohy vsedě je toto zařízení skvělé pro bondage hrátky, edging, působení bolesti a submisi."

Tento erotický nábytek většinou koupíte pouze přes internet v českých sex shopech, některé dokonce jen přes stránky zahraničních sex shopů.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.