Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Prožijte úplně nové milování díky tantrickému sexu

23.listopad 2019
Prožijte úplně nové milování díky tantrickému sexu

Slyšeli jste někdy o tantrickém sexu? Jedná se o starodávnou hinduistickou praktiku, kterou by si alespoň jednou v životě měl každý vyzkoušet, protože prožitek z této intimní chvilky je úplně někde jinde než u klasického sexu. Přečtěte si, jak to probíhá, co pro to musíte udělat a jaké to má účinky, budete překvapeni.

Tantrický sex je vhodný pro všechny, ale obzvláště nadchne páry, které jsou spolu již delší dobu a do jejich sexuálního života se vkradla nuda a stereotyp. To jsou dva největší zabijáci intimního života jako takového. Naopak tantrický sex pro vás bude vzrušující, uspokojíte svou duši pomocí těl. Tato východní filosofie sexu je naprosto jiná než ta naše.

Nepleťte si tantrický sex a tantrickou masáž

Ono to hodně svádí, abyste si mysleli, že k tantrickému sexu se dostanete díky tantrické masáži, že masáž je taková předehra a sex pak třešnička na dortu... Ale opravdu to tak není. Tantrickou masáž provádí maséři a masérky v salonech. Vyberete si, zda chcete muže nebo ženu a také to, kam až může zajít, co se týká masírování intimních partií. Trvá to přibližně dvě hodiny a masér využívá k uvolnění vašeho těla různé pomocníky, například peříčko.

Samozřejmě takovou tantrickou masáž si můžete vychutnat i z pohodlí domova, kdy vám ji bude provádět váš partner nebo vy jemu. Pěkně uvolníte své tělo a navnadíte se. Ale pokud chcete prožít opravdový tantrický sex, tak čtěte dále, protože to vypadá trochu jinak.

Jedno tělo, jedna duše

Když někdo začne mluvit o tantrickém sexu jen jako o sexuálním styku, asi mu moc neporozuměl. Nejde totiž o soulož, ale o hluboký, společný duchovní zážitek. Není to o heorických výkonech a několika ejakulacích za noc. Je to o pomalém a něžném milování. Někdy zůstává muž dlouho v ženě bez hnutí, dívají se z očí do očí a vychutnávají si každý pór těla partnera. Žena přitom může jemnými stahy vaginálního svalstva pomáhat mužově erekci. Na toto se jí bude velmi hodit cvičit Kegelovy cviky. Na tom není nic těžkého, zvládne to opravdu každá a navíc to má i další výhody krom doplnění tantrického sexu. Jak na to se můžete dočíst v našem článku Ohromte sebe i partnera, cvičte Kegelovy cviky.

Prožijte nádherné spojení při tantrickém sexu

Jaké jsou principy tantry?

Během tantrického sexu jde o naplnění duše a těla silou sexuální energie. Právě filosofický rozměr tantry ji tak zásadně odlišuje od sexuality křesťanské, která ji často ponižovala až na zvířecí úroveň. Ale i z hlediska tělesného zdraví je tantra přísnosná. Tak například se během milování používá masáž prostaty a jak je známo, právě tato masáž radikálně snižuje riziko rakoviny prostaty u mužů. 

Křesťanská morálka vidí všechno jinak: sex je nečistý a dobrý výhradně k plození dětí. Odpoutat se od těchto morálních bloků nebylo a není ani dnes úplně jednoduché. Proto se doporučuje metodu napoprvé vyzkoušet například na tantrické masáži. Salonů, kde se tato masáž provádí, je celá řada, ale musíte si dávat opravdu velký pozor na výběr, protože ne všude ji provádí správně. Někde jsou schopni tantrickou masáží nazvat téměř cokoliv, jen protože to zní exotičtěji a klient si za to i rád připlatí. Hledejte zkušené maséry a masérky a salony s dobrými recenzemi. Uvidíte, jak to budete vnímat, jestli jste tantře dostatečně otevření.

Svoje první zkušenosti tantry ale nemusíte prožívat pouze v nějakém salonu s cizím člověk a v cizím prostředí, ale i v pohodlí domova se svým partnerem. Podmínkou ale je, aby tomu byl také nakloněný stejně jako vy.

Protože se tantrický sex nezaobírá evropskými principy morálky, není vůbec podstatné, jestli jste s partnerem jen na jedinou noc, nebo zda je to vaše drahá polovička. Důležitá je citová a spirituální sounáležitost. Někdo je na vyšší duchovní vnímání tělesnosti naladěný rychle, jinému trvá roky, než se mu to povede. A jak už bylo řečeno, cílem tantrického milování není orgasmus. Ten je jen příjemným vedlejším efektem jiných prožitků. Mistři tantrického sexu dokážou vydržet ve splynutí s partnery i řadu hodin a v jejich průběhu, bez mužovy ejakulace, prožít několik menších orgasmů až do závěrečného, společného a absolutního vyvrcholení

Tantrické milování nezatěžuje zítřek, ani formální partnerské svazky. Je to splývání a vychutnávání toho, co je právě teď a tady.

Už víte, jaké jsou principy tantry?

A co manželství? Má v něm smysl?

Tantrický sex, přestože není postaven na formálních svazcích, v podstatě posiluje i partnerké vztahy. Dokonce se často stává, že lidé, kteří praktikují tantru, a láska mezi nimi předtím nebyla, se do sebe hluboce zamilují. Kromě úžasného tělesného a duchovního spojení je potom svážou i pravé, hluboké city, kdy si jeden váží druhého a vnímá ho  jeho dobrými i horšími vlastnostmi, s ohledem a pochopením.

Naučte se milovat podle tantry

Jako první si musíte s partnerem udělat dostatek času, to znamená minimálně hodinu, ale spíše víc. Nesmí vás nikdo vyrušovat, takže zajistěte, aby o děti či domácí mazlíčky bylo postaráno a byla minimální šance, že milování budete muset přerušit. Vypněte si i telefony, či upozornění na sociálních sítích a tak dále. Začněte tak, že zapalíte svíčky a/nebo aromalampu, vhodná je také tichá hudba, může se napít i vína na uvolnění. Ale jen trochu! Vzájemně se dlouho masírujte. To by mělo směřovat k povzbuzení smyslnosti. Nerzoptylujte se povídáním a už vůbec ne povídáním o práci, dětech nebo starostech. Na všechny tyto věci zapomeňte a vnímejte jen sebe dva. Soustřeďte se jen na to, co je teď a tady.

Posaďte se přitom nazí nebo jen v lehkém oblečení bez spodního prádla proti sobě, skřižte nohy a ruce položte na kolena dlaněmi vzhůru. Dívejte se protějšku do očí. Vnímejte svůj dech, ale i dech svého partnera, dýchejte společně, rytmicky a vydechujte ústy.

V tomhle meditačním rozpoložení, při vnímání jeden druhého, vydržte alespoň deset minut. Potom se začněte vzájemně líbat a hladit - na krku, na šíji, na ramenou, na ústech, postupně i lehounce na genitáliích. Všechno je pomalé a smyslné. Vnímejte partnera a nechte se unášet stupňujícím se vzrušením. Dýchejte u toho pravidelně a zhluboka a spíše pomaleji, ať neurychlujete příchod orgasmu. Pomalý dech vás bude k vyvrcholení rozkoše přibližovat pozvolněji a o to bude potom intenzivnější.

Vyzkoušejte milování podle tantry

Jestliže máte dostatek času, vzrušení stupňuje opravdu velmi pomalu. Můžete si mezi mazlením a masírováním dát i lehké jídlo, ale opravdu něco lehkého, žádné omáčky s knedlíky nebo pizzu. I při jídle se ale dívejte vzájemně co nejvíc do očí. Nezapomínejte, že orgasmus nemusí být vůbec cílem, a tak se k němu nehoňte. Zkrátka se jen snažte si tu chvíli co nejvíce užívat.

Příběhy ze života

"Se svojí přítelkyní jsem se seznámil na oslavě narozenin. Milovali jsme se hned tu noc. Nikdy v životě jsem nic podobného nezažil. Byl to nejen skvělý sex, ale i hluboké souznění, jako bychom se douho znali. Pak mi řekla, že jsme se milovali podle tantry."

"Můj život byl k ničemu - žila jsem v bezdětném svazku s mužem, kterého jsem nemilovala. Sexuální život byl bída s nouzí, neměli jsme si co dát, co říct. Trpěla jsem s ním, špatně se mi pracovalo, připadala jsem si zbytečná. V té době mě sestra seznámila s jedním architektem, který žil osm let v Indii. Zamilovala jsem se do něj. Naučil mě milování podle pravidel tantry. Bylo to nesmírně intenzivní a nové, úplně jiná dimenze.

S tím archeologem jsme se rozešli, ale já se rozhodla, že to, co mě naučil, zkusím předat svému muži. Nechtěla jsem se rozvádět. Dneska máme díky tantře krásnou lásku a dvouletého syna."

Proč byste tantrické milování měli zkusit

Dnešní doba je uspěchaná ve všech směrech. V sexu se nesmírně klade důraz na rychlé vzrušení, ejakulaci, na předvedený výkon i orgasmus ženy. Jakmile něco z toho pokulhává, hned je problém, páry se dostávají do sporů, či i do depresí nebo jiných špatných psychických stavů, díky kterým je náprava daleko složitější. Přitom náprava není zas tak těžká ve většině případů. Chce to trochu zvolnit, přestat se soustředit na věci, které vlastně vůbec nejsou důležité, a začít se na to dívat trochu jinak.

V tom vám tantra velmi pomůže, uvidíte, že sex nemusí být pouze šup sem, šup tam, výstřik, předstíraný orgasmus, otočit se na bok a usnout. Nikdy ale nezapomínejte, že musíte být oba naladění na stejnou vlnu, takže pokud vy chcete tantrický sex a partner nad tím bude ohrnovat nos nebo si z toho dělat srandu, pravděpodobně se to nepovede tak, jak by mělo a jak byste si to užili, kdybyste se tomu oba naprosto odddali.

Chcete-li tuto krásnou východní filosofii sexu vyzkoušet, neváhejte. Najděte si stejně naladěného partnera na sex, klidně i na tu jednu jedinou noc, a poznejte krásy tantrického milování. Takového partnera můžete najít přes internet na sex seznamce, kde vám stačí si vytvořit profil a uvést do něj, jakou novou zkušenost byste chtěli prožít. Buďte upřímní a věříme, že najdete někoho, kdo vám toto přání splní.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.