Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Prošukaný Nový rok

11.červen 2022
Prošukaný Nový rok

Ten večer začal jako každý jiný, když jsme se sešli s partou v hospodě. Ale tento večer byl trochu zvláštní, byl Silvestr. Sešli jsme se všichni i se svými polovičkami. Já jsem se asi před čtvrt rokem rozešel s holkou, se kterou jsem chodil dva roky, a protože mám stále chuť na sex, třeba i několikrát denně, vyhledával jsem jen holky na jednu noc.

Ten večer přišel i Michal s Marcelou. O Marcelce jsme všichni věděli, že má ráda sex v jakémkoli množství a neustále. Je to ten typ ženský, se kterým si každej mužskej přeje aspoň jednou strávit noc, dlouhé blond vlasy, prsa velká a pevná, štíhlá postava a krásně tvarovaný zadeček, prostě typ ženský, který je vidět akorát v pornofilmech. Oni dva měli zvláštní vztah, chvílemi spolu byli a zase se stále rozcházeli. Několik dní před Silvestrem se zase rozešli, a proto mě překvapilo, že taky přišla. Celý večer dělali, že se neznají, ale oba se očividně bavili.

Celý večer probíhal vcelku normálně. Po půlnoci jsme si všichni připili a odešli na diskotéku. Asi po dvou hodinách se někteří začali postupně vytrácet, a tak nás zůstalo jen pět. Dobře jsem se bavil a zkoušel někoho ulovit na tuto noc. Ale dnes se nedařilo. Kolem páté ráno jsem to vzdal a rozhodl se, že půjdu domů. Šel se rozloučit se zbytkem a popřát jim ještě jednou šťastnej novej rok a chystal se domů. V tom ke mně přistoupila Marcelka a přemlouvala mě, ať ještě zůstanu, že pak půjde se mnou. Marcelka bydlela vedle našeho baráku. Já byl ale rozhodnut a navrhl jsem, že jí svezu. Michal se vytratil už před dlouhou dobou s nějakou neznámou. Ona souhlasila, a tak jsme šli na taxi.

Když jsme přijeli před její vchod, zeptala se mě, jestli si nechci dát kafe. Hned jsme pochopil, o co jde, a tak jsem jí odpověděl. No, kafe nepiju, ale ještě něco k pití bych si dal. Když za mnou Marcela zavřela dveře, hned se na mě vrhla a začala mě líbat. Byl jsem dost zaskočenej tou rychlostí, ale hned jsem se vzpamatoval a její polibky opětoval. Při stálém líbání a olizování jsme se dostali do obýváku, kam mě usadila do gauče a řekla, ať si udělám pohodlí, že se hned vrátí. Za chvíli se ozval z ložnice její hlas, který říkal, abych zavřel oči a neotvíral je dokud neřekne. Pak jsem slyšel, jak zapíná věž a dává do ní CD. Pustila ji a já uslyšel arabskou hudbu. Pak mi dovolila konečně otevřít oči.

Marcelka byla oblečená jako tanečnice ze zmíněného státu a začala tancovat kolem mě. Kroutila se jako had a jemně se mě dotýkala. Byl to krásný a velmi vzrušující pohled. Ta hudba se mi zdála nekonečná, byl jsem už pěkně vzrušenej, a když konečně muzika dohrála, vzal jsem Marcelku za ruku a stáhl ji na sebe a dlouze ji políbil. Ona mě začala zbavovat oblečení, ale velmi pomalu a po každé části mého prádla mě políbila. Když jsem byl jen ve slipech řekla, ať se jdu do koupelny osprchovat, že se zatím svlékne a přijde hned za mnou. Ještě jsem nestačil pustil ani vodu a už jsem cítil její ústa na mých zádech. Otočila mě naproti sobě a zadívala se mi do oči se slovy. Tak co, líbilo se ti představení. Nikdy jsem nic takového neviděl na vlastní oči, odpověděl jsem.

Pak vzala mýdlo a celého mě začala mýt. Zvláště důkladně se věnovala mému ocasu, který byl už k prasknutí, jak jsem byl vzrušený. Marcelka to viděla a klekla si přede mě a vzala si mého ptáka do pusy. Byla moc šikovná, kouřila mi ho tak, jak jsem ještě nikdy nezažil. Netrvalo dlouho a já se udělal. Celou svou dávku semene jsem vystříkl přímo do pusy, ta ho hltala a polykala dokud ze mě nevysála vše. Když mě umyla podle svých představ, vzal jsem mýdlo do ruky já a otočil ji zády k sobě. Přitiskl jsem se k ní a namydlil celé její tělo a rukama přejížděl po celém jejím těle.

Erotická povídka Prošukaný Nový rok

Když jsme byli umytí, šel jsem se utřít a Marcelka ještě zůstala ve sprše. Díval jsem se, co bude dělat. Ona odšroubovala konec sprchy a hadici si strčila do zadku. Pak pustila proud vody, až byla plná. Když vytáhla hadici a zatlačila, vystříkla z ní všechna voda, to se ví, že už nebyla čistá. Opláchla se a vylezla se utřít. Když jsme byli suší, přitiskl jsem Marcelku na dveře a líbal ji na krku, ústech a prsou. Ona potichu vzdychala a kňučela, že mě chce, abych jí to už konečně udělal. S těmi slovy jsem jí chytil za stehna a zvedl ji. Ona mě nohama obejmula a za stálého líbání jsem ji položil na postel v ložnici. Když ucítila pod sebou postel pustila se mě a já ji začal líbat na krku a prsou. Chvíli jsem si hrál s jejími bradavkami a poté směřoval níže k rozkroku. Sama roztáhla nohy doširoka od sebe a čekala nedočkavě na můj jazyk.

Přelízl jsem její kundičku po celé délce až k poštěváčku, který jsem jazykem nadzvedl. Marcelka se s hlasitým vzdechem prohla v zádech a nedočkavě mě povzbuzovala, abych pokračoval. V této poloze jsme nezůstali dlouho. Marcelka se zvedla a stoupla si na všechny čtyři, hlavu si položila na polštář a vyšpulila na mě zadeček. Pokračoval jsem v lízání její mušličky a občas můj jazyk zabloudil na dírku v zadečku. Hlasitě vzdychala a bylo vidět a hlavně slyšet, že se za chvíli udělá. A taky jo. Marcelka se zakousla do polštáře a z kundičky se jí linuly slastné šťávy, které jsem s chutí slízával.

Nenechal jsem ani Marcelku vydechnout a do mokré dírky ji vsunul svýho ptáka a začal rychle přirážet. Marcelka mi okamžitě začala přicházet vstříc svým tělem. Pak mě zaujal její zadeček, a tak jsem jedním prstem začal vnikat do té dírky. Bylo vidět, že se Marcelce moc líbí, když má plné obě dírky. Potom sáhla pod postel a vytáhla lesklého robertka a podala mi ho. Okamžitě jsem pochopil, co po mě chce. Vytáhl jsem svého ptáka z kundičky a zasunul místo něj robertka, abych ho namazal jejími šťávami. Šťávami jsem pomazal i její dírku v zadečku a pak lesklého robertka pomalu zasunul. Pozvolna jsem vnikal robertkem do análu, dokud tam nebyl celej. Když se dírka poddala, zasunul jsem zpátky svého ptáka do kundičky.

Střídavě jsem vnikal jak do zadečku, tak do její mokré mušličky. Netrvalo dlouho a Marcelka se udělala podruhé. Ale stále neměla dost, jen si chvilku odpočinula a chtěla pokračovat dál. Já jsem neměl žádných námitek, cítil jsem, že dnes vydržím jako ještě nikdy. Marcelka chtěla, abych pokračoval jako před tím, ale že teď chce mýho ptáka v zadečku. Tak jsem si klekl znovu za ni a vnikl do jejího zadečku, který byl ještě vlhký od robertka. Moc mi nešlo vnikat zároveň do její prdelky a robertkem do kundičky, a tak si Marcelka vzala robertka do ruky a sama si ho zasouvala do své pořád roztoužené dírky. Její zadeček mě pořádně svíral ze všech stran, a tak mi netrvalo dlouho a vystříkl jsem do Marcelky. K mému překvapení mi můj úd neklesl, jako to vždy před tím bylo, ale zůstal stále napnutej jako na začátku, a tak jsme mohli pokračovat dál. Tentokrát ze strany.

Ten večer, nebo spíše ráno, jsme vystřídali snad všechny polohy. U Marcelky jsem zůstal celý den a ještě jednu noc. Celý ten čas jsme strávili v posteli. Už ani nevím kolikrát jsme prožili orgasmus, ale jedno musím říct, pěkně dlouho jsem byl zničenej.

Chcete být také spíš zničení ze sexu než z práce? Najděte si někoho na sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.