Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Profi focení s bonusem

6.únor 2021
Profi focení s bonusem

Domluvili jsem se s milencem, že si nechám nafotit nějaké erotické fotky u profesionálního fotografa. Je pravda, že jsme se fotili spolu nebo i já sama, ale profi fotky jsem chtěla vyzkoušet. R chtěl být u toho a dívat se. Což mi nevadilo.

Vím, že se na mě rád dívá a ještě víc ho láká, jak si to s někým rozdávám před jeho očima. To se mu ale nikdy zatím nesplnilo. Fotografa P jsem znala z erotického webu. Nic jsme spolu neměli. Jen jsme strávili nějaký čas psaním a sem tam si poslali dráždivé fotky. Lákal mě na setkání s ním. Pořád jsem odolávala. Mám milence a představa dalšího chlapa nebyla nic pro mě. A tomu, že půjde jen o pokec u kávy, jsem fakt moc nevěřila. Ne že by mě to nelákalo, ale nějaká brzda ve mně je pořád. Když mi R navrhl focení, napadl mě P automaticky. Docela rychle jsme se domluvili, že v tom není problém. Jen najít správné místo. Mě lákalo focení v nějaké polorozbořené budově. P řekl, že o něčem ví.

Ve smluveném čase jsme se nejdřív potkali v kavárně. Poprvé jsme se s P viděli tváří tvář. Na netu jsem provokatérka a hrdinka, ale v reálu jsem spíš stydlivá. Většinou jsem klopila oči a hledala oporu u svého milence. Když šel R zaplatit k baru, naklonil se ke mně P a řekl mi, že to je velká škoda, že jsem ho odmítala. To, co mi psal, je pravda. Má na mě velkou chuť pořád. Začala jsem přemýšlet, jestli byl dobrý nápad ho oslovit. Ale už se vracel R. "Tak jdeme, co říkáte?" A všichni tři odcházíme. P nás bude navigovat ve svém autě.

Jedeme za ním. Odbočíme z hlavní cesty někam do lesa. Po deseti minutách zastavíme. Krom stromů ale nic nevidíme. "Tak a teď musíme kousek pěšky. Je to ještě kousek dál." Po pár krocích dojdeme k polorozpadlému domu. Jde poznat, že je dům v bídném stavu. Propadlá střecha, nějaká rozbořená zeď. Vejdeme dovnitř, spatříme pár zapomenutých a zaprášených kousků nábytku. Venku je příjemně a tady tak trochu smutně a zároveň tajemně. Svítí slunce a přes částečně zbořenou zeď sem prosvítá pár světelných paprsků.

R mě políbí a dovede k té zdi. Otáčí mě zády k sobě, přitiskne se ke mě, odhrne mi vlasy z krku a začne mě líbat. Mám zavřené oči a ani nevnímám, že tam je s námi i P. Tedy jen do doby, než zaslechnu cvakání spouště. R mi odepíná zip na zádech, stáhne z ramen šaty a ty dopadají na zem. Stojím tam v korzetu s podvazky, tangách, punčochách a podpatcích. Pak R odstoupí se slovy: "A teď už sama." Snažím se soustředit na R, protože jinak by se mi rozklepaly kolena. Jsme milenci už pár let a mám v něm jakousi jistotu.

P se na mě dívá a začíná fotit. Jsem nesvá a nevím, co se sebou. Začínám se hladit po celém těle, prsty, kterými jemně přejíždím po své kůži, mě příjemně navnaďují a uvolňují mou nervozitu, která se začíná rozpouštět v nenávratnu. Čím víc mačká spoušť, tím víc si uvědomuji svůj chtíč. Toužím po něm, tak jako se mi on mockrát vyznal z toho samého. Beru svá prsa do dlaní a mačkám je silněji. Přesně takhle to mám ráda. Mé ruce sjíždějí dolů po stehnech a pak se hladím po zadečku. Natočím se bokem a plácnu se přes něj. "Ano, jen si pěkně naplácej," povzbuzuje mě R. Trochu ho vyšpulím a plácnu znovu a znovu. Cítím jemné vzrušení a mé ruce se blíží ke kalhotkám. Párkrát si přes ně přejedu dlaní. Cítím z nich horkost. "Pohlaď si ji," ozve se z rohu místnosti. A já bez váhání zajedu do kalhotek. Mé prsty přejíždějí po nadržené kundičce. Kéž by ty ruce nebyly moje.

"Strč si dovnitř 2 prsty a pak je olízni," zní další slova od mého milence. Udělám, co říká a mé oči se zadívají na P. a zavadí o jeho kalhoty. Nejde přehlédnout, že je vzrušený. "Líbí se ti?" ptá se mě R. A já musím přiznat, že ano. Hlavou mi problesknout fantazie, o kterých jsme si spolu psali. "Ano." Najednou se R otočí na P a něco mu pošeptá. Ten odkládá foťák a odejde. Ale hned se vrací a nese židli, které stála ve vedlejší místnosti. Opráší ji a jde směrem ke mně. Postaví ji přede mě. "Sedni si." Tak si sedám a čekám, že to patří k focení. Ale P se nevrací k fotoaparátu. Postaví se přede mě, skloní se ke mě a šeptne mi do ucha: "Tak moc tě chci."

Erotická povídka Profi focení s bonusem

Začne mě líbat a jeho dlaně mě hladí na stejných místech, kde jsem se před chvílí hladila sama. Nohama mi roztáhne ty moje a stojí teď přímo přede mnou. Jeho dlaň mi přejede přes kalhotky, prsty je odhrne a zajede s nimi dovnitř. Vzdychnu slastí. Jeho prsty vnikají dovnitř a pohrávají si s mou rozkoší. Dráždí mi i poštěváček, což má za následek větší a větší vzrušení. Po chvíli prožívám svůj první orgasmus. P mi dá olíznout prsty, které mi ten orgasmus způsobily a pak si začne rozepínat kalhoty. Pomáhám mu. Miluju kouření a nemůžu se ho dočkat. Kalhoty má u kolen a já uchopím jeho ptáka pevně do ruky. Jazykem stáhnu pomalu kůžičku a kroužím kolem špičky. Nasaju ji do úst a chvíli si s ním takto pohrávám. Můj jazyk přejede přes celé jeho mužství odshora dolů a přidávám k tomu i své rty. Přejíždím po té naběhlé žíle. Netuším, proč mě to tak vzrušuje, ale tuhle žílu musím polaskat několikrát. Plivnu mu na něj a začínám ho dráždit svou rukou. Jde vidět, že si to užívá, protože zaklání hlavu a má zavřené oči. Prozrazuje ho i zrychlený dech.

Chytí mě za vlasy a přitáhne si mě blíž na svého ptáka. Určuje si tempo a já se mu oddávám. Pak povolí, a tak ho zase olizuju a saju. Jazykem přejíždím ke koulím, pohrává si s nimi. Nasaju je do úst a při tom mu honím ptáka. Uvolní mi prsa z korzetu a začíná mi dráždit bradavky, štípe do nich a tahá za ně, dokonce mě přes ně sem tam plácne. Z toho, co jsme si psali, ví přesně, co mám ráda. Pak chytne svého ptáka, plácá mě s ním po puse a strká mi ho do úst. Chytí mě za krk a nacpe mi ho tak celého. Mám pocit, že se udusím. Chvíli to trvá a pak povolí. Nadechnu se a pak se to opakuje. V tom k nám přistoupí R. Už si ho drží v ruce a strká mi ho do pusy zase on. Skoro se nestačím nadechovat. V puse mám plno slin, tak je plivnu na jeho ptáka a znovu a znovu je olizuju a saju. P si zatím kleká na podlahu, obejme mě pod stehny a přitáhne si k sobě mou kundičku. Chtivě mu ji nastavuji.

Stáhne mi kalhotky a jeho jazyk se do mě zaboří. Vzdychám už docela nahlas. Nepřestávám kouřit R a vychutnávám si to rejdění jazyka. Jeho ústa lačně sají můj poštěváček, dokonce ho jemně stiskne mezi zuby. Vzápětí ochutnává mou šťávu a já prožívám další orgasmus, tentokrát ještě silnější. Pak se postaví z druhé strany židle naproti mému milenci. Chytím oba ptáky a honím je. Jazykem dráždím jejich špičky a ochutnávám kapičky, které na nich vystupují. "Líbí se ti to, že jo, ty moje nadržená kurvičko?" A já nemůžu než souhlasit. Tohle proběhlo v mé fantazii už několikrát, ale nikdy jsem to nezažila a myslela, že ani nezažiju. "Tak nám ty čuráky pořádně kuř a čekej. Pěkně si to spolykáš, přesně jak to máš ráda, ty čubko." Oba si pohrávají s mýma prsama, mačkají je, plácají mi po nich, štípou mě do bradavek. Sem tam mě plácnou i přes pusu. Saju je na střídačku a čekám, kdy budu moct ochutnat jejich mrdku. Nejdřív začne stříkat P. Teplé sperma mi stříká do pusy a za chvílí se přidává R. Mám to na obličeji, v puse i na prsou. Chytím jejich ptáky každého do jedné ruky a snažím se z nich vysát i tu poslední kapku. Pak si vše olížu i z prstů. Jsem unavená, ale pořád ještě nadržená.

Postavím se, chytím P za ruku a začnu se s R líbat a ten pokračuje se svými polibky na krk, prsa a já zakloním hlavu a začnu se líbat s P, který mě hladí po zadečku. Párkrát mě přes něj plácne. R mi roztahuje jeskyňku a začne mě prstit. Pak se mě zeptá, jestli chci, aby mě P ošukal. "Ano, chci." P to slyší a tak mi roztáhne půlky a svým opět tvrdým ptákem mi přejíždí přes připravenou kundičku a pak pomalu zajíždí dovnitř, až je ve mně celý. Pak pomalu vyjíždí na okraj a pak zase dovnitř a na kraj. Nastavuju se mu jako čubka. R udělá krok zpět, stáhne mi hlavu dolů a já ho znovu kouřím.

Ruce mám zapřené o jeho stehna a on si určuje tempo. Chvílemi rychleji a hlouběji, chvílemi pomalu a jen zlehka. Moje prsa se zběsile pohupují v tempu, které si oba určují. Pak se vystřídají. R vidí, že mi začíná šťáva téct po stehnech a tak bez váhání zajíždí až nadoraz. Několik rychlých temp, které mě uvnitř působí zdrcující slast a moje výkřiky oznamují příval dalšího orgasmu. R ze mě vysune ptáka a řekne, abych si dřepla, dráždila se a otevřela pusu. Oba stojí nade mnou, honí si svoje ptáky a já poslušně čekám Jsem tak rozjetá, že prožívám další orgasmus a téměř v tu samou chvíli mi stříkají oba do pusy. Polykám to a pak je ještě olížu. R mi pomůže postavit se. Oba mě políbí.

Oblékáme se, zadýchaní, zpocení a s výrazy ve tváři, které značí spokojenost s ukojením chtíče. Domluvíme se, že focení určitě zopakujeme a s tím se rozejdeme. Uvědomuji si, že jsem si splnila svůj sen, mít 2 chlapy najednou. A tak nějak doufám, že jsem splnila i sen těm dvěma. Jeden toužil po šmírování a druhý toužil po mně.

Chcete si najít někoho, kdo vám také udělá intimní fotky? Třeba se z toho také stane něco víc... Zaregistrujte se na sex seznamce a uvidíte, kam vás osud zavede.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.