Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Proč začít používat erotické hračky?

9.srpen 2022
Proč začít používat erotické hračky?

Erotické hračky už nejsou jen pro svobodné ženy. Vlastnit sex hračku je radost. Je to něco, co by měl mít každý. Pryč jsou doby, kdy jsme se museli krčit ve strachu z odsouzení, když jsme mluvili o sexu. Dnes je díky mainstreamovým médiím v rozhovorech o sexu stále více lidí otevřenějších.

Odvětví sexuálního wellness zažívá v posledních letech velký rozmach. Dávno pryč jsou doby, kdy si ženy tajně kupovaly erotické hračky a schovávaly je. Teď už se za to nemusíte stydět. Ve skutečnosti je investice do hračky důvodem k oslavě - říká, že jste sexuálně silná, přebíráte zodpovědnost za svou sexualitu a nespoléháte se na vnější zdroj potěšení. Ale příběh mužů se nemění stejným tempem.

Hračky mohou být muži vnímány jako nepotřebné z nejrůznějších problematických důvodů - včetně toho, že je považují za kastrující, tabu nebo za něco, co má sloužit jako prostředek k dosažení cíle, nikoliv k potěšení.

Muži začali používat častěji hračky na sex

Zdá se však, že pandemie - a čas o samotě, který díky ní lidé získali - tuto sexuální oblast změnila. Nový průzkum značky LELO zaměřený na sexuální pohodu zjistil, že ze 4 000 mužů ve Velké Británii jich 41 % použilo erotickou hračku poprvé během lockdownu a 16 % nyní používá hračku pro muže alespoň jednou denně.

Mezi uváděné důvody vyzkoušení hraček patří poznávání análního potěšení, zvýšení výkonnosti, poznání osobních zálib a tužeb a rychlejší dosažení orgasmu. Více než třetina z nich navíc věří, že je snazší dosáhnout orgasmu, když jim k tomu pomůže hračka.

Kate Moyle, odbornice společnosti LELO UK na sex a vztahy, říká: "Názory na to, že muži vlastní a používají erotické hračky, se rozhodně mění, protož se jako společnost otevíráme představám o sexuálním potěšení jednotlivců i párů a diverzifikujeme, jak to vypadá. Sexuální zážitky by měly být zaměřeny na zábavu a potěšení a erotické hračky k tomu mohou přispět. Jsou opravdu skvělým způsobem, jak zpestřit sexuální rutinu a začlenit do ní druh stimulace, kterého jinak nelze dosáhnout."

Muži, kteří chtějí prozkoumat sex hračky, by se měli nejprve zamyslet nad typem stimulace (např. prostaty), který je zajímá, a od toho začít. Kate doporučuje začít s novou hračkou na jemném, pomalejším nastavení, abyste si ji osahali, zejména když používáte něco jako nový model F1S V2 od LELO, který využívá sonické vlny, které pronikají do penisu ze všech stran najednou.

A dodává: "Jako vždy u erotických hraček je perfektním doplňkem k sexuálním hrátkám dobrý lubrikant na vodní bázi, a pokud si nevěříte nebo jste nervózní, můžete hračku zpočátku používat sami, dokud se nebudete cítit spokojeni a pohodlně a nepředstavíte ji partnerovi."

Podle průzkumu jsou nejoblíbenějšími erotickými hračkami pro muže vibrační kroužky na penisnávleky na penis a masážní přístroje na prostatu.

Průzkum také zjistil, že heterosexuální muži častěji používají kroužek na penis, zatímco homosexuální muži zpravidla sahají po análním kolíku. Stejně tak svobodní muži napříč sexualitami častěji sáhli po návleku na penis.

15 důvodů, proč musíte začít používat erotické hračky hned teď

Mluvíme o velikosti penisu, vůni vagíny a nejrůznějších polohách Kámasútry. O čem se ale tak často nemluví? O erotických hračkách. Ano, je to tak. Sexuální hračky jsou skvělé. Jsou jako dary od samotného boha, které bychom se nikdy neměli stydět koupit a vlastnit. Erotické hračky, sexuální hračky, sex hračky, hračky pro dospělé, hračky lásky, hračky pro potěšení, ať už jim říkáte jakkoliv. Každý dospělý člověk by měl být nadšený, že nějakou vlastní. Poskytnou vám potěšení kdykoliv během dne, aniž by za to cokoliv chtěly. Existují mnohé druhy milostných hraček od krásných skleněných vibrátorů až po robotické sex panny. Na co si vzpomenete. A navíc je můžete mít velmi, velmi snadno díky online nakupování.

Erotické hračky mají pozitivní vliv, jak na váš sexuální život, tak i na vaše zdraví

Výhody používání sexuálních hraček

Používání milostných hraček sahá až do starověkého Řecka. Ano, slyšíte správně. Lidé se už od dávných dob uspokojovali do bezvědomí pomocí antických sexuálních hraček. Jejich používání tak není nic nového. Proč jsou tedy tak oblíbeným artiklem minulosti, současnosti i budoucnosti?

Zlepšují váš sexuální život

Hračky na sex už dávno nejsou jen pro svobodné ženy. Lze je použít ke zvýšení romantiky v ložnici s vaším partnerem. Musíme si přiznat, že lidská těla mají, co se týče sexu, své limity. Je realitou, že muži (a někdy i ženy) se mohou snadno vyčerpat a zkrátit si tak zábavu, kterou si pár může užít. Používání erotických hraček to může změnit.

S hračkami pro dospělé můžete nyní prodloužit své sexy chvilky s partnerem. Používejte je během předehry. Drážděte její klitoris vibrátorem nebo použijte návlek na penis pro nažhavení. Pokud se chystáte vyvrcholit, můžete střídat erotickou hračku s penisem, aby si vaše partnerka mohla stále užívat, dokud nedosáhnete vyvrcholení oba současně. Studie ukázaly, že lidé, kteří používají sexuální hračky, jsou se svým sexuálním životem s partnerkou spokojenější. 90 % z žen uvedlo, že jsou spokojenější, když spí s muži, kteří používají sexuální hračky. Porovnejte to se 76 % spokojených žen, které spaly s muži, kteří je nepoužívají.

Jsou dobré pro sebevědomí

Sexuální hračky nejsou dobré jen pro vaše tělo. Jsou dobré i pro mysl a duši. Pomáhají při budování vašeho sebevědomí. Získáte úctu ke svému tělu, když poznáte jeho úskalí. Lidské tělo je umělecké dílo a erotické hračky jsou štětce, které umocňují váš prožitek z jeho cítění. Milostné hračky vám umožní prozkoumat své tělo způsobem, který jste si dosud nedokázali představit. Můžete experimentovat s různými pocity a ještě lépe poznat své body rozkoše.

Zlepšují intimitu a vztah s partnerem

Po dlouhém soužití se stejným partnerem má sexuální vztah obvykle tendenci ochabovat. Může se stát nudným. Sex se může jevit spíše jako povinnost než jako něco zábavného, co byste mohli dělat se svou drahou polovičkou. Používání hraček pro potěšení může zlepšit vztahy mezi vámi a vaším partnerem. Vrátí do vztahu jiskru a intimní život se stane opět něčím příjemným. Páry, které používají erotické hračky, bývají otevřenější a upřímnější ohledně svých tužeb. Jejich používání zlepšuje celkovou komunikaci. Tato komunikace umožňuje párům zůstat spolu déle. Zmírňuje monotónnost vztahu a zlepšuje vzájemné pouto.

Jsou vědecky vyrobené pro uspokojení

Sexuální hračky jsou vědecky navrženy tak, aby napomáhaly vašemu sexuálnímu potěšení. Není snadné stimulovat naši mysl a tělo zároveň. K tomu se hodí milostné hračky. Všechny jsou navrženy tak, aby zasáhly ta správná místa rozkoše v našem těle a snížily tak naši "pracovní zátěž".

Pomáhají lépe spát

Hračky pro dospělé nám mohou pomoci lépe spát. Jaký lepší důvod můžete potřebovat než tento? Spánek je pro naše zdraví zásadní. Posiluje náš imunitní systém, bystří naše kognitivní schopnosti a hlavně nám brání být ráno šílenými monstry. Pomáhá také snižovat riziko deprese a úzkosti. Milostné hračky nám pomáhají rychleji a efektivněji dosáhnout orgasmu. Při této činnosti se uvolňuje oxytocin a endorfiny - to může pomoci lidem cítit se klidněji a méně vystresovaně. Díky tomu se nám lépe spí.

Zpestřete si intimní život s erotickými hračkami

Pomáhají při zvládání sexuálních dysfunkcí

Sexuální dysfunkce jsou reálný problém a mohou jimi trpět muži i ženy. Výzkum ukázal, že milostné hračky pomáhají při sexuálních problémech, jako je erektilní dysfunkce a úzkost z výkonu. Jelikož nám pomáhají ještě více porozumět našemu tělu, pomáhají nám také lépe poznat naše body rozkoše. Když si osvojíme vše, co se týká naší rozkoše, můžeme být při samotném výkonu uvolněnější. Pokud se muži i ženy naučí, jak se při masturbaci pomocí hraček přivést k vyvrcholení, dodá jim to větší jistotu při dosahování orgasmu s partnerem.

Poskytují rychlejší a účinnější orgasmy

Orgasmy jsou pro nás dobré. Ne proto, že by nás vynášely do nebe, ale protože posilují náš imunitní systém, udržují zdravé srdce a pomáhají nám uvolňovat stres. Sexuální hračky nám pomáhají dosáhnout orgasmu snadněji, ať už o samotě, nebo s partnerem.

Tady je nepříliš zábavný fakt: Věděli jste, že asi 75 % žen nedokáže dosáhnout orgasmu pouze penetračním sexem a téměř 50 % z nich svůj orgasmus alespoň jednou předstíralo? To je hodně špatná statistika, nemyslíte? Většina žen potřebuje k dosažení vyvrcholení správný druh stimulace klitorisu. Používáním sexuálních hraček se jejich šance na dosažení orgasmu dramaticky zvyšují. Můžete si být jisti, že pak už nebude třeba orgasmus předstírat. Dosáhněte skutečných a silných orgasmů s tou správnou milostnou hračkou.

Pomáhají zvýšit libido

Nudíte se? Toužíte po vzrušujícím sexuálním životě, při kterém se vám budou kroutit prsty? Stačí, když vám pomůže malá pomůcka! Používání sex hraček může zlepšit vaše libido. U žen může sex zlepšit lubrikaci pochvy, průtok krve a pružnost. To vše způsobí, že se při sexu budete cítit lépe, a to zase zvýší váš sexuální apetit, abyste po něm toužili pořád víc.

Snižují riziko močové inkontinence u žen

Močová inkontinence je stav, kdy již nedokážete kontrolovat své močení. Tento stav postihuje 30 % žen v určitém okamžiku jejich života. Chcete-li tomu čelit, je nutné mít silné pánevní dno. Dobrý sex je dobrým tréninkem pro svaly pánevního dna, protože při orgasmu dochází ke stahům těchto svalů. A tyto kontrakce jsou "cvičením", které je posiluje. Používání erotických hraček zlepšuje kontrolu nad ženským močovým měchýřem a snižuje riziko močové inkontinence.

Snižují krevní tlak

Studie prokázaly, že existuje souvislost mezi sexem a nižším krevním tlakem. Podle zmíněných studií bylo zjištěno, že pohlavní styk může snížit systolický krevní tlak (první číslo krevního tlaku). Sex je také považován za cvičení, které je skvělým způsobem, jak snížit pravděpodobnost onemocnění souvisejících s tlakem. Pokud tedy chcete udržet svůj tlak mimo nebezpečnou zónu, jděte a dopřejte si trochu vzrušující zábavy!

Procvičujete své tělo

Při sexu se zrychluje srdeční tep, čímž se zrychluje krevní oběh a metabolismus. A zároveň při sexu využíváte různé svaly v těle! Tak se do toho pusťte! Uvolněte si časový rozvrh, abyste si na hrátky s erotickými pomůckami mohli udělat čas pravidelně. Klíčem je důslednost, protože maximalizuje výhody, které z něj můžete mít.

Erotické hračky si můžete snadno zakoupit v online sex shopech

Snižuje riziko infarktu

Kvalitní sexuální život je pro vaše srdce prospěšný. Jak jsme již řekli, je to dobrý způsob, jak zvýšit srdeční frekvenci a dobře rozproudit krev a metabolismus. Kromě toho sex pomáhá vyrovnávat hladinu estrogenu a testosteronu. Když je hladina některé z těchto dvou látek nízká, zvyšuje se riziko problémů, jako je osteoporóza, a dokonce i srdeční onemocnění. Sex tedy může pomoci v boji proti těmto nemocem. Existuje dokonce jedna studie, v níž se zjistilo, že muži, kteří měli sex alespoň dvakrát týdně, měli o polovinu nižší pravděpodobnost úmrtí na srdeční onemocnění než muži, kteří měli sex zřídka. Páni. To je ale skvělý způsob, jak si prodloužit život!

Pomáhají zmírnit bolesti těla

Proč sahat po léku proti bolesti, když můžete nejdřív zkusit orgasmus? Orgasmus dokáže zablokovat bolest. Když dosáhnete vyvrcholení, uvolní se při této události hormon, který pomáhá zvýšit práh bolesti. V důsledku toho se zdá, že bolest zázračně zmizí.

Stimulace pomocí sexuálních hraček může také pomoci. Vaginální stimulace může blokovat chronické bolesti zad a nohou. Zajímavé, co říkáte? Ale počkejte, je toho víc! Mnoho žen také vypovědělo, že genitální autostimulace může zmírnit menstruační křeče, artritické bolesti a v některých případech dokonce i bolesti hlavy!. Může být sex všelékem na všechny bolesti našeho těla? Kdo ví?

Jsou i pro muže

Erotické hračky nejsou jen pro ženy. Mužům rozhodně prospěje mít jednu nebo dvě vlastní hračky. Nejenže se muži mohou vzrušit při pohledu na svou partnerku, jak se sama uspokojuje (nebo jak uspokojuje svého partnera). Svou erotickou hračku může využít i pro vlastní potěšení. Nenechte se tlačit k tomu, abyste byli nazýváni "slabými" nebo "méně mužnými" za to, že používáte sexuální pomůcky. Milostné hračky jsou pro každého.

Kromě toho jsou hračky pro potěšení skvělým způsobem, jak se stát lepším milencem. Jakmile si osvojíte milostné hračky, naučíte se ovládat své orgasmy. Naučíte se, jak oddálit svůj orgasmus, zůstat po orgasmu tvrdý a mít vícenásobný orgasmus. Když budete používat erotické hračky, už se nebudete obávat příliš rychlé ejakulace, ztráty erekce nebo nedostatečné erekce.

Snižují riziko vzniku rakoviny prostaty

Jedna studie publikovaná v časopise Journal of the American Medical Association zjistila, že muži, kteří často ejakulují (alespoň 21krát měsíčně), mají menší pravděpodobnost, že onemocní rakovinou prostaty. Používání sex hraček vám může usnadnit a urychlit dosažení této výhody.

Co z toho plyne?

Používání sexuálních hraček má mnoho výhod. Je dobré nejen pro vaše duševní zdraví. Může také posílit vaši intimitu a zvýšit vaše sexuální uspokojení. Můžete je používat pro sólové hrátky, nebo pokud chcete okořenit romantiku v ložnici se svým partnerem. Upřímně řečeno, už jen fakt, že většina žen nedosahuje orgasmu pouhou vaginální penetrací, by měl být dostatečným důvodem k investici do erotické hračky. Ať už jste single, nebo ne.

Musíte si však uvědomit, že ačkoliv jsou orgasmy tak moc dobré, nejsou jediným cílem během sexu. Jsou jen třešničkou na dortu. Sex je stále především o cestě. A erotické pomůcky jsou na této cestě velkým pomocníkem.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.