Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Přiveďte BDSM do vašeho intimního života - 2. díl

15.červen 2021
Přiveďte BDSM do vašeho intimního života - 2. díl

Jste začátečník v BDSM nebo vás zajímá bondage a rádi byste si tyto hrátky zkusili? Druhý díl článku o těchto praktikách vám napoví, jak na to.

Pokud jste prošvihli 1. díl o BDSM, nezapomeňte si ho přečíst.

Tipy na BDSM pro začátečníky - pokračování

Jděte na to pomalu

"Můžete mluvit a plánovat, jak chcete, ale většinou v daném okamžiku dojde k malému zakopnutí," říká Richmond. Proto je nezbytné postupovat pomalu. Můžete se seznámit s tím, které pohyby by pro vás nebo vašeho partnera mohly být příliš drsné, a rozhodnout se, zda se vám vlastně líbí třeba tahání za vlasy při poloze na pejska.

Ať už s BDSM teprve začínáte, nebo jste zkušený profesionál, praxe bude vždy zkušenostní proces, kdy čím více toho děláte, tím více toho budete vědět. Richmond velmi zřídka slyšela o tom, že by někdo někomu ublížil nad rámec toho, co bylo dohodnuto, ale stále musíte myslet na svého partnera. To, že nebudete spěchat, vám také pomůže zajistit, že nepřekročíte jeho hranice - protože jakmile to uděláte, možná už nebude chtít BDSM zkusit.

Rozdělte si své zážitky

Je snadné se při myšlence vyzkoušení BDSM tak rozvášnit, že se chcete do všeho vrhnout co nejdříve. O'Reilly však doporučuje zpomalit. "Nemějte pocit, že musíte vyzkoušet všechno najednou. Bufet s perverzním sexem, kde se dá vše sníst, se neustále doplňuje a můžete se vracet na tolik kol, kolik chcete," říká.

Navrhuje vyzkoušet postupně jeden aspekt BDSM a pak rozdělit svou nejdivočejší fantazii na zvládnutelné části. Pokud například toužíte po sexu na veřejnosti, spoustě rekvizit, výprasku a podřízení se, zkuste do své pravidelné sexuální rutiny zařadit jen jedno z nich. "Můžete postupně přesunout sex do poloveřejného prostoru, jako je balkon nebo dvorek, nebo předtím začít zkoušet nové rekvizity a mocenské hry. Příliš mnoho novinek najednou může zahltit vaše smysly a zesílit úzkost na úroveň, při níž se vzrušení stane nemožným," říká O'Reilly.

Vyhraďte si čas na "následnou péči"

"Rozhovor, který vedete po prožitku, je stejnou součástí sexu jako samotný akt," říká Richmond. Tato konverzace, obvykle nazývaná "následná péče", je příležitostí k bilancování tím, že se partnera zeptáte, co se mu nejvíce líbilo a na co myslel, když jste ho například lehce plácli. Slovní intimita a zranitelnost vyjádřená po BDSM zážitku posílí pouto, které s partnerem máte. A to je úplně jiný typ svazování, za kterým stojí za to stát.

Poznejte krásu bondage - svazování

Být svázaný nebo svazování partnera v ložnici je něco nepopiratelně vzrušujícího. Nejenže to mění mocenskou strukturu a usnadňuje prvky dominance a podřízenosti, ale také to vyvolává silné emoce. Při sexuálním svazování je zapotřebí nesmírná zranitelnost a důvěra. Tyto důvody (mimo jiné) pomáhají vysvětlit, proč tolik lidí fantazíruje o BDSM (nezapomeňte, že písmeno B znamená "bondage"). Ve skutečnosti 93 procent mužů a 96 procent žen již někdy fantazírovalo o nějakém aspektu BDSM.

Ke svazování můžete kromě provazů použít kravatu či saténovou stuhu

Jaké jsou tedy nejlepší způsoby využití bondage při sexu? Pokud patříte k těm, které zajímají sexuální polohy se svazováním, možná jste se setkali se Shibari, současnou formou provazové bondage, která pochází z Japonska. (Někdy se jí také říká Kinbaku nebo japonská bondage.)

"Shibari není ve své podstatě sexuální," vysvětluje Sydona, umělkyně a instruktorka Shibari; někteří lidé ho používají jako formu meditace nebo jako nástroj k tomu, aby se cítili intimně s partnerem. Shibari však může být sexuální, pokud se tak rozhodnete. Svého partnera můžete svázat a v různých polohách si to můžete rozdávat celé hodiny. Tento článek je zaměřen na všechny druhy zábavného a zvrhlého sexu, které můžete provozovat, když jste svázáni vy nebo váš partner.

Co byste před první zkouškou měli vědět

Ale než budeme pokračovat, nejdříve bezpečnost! Pokud jste Shibari ještě nikdy nezkoušeli, zvažte absolvování kurzu nebo individuální lekce s profesionálem, protože svázat někoho může být neuvěřitelně nebezpečné jak fyzicky, tak emocionálně. A jsou určité věci, které byste nikdy neměli dělat - například používat provaz přes krk - to může vést k udušení.

"Pravidlo číslo jedna pro bezpečné svazování zní: VŽDY mějte na dosah bezpečnostní nůžky," říká Sydona. "Druhým pravidlem je umět dobře komunikovat se svým partnerem, a to jak jako horní [osoba provádějící vázání], tak jako dolní [osoba, která je vázána]. Schopnost jasně a souvisle komunikovat před svazováním, během něj i po něm je to, co udržuje tuto aktivitu co nejbezpečnější a nejpříjemnější."

S ohledem na to vám přinášíme 13 poloh bondage sexu, které můžete se svým partnerem vyzkoušet. (Všimněte si, že první dvě "polohy" jsou ve skutečnosti dva různé typy standardních Shibari vazeb, které vám umožní dokončit každou další polohu na seznamu). 

Dvojitá kravata

Podle Sydony stačí k tomu, abyste mohli do ložnice přenést bondage, jednoduchá kravata ve stylu pout. "Tomu se říká dvojitá kravata - dvě smyčky kolem dvou (obvykle) končetin, které se neshrnují ani samy neutahují."

"Při jakémkoli svazování, ale zejména při svazování zápěstí, je důležité se ujistit, že máte mezi kůží a provazem dostatek prostoru pro vrtění a že se provaz nemůže sám utáhnout. Uvázání, které to dělá, je nepohodlné a nebezpečné a může potenciálně způsobit ztrátu krevního oběhu nebo poškození nervů," varuje.

Chcete-li skutečně dokončit dvojitou kravatu, položte zápěstí několik centimetrů od sebe a pak je omotejte kolem obou zápěstí. Zkřižte uprostřed a obtočte prostor mezi zápěstími a poté uvažte dva uzly nad rukama. Bez vyobrazení to může být trochu náročné na pochopení, podívejte se proto níže na krátký návod ve videu. 

Jakmile zvládnete dvojitou kravatu na zápěstí, můžete s ní začít kreativně pracovat!

Boxtie

Jedná se o klasiku Shibari s rozsáhlými variacemi. Pro velmi jednoduchý začátek použijte jedno nebo dvě dlouhá lana dlouhá například 7,5 až 9 metrů. Pak partnerovi za zády svažte zápěstí k sobě. Použijte zbývající provaz a ten omotejte kolem paží a těla. Nejprve pod prsy nebo prsními svaly, pak přes ně. Pokud spojíte kontrolní provazy mezi pažemi a trupem, budete je moci pevně přitáhnout.

S tímto svázáním si můžete hrát v mnoha polohách. Je skvělé pro přímý přístup k bradavkám a genitáliím a je sexy i při análním sexu obličejem dolů.

Bondage pejsek

"Řekněte partnerovi, aby si kleknul na kolena se zadkem ve vzduchu a hrudníkem naplocho na postel, podlahu, gauč atd. Stáhněte mu ruce dozadu a přivažte mu zápěstí za stehna ke kotníkům. Pokud ho z toho bude bolet za krkem, dejte mu pod hrudník polštář," říká Sydona.

V této poloze můžete provádět orální stimulaci i anální a vaginální penetraci.

Štěněcí styl

V této poloze jsou zadní strany kotníků přivázány k tyči - ujistěte se, že používáte něco, z čeho ani jeden nebudete mít třísky - můžete zvolit PVC trubku nebo dokonce dlouhá násada od mopu. Spodní strany zápěstí jsou svázány k sobě.

V této poloze se cítíte nádherně "odhalení" a je fantastická pro penetraci zezadu.

Hogtie

Při svazování nechte partnera ležet na břiše. "Svažte mu kotníky k sobě a zápěstí za zády a pak je přivažte k sobě," říká Sydona.

"Tato poloha sice není vhodná pro penetraci, ale je skvělá pro orální sex a navozuje náladu pro hrátky typu BDSM. Nezapomeňte, že tato poloha může být pro partnerova záda a ramena velmi namáhavá, takže si připravte plán rychlého úniku a často partnera kontrolujte."

Sexy lžičky

Lehněte si na bok a svažte zápěstí k sobě základním úvazem. Přivažte levý kotník k pravému stehnu pomocí stejného úvazu jako zápěstí. Poté přivažte levé stehno k bicepsu levé paže. Ujistěte se, že jste to moc neutáhli. Tělo v této poloze vypadá úžasně a je to úžasná volba pro sex v poloze lžiček.

Nebojte se při bondage vyzkoušet různé polohy

Výslechové křeslo

Nechte partnera sedět na židli a přivažte mu kotníky ke každé noze židle a zápěstí za zády. "Tato poloha je skvělá pro orál, používání hraček nebo pro starou dobrou výslechovou hru," říká Sydona. Profesionální rada: ujistěte se, že opěradlo židle je opřené o zeď nebo něco stabilního, abyste partnera v zápalu hry náhodou nepřevrátili dozadu.

Obrácená židle

"Nechte partnera rozkročit se na židli tak, aby měl zadek sotva na okraji sedadla a opřel se hrudníkem o opěradlo židle," říká Sydona. "Přivažte mu kotníky k nohám židle a zápěstí za zády. Tato poloha je skvělá pro anální hrátky." Opět platí, že byste židli měli opřít o zeď.

Roztažený orel

"Nechte partnera ležet na zádech na posteli a přivažte mu zápěstí a kotníky k oběma rohům. Pro větší pikantnost přidejte pásku přes oči a rozdejte si to. Pokud vy nebo váš partner s bondáží v ložnici teprve začínáte, je to skvělá výchozí poloha. Je jednoduchá na uvázání, není nijak zvlášť namáhavá a můžete si dokonce koupit pouta, pokud se vám provaz nelíbí,"  říká Sydona.

Jogín

"Opět nechte partnera ležet na posteli na zádech. Přivažte každý kotník ke každému rohu v horní části postele a zvedněte mu nohy tak vysoko, jak to pro něj bude pohodlné. Pokud je to příliš obtížné, přivažte mu místo kotníků stehna, aby mohl pokrčit kolena. Tato poloha je skvělá zkrátka na všechno," říká Sydona.

Tyč s roztaženýma nohama

Když váš partner leží na zádech, umístěte mu tyč pod kotníky, těsně nad paty. Přivažte obě zápěstí a kotníky k tyči, ale dostatečně volně, aby zbyl prostor pro vrtění a zabránilo se přiškrcení krevního oběhu.

Tato poloha umožňuje plný přístup ke všem otvorům.

Skupinový projekt

Skupinový projekt je bondage poloha, které se účastní tři osoby. "Nechte partnery stát tváří v tvář s rukama kolem sebe. Svažte zápěstí obou partnerů klasickým poutacím úvazem za zády toho druhého. Pak se můžete ujmout role voyeura a sledovat žhavou líbačku nebo můžete střídavě dráždit každého z partnerů, zatímco druhý se bude dívat z velmi, velmi blízké vzdálenosti," říká Sydona.

Vyzkoušejte bondage s někým z erotické online seznamky a užijte si krásné okamžiky ve dvou.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.