Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Přitažlivosti neporučíš

20.květen 2023
Přitažlivosti neporučíš

Lucka byla zajímavý typ člověka. Vypadala slušně, ale uvnitř to byla nezkrotná a vášnivá kočička. Každý večer se dělala, aby dobře spala, a každé ráno, aby byla čilá. Tentokrát to ale nestačila.

Jednoho pochmurného sobotního dne ji probudil zvonek u dveří. Podívala se na budík. 10:12. "Já se snad nikdy nevyspim," vyjela. Jde ke dveřím a tam Pavel. Kluk její sestry, do kterého je Lucka tajně zamilovaná, ale nedávala mu to najevo, protože chodí s její sestrou. Vždycky se k němu snažila chovat hnusně, aby jeho kouzlu náhodou někdy nepodlehla, ale moc jí to nešlo.

"Ahoj," pozdravil Pavel. "Nazdar," odpověděla Lucka. "Máš doma ségru?" "Ne, jela za jednou svoji kamarádkou." "Můžu na chvíli dál? Venku prší, prosím, než se to přežene," prosil Pavel. "Tak teda pojď," pozvala ho dál.

Pavel seděl v kuchyni, pil kafe a pozoroval Lucku, jak si dělá snídani. Nikdy jí nevěnoval moc pozornost, protože se vždycky díval jen na její sestru, ale když si ji teď tak pozorně prohlížel, zjistil, že je v mnoha ohledech lepší než její sestra. Měla krátký špinavý blond, pěkná plná prsa a krásný kulatý zadeček. Lucka si všimla, jak do ní Pavel zapejká, a aby ho z toho vytrhla, tak po něm hodila kus slaniny.

Pavel si to nenechal líbit a hodil po ní rozkrojené rajče, co leželo na stole. Takhle tam po sobě házeli všechno, co dostali pod ruku, a smáli se u toho jako děti. Asi tak po 10 minutách toho nechali a začaly uklízet, co natropili. Když všechno uklidili, tak konečně začala Lucka vařit.

A jak tak stojí u plotny a vypíná ji, tak ji zezadu objaly Pavlovy ruce. Pavel už se nevydržel jen dívat. Už byl strašně nadrženej! Začal ji něžně okusovat ušní lalůčky a rukama jel výš, aby ji mohl masírovat ňadra. Lucka cítila, jak v rozkroku vlhne. Po tomhle toužila celou dobu, co Pavla znala. Lucka se otočila a začala ho bouřlivě líbat a přitom mu sáhla do rozkroku. Cítila jak jeho péro tvrdne a zvětšuje se. Byla nadržená.

Klekla si na zem a začala mu ho mohutně kouřit. Pavel slastně vzdychal, ale věděl, že jestli bude Lucka takhle pokračovat, tak se brzo udělá. Chytil ji za ruku a zvedl ji, chytil ji za boky, posadil ji na kuchyňskou linku a stáhl z ní kalhoty. Lucka okamžitě roztáhla nohy a Pavel viděl její krásně vyholenou mušličku. Okamžitě na ni slastně přisál rty a začal ochutnávat její šťávy. Chutnala sladce. Naslinil prsty, strčil jí je do pochvičky a jezdil sem a tam. Bože, jak ječela. Lucka mu ho čapla a vrazila mu ho do své krásně vlhké pičky.

Erotická povídka Přitažlivosti neporučíš

"Udělej mi to pořádně!!!!!!!!" křičela na něj. Pavel ji poslech a začal vší silou přirážet. Šukal ji na tý lince jak o život. Po chvíli cítil, jak se jí už asi třetím orgasmem stahuje vagína, a nevydržel to a vystříkal jí úplně celou jeskyňku. Oba ve stejnou dobu prožívaly jeden z nezapomenutelných orgasmů svého života.

Po téhle úžasné rajtovačce leželi oba na zemi a vychutnávali si odeznívající orgasmus. Lucka toho ale ještě neměla dost. „Já chci ještě!!!“ křičela Lucka a čapla mu ho a začala mu ho honit. Za chvilku se Pavlovi znovu postavil a byl připravený na další akci. Vrazil jí ho hned bez rozmyslu do díry a začali spolu znovu a tvrději šoustat. Už je musela slyšet celá ulice, jak Lucka řvala slastí. Pavel jí ho vyndal z kundy a začal zasunovat do análu. Lucka tenhle typ sexu ještě nezkoušela, ale ohromě ji to vzrušovalo!

Šukal ji do prdele jak pominutý. „Už budu!!!!“ křičela Lucka. Úplně bylo vidět, jak se prohla pod dalším orgasmem. „Já taky!!!“ vykřikl Pavel.

„To si ze mě děláš prdel, ty děvko!!!“ ozvalo se nad nimi. Oba se ohledli a viděli Lucky nasranou ségru. „Jé, ahoj,“ řekli oba dva jednohlasně jako by nic. „Seš pěkná děvka, víš to? A s tebou končim, ty nevěrnej hajzle!! Je konec!“ křičela Lucky sestra. Nakonec se otočila a odešla.

„Ty kávo! Slušnej průser,“ řekl Pavel. „Hmm, to jo, ale to se spraví. Sejdem se někdy?“ otázala se Lucka. „To si piš! Zejtra u mě doma, OK?“ „Jojo a doděláme to,“ a mrkla na něj.

Nakonec se ti dva dali dohromady a už mají děti. Sestřička Lucky si taky našla nějakého týpka a je s ním dodnes.

"Týpka" si můžete najít i vy. Třeba na sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.