Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Přistěhování mladé a nezkušené

16.červen 2017
Přistěhování mladé a nezkušené

Jako 32 letý muž jsem si užíval života. Neměl jsem v plánu vázat se, vést spokojený život. Líbilo se mi, co život nabízí. Mít každou chvilku v posteli jinou kočku. Ty, co byly dračice, zůstaly v mém harému. Takové neslané puťky bez života či ty, které začaly mluvit o vztahu, jsem vymazal ze seznamu.

Mým radovánkám rázem odzvonilo, když se objevila má nevlastní starší sestra, která hledala azyl pro svoji téměř 16letou dceru. Měla nastoupit ve zdejším městě na zdrávku a moje sestra, jakožto rozvedená žena, neměla dostatek finančních prostředků, aby holce platila dojíždění či intr. Zlomila se ve mě jaká si rodinná solidarita, kterou jsem si pěkně nasral do bot. Ale to mi došlo, až později, když už neteř Linda bydlela u mě. Rázem jsem měl po ptákách. Teda po kundách.

Svým způsobem jsem si na nic jiného nemohl stěžovat, protože Linda byla vychovaná až moc dobře. Vařila, prala, uklízela, jako hotová hospodyně, kterou jsem o nic takového nežádal. A tak ve mě začala hryzat zvědavost. Postupně jsem začínal být na ségru naštvaný čím dál více. Madam si našla frajera, kterému byla Linda na obtíž. To taky vysvětlovalo, proč Linda jezdila domů jen sporadicky, tak jednou za měsíc na víkend. Začal sem z této vychcanosti skřípat zuby. Jenže, jak čas utíkal, začaly se vybarvovat i jiné věci, které hnou s vaším svědomím! Linda nebyla žádná vyloženě princezna. Taková spíš obyčejná, neslaná, nemastná, nevýrazná a nemluvná puťka, která nikoho ničím neosloví. Blondýnka s delšími vlasy, které převážně nosila zapletené do copu. Kulatá, lehce baculatá tvář. Postavu lehce oplácanou, na které se teprve vyvíjela prsíčka. Zato boky se jí vyvinuly s předstihem. A to všechno k tomuhle podtrhl šatník, jak za krále klacka. Se té holce nedivím, že neměla žádné kamarády a raději seděla doma.

Zželelo se mi Lindy nad tímhle způsobem života. Je mladá a život by si měla v tomhle věku užívat. A tak jako první věc, kterou jsem udělal, vzal ji na její narozeniny do butiku a celou ji moderně oblékl. Brečela štěstím, že jsem z toho měl i já slzy na krajíčku. Později jsem si šel zakouřit na balkón, kde jsem si nemohl nevšimnout nevkusného spodního prádla, které tam viselo. To snad moje matka měla lepší vkus. Proto další naše cesta vedla do prodejny ze spodním prádlem. Lindě jiskřila štěstím očička. Vybral jsem pár hadříků, které mě, jako muže, zaujaly a poslal Lindu do kabinky. Jako první vyzkoušela krajkové prádlo, které toho moc nezkrývalo. Proto se Linda i zdráhala ukázat se mi v něm. "Já platím, tak i hodnotím, zda je to povedená investice!" Odstrkuji Lindu. Rázem mi nafackuje drn v rozkroku. "Co to je?" Valím oči na něco nevkusného. "Máma mi to nechce dovolit!" Kuňká Linda studem a oči se jí zalijí pláčem. "To nee!" Kroutím nechápavě hlavou a další naše kroky vedou do drogerie.

"Máma se bude zlobit!" Klesá její radost. "Vždyť to nemusí vědět!" Mrkám na ni a opět svítí radostí, že mám pravdu. "Strejdo, jak se mám oholit?" Přichází večerní šok, který mě paralizuje. "To nevím!" Cítím, jak se rosím. "Zkus to podle svého dobrého pocitu," hledám diplomatickou odpověď. "No, většina holek tam nemá nic!" Prozrazuje. "Já se neptal na holky, ale na tebe!" Snažím se ji vsugerovat, že občas to chce mít vlastní názor. "Mně se líbí trojúhelníček... Nebo proužek...!" Valí na mě svojí nerozhodnost, ze které jsem nervózní. "Hele, máš tam zrcadlo, tak hol, dokud se ti něco nebude líbit!" Razantně ji pakuji do koupelny a přitom myslím, že bych si měl po půl roce půstu pořádně vrznout. Jenže všechny moje milenky mě poslaly po takové době k vodě. Vesměs jsem si od všech vyslechl, ať si jdu tam, kde jsem byl doposud. Bylo to velice úsměvné, zároveň zdrcující. K tomu Lindu nenapadlo nic jiného, než se mi přijít pochlubit v tom krajkovém prádle s výsledkem hodinové práce v koupelně. Ten den jsem ji poprvé začal vnímat jako ženu.

Když jsem pak v noci mastil svého nadrženého ptáka, pořád mi skákala do mojí fantazie. A nejhorší na tom bylo, že mě její nevinnost začala vzrušovat a přitahovat. O něco později se mezi mnou a Lindou vytvořil jakýsi vztah, kdy už nebyla tou uzavřenou puťkou. Dokonce odhodila i svůj stud, že se mi začala po bytě producírovat téměř nahá. Vždy nechápala, proč vždy tak vyjedu, aby si vzala alespoň župan! "Chodím tu snad před tebou nahý?" Syčím pokaždé za ní. A jednoho dne to přišlo. "To bys mohl, alespoň bych viděla nahého chlapa!" Mrskla po mě provokativním pohledem. "Ty toho máš v práci málo?" Vrčím za ní. "Strejdo, to jsou starý dědové, kterým to už ani nefunguje!" Mrká na mě. "Zmizni!" Házím po ní rozečtený časopis. "Jestli jsi zvědavá, tak se podívej na internet!" Dodávám.

Od té doby se Linda nějak změnila. Přišla mi smutná a já netušil, co se děje. A tak mi jeden večer napadlo dát si s ní víno. Žádné opíjení, ale pouze sklenička na utvoření atmosféry a uvolnění. Linda se rozklepala radostí, že může ochutnat něco zakázaného. "To není voda! Víno se vychutnává v malých doušcích!" Napomínám ji. Zvážní a bere si moje slova k srdci. "Co se děje?" Udeřím rovnou hřebíček na hlavičku, když vypije půlku skleničky. "Nic," zakuňká takovým stylem, že by to nepřesvědčilo, ani největšího blba na světě. Pochopila velice rychle, že jí to nevěřím. "Víš, strejdo..." Začíná se pomalu otevírat. Postupně z ní leze lítost, že nemá kluka a žádný ji nechce. "Lindo, nemůžeš mít všechno teď a hned," snažím se ji uklidnit. "Když já bych ráda věděla, jaký to je s klukem?" Klopí stydlivě oči do skleničky a já ztrácím kontrolu být nad věcí. "Myslím, že ti nic neuteče! Lepší je počkat a mít vzpomínku na celý život, než mít z toho trauma na celý život!" Konstatuji. "No, právě. Proto jsem myslela, že ty by si byl ten první!" Špitá do skleničky a rudne ve tváři. "Ty ses posrala!" Nevěřím. "Vždyť jsme příbuzní!" Hrčím zoufale. "No, ale jenom skoro!. A já tě miluji..." Kuňká.

Sex s mladou dívkou

Jsem paralizován, že se nedokážu ani pořádně nadechnout. "Ukážeš mi alespoň ptáka? Chtěla bych si ho osahat!" Přichází po chvilce ticha další šok. "Já to nikomu neřeknu! Opravdu! Přísahám!" Špitá a hází po mě smutný kukuč, že bych ji dal snad celou svoji výplatu, jak mi je ji líto. "Lindo, proč mi to děláš? Udělal jsem pro tebe snad málo? Vocasů máš plný internet!" Chytám se za hlavu. "Já vím, ale tam si nesáhnu. A ty to taky potřebuješ a já bych ti to udělala jako jiná!" Oponuje mi, že nestačím zírat. "Jak to můžeš vědět, když si s klukem nikdy nebyla!" Padám pomalu do mdlob. "Hodně jsem toho okoukala na internetu. Vyhonila bych ti ho i vykouřila, kdyby si chtěl!" Kouká na mě jedním okem vážně a já už nemám sílu ji oponovat. "Tak se ukaž!" Rozhazuji župan a vystrkuji na ni polotuhý ocas. Ani nevím, proč mě to najednou tak popadlo, ale tajně jsem doufal, že když uvidí můj klacek, že ji to snad odradí. "Jee, ten je velký!" Rozsvítí se jí očíčka, že mám chuť se opět zahalit.

Ale to už mi ho drží v ruce a štíhlými prsty ho zkoumá. Překvapuje mě její odvaha a nebojácnost. Nepatřím mezi žádné drobečky! 22/7 mluví za vše. Ocas mezi tím rychle narostl do svých rozměrů a Linda chytla rytmus jako zkušená holka. "Můžu ho ochutnat?" Podívá se mi prosebně do očí. Nejsem schopen ji odpovědět, natož se nějak bránit. A tak se pomalu sesunuje mezi nohy. Opatrně ochutnává obnaženou špičku. Pak jazýčkem objede hlavičku. A nakonec polyká ptáka do úst. Obavy předčí slast, až by jeden řekl, že to nedělá poprvé. Stoupal jsem k vrcholu velice rychle. Ani netuším, co bylo tou příčinou? Zda její šikovnost, nevinnost či moje nadrženost? Snad bych se jí udělal do pusinky, kdybych si nevšiml, že má ruku v klíně. "Copak to tam děláš?" Přerušuji její činnost a Linda vytřeští oči, jako by něco provedla. "Ukaž se!" Přinutím ji vstát a rozvazuji župánek. Pomalu si ji rozbalím jako dárek a hned nasávám vůni ženského vzrušení. Kozičky má malé, tak sotva do dlaně. V klíně na mě svítí malý chomáček tmavého ochlupení.

Nakloním se, abych jednu drobnou bradavku polaskal ústy. Cítím, jak pod prsem tepe hlasitě srdce. Láskám i druhou bradavku, která je stejně tak tvrdá vzrušením, jako předchozí. Mezitím zamířím dlaní do klína, kde je překvapivě mokro, jako u zralé zkušené ženy. Linda tiše vzlykne, zachvěje se, jako by tělem prošlo zemětřesení. Pomalu si ji položím na stůl a hlavou zamířím mezi stehna. Zahrnu lehkými polibky klín, třísla než projedu puklinkou a ochutnám panenskou šťávičku. Nakonec skončím u malého, zato ohromně citlivého hrášku. Linda se pod mým jazykem zmítá rozkoší. Mrská tělem, jako by jím procházely mohutné elektrické výboje. Brzy moje ústa plní šťáva z orgasmu. Snad ani nepřemýšlím nad jejím panenstvím a zasunuji do její studánky prst, který se bez jediného odporu propadá hlouběji a hlouběji, až celý zmizí v ní. Přidávám další, který pohltí úplně stejně.

"Ty nejsi panna?" Žasnu. Zablábolá něco o držátku kartáče na vlasy a hrozně se stydí. "Strčíš mi ho tam, kdyz už nejsem panna?" Špitne prosebně. Zkoumám prsty její jeskyňku a přijde mi na tak mladou holku neobvykle velká. Asi jsem musel mít mozek totálně vypnutý, když jsem zamířil s ptákem mezi její stehna. Chvilku mi trvalo, dostat se do ní. Předci jen nebyla tak dostatečně připravená na můj klacek. A tak jsem ji šukal chvilku špičkou žaluda, než se při orgasmu otevřela a já do ní celý vnikl. Zařvala na celý pokoj. A tak jsem v ní zůstal raději nehybně. "Strejdo, je to tak krásný!" Vzlyká tiše a cítím, jak se uvolnila a já v ní začal pulzovat dlouze a pomalu. Výsledkem bylo, že se opět udělala a já to měl na krajíčku. Rychle jsem ji opustil a dodělal se sám nad ní. Celou ji pokropil mlíčím a skácel se do gauče. Mozek se rázem naplnil výčitkami svědomí a dělalo se mi zle samotnému ze sebe. Linda mezi tím zkoumala moje sémě. Roztírala po těle a neodolala, ani ochutnat. Později se sesunula do mé náruče a hladila mě z vděku. Dlouho to netrvalo a opět mě provokovala. Vzhledem k tomu, že nebyla chráněná, došlo pouze k vzájemnému oralnímu uspokojení.

Dnes je Linda ve čtvrtém ročníku a žijeme spolu jako běžný pár. Vůbec si nedokážu představit budoucnost, protože jsem si z Lindy vychoval úžasnou milenku a rozmazlila mě nejen svojí kuchyní, ale i chutí a postojem k sexu. Je to vlastně první žena, kterou jsem si až tak moc připustil k tělu!

Život nám někdy dokáže připravit opravdu nepředvídatelné zážitky. Pokud chcete svůj život také trochu zpestřit, navštivte erotickou seznamku.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.