Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Příšerné příběhy mužů o ženách

11.únor 2021
Příšerné příběhy mužů o ženách

Tyto příběhy se skutečně staly. Nejspíš se staly dokonce mnohokrát. Zdání totiž neklame - ženy dokážou být opravdu zlé. Nějak předpokládáme, že ženy jsou hodné, milé, sympatické bytosti a výjimečně se najdou ženy zlé. Ale lidi jsou obecně zlé, sobecké "bestie". Jen ženy to často umějí maskovat za namalovanou tváří mnohem lépe než muži. Zde je pár příběhů velkého zklamání.

Muži, dejte si na ženy pozor!

Bordel

Byli jsme spolu párkrát na vínu, v parku a tak. Byla to hrozně milá a energická holka. Jinými slovy - byla s ní legrace a touha po sexu jí koukala z očí. Těšil jsem se k ní domů, třebaže mě už trochu v parku štval ten její pes, jak byl nevychovaný. Když jsem přišel k ní do bytu, zarazil mě strašný bordel, který tam měla. Vzhledem k tomu, že se schylovalo k sexu, nějak jsem to vytěsnil. Po aktu mě to ovšem zase začalo štvát, zvlášť když jsem šel do koupelny: neumyté dlaždice, chromované kouhoutky zašlé nánosy zaschlých usazenin, všude vlasy a chlupy a hrozný bordel ve věcech.

Aspoň jsem jí to tam trochu srovnal a zašrouboval kosmetiku. Další rána přišla, když jsme se jakože měli najíst. Natrouhala mrkev a celer a pak uvařila cizrnu. A to bylo všecko! Příšerné. Ještě k tomu nabídla nějaký bio čaj, ve kterém rozhodně žádný čaj nebyl. Korunu tomu nasadila, když mi začala mluvit do duše, že bych měl jíst zdravěji a nekouřit. Když jsme šli spát, tak si ještě vlezl k nám do postele ten blbý pes. Ale ona to považovala za úplně běžné a normální! Když jsem ráno šel do koupelny, mnou uklizená její kosmetika byla zase rozhrabaná a víčka pohozená. Už to má holka bohužel spočtený, to fakt nejde. A přitom dokáže být tak sympatická!

Zlé větičky

Není možné říct, že jsem Kateřinu nebalil. Nejspíš to tak mohlo působit. Ale nespali jsme spolu. Byla sice milá, ale přeci jen trochu odtažitá. Ráno mě neúspěch chvíli mrzel, ale udělal jsem si dobrou snídani - vejce, slanina, fazole a pak ještě rohlík s džemem - vše bylo opět v pořádku. Je třeba se koukat do budoucnosti. Jaké pak bylo nemilé překvapení, když mi po poledni volala moje přítelkyně dost rázně a naštvaně. Hovor netrval dlouho. Pouze mi sdělila, že jsem pěknej hajzl a ať už jí nechodím na oči. Důvod? Kateřina hned druhý den dopoledne ještě s jednou kamarádkou jako jehovistické procesí šly za mou přítelkyní a tam jí všechno vyzvonily v náležitě vyšperkovaném provedení.

Na první pohled se může žena zdát v pohodě, ale na ten druhý...

Jak jsem Kateřinu sváděl, balil, co jsem všechno říkal a jaký jsem prý měl záměr. Nejhorší na tom je, že ty dvě kozy to myslely vlastně dobře, jakože mojí holce, se kterou se kamarádily, vlastně pomůžou! Ta se pochopitelně naštvala nejen na mě, ale i na ně a rychle je z bytu vyhodila. Přítelkyni jsem pak musel týden chlácholit a sypat si popel na hlavu. Chápete to? Taková úplně zbytečná nepříjemnost? Proč mají něco takového za potřebí?

Normálka

Byla něco jako splněný sen. Hezká holka, sympatická, neafektovaná, zkrátka moc fajn. Byl jsem do ní zamilovaný. Všechno probíhalo příjemně: rande, společné cesty, společné bydlení. Rok, dva. Jenže postupem doby ve mě začal růst postupně neklid a vztek. Ona totiž je tak strašně normální! Třeba sex skvělý, ale jakoby to bylo pořád jenom na 85 %. Inteligentní je, ale to, co říká, jako bych už někde slyšel. Všichni mi říkají, že si nemám na co stěžovat, že mám skvělou holku. To je pravda, ale ona je tak nesnesitelně průměrná!

Podlost

Byl to divoký večírek. Skončili jsme s tou holku u mě doma tři: já, kamarád a ona. Nebudu zastírat, že se hodně pilo a konzumovali se i jiné látky. Též jsme blbli nazí ve vaně (mám velkou vanu) a vůbec bylo veselo. Paradoxně jsem jí nikam nic nestrčil, nepočítáme-li jazyk do ucha. Proč? Prostě mě to po těch letech nelákalo. Ani kamarád nezasunul. Sex přece není nutná podmínka dobré zábavy. Když ta holka k ránu odcházela, měla dost divnou až útočnou náladu. Mlela něco o tom, že jsme pěkný svině a že nám to zavaří. Přičítali jsme to klesající hladině psychotropních látek v krvi. Za pár dnů ovšem policajti, zatčení, výslech, vazba. Ta si to celý den promýšlela, ještě se nechala nabrífovat od kamarádky a za dva dny nás šla prásknout, že jsme ji znásilnili! Teda ne vaginálně, ale orálně!

Nikdy nevíte, jaké žena v hlavě kuje pikle

Musela to mít dobře nadrcené a ještě dost zručně zahrála posttraumatický šok. Výsledkem byly skoro 2 měsíce ve vazbě a pak soud, na kterém se probíraly veškeré podrobnosti. Například: Soudce: "Jaké měl obžalovaný přirození?" Oběť: "Nevím." Soudce: "Spíš větší, nebo spíš menší?" Oběť: "Spíš menší." Nebo soudce: "Tvrdíte, že vám pomočil záda. Nemohla to být teplá voda ze sprchy?". Soud nás prozatím osvobodil. Bylo to dost nepříjemné a od té doby si dávám na holky velký pozor. A když si nějakou vezu taxíkem domů k sobě, tak si nechávám stvrzenky z taxíka na důkaz, že se mnou jela dobrovolně a v normálním stavu a že jsem ji domů neodtáhl násilím. Ale na každý sex od té doby přece jenom padá stín obav...

Skrytý jed

Po měsíci bezproblémového vztahu najednou celé odpoledne mlčela či hovořila úsečně. Řekl jsem si, není ve své kůži, či snad ji trápí ekzém. Až po několika hodinách to vybalila. Prý jsem den předtím nepřišel za ní v šest! Namítl jsem, že jsme se domlouvali, že přijdu někdy večer a že jsem přišel - v půl deváté. Na to mi dost nepříjemným hlasem vysvětlila, že v půl deváté je pozdě a že když to nechápu, že mám přijít dřív, tak jsem úplný idiot. Pokoušel jsem se namítnout, že tedy měla říct, abych přišel dříve, ale následoval ještě ostřejší výstup: Jsem prý asociální idiot, nemám ji rád a navíc jsem určitě děvkař. Následující den byl ale zase klid. Patrně nějaká výjimečná porucha, řekl jsem si. Ale za tři týdny se podobná situace opakovala: prudká výčitka za něco, co jsem prý udělal špatně. A pak zase - zkrátka cyklické hysterické až paranoidní výstupy. Chybu jsem hledal na svojí straně. Až později jsem pochopil, že na takové manipulativní lidi platí jediné: jednou provždy od nich odejít.

Svádění

I když to naoko vypadá, že si ženu vyberete a pak ji (úspěšně nebo neúspěšně) svádíte, není tomu tak. Ženy svádějí vás a z nachystaného předvýběru si pak svévolně a bez ohledu na vaše snahy vybírají. I politici vás svádějí. Nevybíráte si je racionálně. Tváří se rozhodně, ukřivděně, čechrají si peří, slibují, vyhrožují, dělají dojem. Chtějí vaše hlasy, protože ty jim mohou zajistit pohodový život, peníze, vliv a status jakési pseudo celebrity. Veškeré chování politiků vůči voličům je jenom a pouze svádění - nehledejte za tím nic reálného.

Myslíte si, že ženy svádíte? Ony svádí vás!

Možná máte tendenci vyčítat politikovi: "Ale vy jste přece sliboval něco jiného! Proč to neděláte?" Je to však úplně totéž jako vyčítat ženě: "Ale ty jsi přece slibovala, že budeš jenom se mnou! Proč sis našla někoho jinýho?" Nejdřív na tu otázku pokrčí rameny, podruhé se útrpně usměje a potřetí vás pošle do háje a poradí vám, ať už je neotravujete. Naštěstí svádění žen je na úplně jiném levelu než svádění politiků. Zde je přehled důsledků, které by nastaly, kdyby ženy byly jako politici.

  • Absolutně nevíte, od které se máte nechat svést (rovná se kterou si máte vybrat), protože každá má přes jisté sympatické rysy asi padesát naprosto odpudivých nedostatků.
  • Všechny ženy se dělí na tři skupiny: ty, se kterými byste šli do trojky, ty, se kterými byste rozhodně do trojky nešli a ty, se kterými byste šli do trojky jenom proto, že nikdo jiný by vás do trojky nevzal.
  • V řadě případů si nemůžete vybrat konkrétní ženu. Pokud se vám nějaká hodně líbí, tak si musíte zvolit celou skupinu žen, z nichž se vám ani jedna nemusí líbit. O tom, která žena se umístí na čele seznamu a se kterou tedy budete spát, nerozhodujete vy, ale rozhodují o tom všichni ostatní, kteří si tuto skupinu žen vybrali.
  • Některé ženy se volí dvoukolově. V prvním kole si zvolíte ženu, která se vám líbí, ale která skončí na třetím nebo ještě horším místě. Do druhého rozhodujícího kola postupují dvě naprosté hrůzy. Jste znechuceni a ve druhém kole rozhodně nikoho nevolíte. Přesto vám jedna z těch hrůz připadne.
  • Do druhého kola postoupila jedna naprosto ošklivá žena a pak jedna docela sexy milá, byť trochu hysterická. Volíte tu sexy a milou. Většina si však vybere tu ošklivou a blbou. Musíte spát s ošklivou a blbou.
  • Má velmi rozumné názory, tu a tam ale prohlásí něco, jakože kdo nejí celer s mrkví, má se odstěhovat.
  • Začnete chodit se ženou, protože tvrdí, že je úplně jiná než ty předtím, po měsíci ji ale seberou za pojišťovací podvody, distribuci drog a krádež salámu v Tescu.
  • Necháte se okouzlit mladou, energickou, neokoukanou ženou bez předsudků. Po dvou dnech ale zjistíte, že si neumí ani zavázat boty.

Chcete si procvičit svádění? Zkuste to u nás na erotické seznamce!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.