Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Připravte se pořádně na anální sex!

27.září 2019
Připravte se pořádně na anální sex!

Teprve se odhodláváte k análnímu sexu nebo byste ho rádi zkusili, jenom nevíte, co byste měli předem udělat a jak se na to správně připravit? Následující rady se budou hodit všem, a to i těm, kteří si myslí, že anální sex provádí správně. Vždy je ještě co vylepšovat, případně zkvalitňovat.

I když nám to filmy nebo porno předhazují, do análního sexu se nemůžete pustit jen tak, kdy vás napadne a jít rovnou na věc. Tedy - můžete, ale pak si to neužijete.  Jsou totiž určité zásady, které byste měli mít na paměti, když chcete zažít opravdu skvělý anální sex. Mnoho totiž dělá příprava, a to teď nemluvíme pouze o přípravě typu vyprázdnit si střeva, osprchovat se a nakoupit lubrikační gel, ale o přípravě, která vám zabere třeba i týdny nebo měsíce. Své tělo byste totiž měli také připravit na sex "zezadu". 

Tato příprava se občas nazývá anální trénink nebo anální cvičení a obsahuje v podstatě několik druhů cvičení, které vám pomohou připravit anální otvor na hrátky. I když se vám teď možná vybaví myšlenka, jak váš zadek zvedá závaží, takové cvičení to nebude. Spíše se bude jednat o zasouvání menších předmětů (jako jsou prsty nebo menší erotické hračky), které bude pomalé, a jejich ponechání uvnitř na krátkou dobu (podle toho, jak vám to bude příjemné). Tím si připravíte svůj anální otvor na větší předměty, jako jsou větší erotické hračky nebo penis.

Pokud vás zajímá, jak to správně udělat, přečtěte si následující rady, bez kterých se neobejdete:

Jak připravit své tělo na anální sex?

Základní trénink vám rozhodně neublíží

Nevíte, jestli byste anální trénink měli zkoušet? Pokud se chystáte na svůj první (ale třeba i několikátý) anální sex, určitě s tím nic špatně neuděláte, když své tělo připravíte, ba naopak. 

Je skvělý nápad to zkusit nejprve o samotě, než to zkusíte s partnerem

Když se do toho pustíte o samotě, budete vědět, co od toho čekat, ale především se odprostíte od pocitů studu nebo nervozity, které byste mohli s partnerem prožívat. Můžete zjistit, jestli se jedná o praktiku pro vás a jaké příjemné pocity z toho mohou plynout. Nemusíte se stresovat tím, že se budete muset nějak "předvést" před svým partnerem a že se od vás bude cokoliv očekávat. Nebude, budete jen vy sami se sebou a nikdo vás při tom neuvidí.

K trénování na anální sex můžete použít i anální kolíky

Jestli to budete zkoušet se svým partnerem, nebuďte u toho potichu

Až se dostanete k tomu, že to budete zkoušet se svým partnerem, a je jedno jak, nikdy nebuďte zticha, když se vám něco nebude líbit. Udržujte mezi sebou komunikaci, otevřeně mu sdělte, co se vám líbí, co se vám nelíbí a případně i to, pokud máte nějaký tip, co by mohl udělat dál. Může být velmi lákavé být zticha a soustředit se na to, co se právě odehrává, ale pokud teprve začínáte, určitě vám komunikace dokáže velmi pomoci. I partnerovi bude příjemnější, když bude vědět, jak se cítíte a že vám neubližuje.

Pokud chcete, můžete si předem dojít na záchod a/nebo si dát sprchu

Šance, že se vám stane nějaká nepěkná nehoda při análním sexu je poměrně nízká, ale je tu. Takže pokud se obáváte, že by se mohla stát a chcete se cítit lépe, můžete se řídit následujícícm. Ale vězte, že pokud jíte zdravě a máte pravidelnou stolici, mělo by to být dostačující pro to, aby byl váš anální otvor čistý, protože v normálním případě nic pár centimetrů od jeho vstupu nečeká, až to bude moci vylézt ven. Stolici najdete až výše, konkrétně v esovité kličce tlustého střeva, a věřte, že tam se žádná erotická hračka ani penis nedostanou.

Dejte si načas a mějse se sebou trpělivost

Není to něco, co vyřešíte během tříhodinového sledování oblíbených seriálů během pátečního večera, i když se vám to tak možná zdá. Anální trénink byste měli dělat pravidelně a postupně se v něm zlepšovat a zároveň i posouvat někam dál. Tím nemyslíme hloub (i když to je z počátku také pravda), ale spíše do šířky. Místo jednoho prstu použijete dva a časem tři. Z nejmenšího anální kolíku se propracujete k větším velikostem. Ale je to otázkou týdnů a ne minut.

Jestliže máte k dispozici sadu análních kolíků pro začátečníky, nesnažte se ji celou pokořit během jednoho večera, ale s každou pomůckou si dostatečně pohrajte a až poté, co ji budete moci zasunout celou, ji vyměňte za větší. Neexistuje žádný časový rozvrh, jak dlouho by vám mělo trvat se posunout od jedné velikosti ke druhé, zkrátka poslouchejte své tělo a dělejte pouze to, co vám bude příjemné.

Anální sex nesmí bolet! Použijte lubrikant a nikam nespěchejte

Připravte si lubrikant předem

Lubrikační gel je něco, co byste nikdy při jakýchkoliv análních hrátkách neměli zapomenout. Nejen, že by vás to mohlo hodně bolet, protože na rozdíl od vagíny se anální otvor není schopný sám lubrikovat, navíc mohou tlakem vzniknout malé trhlinky, do kterých se může dostat infekce (a že by to na takovém místě nebylo úplně těžké). Takže vždy se ujistěte, že máte doma, nejlépe po ruce lubrikant, než s análními hrátkami začnete.

Když přijde na hrátky s análem, doporučuje se většinou lubrikační gel na silikonové a ne na vodní bázi, protože déle vydrží. Což se hodí, protože si můžete užívat déle a nemusíte se neustále starat o obnovení lubrikace. Ale nikdy nesmíte silikonový lubrikant používat s erotickými hračkami, které jsou vyrobeny ze silikonu! Lubrikační gel na silikonové bázi totiž ničí povrch silikonových hraček. Chcete-li takovou hračku použít, zvolte raději ten na vodní bázi.

Pomáhá také, když před tím zažijete orgasmus

Orgasmus uvolňuje celé tělo a tím i svěrače, což se velmi hodí. Navíc vás to příjemně naladí a budete se cítit příjemněji. Určitě vás nikdo nebude muset dvakrát pobízet, abyste si nejdřív užili orgasmus.

Začněte se svými prsty

Nejen, že je skvělé začít jedním prstem, protože je hubený a bude se dobře zasouvat, ale ještě lepší je začít malíčkem, který je (jak překvapující) ze všech nejmenší. Až se budete cítit dobře s malíčkem, můžete ho vyměnit za větší prst a pak postupně přidávat i další prsty. Jen taková malá připomínka - nezapomeňte si ostříhat nehty. Předem.

Prozatím se vyhněte baňatým věcem

Jestliže prsty zasouvat nechcete nebo vás to s nimi už nebaví a raději byste vyzkoušeli erotické hračky, začněte s těmi, které jsou menších velikostí. Nikdy nebudete běhat před tím, než budete umět chodit. Takže si vyberte anální kolík, který bude o trochu větší než váš prst (nebo prsty, podle toho, jak moc jste trénovali). Ujistěte se, že má erotická hračka základnu, díky které nemůže hračka zaplout do vašich útrob, což by vyústilo v ne moc příjemný výlet na pohotovost.

Čím větší základna bude, tím lépe se vám bude s hračkou manipulovat a budete mít větší pocit jistoty. Také se zpočátku vyhněte všem hračkám, které mají baňatý tvar, protože ty je zasunout o poznání těžší.

Anální kolíky seženete v různých velikostech, začněte užšími

Dýchejte zhluboka a pomalu

Nejen, že to na vaše tělo má obecně blahodárný vliv, ale jestli to dělat nebudete, může to mít negativní následky. Pokud budete napjatí, i váš svěrač se automaticky stáhne, což by pro vás mohlo být bolestivé. Pokud tam opravdu chcete něco zasunout, musíte být uvolnění. A k tomu se vztahuje i další bod.

Netlačte silou

Již jsme několikrát zmínili, že na to musíte jít pomalu. Nesnažte se tam něco tlačit za každou cenu, když to nejde. Očividně jste buď moc napjatí a musíte se uvolnit, nebo jsou hračka/prsty/penis příliš velké a musíte zvolit menší velikost. V případě penisu to tedy asi nepůjde, takže se musíte vrátit k nacvičování s hračkami či prsty.

Dbejte na signály vašeho těla, pokud vás to bude bolet, přestaňte

Dokonce i s lubrikačním gelem je bohužel možné, že v análním otvoru vzniknou trhliny. Vyhnete se jim nejlépe tak, že na sebe nebudete tlačit a pokud ucítíte bolest, přestanete a buď zkusíte to samé a pomaleji, nebo zmenšíte velikost. Někdy stačí přidat ještě trochu lubrikantu. Pokud vaše tělo bude odporovat, a to většinou poznáte bolestí, dává vám signál, že na toto ještě není připraveno. Rozhodně je lepší být v tuhle chvíli "citlivka" než pak litovat, že jste to nezarazili včas.

A až budete mít dostatečně natrénováno, můžete se vrhnout na anální sex se svým partnerem. Ten by měl být ale také dostatečně poučený o pravidlech, která je nutné dodržovat. Například to, že se nesmí po análním sexu zasouvat penis do vagíny, nebo to, že byste vždy měli použít lubrikační gel. Zajímá-li vás toto téma blíže a chcete se naučit všechny potřebnosti ohledně análního sexu, přečtěte si naše články Vše, co jste chtěli vědět o análním sexu - 1. díl a 2. díl

Trápí vás, že si nemáte s kým anální sex zkusit? Netrapte se a raději si najděte partnera nebo partnerku na sex na online erotické seznamce. Stačí si zdarma založit profil, je to jednoduché...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.