Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Příjemný přivýdělek

4.prosinec 2021
Příjemný přivýdělek

Pátrám po netu a hledám brigádu, ale né a né nic pořádného najít. Až když narazím na nechutné inzeráty 50letých dědků, co chtěj vykouřit péro, dostanu nápad. Co nabídnout svůj hlas? To ne, z toho mi nic nekápne, ale to kouření by nebylo špatný, ale musím si vybrat sama!

Podám si inzerát na jednu oblíbenou stránku, že nabízím vykouření pořádného péra, pod značkou „paní si vybere sama“. Ani jsem nevěřila, kolik lidí bude mít zájem. 

První „klient“. Je mu 23, celkem slušně vypadá, paráda, rande je domluveno. Sejdeme se na skleničku a pak půjdeme k němu. Nic se holka neboj. Ani se nebojím, spíš mě mrazí ve slabinách a cítím, jak vlhnu už v restauraci, kde si povídáme. Hezký úsměv, příjemný vzhled za hodinu se pakujeme a jedeme k němu. Po chvilce líbání mu připomenu, že tu jsem jen od jednoho a sex to není. Strčím do něj a spadne na postel, vrhnu se k jeho kalhotám, sundám mu je a vidím něco malého podobného žížale. No co, je to práce, pohraji si s jeho pérem. Můj jazýček okolo něj klouže vysloveně jako okolo malého banánku, saji ho a masíruji mu koule za chvilku vystříkne na můj jazýček, po kterém mi jeho děti kloužou až do krku. Chlapec mě vyplatí 500 a mažu domu. Večer už koukám na další pány na seznamu.

Další, kdo mi padne do oka, je 36letý ženatý chlápek, normální postavy s hnědýma očima. Nevidím v tom žádný problém, tak si domluvím schůzku na páteční večer. Zajdeme do příjemného podniku, víno mi krapet stouplo do hlavy, tak mu radši řeknu, ať jdeme už na hotel. Bez problému zaplatí a taxíkem se přemisťujeme do hotelu. Za hotelovými dveřmi mě přitiskne na zeď a začne mě vášnivě líbat, hladí mě po stehně a mě se nějak nechce ho odstrčit, i když bych měla. K mému překvapení sám ustoupí a zvedne hotelový telefon, aby objednal jahody a šampaňské. Sice nechápu, proč kvůli půlhodině objednává bublinky, ale dobře, neprotestuji, jak se říká „blbý kdo dává, blbější kdo nebere“. Usadí mě na postel a řekne, ať si udělám pohodlí. Proč to tak prodlužuje... Ale dobře mám čas.

Kupodivu po tom, co přivezli bublinky, tak jen pijeme a povídáme si, nikdy se nezmínil o rodině a já se nikdy nezmínila o svém soukromí. Rozepl mi dva knoflíčky na košili a hladil strouhu mezi mýma kozičkama. Jemně jsem se zachvěla, ale zase rychle zchladla, když ruku odtáhl. Tohle se mi ani v nejmenším nelíbilo, tak jsem mu řekla, že jdeme na věc, ale to se zase nelíbilo jemu. „Ale já ti chci taky udělat dobře, paní.“ Tahle věta mě krapet omráčila a než jsem se nadála, měla jsem ho přisátého na rtech a jeho polibky opětovala a proplétala svůj jazyk s jeho.

Rozepl mi košili úplně a polil moje prsa šampaňským. Podíval se mi do očí a s malými ďáblíky v očích mi začal lahodnou šťávičku slízávat z koziček, rozepl i podprsenku a sundal mi oba kusy oblečení z ramen. „Co chceš, abych ti dělal, paní.“ Koukala jsem jako omráčená do jeho očí, které byly zakryty touhou. „Svlíkni se,“ vypadlo ze mě. Koukala jsem se jak si pomalu sundavá triko a odhaluje svůj hrudník pokrytý malými chloupky, vstala jsem a dotkla se jich „Teď kalhoty.“ Rozepl si kalhoty a sehnul se k mým ňadrům a vzal mojí bradavku mezi své zuby, pak jí zase pustil a sundal si kalhoty, jak jsem přikázala.

Erotická povídka Příjemný přivýdělek

Dotkla jsem se jeho tváře a sjížděla rukou po jeho krku k bradavce, kterou jsem chytla mezi prsty a zatáhla za ní, jemně vzdychnul, pokračovala jsem po bříšku dolu až k jeho péru, které narůstalo do obřích rozměrů, pořádně jsem ho stiskla a hlasitě řekla: „Sundat!“ I to provedl a stál tam nahý v celé své kráse. Začala jsem mu masírovat péro, neodolala jsem a sehnula se k němu. Na žalud mu vtiskla malý polibek a pak jsem chamtivě péro strčila do pusy a kouřila, bouřlivě si ho strkala až do krku, kroužila okolo něj jazykem a vnímala jeho hlasité vzdychání, až když mírně vykřiknul, ucítila jsem na svém jazyku jeho chuť. Malinko jsem si nechala na jazyku a dala mu ochutnat. Hltal moje ústa a vychutnával si tu šťávičku se mnou.

„Svlékni mě.“ Bez váhání mi rozepnul sukni a nechal ji sklouznout dolů, když uviděl moje titěrné kalhotky, rozklepanými prsty mi je sundal a pohladil mojí kundičku přes celou její délku, zaklonila jsem hlavu, chytl mě za vlasy a začal mě líbat a mírně kousat do mého krku. „Dělej, dotýkej se mě!“ Vzal mě do náručí a odnesl do postele. Hladil mě po celém těle a líbal každý centimetr. „No tak, na co máš jazyk!“ Roztáhl mi nohy a jemně olízl mojí kundičku, nasál můj poštěváček a pak mi vrazil jazyk do kundy, začala jsem hekat jako nikdy. Lízal mojí kundu a já cítila, jak teču blahem až k samému vrcholu.

Chytla jsem ho za vlasy a silně mu trhla s hlavou, koukla jsem se mu do očí a tvrdě řekla: „Co to bylo, já chci ještě, snaž se, dělej!“ Povalil mě na postel, zalehl mě plnou vahou a vrazil svoje velké péro až po kořen do mé kundy. Prohnula jsem se mu vstříc a řvala, ať dělá. Začal ve mně jezdit a tvrdě přirážet, teď už jsem řvala jen ano, ano ještě. Když přišel můj orgasmus, nenechal mi ani čas na oddechnutí a přirážel furt dál ve stejném rytmu až přišel další orgasmus a já řvala z plných plic. Zaryla jsem mu nehty do ramen a zatlačila na něj. Pochopil, překulil se na záda a já byla na hoře „Teď si to rozdáme, kovboji“ sedl si ke mně a kousal moje kozičky, až to bolelo, ale já chtěla ještě. Rajtovala jsem na něm jak zkušený jezdec a vychutnávala si to obrovské péro, které jsem cítila v celém břiše, až jsem viděla, že se blíží jeho orgasmus.

Zastavila jsem se. „Paní, co to děláš?“ „Budeš, až ti to dovolím.“ Šla jsem ke své kabelce, kde jsem vždy nosila svůj kapesní vibrátor, usmál se. „Na všechny čtyři.“ Vykonal můj příkaz. Vzala jsem si vibrátor do pusinky a pěkně ho navlhčila, pak ho zapnula a vrazila si ho do kundičky, prvně jsem si s ním hezky hrála a on se jen díval, jak si sama dělám dobře. Tahala jsem se za bradavky a vibrátorem jezdila v kundičce až do samého konce. Pak jsem se sklonila k jeho prdelce. Pěkně jsem mu po ní přejela jazykem, zasyčel. Chytla jsem ho za koule a druhou rukou mu přejížděla po análku a pomalu jsem tam strkala nasliněný prstíček, abych věděla jestli mu neublížím. Vytáhla jsem si vibrátor z kundičky a začala jsem mu ho pomalu strkat do análku, kam až to šlo, prohýbal se a kňučel, to se mi líbilo. Začala jsem mu tam jezdit, za chvilku se uvolnil a já mohla přidat a konečně si začít hrát s jeho pérem, které bylo zatím zanedbáváno. Chytnu ho u kořene péra a začnu mu ho rychle honit a přitom pohybuji vibrátorem. Sám hezky přiráží a heká blahem až vidím bílou tekutinu, co mu stříká z péra na postel.

Unaveně padneme na postel a usneme. Ráno, když se vzbudím, najdu na stolečku 2000 se vzkazem, kde bylo napsáno „Bylo to úžasný, má paní“ a připsal svoje telefonní číslo. Scházeli jsem se pravidelně. V posteli ďábel a ještě dobře platil…

Erotická seznamka vám oběma může pomoci najít, co hledáte...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.