Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Příjemně strávený večer dvou slečen

17.duben 2017
Příjemně strávený večer dvou slečen

U stolku v restauraci seděly Veronika a Jana a sdělovaly si týdenní zážitky z práce a ze svého osobního života. Při svém vyprávění ani nezaregistrovaly spotřebu vína, které postupem času vypily.

Číšník, který je obsluhoval, mohl na nich oči nechat a pořád se pohyboval v jejich okolí, aby jim mohl splnit jakékoliv přání. Ony si ho však nevšímaly, ne, že by se jim nezamlouval, byl to hezký a statný chlap, ale ony se věnovaly jen samy sobě. Když jim číšník oznámil, že budou zavírat, trochu je tím zaskočil, protože opravdu neměly ponětí o čase. A tak se po zaplacení domluvily, že si ještě sednou na lahvičku vína u Jany v bytě.

Souhlas Veroniky udělal Janě velikou radost, protože tajně doufala, že Veroniku dostane do svého pelíšku, do své postýlky, a tak se obě dívky vzaly za ruce a vydaly na cestu k Jitčině domovu. Po příchodu domu se vydala Jana do kuchyně postavit vodu na čaj a Veronika za ní přišla vzápětí z předsíně. "Kde máš tu lahev vína?" zeptala se Veronika a Jana jí ukázala na lednici. Veronika vyndala vychlazenou láhev bílého vína z lednice a vzala do ruky otvírák, který mezitím vyndala Jana ze šuplíku v kuchyňské lince. "Můžeš podržet tu láhev?" požádala Veronika Janu a ta se chopila láhve. Při následném otevírání se jejich ruce jako by chtě-nechtě spojily. Dívky se na sebe podívaly a v jejich očích se objevilo to, v co obě tajně doufaly a nedokázaly to vyslovit. Pomalu se objaly a začaly se nesměle líbat na tváře a na uši. Jejich ruce se vydaly na průzkum po těle, nejdříve si hladily záda a prdelky a po chvíli veškerý stud opadnul a jejich jazyky se vydaly proti sobě a začaly se proplétat v ústech jako dva malí hadíci. Po chvíli Veronika zašeptala Janě do ouška: "Pojď už do postýlky." A Jana jí ráda poslechla.

Obě dívky došly k posteli a začaly se svlékat. Jedna druhou pozorovala a každá se dráždivě pomalým tempem odhalovala, až byly úplně nahé. Vzaly se za ruce a vzájemně se položily do postýlky. Došlo opět na líbání a hlazení po těle, až jejich ruce skončily v rozkroku té druhé a začaly se pomalu dotýkat již vlhkých kundiček a poštěváčků. Jana to po nějaké chvíli nevydržela a vytvořila svým tělem polohu 69 a obě dívky se daly do lízání kundiček, které se jim objevily před očima. Ruce masírovaly prdelky a občas, jako by náhodou sjely ke kundičkám a hladily poštěváček, který měly obě velmi citlivý. Veronika provokatérka začala používat k laskání zuby a začala Janu tahat za stydké pysky a jemně kousala i do poštěváčku. Jana to velice intenzivně prožívala a všechno Veronice oplácela.

Najednou se v Janině ruce objevil gelový penis, který měla Jana vždy po ruce a začala s ním dobývat Veroničinu kundičku. Několikrát s ním přejela po vlhkém otvůrku, párkrát s ním uhodila o Veroničin poštěváček a potom ho začala strkat dovnitř, ale vždy jen kousek. Veronika začala sténat a řekla Janě, ať jí přestane zlobit, a tak Jana poslechla a gelový penis celý zasunula do Vendulčiny kundičky. Zapnula vibrace a několik dlouhých vteřin ho nechala vibrovat uvnitř kundičky a teprve po chvíli s ním začala Veroniku šukat. Po několika pomalých zasunutích zrychlila a potom zase zpomalila. Veronika byla na vrcholu blaha a orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Veronika ho celý vykřičela do pokoje, Jana nechala vibrátor v její kundičce a přitulila se k oddechující Veronice, kterou něžně hladila po zádech a její krásné prdelce.

Dívky si vystačí

Po nabrání sil se Veronika zeptala: "Kde máš ty svoje hračky?" a Jana jí ukázala šuplík na skříňce u postele. Veronika si z kundičky vyndala gelový penis, otevřela šuplík a z erotických hraček vytáhla připínací gelový penis. Jana jí ho pomohla zapnout a čekala, co s ním Veronika bude dělat. Ta se před Janou chvíli předváděla, až už to Jana nemohla vydržet a sama na Veroniku vystrčila prdelku. Veronika svým gelovým penisem přejela po celé délce Jitčinu kundičku a pomalu jí ho tam zasunula. Šlo to snadno, protože nadržená Janina kundička vypouštěla velké množství šťáviček a Veronika začala provádět to samé, co jí před chvílí dělala Jana. Pomalé šukání střídalo brutální mrdání, při kterém Jana sténala. Veronika při stálém přirážení do Janiny kundičky používala své ruce k laskání Janiných prsou, která jako hrozny zralého vína visela dolů. I tady se za chvíli orgasmus hlásil na svět. Janou zatřásl orgasmus a ona se vysílená položila na postel a zavřela oči.

Když se probrala, uviděla Veroniku, jak sedí na posteli, nohy pokrčené a široce od sebe a v rukou oboustranný gelový penis, kterým si kundičku pěkně šukala. Jana nečekala ani minutu přisedla naproti ní a druhý konec si zasunula do kundičky. Obě dívky tak začaly šukat jedna druhou. Jejich ruce laskaly prsa té druhé. Jejich prsní dvorce byly tmavě rudé od vzrušení a jejich bradavky trčely proti sobě. Přirážením se chvílemi jejich prdelky dotýkaly, po chvíli si Jana lehla na záda a Veronika na ní přilehla, ale pohyb jejich zadečků neustal a tak se navzájem šukaly. Přitom se intenzivně líbaly a olizovaly si oči, uši, krk. Po krátkém vzájemném hraní Jana vstala z postele, připnula si do rozkroku gelový penis. Veronice se blýsklo v očích a položila se na záda a široce roztáhla nohy a její vyholená kundička se před Janou rozvinula jako růže a tu růžovou, voňavou růži začala Jana mrdat a to docela brutálně, což Veronika nečekala a začala trochu kňourat.

"Zpomal, prosím tě, zpomal..." zašeptala Veronika a Jana zpomalila a pozorovala Veroniku, na které bylo vidět, že si šukání opravdu užívá. Po chvilce Jana navrhla Veronice, ať na ní vystrčí prdelku. Veronika se otočila a Jana ji začala šukat zezadu. Občas jí plácla přes půlky, když si uvědomila, že Veroničin zadeček je naprosto nevyužitý tak nelenila, naslinila si důkladně prsty a opatrně začala prstíky sunout do Veroničina zadečku. Veronika neprotestovala, a tak Jana pokračovala dál. Jeden prst za chvíli nahradil dva prsty a Jana ucítila přes poševní stěnu pohybující se gelový penis, kterým neustále šukala Veroniku. Když byla Veroničina prdelka dostatečně roztažena, vytáhla gelový penis z její kundičky a zasunula ho do její prdelky, která jenom mlaskla. Teprve teď nastalo to správné anální mrdání, které Jana milovala. Veronika začala sténat a její prdelka byla jako v ohni, protože dostávala i výprask, na který Jana používala svoje něžné ruce. I tady orgasmus nedal na sebe dlouho čekat a Veronika ho za chvílí opět vykřičela na celý pokoj. Obě vyčerpané dívky se stulily k sobě, přikryly se dekou a sladce usnuly a na otevření láhve bílého vína ani nepomyslely.

Co takhle vyzkoušet také nějakou erotickou hračku?

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.