Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Příběh z Dolomit

25.květen 2019
Příběh z Dolomit

V zimě jsem měli dohodnuto, že pojede celá naše parta na hory do Dolomit. Strašně jsem se těšila, protože miluju sníh a zimu. Na pokoji jsem spala se Sebastianem, který byl pro mě víc než kamarád a nebyla jsem si jistá, zda cítí ke mně to samé.

Chovali jsem se k sobě přirozeně, ale trávili jsme spolu víc času než ostatní. Dokázali jsme si spolu hodiny povídat o všem možném a stále jsme si měli co říct. Prostě nám bylo spolu dobře, ale nic mezi námi nebylo. Ani jednou jsme se nepolíbili. Já jsem nechtěla začínat, protože jsem se bála odmítnutí a bála jsem se, že si to vezme hodně osobně a já přijdu o skvělého kamaráda. 

Večer jsme chodili na pařby do místní hospůdky, kde točili dobré pivo a výborně jsme se bavili. Mně se tam přestalo líbit, protože jsem neměla dobrou náladu a skoro všichni byli příšerně ožralí. Řekla jsem, že půjdu zpátky do hotelu spát. Nikdo si mě moc nevšímal, protože měli jiné starosti. Jen Ondra se nabídl, že půjde se mnou. Taky ho to tam moc nebavilo. Šli jsme sami tichým městečkem a krásně sněžilo. Ani nevím proč, ale neprohodili jsme mezi sebou ani slovo. Tak jsem myslela na Sebastiana a přemýšlela o tom, zda mu mám říct, že po něm toužím. Ondřej mě doprovodil k mému pokoji, koukal se mi dlouze do očí, řekli jsme si dobrou noc a odešel k sobě. 

Pustila jsem si přehrávač a zasněně hleděla skrz skleněné balkónové dveře na bílé a měsícem osvětlené městečko. Bylo to velmi romantické, ale já byla sama. Po horké sprše jsem si oblékla noční krajkové spodní prádlo a kalhoty od pánského pyžama, protože tak jsem usínala nejraději. Poslouchala jsem zamilované písničky a pořád koukala ven jak padá sníh. Přála jsem si, aby tu byl se mnou nějaký chlap, aby mě objal a políbil. 

Někdo zaklepal na dveře. Doufala jsem, že je to Sebastian a běžela otevřít. Ve dveřích stál Ondřej: „Můžu jít k tobě? Nechci být sám.“ Koukal na mě utrápeně těma svýma smutnýma kukadlama, že jsem mu nedokázala odolat a pozvala ho dál. Přistoupila jsem k němu, chytla ho za boky a pošeptala mu do ouška: „Krásně voníš.“ „Právě jsem se osprchoval.“ odpověděl. Usmáli jsme se na sebe a šli si sednout na postel. Měl na sobě trenýrky a tričko na spaní. No prostě zářil novotou. Začalo mě šimrat v bříšku a nevěděla jsem, co dělám, co mám dělat a říkat. Tak jsem mu navrhla, že mu můžu namasírovat záda. Souhlasil a začal si sundávat tričko, ale já ho zastavila s návrhem, že ho svléknu sama. Koutky rtů naznačil, že mu to nevadí - trošičku se pousmál. Přisunula jsem se k němu blíž a tričko jsem pomalinku shrnovala nahoru. Schválně jsem se ho dotýkala na bocích, jela jsem přes hruď až jsem mu ho sundala úplně a hodila na zem. 

Lehl si na bříško a já si sedla na něj, ale už bez kalhot, které jsem si raději sundala. Ruce si dal pod bradu a já mu začala přejíždět prstíky po páteři. Jezdila jsem mu dlaněmi po celý zádech: od krku až po zadeček. Kreslila jsem mu na nich obrazce a naše jména. Trošičku jsem mu srolovala níž trenýrky. Když jsem se ho dotýkala níž a níž, naskočila mu husí kůže. Houpala jsem se na něm v rytmu pomalé hudby, která hrála v pozadí. Sebrala jsem odvahu a něžně ho políbila na krk. Přidala jsem k tomu svůj jazýček a sjížděla dolů po páteři až k zadečku. Tam jsem se zastavila a laskala ho tam chvilku déle. Dlaněmi jsem ho hladila po bocích a chloupky na celém těle mu stouply podruhé. „Chtěl bych to teď zepředu.“ prosil. 

Když se otočil, nejprve jsem ho políbila opět na krk a pak na bradavky. Bříška prstů jezdily sem a tam, ale zastavily se zas až tam dole, kde se snažily poodhalit další tajemství. Opakovala jsem laskání nad zadečkem, ale tentokrát zepředu. Chtěla jsem ho pořádně rozdovádět a tak jsem ho líbala všude, jen ne na rtech. Šílel. 

Erotická povídka Příběh z Dolomit

Když už to nemohl vydržet, sedl si, chytil mě za prdelku, přitiskl k sobě a začal divoce líbat. Hladil mě po zádech a rukama zajížděl pod moje kalhotky. Zažívali jsme krásné pocity, když se poprvé setkaly naše rty a jazýčky. Prsty jsem zabořila do jeho vlasů a ňadry se přitiskla co nejvíc na jeho hruď. Seděli jsme tam naproti sobě, nohama zkříženýma za zády toho druhého. Jelikož jsem byli velmi blízko, cítila jsem na svých kalhotkách, že se u něj dole probouzí jeho zbraň. Tiskl mě k sobě co nejvíc to šlo. Přestali jsme se líbat a hleděli si do očí. Dech se nám zrychlil a byli jsme celí rozklepaní. Cítila jsem jak mi rozepíná podprsenku a sundává ji. Hladil mi prsa a lízal bradavky. 

Pomalu mě pokládal na záda a díval se na mě, protože jsem tam před ním ležela v celé své kráse a skrz červené kalhotky na něj koukala moje vyholená mušlička. Začal mi je stahovat a odhodil pryč. Rukama šmejdil po celém mém těle a mě to neskutečně vzrušovalo, protože jsem měla zavřené oči a já netušila, co bude dělat dál. Koukla jsem na něj a prstíkem mu ukázala, aby mě šel políbit. Poslechl na slovo a já hned cítila jeho jazyk na svém. Potichounku jsem vzdychala, abych mu dala najevo, že se mi to s ním opravdu líbí. Ve všem se mi snažil vyhovět a já mu to oplácela. Byla jsem už pěkně vlhká a připravená na sex, ale ještě jsem si přála mít jeho klacek v puse. „Přála bych si tě vzít do pusinky,“ požádala jsem ho a políbila na ušní lalůček. Očka mu zazářila a lehl si zpátky na záda. 

Sundala jsem mu trenýrky a poprvé v životě uviděla jeho stojící kopí. Začala jsem rukou a pak se přidala i moje pusinka. Z prstů jsem udělala kroužek a jako s prstýnkem jezdila nahoru a dolů. Špičkou jazyka jsem mu dráždila žalud a jezdila s ním přes rty jako s rtěnkou. Ondra si to užíval. Pak jsem se ho snažila dát celý do pusy a nakonec mu ho vykouřila. Udělal se mi do pusinky a já jsem spolykala vše, co se do mě vešlo.

Řekl, že si mě chce vychutnat klasicky a já samozřejmě souhlasila. Pokračovali jsme v líbání a hlazení. Roztáhla jsem nožky, aby měl lepší přístup k mojí jeskyňce. Tentokrát ho zajímala moje prsa. Laskal je a hladil. Najednou jsem v sobě ucítila jeho dva prsty a za chvilku tři. Připravoval si mě a já mu pošeptala, že už může. Tak do mě vnikl svým ztopořeným klackem a pomalinku přirážel do mě a já proti němu. Chtěla jsem ho překvapit, tak jsem ho chytla za zadek a snažila ho přimět, aby mi to dělal silněji. Pochopil to a já se za okamžik svíjela v křečích dlouhého orgasmu. Hned na to se do mě vystříkal. Proplétala jsem mu své prsty ve vlasech a pevně se ho držela. Chvilku jsme leželi bez jediného pohybu. Měli jsme stejný dech. Točila se mi hlava z toho, jak to bylo krásné. Když jsem se vyvlékli ze společného obětí, tak nás Ondra přikryl a usnuli jsme jak dvě lžičky zapadlé do sebe. 

Ráno jsem se probudila jako první a uvědomila jsem si, co se stalo. V první chvíli jsem toho litovala, protože jsem celou dobu toužila po Sebastianovi, ale nakonec jsem skončila v posteli s Ondrou. Ale když jsem si vzpomněla, jak to bylo krásné, tak jsem na takové starosti zapomněla. Jen mě napadlo, kde spal Sebastian a jestli mě s Ondrou viděl. Šla jsem do sprchy a užívala si teplé probuzení. Bylo mi příjemně po těle, ale ještě příjemněji mi bylo, když za mnou přišel Ondřej. Líbali jsme se pod proudem vody a mydlili svá nahá těla. Objala jsem ho, užívala si tuto společnou chvilku. 

Když jsme se oblékli, proběhl mezi námi tichý rozhovor. Seděl na kraji postele a já si sedla obkročmo na jeho klín. Držela jsem ho za ramena a on mě hladil na zadečku. Povídali jsme si o tom, jak to bylo úžasné a nádherné - šeptali jsme si to do ouška. Poslední věta od něj byla: „Chtěl bych to zažít s tebou minimálně ještě jednou.“ Následoval dlouhý francouzský polibek.

Ondra odešel do svého pokoje, kde zjistil, že Sebastian spal v noci na jeho posteli. Tak ho vzbudil a poslal ke mně do pokoje. Když přišel za mnou, tak byl mrzutý: „Co jste tu s Ondrou prováděli?“ řekl uraženě. Šibalsky jsem se něj pousmála, že by to, co jsem tím chtěla říct, došlo snad každému. Zabouchl za sebou dveře do koupelny. Chtěla jsem za ním jít a promluvit si, aby nebyl naštvaný, ale nemělo by to cenu. Nechápala jsem, proč se urazil, protože mi za celou dobu, co jsem po něm jela, nedal ani jednou náznak, že by ke mně cítil totéž. Nevzal mě za ruku, ani mi nedal polibek. Nic. Tak jsem využila možnosti si užít s někým jiným, kdo o mě doopravdy stál.

Ondra mi po zbytek pobytu dával najevo, že je mu se mnou dobře, a Sebastian žárlil jak zuřivý, ale já na to nereagovala. Šanci měl, tak ať si teď trhne.

Také si toužíte s někým užívat? Muže i ženy najdete na online erotické seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.