Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Přestávka na mrdačku

3.září 2022
Přestávka na mrdačku

Vracela jsem se z lázní, ne zrovna moc spokojená (byla tam děsná nuda!), i když odpočatá a se srovnanými myšlenkami po nedávném rozvodu. Měla jsem už jízdy plné zuby a rozhodla jsem se zastavit v motorestu, na který jsem podle ukazatelů měla narazit za 2000 metrů.

Usadila jsem se ke stolku v rohu, objednala kávu, zapálila cigaretu a pozorovala osazenstvo. Venku stálo mnoho kamionů, takže většina hostů byli právě kamioňáci. Všimla jsem si, že nedaleko mne sedí dva, kteří na mne zírali jako na zjevení. Zkontrolovala jsem si, zda mi nedopatřením nevykukuje ve výstřihu větší kus mých předností, než jsem měla v úmyslu, a když jsem se ujistila, že ukazuji jen to, co chci, tak jsem labužnicky potáhla ze své právě zapálené další cigarety.

Můžu si přisednout, ozvalo se mi nad hlavou, a když jsem vzhlédla od svého právě dopitého kafíčka, koukala jsme do nádherně hnědých, sametových očí jednoho z mužů, kteří mne před tím pozorovali. Nečekal na mou odpověď a usadil se k mému stolku. "Nechcete něco ostřejšího?" zeptal se, ale odmítla jsem s tím, že jsem řidič. "A co si chvilku odpočinout?" Ten muž mě začal zajímat. Nejen proto, že byl krásný, ale byl i mladý a pravděpodobně sexuchtivý, i když oslovil zrovna mne, ženu nejméně o 20 let starší než byl sám.

A já, již víc jak půl roku sexem strádající, jsem si představovala, jak mne tento sympaťák pěkně šoustá ve své kabině kamionu. "A kde bys chtěl odpočívat, kocourku?" zeptala jsem se a přešla rovnou na tykání. Usmál se, pod stolem mi zajel pod sukní až ke spoďárům, které by se už skoro daly ždímat a pod jejich lemem začal dráždit mojí nenasytku.

"Wau, ty jí máš přírodní, no to si nechám líbit. Nevadí Ti můj kamion, nebo chceš raději do pokoje?"

"Kamion mi vyhovuje, ale co Tvůj kolega? Kam půjde?" Opět se usmál a mrknul na mě.

"Tobě by vadilo, kdyby šel s námi? Koukal by, a kdybys měla chuť i na jeho ocas, mohl by Ti dělat dobře společně se mnou." Uvnitř jsem se už třásla chtíčem na oba čuráky. ale řekla jsem, že nebudu proti, když se zatím bude jen koukat. Za chvíli už mi pomáhali do prostorné kabinky jejich kamionu a samozřejmě si neodpustili sáhnout si na mé pozadí.

"Kolik bereš," zeptal se ten, co mne oslovil u stolu. Sice mne to trochu pobouřilo, že mne považují za šlapku, ale ovládla jsem se a řekla jsem, že si mne asi spletli, že jsem čerstvě rozvedená a sex mi moc chybí, proto jsem svolila „rozdat si to s nima“, ale bez placení!

"Tak to se omlouvám, víš my si tady vždycky seženeme nějakou kurvu na trochu „ujetý“ sex a tys nám do toho nějak zapadala." Zasmála jsem se a řekla jim, že mám taky ráda ujetý a hlavně perverzní sex a že pokud tedy chtějí, tak to můžeme zkusit. "Jsi tedy pro všechno?" zeptal se ještě, a když jsem kývla, že na všechno jsem připravená, vrhli se na mne jako po ročním sexuálním půstu a já jen slyšela škubnutí látky a bylo mi jasné, že podprsenka i spoďáry skončí v popelnici.

"Ty čubko, ty máš ale cecky, no takový jsme tu ještě neměli, co Pavle?" zeptal se ten, co mne oslovil a já dosud nevěděla ani jak se jmenuje, ale už se jazykem proháněl po velké bradavce, která mu v puse ještě více tvrdla a jeho přítel Pavel totéž prováděl i na druhé kozičce – tedy kozičce, no mám 5 a při mé celkem štíhlé postavě jsou to celkem slušné balony. Chlapi si hráli s kozama, já jim honila čuráky a z kundy mi prýštil pramínek kundí šťávičky a vsakoval se do deky položené na sedačce.

"Kundo, nabodni se mi na čuráka!" zařval na mě bezejmenný a já se pomalu napichovala na jeho tvrdou kládu a hlasitě sténala, dokud jsem nedosedla na jeho tvrdé koule. "Pavle, narvi ho do ní," pobídl kámoše a sám se jemně zakousl do bradavky a vydatně sál, až jsem přestala vnímat Pavlův ocas v análním otvůrku a třásla jsem se v orgasmické křeči a chrčela jako v posledním tažení.

Erotická povídka Přestávka na mrdačku

"Já už buduuu!" zařval Pavel a vyjel z mého análku, hned co jeho ocas vystříkal poslední kapičku. Bezejmenný si mne ještě chvilku napichoval, okusoval mi bradavky a já už opět byla v transu. "Bereš něco, můžu cákat do kundy?" ptal se a já se ani nezmohla na odpověď. Vzal to jako souhlas a jeho horké semeno plnilo mojí kundu, i když jsem půl roku bez antikoncepce. V té chvíli mi bylo jedno, že bych snad mohla ve svém věku ještě počít dítě, a to s úplně neznámými muži.

Ležela jsem a přemýšlela co bude dál. Nestačila jsem vymyslet vůbec nic. Pavel už mi rejdil prsty střídavě v kundičce a prdelce a bezejmenný se už zase oddával hrátkám s vemeny a můj 3. orgasmus toho večera byl tak silný, že Pavel dostal gejzír kundí šťavky až na obličej. "Teda Aleši, ta kunda tam toho má, už je to tu celý mokrý."

Tak bezejmenný se jmenuje Aleš, stačila jsem zaregistrovat. "Pojď si taky pohrát, já chci taky vidět, jak ta čubka cáká," ozval se Aleš a vyměnili si s Pavlem místa. Pavel se zakousl do bradavky, až jsem vykvikla jako podsvinče a Aleš začal pomalu do mé kundy tlačit tři prsty, aby mi s nima pěkně „prorajboval píču“ jak mi právě sděloval. Už jsem chtěla prosit, aby mě nechali, když mě Pavel silně stiskl rukou jeden prs a mezi zuby vytahoval bradavku druhého a já začala opět stříkat.

Aleš koukal do mé kundy jako do obrázku, takže dostal pěkný „zásah“ a já byla opět „mimo dění“. Jako z dálky jsem slyšela: narvi jí ho do huby a já jí zase vycákám kundu. A tak se asi stalo, ale vše jsem dělala jako v polospánku, jen jsem věděla, že musím polykat, abych se neudusila, a cítila, jak mi z kundy ukapává Alešovo semeno. Nespala jsem, jak si mysleli, ale nebyla jsem ani schopná odpovídat. "Tak to je super kurvička, co? Takovou jsme ještě neměli, škoda, že musíme za chvíli vyrazit. Já jí chci ale ještě vymrdat kundu," ozýval se Pavel a Aleš se hned přidal, že by ještě rád do prdele, když jsem tak krásně sténala.

Byla jsem jako mátoha, když mi pomáhali napíchnout se na Pavlův ocas a Alešův klacek jsem snad v análku ani nevnímala. Připadala jsem si jako kus hadru, se kterým si dělají, co chtějí. Vnímala jsem jejich řev při jejich výstřicích a cítila jsem dráždění bradavek a poštěváčku, abych si prý i já přišla na svý! "Zlato, my musíme už vyrazit, byla jsi skvělá, fakt nechceš zaplatit? Byla jsi daleko lepší jak ty šlapky odsud!" Stačila jsem se jen usmát, natáhnout si halenku a sukni, boty jsem si vzala do ruky a nechala se odvléct ke svému autu, kde jsem se schoulila na zadní sedadlo a při promítání toho, co jsem před chvílí prožila, usnula jako batole.

Probudila jsem se někdy v noci a pokračovala v cestě domů. I když se mi tato příhoda stala před 10 lety, na svůj nejkvalitnější sex, který jsem prožila, nezapomenu nikdy!

Chcete taky nejlepší sex v životěZaregistrujte se na online erotickou seznamku a třeba najdete někoho, kdo vám to splní!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.