Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Přepečlivé urologické vyšetření

19.listopad 2022
Přepečlivé urologické vyšetření

Jmenuji se Klárka a pracuji jako lékařka na jedné klinice v oddělení urologie. Našimi pacienty jsou hlavně muži. Mou ordinací projde spousta pacientů, ale jen ve velmi výjimečných případech se stane, že můžu provést vyšetření krásnému muži. Například tak krásnému, jako je Jirka.

Jirka je atraktivní mladý networksupervizor v jednom místním státním orgánu. Před dvěma týdny přišel ke mně do ordinace s doporučením od obvodního lékaře na urologické vyšetření. Bylo už pozdě odpoledne, a tak nevěděl jestli ho přijmu. Ovšem když zaklepal, sestřička mu otevřela a uviděla ho, Jirka ji tak zaujal, že než stačila cokoli říct, Jirka vyklopil, proč přichází, a ptal se, jestli jsem tu.

Sestřička mu s radostí sdělila, že tu stále jsem, a Jirka ji následoval ke mně do ordinace. Tam mi vytáhla jeho kartu a vyžádala si doporučení od obvodního lékaře. Jirka si mezitím odložil kabát, takže když sestrička dokončila nezbytné papírování, byl Jirka v triku a v džínách. Požádala jsem ho, aby si odložil i triko a změřila jsem mu tlak. To sice nebylo nutné, ale z jeho výrazu bylo zřejmé, že je z tohoto vyšetření nervózní a bojí se, a tak jsem chtěla, aby se trochu uvolnil.

"Svlékni se do spodního prádla, prosím," řekla jsem a Jirka si odložil i džíny a stál před námi jen v boxerkách. Přejela jsem pohledem po jeho krásném mladém těle. Jeho nádherný hrudník a ploché břicho jsem už viděla, teď se mi ale naskýtal pohled na jeho široká záda a nohy, na kterých byly vidět hrající svaly vytrénované během. Podle vybavení v rozkroku jsem odhadla, že i po této stránce nemá zřejmě žádnou vadu. Ještě chvíli jsem se kochala, zatímco Jirka klidně stál. Poté jsem ho vyzvala, aby se položil na lůžko. Přistoupila jsem k němu a začala ho prohmatávat s obligátními otázkami: "Bolí, ne? A tady?" Pak jsem Jirku požádala: "Sundej si trenýrky." a Jirka je bez otálení sundal a odnesl si je ke hromádce oblečení.

Tím mi dal možnost pozorovat jeho tělo v pohybu. Když se vrátil, aby opět ulehl, cítila jsem, jak začínám vlhnout v rozkroku. Nebylo divu, Jirkův pták byl přiměřený svému pánovi - mladý, dlouhý a silný. Pod ním se houpali dvě kulky, hustě ochlupené a nalité semenem. Jirka ulehl a založil si ruce za hlavu. Já s profesionální tváří a neprofesionálním chtíčem zkoumala, zda se na jeho penisu a varlatech nevyskytuje nějaká chybička. Stáhla jsem předkožku a očima i prsty jsem zjišťovala, jak je jeho žalud a tělíčko krásně hladké. Pak jsem přesunula svoji pozornost na kuličky. Potěžkala jsem je a ucítila, že jsou horké a plné mlíčí.

Protože mě zklamalo, že se Jirkův pták při prohlídce nepostavil, zmáčkla jsem jeho koule. Jirka vykřikl: "Auuu" a já se na oko udiveně ptala: "Copak, bolí?" Protože jsem chtěla, aby to Jirka při vyšetření neměl tak jednoduché a stál mu u toho penis, řekla jsem si, že nejlepší způsob, jak toho docílit, bude odběr stolice. Postavila jsem Jirku a otočila ho zády k sobě. Řekla jsem mu ať se předkloní a opře se rukama o postel. Jirka teď měl vystrčený zadek a čekal, co bude dál. Když se ohlédl přes rameno, viděl mě, jak lékařskou vazelínovou mastí natírám skleněnou trubičku, asi dva centimetry v průměru. Přistoupila jsem k němu, levou rukou mu roztáhla půlky a pravou opatrně tlačila trubičku dovnitř.

Ovšem při odběru se trubička hned vytáhne a uzavře, kdežto já ji zasunovala dovnitř a zase ven, což jsem odůvodnila nutností reprezentativního vzorku. Když jsem si dohrála, vytáhla jsem ji ven a připravila vzorek k rozboru do laboratoře. To, co jsem od této procedury očekávala, se samozřejmě stalo. Jirka při odběru pociťoval silné vzrušení a jeho penis se k mé velké radosti postavil. Styděl se přede mnou - nahý a topořící, proto si přikryl rozkrok rukama. Nakázala jsem Jirkovi, ať se otočí, a řekla jsem mu, že nyní provedeme odběr moči. "Protože ti stojí penis," řekla jsem "musíme ti odebrat moč jinak."

Erotická povídka Přepečlivé urologické vyšetření

Vzala jsem z regálu dlouhou tenkou umělohmotnou hadičku a ukázala mu ji. Hadičku jsem namazala gelem a chytla ji do pravé ruky. Druhou rukou jsem pevně zmáčkla Jirkův žalud, čímž jsem docílila, aby se rozevřelo ústí močové trubice. Pomalu jsem začala zasunovat katetr do Jirkova údu. K druhému konci cévky jsem postavila kádinku. Asi po 20 sekundách pomalého zasouvání, jsem narazila na svěrač měchýře. Jemně, ale vytrvale jsem tlačila, až sval povolil. Trubičkou začala protékat žlutá moč, která naplnila celou kádinku. Odebrala jsem vzorek pro laboratoř a zbytek vylila. Pak jsem se na Jirku dlouze zadívala a řekla: "Teď chci vzorek semene. Neboj se nemusíš přede mnou masturbovat, spojíme to s vyšetřením prostaty," řekla jsem.

Jirka se opět postavil a opřel se rukama o postel. "Ještě než začneme, dostaneš klystýr, aby si byl čistý," poznamenala jsem. Zeptala jsem se ho, kdy byl naposledy na velké. "Ráno," odpověděl. Tak to bude stačit 1/2 l. Naplnila jsem klystýrový balónek a jemně vsunula trubičku do jeho zadní dírky. Chvilku jsem nic nedělala, aby si zvykl. Poté jsem vtlačila celý obsah do střev. Rukama jsem přidržela pod jeho zadkem kovovou nádobu, aby se mohl vyprázdnit. Byl proti, ale nakonec mu stejně nic jiného nezbylo. S radostí jsem pozorovala, jak z něho voda odchází spolu s výkaly. Začala jsem být dosti vzrušená, nenápadně jsem si promnula poštěváček, abych si trošku ulevila.

Když se Jirka úplně vyprázdnil, otřela jsem jeho zadeček ubrousky. Poté jsem bohatě promazala jeho konečník, který byl k mé spokojenosti už dosti rozšířený. Nanesla jsem si vazelínu i na ruku, vsunula mu do konečníku jeden prst a začala uvnitř jemně hladit stěny svěrače. Ten se brzy uklidnil a uvolnil. Dírka se stále více a více rozšiřovala, takže se do ní vešly postupně 3 prsty. Ty i na dále zvětšovali zadní branku do ráje, až se mi podařilo to, o čem jsem snila. Ruka mi zajela dovnitř až po zápěstí. Nahmatala jsem smyčkovité ohnutí střeva a samozřejmě i prostatu. Při tomto průzkumu mé prsty Jirku stále silněji vzrušovaly, a tak jeho čurák stál jako skála.

"Nyní můžeme provést odběr," poznamenala jsem a začala jemně stimulovat prostatu. Na Jirkovi bylo znát, že se mu to líbí čím dál víc, a tak jsem ho takto dráždila asi 5 minut. Potom jsem uchopila do levé ruky zkumavku a přitiskla ji ke špičce žaludu. Prsty pravé ruky jsem několikrát silně zatlačila na jeho prostatu až do zkumavky začaly téct první kapky bílého a horkého semene. Z Jirkova výrazu bylo znát, že se mu to moc líbí, i když ho má stimulace trochu bolí. Uzavřela jsem zkumavku a přidala ji k ostatním.

"Už jenom jedno vyšetření a budeme hotovi," uklidňovala jsem ho. Jelikož to má být biopsie varlat, uložila jsem Jirku na gynekologické křeslo a uchytila mu nohy páskami. Toto vyšetření je někdy bolestivé a já mu nechtěla nijak ublížit. Vzala jsem Jirkovy kulky do ruky a lehce jsem mu je masírovala a při tom mu vysvětlovala, že nemusí mít strach a že nebude mít žádné následky. Přitom jsem mu kulky podvázala cévkou, kterou jsem před tím použila na odběr moči. Potřela jsem mu z boku šourek a přiložila ostrou jehlu k napnuté kůžičce šourku.

Pak jsem začala jehlu zasunovat skrz šourek do varlat. Myslím, že ho to bolelo, hlavně ze začátku. Když viděl, jak natahuji bílý výtok do jehly, tak skoro upadl do bezvědomí. To samé jsem udělala i s druhým varletem, ale s tím rozdílem, že jsem zabodla jehlu podstatně brutálněji. Pak jsem potřela jeho šourek desinfekcí a vstříkla oba obsahy stříkaček do zkumavek a dala je k ostatním. "Už to máte za sebou," řekla jsem. Jirka se oblékl, zatímco já poslala sestřičku se vzorky do laboratoře. Ještě před odchodem jsem Jirkovi připomněla, ať se zastaví pro výsledky a popřála mu hodně zdraví.

Vzrušuje vás taková pečlivá urologická prohlídka? Možná by neuškodilo se objednat na preventivní kontrolu k urologovi. Co třeba do Prahy nebo Brna?

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.