Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Překvapení v sauně

27.únor 2021
Překvapení v sauně

Pátek, děti jsou na víkend u babičky a my si konečně oddychneme sami. Těším se jako puberťák. Když přijedu manželku vyzvednout z práce, všechna radost rychle mizí. Už z auta vidím, že jí není dobře.

Seklý záda, migréna. Byli jsme domluvení na saunu v Podolí, je fakt krásná, s výhledem na Vltavu. Dneska žádnej výhled, žádnej relax. No co, třeba zítra. Jenže doma mě žena přesvědčila, že když jsem se tak těšil, mám jet sám. Že stejně bude spát, když si vzala prášky. A aspoň bude mít klid. Pravda, moc práce jí to přemlouvání nedalo. A tím to celý začalo.

Venku bylo kolem nuly, sem tam popadával sníh, počasí na saunu jako dělaný. I přesto tam rozhodně nebylo nijak plno. Vystydlej z venku jsem rovnou zaplul do tepla a užíval si to. Po prvním saunování a ledovým bazénu jsem vyšel nahoru do místnosti pro odpočinek a tam ji poprvé uviděl. Postava tak akorát, něco přes čtyřicet, ležela na krajním lehátku, oči zavřený. Kolem byla spousta dalších míst, ale já měl chuť ji trochu popíchnout, tak jsem si lehl hned vedle ní. Chvilku jsem se díval ven, stromy byly bez listí, tak bylo krásně vidět na Vltavu. Pak jsem oči zavřel a jen tak přemýšlel, jak asi vypadá to její tělo.

Když jsem oči znovu otevřel, dokonale mě vykolejila. Ležela na boku, hlavu podepřenou, koukala na mě a usmívala se. Pod prostěradlem se jasně rýsovala bradavka, málem vykukovala ven. Neměla nijak zvlášť velký prsa, i tak jsem se nedokázal od toho místa pohledem odtrhnout. Chvilku jsme se tak na sebe koukali. Pak mi došlo, že bych měl něco říct, ale nic mě nenapadalo. Vstal jsem.

"Dáš si něco k pití?"
"Možná, co si dáš ty?"
"Já jdu na Birrela."
"Tak vezmi dva."

V mžiku jsem byl zpátky. Posadili jsme se, popíjeli a mlčeli. Je pravda, že k tomu úžasnýmu výhledu se nemuselo nic říkat. A taky jsem nějak nevěděl, jak začít. Ještě jsem neměl dopito, když se zvedla. Prostěradlo z ní trochu sklouzlo, takže odhalila bradavky. Zrovna jsem pil a málem se utopil.

Erotická povídka Překvapení v sauně

"Jdu dolů, jdeš taky?"

Nečekala na odpověď a vyrazila. Než jsem se vyhrabal a došel dolů do sprchy, už vcházela do sauny. Rychle jsem se opláchl a odhodlaně vstoupil. Byla uvnitř jediná. Seděla na prostřední lavici přímo proti dveřím, prostěradlo pod sebou, pokrčený nohy mírně od sebe, hlavu zakloněnou a zavřený oči. Nemohla vědět, jestli jsem to já, nebo ne. Sedl jsem si hned vedle ní a položil jí ruku na koleno. Dala tu nohu úplně ke mě, až mi koleno položila do klína. Musela jasně cítit moje vzrušení. Usmívala se. Oba už jsme se slušně potili, když jsem rukou přejel od kolena tak do půlky stehna. Dál mě nenechala, chytila mi ruku a položila na prso. Začal jsem se potit ještě víc. Pak se otevřely dveře a přišel nějakej chlap. Ruku jsem vrátil zpátky na její koleno, ona mě tím kolenem, ještě víc tlačila do klína. Zničeho nic se ten chlap zase zvedl a odešel. Asi viděl, co se tam děje a nechtěl rušit. Aniž by cokoliv řekla, chytila mě pevně rukou za ptáka a párkrát pohonila. Vzrušeně u toho zavrněla, ale najednou se zvedla a odcházela.

"Jdeš se trochu zchladit? Mám pocit, že to potřebuješ," smála se.

Zauvažoval jsem, jestli ještě chvíli zůstat, než erekce trochu opadne, nebo vyrazit za ní. Naštěstí mi přemýšlení dlouho nevydrželo a zakrytý prostěradlem jsem se vyrazil opláchnout a do bazénu. Tam jsme se minuli. Nenápadně mi na něj sáhla.

,,Přijď pak nahoru," mrkla na mě.

Voda byla fakt ledová, takže už jsem neměl na prostěradle hrbol, vyšel jsem po schodech do odpočívárny a zarazil se. Na jejím krajním místě ležel ten chlap, co za námi přišel do sauny a hned zase zmizel. Na vedlejším ležela ona, bradavky jí zase trčely z prostěradla. A vedle ní bylo volný místo. Ty tři lehátka byly přisunutý úplně k sobě. Když viděla moje rozpaky, poklepala rukou na to volný lehátko vedle sebe. Lehl jsem si, celej nesvůj, co to má všechno znamenat. Zajela mi rukou pod prostěradlo a pohladila v rozkroku. Musel jsem pokrčit nohy, aby to nebylo tak vidět. Okamžitě jsem byl zase vzrušenej. Ten chlap se na nás díval, ale mě to bylo jedno. Najednou zvedla moje prostěradlo tak, že on viděl, jak mi stojí. Rychle jsem se to snažil zakrýt.

Začala se smát nahlas a povídá: "Tak jo, vidím, že nevíš, co se děje. Právě jsem tě představila svýmu manželovi" a otočila se na něj. Usmál se a kývnul na pozdrav. Taky jsem kývnul a konečně mi začalo docházet, na co si mě vybrala.
Nadzvedla prostěradlo manželovi a já jasně viděl, jak je vzrušenej. Tohle vypadá na zajímavej víkend...

Po skončení koronavirových opatření si i vy můžete domluvit schůzku s někým ze sex seznamky v sauně.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.