Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Porucha auta

13.říjen 2018
Porucha auta

Pracuju jako asistentka právního zástupce jedné známé firmy a často proto cestuju autem po republice. Při jedné cestě za klientem na Vysočině se mi porouchalo auto na cestě a já se vydala hledat pomoc.

Už se blížila noc, a protože byl podzim, bylo chladno a drobně pršelo. Vtom jsem uviděla poblíž světlo a jak se ukázalo, bylo to světlo z penzionu. Zkusila jsem tam zazvonit, i když na dveřích byl nápis, že je mimo sezónu a je zavřeno. Po chvíli zvonění přišel nějaký muž a ptal se, co tam chci. Požádala jsem jej o pomoc a on mě vpustil dovnitř. Řekl, že je správce a že se o mě postará. Byla jsem už dost mokrá a krátké šaty se mi lepily na tělo. Řekl, že bych se měla převléct, a protože jsem prochladlá, pustí mě do sauny.

Zavedl mě do suterénu, kde skutečně byla sauna. Ukázal mi, kde jsou ručníky a odešel. Protože mi byla zima, svlékla jsem se a šla do sauny. Prohřála jsem se a po zchlazení najednou přišel správce a přinesl mi vinný střik, že mi to pomůže. Já se trochu lekla, protože jsem byla nahá a bradavky se mi chladem vzpřímily. On mě tak viděl. Naprázdno polkl, ale jen řekl, abych si to vypila a odešel. Měla jsem žízeň, střik byl dobrý. Potom se mi ale začala trochu točit hlava a raději jsem už do sauny nešla. Najednou správce znovu vešel a zeptal se mě, jak se mu odvděčím. Pak šel k lavici, zvedl moje kalhotky a čichl si k nim. Dostala jsem strach a řekla, že chci odejít. Jen se chraptivě zasmál a řekl, že beze všeho, ale až ráno. Bylo mi jasné, co chce, tak jsem se snažila dostat pryč, ale chytil mě a zkroutil mi ruce dozadu a svázal mi je. Pak mě otočil a sáhl mi na prsa. Já se pokusila kopnout ho mezi nohy, ale netrefila jsem se. To ho rozzlobilo a řekl, že se mám těšit.

K poutům přivázal další provaz, který přehodil přes trubku, která vedla pod stropem. Silně zatáhl za provaz a já se musela předklonit, protože mě ramena zabolela. Potom na chvíli odešel a přišel s několika různě silnými a dlouhými vrbovými pruty. Ty mi ukázal a řekl, že se s nimi už brzo seznámím. Prosila jsem ho, ať mě nechá, ale jen se ušklíbl a řekl, že jsem si to měla rozmyslet dřív. Pak si svlékl košili a nátělník. Měl chlupatý hrudník a silné ruce, viděla jsem, že když si mě prohlížel, tak se začaly boulit kalhoty v rozkroku. Pak vzal do ruky asi centimetr silný prut, šel za mě a položil mi ho mezi nohy na moji kundičku. Okamžitě jsem srazila stehna k sobě, ale to jsem neměla dělat. Vytrhl prut, zvedl ho do výšky a švihl mě přes zadek. Bylo to jako dotek žhavého železa. Vzepjala jsem se, ale bolest v ramenou mě zase přinutila se předklonit. V tom okamžiku mě švihl znovu přes obě půlky. A znova a znova.

I když jsem si myslela, že mu neudělám tu radost a nepřinutí mě křičet, tak jsem to nevydržela. Začala jsem ho prosit, ať toho nechá. Ale nenechal. Vzal tenký proutek, postavil se ke mmě zboku a začal mě švihat přes moje visící prsa. Zkontroloval je a když se mu zdálo, že ještě nejsou příliš rozpálená, tak mě začal švihat přes záda tak, že se mi prut obtočil kolem zad a koneček prutu mi zasáhl bradavku. Začaly mi nabíhat jelita a tak po chvíli usoudil, že mě asi zkrotil. Přiznám se, že bych v tu chvíli snad splnila jakékoliv jeho požadavky, jen aby mě nechal. Potom si přede mnou svlékl kalhoty a slipy, jeho pták vyrazil dopředu. Byl silný a žilnatý s tlustou fialovou hlavou. Několikrát si ho pohonil a obešel mě. Položil mi ruce na můj horký sešvihaný zadek, pohladil ho a pak mě lehce poplácal. Sjel rukou na moji buchtičku a uchopil mě za kundičku, kterou mám úplně vyholenou. Pak překonal moje pysky a silným prstem začal prozkoumávat moji kundičku. Pak prst vytáhl a olízl si ho. Pochválil mě, že jsem slaďoučká a že už se těší. Rozkopl mi nohy a chytl mě za boky.

Erotická povídka Porucha auta

V ruce už zase držel prut, prý kdybych zlobila. Přiložil mi k brance svého ptáka a začal tlačit. Byla jsem úplně suchá, tak se nemohl dostat dovnitř. Proto mi ještě více přitáhl ruce a já byla ohnutá skoro v pravém úhlu. Potom si stoupl přede mě, chytil mě za vlasy a donutil mě otevřít pusu. Tam mi ho hrubě vrazil a začal mi přirážet do pusy. Začala jsem se dávit, tak ho vytáhl a ještě vlhkého od mých slin mi jej teď už hrubým násilím zarazil dovnitř. Asi třikrát jej o kousek povytáhl a potom ohromnou silou zarazil zase o kus dál, až se dostal úplně na dno. Já jsem musela začít přirážet a on jen tak stál a užíval si. Švihal mě přes boky a já se bolestí svíjela. To se mu líbilo. Pak začal přirážet on. Vrážel ho do mě nekonečně dlouho, potom zařval a začal do mě pumpovat svoje semeno. Uklidnil se a řekl, že se jde občerstvit. Mě už odvázal, ale dveře zamkl.

V zrcadle jsem si prohlížela svůj hořící zadek a zděsila jsem se, jak vypadal. Byly na něm jelita napuchlá a rudá. Bolely mě nohy, a tak jsem si lehla na lavici na břicho a přemýšlela jsem jak to všechno dopadne. Na chvíli jsem usnula, když zarachotil zámek a správce v nich stál s ručníkem kolem boků. Řekl, že mi hodlá ještě vyšukat zadek a že záleží jen na mně, jestli to bude po dobrém nebo po zlém. Pohlédl na pruty, co ležely na zemi. Mimoděk jsem si sáhla na zadek a řekla jsem, že raději po dobrém. Mlčky si strhl ručník a ukázal na svoje péro, které mu nyní viselo mezi stehny. Bylo mi jasné, co se ode mě čeká. Klekla jsem si proto před něj a uchopila jeho péro do ruky a lehce stiskla. Vzdychl a prohnul se v zádech. Já jsem trochu stáhla předkožku a olízla jsem mu špičku žaludu a začala se dobývat do jeho otvůrku. Pak jsem mu stáhla předkožku zcela dolů a začala jsem ho kouřit. Po krátké chvilce jsem začala cítit jak tuhne. Ještě jsem přidala abych už to měla za sebou.

Když byl zase v plné síle, hodil na podlahu několik ručníků a já si musela lehnout na záda. Přinutil mě zvednout nohy, kolena si dát k hlavě a chytit si je pod koleny. Tím se moje kundička i zadek vyšpulily. Ze skříňky vytáhl masážní emulzi a na kapal mi ji na zadečkovou dírku. Pak mi vsunul prst do zadku a začal ho roztahovat. Zadek mě začínal hřát. Po chvíli přidal druhý prst a třetí. Pak si za mě klekl a začal mě plácat ptákem mezi nohy. Pak přiložil žalud svého ptáka k méhu zadku. Několikrát mi přejel po svěrači a pak přirazil. Poposkočila jsem na zemi snad o půl metru. Byl uvnitř. Díval se mi s výsměchem, ale i zkoumavě do očí a přitom mě pomalu prznil. Tak mě šoustal nekonečně dlouho. Zrychloval, a když se už už měl dodělat, tak zpomalil, aby zastavil svoji ejakulaci. Když už jsem byla skoro v bezvědomí, tak začal pomalu zrychlovat ke skoro ďábelskému tempu, až vyvrcholil. Zůstal ve mně, dokud se úplně nevycákal. Pak mě odvedl do podkroví do jednoho z pokojů, kde ležely moje, teď už suché šaty. Sesula jsem se do postele a spala až do rána. Ráno mě vzbudil a dal mi vizitku a řekl, že můžu kdykoliv zavolat, že pro mě se vždycky pokoj najde a se slevou pro VIP. Dělala jsem jako nic a raději jsem co nejrychleji odjela s autem, které mi opravil. No, jen mi prostě došel benzín. Jen si tak někdy říkám, jestli bych ten penzion neměla doporučit některým klientkám, které doopravdy nemám ráda a které mě někdy doopravdy šikanují.

Seznámit se se ženou či mužem můžete různými způsoby...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.