Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Prdelka k nakousnutí

27.srpen 2022
Prdelka k nakousnutí

Ahoj jmenuji se Jirka, je mi 22 let. Před rokem jsem se seznámil s jednou ženou, které bylo 28 let. Seznámili jsme se na tramvajové zastávce, pustil jsem starší paní sednout a začali jsme si spolu povídat. Nakonec jsme zjistili, že toho máme hodně společného. Stejná jídla, sport, názory na svět.

Michaela byla velmi přitažlivá a já jsem měl co dělat, abych se udržel. Nakonec jsme si vyměnili navzájem svá telefonní čísla a šli každý svou cestou. Až jednoho dne mi přišla klasická sms: Copak děláš? Samozřejmě jsme si začali psát o základních věcech jako odkud jsi, kolik máš sourozenců apod.

Pak asi za 14 dní došlo na téma sex. Michaela byla velmi stydlivá, já nakonec taky. Dozvěděli jsme se jeden od druhého, že máme rádi něžné milování, oboustranný orál – 69, dlouhé líbání, mazlení a že ráda praktikuje anální sex. Nakonec jsme se sešli v pěkné restauraci v nekuřáckém salónku. Povídali jsme si, povídali až došlo k nějakému alkoholu. Nakonec si ke mně Michaela přisedla blíž a koukla se mi do očí a zeptala se mě jestli bych nešel k ní domu, že by mi něco ráda ukázala. Já jsem souhlasil. Zjistil jsem při odchodu k ní domu, že jsme byli v restauraci, která je asi 200 metrů od jejího bydliště, takže s tím asi počítala.

My jsme teda přišli k ní domů a zeptala se mě, jestli nechci uvařit kávu, já jsem poprosil o minerálku… dostal jsem sklenici s minerálkou. A Michaela někam odběhla, podle směru asi do koupelny. Když se asi po deseti minutách vrátila přišla v hodně lehkých šatech. Posadila se naproti mě a koukala mi do očí. Přisedla si ke mně blíž a zeptala se mě jestli bych nešel k ní do ložnice. Ve mě to začalo vřít a začal jsem se i trochu potit a třást vzrušením.

Michaela na nic nečekala a v ložnici se na mě přilepila svými rty. Najednou jsem ucítil, jak ze mě stahuje všechno oblečení. Opravdu velmi sebejistě - a já tam stál úplně nahý a čekal, co bude dál. Na to mě povalila na postel a bez čekání mi ho vzala do svých rtů. Bylo to něco neuvěřitelného sledovat její ústa, jak se do nich noří můj nadržený ocas. Michaela vůbec nezpomalovala. Cítil jsem obrovský tlak jejího sání. Za nějakou chvilku jsem ucítil, jak se přibližuje zpět k mým rtům. Přitom mi olizovala pupík, prsa a nakonec se dostala na mé try. V tom jsem ucítil jak se můj žalud dotýká její štěrbinky.

Začal jsem cítil silné teplo a její kundičku, jak obepíná můj ocas. Když jsem se podíval po deseti vteřinách uviděl jsem můj ocas, který byl celý v jejím klíně. Její šťávičky tekly na mé koule a ona začala slastně přirážet… asi po 5 minutách jsem se prohnul a začal stříkat do Michaeli své teplé sperma. Michaela se na mě usmála a řekla, že mám sladký nevinný úsměv.

Takto jsme s Michaelou trávili téměř celý půlrok. Ale až najednou přišla změna. Byla sobota a já jsem k Michaele přišel asi tak kolem osmé večerní, jak bylo v sobotu zvykem. Když jsme seděl v kuchyni, tak mi řekla, že dnes by chtěla zkusit něco netradičního. Já jsem se jí zeptal, co má na mysli. Ona řekla, ať se svléknu a postavím se. Já jsem se svléknul a postavil se před ní.

Přišla ke mě, pravou rukou mě chytla za paží a levou rukou uchopila mou pravou část zadku a začala ho masírovat. Pak se na mě koukla a řekla, že to je moc pěkná prdelka a že jí chce protáhnout. Já se na ní koukal, stál jsem tam já a ona, která byla oblečená, připadal jsem si jako nějaké levné maso nebo děvka. Ještě stále pokračovaly masáže mých hýždí. Pak Michaela sáhla do nějaké tašky a vytáhla oboustranný penis a řekla, že tomu, co se chystá se mnou dělat, se říká pánský anál.

Ve mně to už pomalu začalo vřít taky. Nevím, čím to bylo, ale začal jsem cítit touhu to zkusit. Michaela mě vzala do koupelny a začala mě mýt, potom mě osušila. Šel jsem do kuchyně a čekal na ní, až přijde. Byla v koupelně asi 5 minut. Když Michaela šla ke mně, měla připnutý oboustranný penis už na sobě. Měl takových 24 x 5.5. Byl opravdu dlouhý a hodně široký. Až mi šla husí kůže. Řekla mi, že mě bude protahovat v kuchyni na stole. Já jsem nic nenamítal. Přišla ke mě začala mě líbat na ústa.

Najednou se vše otočilo. Používala slova, která jí měla dostat nade mě. Začala mě na zadku zase masírovat a já jsem jen slyšel jak říká: „Hmm, pěkná prdelka, dostane to mé koťátko dneska pěkně hluboko.“ Já jsem zatajil dech, rozklepal jsem se a nechal unášet jejím chtíčem. Nejprve mě začala líbat na prsou, začala je hňácat a cucat je jako ženě. Bylo to velmi krásné cítit její try na svých bradavkách a slyšet: „Hezká prsíčka, uvolni se prdelko… jsi celá má, vezmu si tě, tvé tělíčko je celé moje.“ Cítil jsem její ruce na svém zadku, jak ho hladí a masíruje.

Erotická povídka Prdelka k nakousnutí

Asi za 5 minut mi Michaela přikázala, ať si lehnu na kuchyňský stůl. Ale tak, abych byl zadečkem na okraji. Michaela si namazala na penis nějaký lubrikant a přišla ke mně. Já jsem ležel na stole rozpláclý se spuštěnýma nohama směrem k zemi a ona mě začala hladit po bříšku se slovy: „Neboj broskvičko, bude se ti to líbit. Budu tě mrdat celou délkou a ty nebudeš vědět o světě kolem.“ Já jsem byl pohledem úplně jinde a vychutnával jsem si její doteky. Cítil jsem, jak stojí mezi mými stehny.

Najednou její doteky ustávaly a cítil jsem, jak mi roztahuje nohy od sebe. Ucítil jsem její ruce pod svými koleny, začala mi zvedat nohy nahoru. Bylo to úplně poprvé, kdy jsem ležel na zádech měl jsem nohy pokrčené a mírně roztažené. Byl to zvláštní pocit. Michaela se na mě pousmála a řekla: „No vidíš ty má kurvičko, jak ti to sluší. Budu tě šukat tak dlouho dokud, se mi tady nerozpláčeš. Hmmm, máš hezké nožky, prdelka akorát na projetí. A teď je ta tvá prdelka jenom má. Dáš mi svou prdelku.. hmmm, kurvičko moje? Hezky se mi uvolni, abych do tebe hezky vklouzla.“

Chvíli se ale nic nedělo, chvíli na mě koukala, jak tam na tom stole ležím a mám nohy roztažené v jejích dlaních. Usmála se a řekla: „Tak kurvičko, teď se uvolni a soustřeď se na první zasunutí.“ Sotva dořekla, tak jsem ucítil špičku jejího penisu na svém otvůrku. Ten se ale zatáhl. Michaela se pousmála a řekla: „No tak kurvičko, uvolni se, stejně do tebe strčím ten ocas až po kořen.“ Bylo to něco nepopsatelného. Když držela mé nohy ve svých rukou, nemohl jsem se hýbat a ani se bránit.

Řekla mi: „Jak se do tebe dostanu, tak tě trošku protáhnu a ty se už neubráníš. Budeš má poslušná kurvička na protažení. No tak se uvolní, cítím to ve tvých stehýnkách, že nejsi uvolněná děvka.“ Když tohle řekla, tak jsem nevydržel. Michaela to však postřehla, jemně zatlačila a najednou jsem v sobě měl žalud toho velkého penisu. Chvilku na mě jen tak koukala a pak jsem cítil, jak mi více pokrčila nohy a hodně je roztáhla a zajela do mě pomalu celou svou délkou a já jsem jen při hlubokém nádechu zasténal.

Byla ve mně až po kořen. Koukala na mě a bylo vidět, jak moc jí to těší. Asi po 1 minutě mi řekla: „Tak prdelko, jaké to je mít v sobě šampióna? No jen se mi svíjej ty má děvko. Copak to vidím, má kurvička umí polykat ocas?“ Díky mým vztahům, které jsem měl si Michaela všimla jak se můj otvůrek samovolně stahuje a roztahuje se a snaží se zvyknout si. Ucítil jsem pevnější sevření jejích dlaní pod mými koleny a Michaela mě začala pomalu projíždět. Já jsem jen tiše sténal a cítil jak mi prokluzuje její ocas v mé čerstvě odpaněné dírce.

Strašně se jí to líbilo, slyšel jsem jak říká: „To je ono, drž kurvičko. To je prdelka. Jooo, to je slast, šukám svojí děvku.“ To bylo poprvé, kdy jsem nemohl ani v nejmenším rozhodnout, jaký pohyb se provede. Když jsem byl se ženou aktivní, tak jsem vždy mohl určovat tempo, hloubku. Teď to nešlo, já jsem jen ležel a cítil, jak mě pomalu a nekompromisně šuká do mé čerstvě odpaněné prdelky. Ona stále držela mé nohy přikrčené a hodně roztažené.

Nejvíce se mi líbilo, když ho ze mě sem tam vytáhla a pak pomalu zase zavedla zpět. Ten pocit jak při každém zpětném vniku se mi prdelka jemně roztahuje a vydává se na milost Michaelčiným nekompromisním přírazům. Po pár minutách bylo slyšet od mé prdelky hlasité mlaskání. Michaela se na mě usmála a řekla: „Nooo, prcka mé děvky si už na můj klacek zvykla. No vidíš jak si poslušná kurvička.“ Ona stále pokračovala v jemné, pomalém a nekompromisním projíždění mé prdelky.

Za ní byly hodiny, které ukazovaly dobu, kterou byla v mé prdelce. Michaela mě šukala do mé prdelky 35 minut a stále pokračovala. Stále jsem cítil její přírazy a slyšel její slůvka, která mě stavěly do role její děvky. Po chvilce na ní přišel orgasmus a ona se prohla a prudce do mě přirazila až ke kořenu. Objala mě a já cítil neuvěřitelný pocit své odevzdanosti. Jako by stříkala do mě říkala: „Tak moje kurvičko, udělám ti děťátko, kus mě je v tobě.“ Po chvilce ho ze mě vytáhla a šla se umýt. Od té doby jsem její prdelka, děvka, kurvička. Zkusila mě obléct i do minisukně a košilky, to náš prožitek zvýšilo o 100%. Teď už spolu nejsme, protože se odstěhovala na Slovensko.

A to se seznámili náhodou na zastávce...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.