Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Prázdniny, které stály za to

3.únor 2018
Prázdniny, které stály za to

Byly to opravdu extrémní prázdniny. Na co mi bylo, že jsme dostaly dva dny ředitelskýho volna, když jsem je měl spolu s dalšími pěti lidmi strávit na chatě. To bylo snad jediný místo, kam sem se fakt netěšil.

Jediný, co mě ještě zajímalo, byli moji kámoši a kámošky, ale úplně nejvíc moje nejlepší. Byla vždycky fajn, občas jsme šli spolu na brko a když jsem náhodou neměl, tak mi ho dala a ani sem jí ho nemusel vracet. Zkrátka fajn holka. Dlouho jsem si už nevrznul, což mě nehorázně štvalo. Tak jsme tam přijeli a hned, co mě upoutalo, byla ona. Tak jsem vymyslel plán, jak na ni. Zrovna se mi hodilo, že následující večer měl děda ukazovat jejím rodičům u nás v chatě na noťasu fotky z Austrálie. Ona tam přišla taky, ale když to skončilo, tak se mě sama zeptala, jestli nechci jít k nim, že jí to tady moc neba. Překvapivě dostala kladnou odpověď. 

Nejdřív jsem si myslel, že je to všechno v prdeli. Přišli tam všichni naši kámoši. Trochu mě to nasralo, ale nakonec jsme se rozhodli uspořádat takovou soukromou diskotéku. Jsem sice hoper, ale dalo se to vydržet. Bylo fajn dotýkat se jí přede všema. Dlouho jsem tam nebyl, tak se mě vyptávali na takový blbosti okolo školy. Pak ale odněkud vytáhla tuzemáka a hráli jsme flašku. Za půl hoďky jsem byl vožralej jako prase, tak jsem ji zašeptal, když dělala v kuchyni pop-corn, do ucha: "Nechceš si zašukat?"

Byla taky už dost na sračky, ale řekla, že jo. Ještě jsem jí neviděl nikdy takhle nadrženou. Tak jsme šli k ní nahoru do pokoje, kde spí. Nejvíc cool bylo to, že si toho nikdo nevšiml. Měl jsem jistotu, že naši budou votravovat její rodiče dost dlouho. Sedl jsem si na postel a kalhoty šli dolů. Můj čurák zasténal, jak ho začala zpracovávat další neznámá síla. Mezitím se mi podařilo ji vyprostit z mikiny a pak i trika. Překvapilo mě, že neměla podprsenku a spatřil jsem na její věk už dost vyvinuté kozy. Neodolal jsem a musel jsem je vyzkoušet a poprvé jsem ji uslyšel sténat. Povalil jsem ji na postel a odebral jsem z jejího equipu kalhoty. Odstranil jsem překážející zelená tanga a zabořil jsem jazyk do její již vlhké jeskyňky. Zůstal jsem tam poměrně dlouho, ale za chvíli jsem to už nevydržel a můj borec si to namířil přímo proti její zaplavené kundičce. Zadržela mě. "Nevěděl jsem, že jsi ještě panna," řekl jsem posmutněle. "O to nejde," uklidnila mě, "chtěla jsem, abys mi dal pusu." 

Prázdniny, které stály za to

"Dobrá," řekl jsem a líbal jsem ji. Přitom jsem si rozšířil počet zásunů. Trochu vyjekla, ale pak už jen vzdychala. Přitáhl jsem ji ještě víc k sobě pohrával si s jejíma kozama. Potom, vůbec nevím, jak se to stalo, mě úplně povalila a sedla si na mého vzpřímeného čůráka. Později jsem se dozvěděl, že to je její nejoblíbenější poloha, což moje ostatně taky. Za chvíli mě ale začalo cukat u kořene a nechtěl jsem riskovat alimenty. Prudce jsem vytáhnul péro a postříkal jsem jí břicho a trochu kozy. Zamkla dveře. Bylo mi jasné že s ní budu chtít a muset zůstat celou noc. Vlastně se divim, že ostatní nic nepostřehli.

Ochotně jsem také přijal její pozvánku podívat se jí taky do prdelky. Musel jsem jí análek trochu rozevřít jejím robertkem. Mezitím sem také dráždil prsty její studánku až se úplně vzpínala. Říkal jsem si, že je škoda, že nestříká. Po hodinových hrátkách jsme oba padli únavou a vyčerpáním do postele. Ještě jsem ji objal, dostal jsem pusu a pak už jsme asi usnuli. 

Ráno jsem se probudil a uviděl jsem ty rozházený hadry. Probudila se, podívala se na mě a od tý doby spolu chodíme. Ten příšernej průser jsem naštěstí doma přežil, ale stejně to byl ten nejlepší...

Šťastní konce se dějí i tam, kde věci začínají sexem. Tak proč to nevyzkoušet? Registrujte se na sex seznamce a uvidíte, jak to dopadne...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.