Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Přátelská nabídka přespání na gauči

30.červenec 2022
Přátelská nabídka přespání na gauči

Pozdě odpoledne se objevila v mé kanceláři. Když odcházela, zeptala se na slušný hotel. Jo, to jo, o jednom příjemném jsem věděl. Zavolal jsem tam a domluvil jsem jí pokoj. Nevěděla, kde to je. Jasně jak jinak. Byla tady poprvé. Řekl jsem jí, ať jede za mnou.

Chtěl jsem se u hotelu zdvořile rozloučit a hned odjet domů, ale slyšel jsem sám sebe, jak jí zvu na večeři. Přijala. A bylo to příjemné. Vypili jsme spolu láhev vína. Pak druhou. Pak mi došlo, že jsem neměl pít. Takže teď nemůžu jet svým autem domů. Taxík nebyl k sehnání a hotel byl plný. Chvíle rozpaků. Tohle fakt nebylo v plánu. „Nahoře v pokoji je gauč – pokud vám to nevadí,“ přerušila mlčení. „To myslím není dobrej nápad. Jste vdaná a já…“ řekl jsem na to. „Jsem. Právě proto nic takového nemám zapotřebí.“ Skočila mi do řeči a usmála se, „Rozhodně si to nevykládejte jinak než jako přátelskou nabídku na přespání na gauči.“ Usmál jsem se taky. Nic jiného mě opravdu nenapadlo.

Ještě chvíli jsem váhal. Fakt se mi to nezamlouvalo. Vlastně ani trochu. Znají mě tady… Jenže bylo už dost pozdě a potřeboval jsem si odpočinout. Byl jsem si skálopevně jistý, že ani ona, zcela jistě, na nic jiného než na přátelskou nabídku nemyslela. Vždyť mi celý večer vyprávěla o manželovi, o dětech, kam letos pojedou dovolenou… Gauč na pokoji nebyl. Spletla se. Bylo ten jen sofa a opravdu hodně krátké. „Hmm… to nic, vezmu si deku a lehnu si na zem.“ „To nejde, to se vůbec nevyspíte… Víte co. Fakt mi to nebude vadit, když si lehnete do postele.“ Podívali jsme se na sebe. „Tak jo…“ řekl jsem, „vlastně o nic nejde. Potřebujeme se oba jen vyspat.“ „Samozřejmě že o nic nejde,“ řekla, sedla si na kraj postele a vzala ze stolku telefon. Asi chtěla někam zavolat. Nejspíš manželovi. „Můžu se osprchovat…?“ Kývla hlavou.

Vzal jsem z postele hotelový ručník a mýdlo a odešel do koupelny. Sprchoval jsem se dlouho. Slyšel jsem totiž přes dveře, že s někým telefonuje a nechtěl jsem být hotový dřív, než skončí. Když zmlkla, vylezl jsem ze sprchy, utřel se a s ručníkem omotaným kolem boků proklouzl pokojem do postele. Zhasla hlavní světlo a zmizela v koupelně… Ležel jsem a koukal do stropu, poslouchal, jak v koupelně teče voda… Ze všech sil jsem se snažil nevnímat absurdnost situace… Najednou stála u postele v kostkované flanelové noční košili se zapínáním. Prohlížel jsem si ji. Ještě ráno jsem neměl o její existenci ani potuchy. Postavu měla pěknou… pod bavlněnou látkou se jen nejasně rýsovaly oblé boky a prsa. Trojky? Spíš čtyřky… Přes měkkou látku bylo vidět vystupující bradavky… Dost možná jsem je jen chtěl vidět. Hnědé dlouhé vlasy splývající na ramena. Určitě by stála za to. Podívala se na mě. Měla modré oči a její pohled říkal:
Líbím se ti? Zapomeň!

Vklouzla pod peřinu, co nejdál ode mě a otočila se zády ke mně, na druhou stranu postele. „…brou noc“, řekla a zhasla lampičku. „Dobrou…,“ zhasl jsem taky a v pokoji se setmělo. Otočil jsem se taky na bok, taky zády k ní. Dost dlouhou chvíli v pokoji vládlo mlčení. Snažil jsem se usnout, ale nešlo to. Po chvíli se otočila na záda. Několikrát tiše, ale slyšitelně, vydechla. Možná ji překvapilo, že se o nic nepokouším. Ale já fakt nemyslel, že něco bude. Znovu vydechla a znělo to spíš jako povzdech. Otočil jsem se směrem k ní. „… spíte?“ zeptal jsem šeptem, Mlčela. Podíval jsem se na ní. V šeru jsem toho moc neviděl, jen to, že byla přikrytá až po bradu. „Je tady moc teplo,“ řekla místo odpovědi a odkryla se až k pasu. A zase jsme nějakou dobu mlčeli. V pokoji bylo ticho. Pozoroval jsem v hustém šeru její siluetu. Obliny jejích prsů se zvedaly a pomalu klesaly v rytmu jejího dechu. Při každém nádechu se vyrýsovaly v látce bradavky. Ale to jsem opět víc tušil, než viděl.

Pořád to ticho. Dívala se do stropu, ruce podél těla. Mlčeli jsme. Hodně dlouho jsme mlčeli a nehýbali se. Dotkl jsem se opatrně její ruky. Neucukla. Ruku jsem jemně stiskl. Otočila dlaň a stisk opětovala. Políbil jsem jí na tvář. Ani se nepohnula. Políbil jsem jí na rty. Neucukla. Pak znovu. A ještě jednou. Její rty mi vyšly vstříc. Za nimi následoval jazyk. Prudce a hladově. Rukou mě cuchala ve vlasech. Líbali jsme se. Volnou rukou jsem pohladil její ňadra. Nebránila se. Líbali jsme se a já pomalu, beze spěchu, rozepínal knoflíčky na jejím hrudníku. Rozhrnul jsem noční košili. Zlehka jsem polaskal její nahá prsa. Nechala mě to dělat. Líbala se se mnou dál. Hladil jsem a prozkoumával její poprsí. Měla prsy překvapivě velké. Přitom pevné, hebké a měkké. Bradavky jí v mých rukách ztuhly a tlačily do dlaně. Líbali jsme se dál a já stále mačkal a ohmatával její prsa. Víc a víc. Střídavě jedno po druhém. Ani teď se nebránila. Naopak. Prohnula a nastavila se mi.

Líbal jsem jí na krku a pomalu jsem se rty dostal níž. Líbal jsem její bradavky, mačkal jsem její prsa. Hladil je a hnětl, každé zvlášť i obě najednou. Hebká, měkká, voňavá ňadra, kozy,… kozičky, prsa, dudy, cecky… „Aaaa… ano… jooo…pojď…pojď…“ Vzdychala a hladila mě. Pokračoval jsem…. Užíval jsme si její nádherný prsa, vůni její kůže i její vzdychání. Chtěl jsem jí líbat a hladit i jinde a níž, ale ona mě vždy jemně přidržela hlavu i ruce na svých ňadrech. Dýchala zrychleně a já jsem líbal a mačkal její prsa víc a víc. Teď už bez ostychu. Bez rozpaků. Bylo to příjemné. Bez přestávky, dlouho, snad deset, možná dvacet minut. Nikdy jsem to tak dlouho nedělal.

Erotická povídka Přátelská nabídka přespání na gauči

Najedou nečekaně ztuhla v orgastické křeči. Její záda se prohnula jako luk. Chytil jsem jí přitom prsa pevněji. Přerývavě zachroptěla a nakonec vzlykavě vykřičela svůj orgasmus. Když ztichla, její křeč povolila. I já povolil své sevření. Vstal jsem a rozsvítil, abych našel láhev s minerálkou. Prudké světlo zabolelo v očích. Zamžoural jsem. Ležela vyčerpaně na zádech. Byla ještě celá zrudlá, zpocená, vyčerpaná, udýchaná. Noční košili měla rozepnutou a zmuchlanou do stran, takže jsem si mohl prohlédnout její fakt výstavní prsa… Mlčela. Usmívala se. Taky jsem mlčel. V tichém úžasu. Nic takového jsem ještě nezažil. Sáhl jsem po minerálce a zhluboka jsem se napil. „Pojď ke mně,“ řekla tiše Přilehl jsem si k ní.

„Bylo to moc hezký… a co ty?… jak bys chtěl, abych ti to udělala?“ „Já? No já nevím…“ Neměl jsem nápad. Zvedla se a zhasla světlo. „Neříkej nic, lehni si na záda. Nehýbej se…“ Poslechl jsem jí. Líbala mě nejdřív na ústa, pak na krku, pak níž. Jak se nade mnou skláněla, dotýkala se mě hroty svých ňader. Cítil jsem, jak roste tlak v mém podbřišku. Ležel jsem bez hnutí a nechal jí, aby si dělala, co chce. Když se postupně dostala k mému rozkroku, byl jsem už plně vzrušený. Bez rozpaků ho vzala do pusy, přidržovala ho rukou a hrála si. Klečela mezi mými koleny. Její ňadra se dotýkala mých stehen a její pusa a prsty mi způsobovaly dokonalou a čirou slast.

Zvedla hlavu a šeptla: „Udělej se mi do pusy.“ A zase si hrála. „…mačkej mi prsa,“ řekla, spíš zahuhlala. Klekla si ke mně zboku, abych na ně dosáhl. Natáhl jsem ruku a ohmatával je. Ze všech stran. Mačkal jsem je. Hladil jsem je. Hra s jejíma krásnýma kozama, zatímco si ona hrála s mým penisem, mě vzrušovala a bavila. Napětí v mém podbřišku rostlo. Měla celý můj penis v ústech a sála ho. Země se se mnou zhoupla. Zmáčkl jsem silně prs, který jsem měl právě v ruce. Už jsem to nemohl dál vydržet. Zachroptěl jsem a ucítil pulsující výstřiky do její pusy. Spolykala celou dávku… Cítil jsem, jak mi pomalu měkne. Pustila ho z pusy. Pomalu se zvedla a tiše odešla do sprchy. Chvíli jsem ležel a celý zadýchaný nechával doznít svůj orgasmus. Slyšel jsem, jak pouští vodu ve sprše. Zvedl jsem se a pomalu šel za ní.

Otevřenými dveřmi jsem se díval, jak po sobě nechává stékat pramínky vody. Perfektní figura! Vlezl jsem si za ní a namydlil jí prsa, bříško, kundičku… a ona mydlila mě. Dlouho, jemně a pečlivě omývala můj penis. Napětí by se dalo krájet… Nepamatuji si, jak dlouho jsme v té sprše byli... Ale pak jsme najednou byli v posteli. Přišlo nekonečně dlouhé a krásné mrdání. Seděla na mě. Díval jsem se na ní. Bral jsem její kozy do rukou a prozkoumával je. Naklonila se ke mně, abych její měkké prsy a růžové bradavky mohl líbat. Osahával a líbal jsem jí prsa dlouho, velice pečlivě a pomalu, jedno po druhém a zpět, obě najednou a zase každé zvlášť. Šeptal jsem, že je má skvělý a hebký a nádherný… „Mačkej mi je,“ řekla, usmála se a vzpřímila. Chytil jsem je tedy znova, do každé dlaně jedno a pomaličku a důkladně je mačkal a masíroval. Seděla na mě skoro bez z hnutí se zakloněnou hlavou a vzdychala, s mým čurákem ve své teplé vlhké kundičce a nádhernýma čtyřkama v mých rukách.

Promačkával jsem je dlouho. Snad půl hodiny. Možná i dýl. Později se začala pomalu vrtět a jezdit zvolna úplně mokrou píčou na mým čůrákovi. Užíval jsem si jí dlouho a do sytosti. Mačkal jsem její kozy, její boky, moje ruce nevynechaly žádný kousek jejího těla a můj pták se přitom v její čvachtající kundičce zvětšoval a tvrdnul víc a víc… až to bolelo, ale byla to nekonečná slast. A tohle fakt trvalo neuvěřitelně dlouho. Myslím že se přitom udělala, možná i víckrát. Nevím, měl jsem toho sám se sebou dost… Pak už jsem to nevydržel a položil jí na záda. A mrdal jsem jí. Dlouho. Chvíli pomalu, chvíli rychle, něžně i divoce… Zase několikrát zrudla a vykřikla, jak se udělala. Bylo na ní znát, že toho začíná mít docela dost.

Nalehl jsem na ní. Ruce jsem opřel o lokty, abych jí mohl chytit a zmáčknout prsa. „Můžu do tebe?“ Kývla na souhlas. Začal jsem a bez jakýchkoliv ohledů jsem jí omrdal. S lokty opřenými o postel jsem rukama drtil její kozy. Nejdřív poctivě přirážela, ale pak zase zrudla, nohama obejmula moje boky a ruce zaryla mezi mé lopatky. Píchal jsem jí jsem jak o život, s jejíma kozama v dlaních a s jejími stehny okolo boků. Už se jen křečovitě držela a trhaně vzlykala. Cítil jsem, jak napětí v mém podbřišku pomaličku vzrůstá. Několikrát to vypadalo, že už už budu, ale pokaždé to zase trochu polevilo. Nepřestával jsem. Vzrušení přicházelo ve vlnách, pokaždé se stupňovalo, až to bylo téměř k nesnesení. Vypadalo to že to nikdy neskončí. Ale pak se „země zachvěla“. Vzepřel jsem ve snaze do ní co nejhlouběji čůrákem proniknout a prohnul jsem se ve slastné křeči. Přitom jsem ucítil mohutný bolestivý výstřik. Měl jsem pocit jako by se v ní můj žalud roztrhl. Asi jsem zařval a na chvíli možná ztratil i vědomí.

I když bude atmosféra nejvášnivější, vždycky myslete na bezpečný sex a používejte kondom.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.