Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Poznejte zajímavosti o velikosti penisu

17.duben 2019
Poznejte zajímavosti o velikosti penisu

Velikost penisu, jeho délka, ale i tvar nedá spát mnoha mužům (a někdy i ženám). Záleží na velikosti penisu a jaká je jeho průměrná velikost? A jaké jsou jeho různé tvary? V závěru si také prozradíme, proč muži mají ohledně velikosti svého penisu tak často malé sebevědomí.

Pánové si často myslí, že je jejich přirození to nejdůležitější, nejkrásnější a nejlepší na planetě. Sebevědomí je důležité a rozhodně ho nikomu nechceme brát. Ale muži si musí uvědomit, že jejich výkon v posteli opravdu nezáleží výhradně na velikosti penisu. Mnoho z nich si ale myslí opak a ještě k tomu si navíc sami sobě škodí...

Co může penisu a muži uškodit?

I když jsou muži se svým penisem spokojení, mohou mu nebo sami sobě svým chováním škodit. Například tyto dvě činnosti mu neprospívají:

  • Ukázalo se, že muži, kteří kouří, si sice myslí, že díky tomu vypadají "v pohodě", ale vědci z Boston University School of Medicine zjistili, že kouření cigaret může zmenšit penis až o celý centimetr. Stojí vám to za to? Pokud jste potřebovali motivaci, proč přestat s kouřením, tak jste ji právě našli.
  • Muži se dělí na dvě kategorie - ti, kteří machrují, ale ve skutečnosti v kalhotách nic nemají, a ti, kteří jsou skromní. Většina mužů, to jest 74 %, patří bohužel do té první kategorie. Často se před ostatními muži naparují nebo dokonce i před ženami a ve finále žádná sláva. Zbylých 26 % mužů naopak vypadá, že jim příroda moc nenadělila, protože na to nijak neupozorňují, ale jakmile svléknou kalhoty nebo se vzruší, dokáží překvapit. Pokud jste žena, nesuďte knihu podle obalu. Pokud jste muž, buďte skromný a nevychloubejte se, i když si třeba myslíte, že máte čím.

Zajímavosti o penisu

Co jste o penisu nevěděli? Určitě pár z těchto věcí!

Jak správně měřit penis?

Někdo si zjišťuje délku penisu podle znamení, vy si ji ale raději změřte osvědčeným způsobem. Abyste změřili délku penisu správným způsobem, budete potřebovat pravítko nebo krejčovský metr a provést měření, které se nazývá BPEL (Bone Pressed Erect Length - měření penisu v erekci) a BPFL (Bone Pressed Flaccid Length - měření penisu bez erekce). Metr nebo pravítko přitiskněte ke stydké kosti a měřte penis na horní straně až ke konci žaludu. 

Na změření šířky penisu budete potřebovat kousek provázku, tkaničku nebo třeba uvařenou špagetu, je celkem jedno, co si vyberete. Obepněte vámi zvolenou věc okolo nejširší části vašeho penisu a následně tuto délku převeďte na metr nebo pravítko. Jestliže je nejširším místem žalud, pak bohužel, ten se do toho nepočítá.  

Průměrná délka penisu není tak velká, jak se lidé domnívají

Tohle některým mužům možná zvedne sebevědomí. Průměrná délka penisu totiž opravdu není tak velká, jak si možná myslíte. Velikost penisu je podle studie publikované v magazínu Journal of Sexual Medicine v erekci 14 cm a šířka penisu 12 cm.

Muži nejsou zas takovými lháři

Je velmi zajímavé, že na délku penisu v erekci má vliv i způsob, díky kterému se muž vzrušil. Ze stejné studie jako v předchozím případě totiž vyplývá, že orální sex způsobí, že penis "naroste" do větších rozměrů oproti tomu, když se do erekce dostane pomocí manuální stimulace. Takže ženy, pokud vám někdy bude muž tvrdit, že měl 17 cm, ale vy jste mu následně naměřily jen 14, zkuste se příště více snažit. A když už jsme u těch čísel - jen 15 % mužů mělo penis delší než 17,5 cm a pouhá 3 % mužů ho mělo delší než 20 cm. Co ale považujete za malý penis a co za velký penis - to záleží pouze na vašem osobním názoru.

Jaká je průměrná délka penisu?

Největší a nejmenší penis na světě

Nicméně nelze upřít důvody, díky kterým se staly následující dva penisy největším a nejmenším penisem na světě. Nejmenší lidský penis měří 0,8 cm a největší přes 34 cm na délku a téměř 16 cm na šířku. Je to ale opravdu nic oproti penisu plejtváka obrovského, který je největší ze světa zvířat. Jen penis samotný měří neuvěřitelných 240 cm. 

Malé penisy nejsou považovány za zdravotní problém

Malé penisy, které jsou již považovány jako zdravotní problém, se nazývají mikropenisy. Hranice pro stanovení mikropenisu je 9 cm v dospělosti. Četnost tohoto zdravotního stavu se všude po světě různí, odhaduje se ale, že jím trpí zhruba 0,6 % mužské populace.  Muži v takových situacích často uvažují o zvětšení penisu. Jestliže pro sex (pro funkci) nepředstavuje tato délka problém a ženě to nevadí, není k tomu důvod. Jestliže by si žena přála se cítit "vyplněná", může muž použít návlek na penis, který mu v tom skvěle pomůže. Někteří muži mu také říkají "nástavba".

Gayové mají větší penisy

Výzkumní pracovníci v Kinseyho institutu pro výzkum sexu, pohlaví a reprodukce zjistili, že penisy homosexuálů jsou v průměru o třetinu delší než u mužů heterosexuálů. Velmi zajímavé zjištění. Bohužel to nefunguje tak, že máte malý penis, tak si řeknete, že z vás bude homosexuál a on by vám o třetinu narostl...

Jak udělat, aby penis vypadal větší?

Penis můžete udělat větší. Už výše jsme zmínili metodu návleků. Ty ale nejsou přirozenou součástí těla a také většinou nevypadají zrovna sexy. Ale můžete i vykouzlit dokonalou iluzi o tom, že je váš penis větší, než se zdál třeba před půl rokem, a navíc je to naprosto jednoduché! Stačí, když shodíte tuk na břiše, většinou s tím shodíte i tuk na horní části stehen a v podbřišku, což způsobí, že najednou penis prokoukne a ukáže se v celé své kráse (a není schován pod horou tuku). Často zaslechnete, že tlouštíci mají malé penisy. Určitě to tak nemusí být, jen by to chtělo trochu snahy. Penis může vypadat větší i díky kroužkům na penis, které zastaví odchod krve, a tak erekce vydrží déle a bude působit větším dojmem.

Rozpoznání velikosti penisu podle prstů

Výzkumníci na univerzitě v Gachonu v Koreji zjistili, že rozdíl v délce mezi mužským prsteníčkem a ukazováčkem může napovědět délku penisu. Konkrétněji čím delší je prsteníček, tím větší je penis. Velmi zajímavou metodu v Koreji mají...

Vědci zkouší zvláštní metody při měření velikosti penisu

Vědci po celém světě se moc rádi snaží zjistit velikost mužského penisu pomocí zvláštních metod. V Koreji to dělají podle porovnání dvou prstů, v jiných zemích například podle velikosti nohou, nosu, palců na ruce, ale dokonce i podle ušních lalůčků. A jedna studie se dokonce zaměřovala na spojitost mezi tím, jak měli muži plochý zadek a jak měli velký penis. Jeden kmen v Nigérii tomu totiž věřil, ale vědci dokázali, že to není pravda a že je to vlastně spíše naopak. 

Jestliže je penis hodně zahnutý, může to značit zdravotní problém

Typy penisů

Každé mužské přirození není stejné, ale často se opakují stejné rysy. Nejedná se o žádné oficiální rozdělení penisů, ale i tak je celkem přesné.

Tužka

Dlouhý, poměrně tenký penis, který má po celé délce stejnou šířku.

Paprika

Kratší než je průměrný penis, ale o dost širší.

Kužel

Tento penis se zužuje směrem ke špičce penisu. Někdy to může být spojeno s fimózouzúžení periferní části předkožky. Jestliže tedy máte tento typ penisu a vaše předkožka je tak napjatá, že ji nemůžete přetáhnout, navštivte lékaře.

Banán

Penis ve tvaru banánu je zahnutý doleva nebo doprava. Přirozené, lehké zahnutí nepředstavuje žádný zdravotní problém, ale jestliže je zahnutí extrémní nebo způsobené nějakým zraněním, měli byste si co nejdříve promluvit se svým doktorem. Některé zakřivení penisu totiž může být způsobeno i Peyronieho chorobou, při které je zahnutí způsobeno zjizvením tkáně. To může vést k erektilní dysfunkci a bolesti při sexu.

Kladivo

U kořene je tento penis méně široký a rozšiřuje se směrem k žaludu. Často je žalud velmi masivní, vypadá to trochu jako houba.

Klobása

Dalo by se říct, že takový standardní penis - je průměrné délky i šířky, která je navíc po celé délce stejná, stejně jako u klasické klobásy.

Okurka

Okurka je podobný typ penisu jako klobása, ale s nadprůměrnou šířkou, která je také po celé délce stejná.

Nezapomeňte, že neexistuje žádná ideální délka mužského přirození, ani žádná normální délka penisu.

Z čeho plyne mužský nedostatek sebevědomí ohledně velikosti penisu?

Jednou z příčin, proč si muž myslí, že má malý penis, je ta, na kterou jsme zarazili již na začátku článku. Kamarádi se budou vychloubat, jak jsou dobře vybavení, přitom v kalhotách budou mít přirození o stejné délce, jako muž, který se svou délkou trápí. To on ale neví, a tak propadá panice, že je méněcenný. Vůbec nepomáhají porno videa, která jsou změřená především na muže s o mnoho většími penisy, než je průměr. Většina mužů, kteří se trápí až tak moc, že začnou řešit prodloužení penisu, přitom mají naprosto normální, zdravou velikost. Neporovnávejte se proto s nikým, buďte sami sebou a najděte si ženu, které budete vyhovovat po všech stránkách.

I v ČR najdeme mnoho mužů, kteří o sobě a své chloubě pochybují. Nebuďte jedním z nich! Vyfoťte si erotickou fotku v sexy poloze, dejte ji na sex seznamku a určitě se najde žena, která vaše intimní partie ocení.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.