Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Poznejte ty nejlepší vibrátory na sání klitorisu

16.květen 2023
Poznejte ty nejlepší vibrátory na sání klitorisu

Hledáte něco, co vás dostane do sexuálního nebe? Mrkněte po (aspoň) jednom vibrátoru na sání klitorisu. Simuluje orální sex a jednoduše se stane vaší erotickou hračkou číslo 1!

Možná je na čase se zbavit starého "tradičního" vibrátoru. Děláme si legraci - nedělejte to. Ale uvědomte si, že od 60. let, kdy se objevila "kouzelná hůlka" Hitachi, se sexuální technika vyvinula neskutečným způsobem a v dnešní době existují hračky a pomůcky, o kterých se vám ještě před 15 lety ani nesnilo. Mluvíme o erotických hračkách, které opravdu simulují orální sex - je to revoluce a my jsme jednoznačně pro. Abychom plně pochopili kouzlo vibrátorů na sání klitorisu, pojďme si v rychlosti zrekapitulovat, jak fyziologicky funguje orgasmus.

"Ať už máte penis nebo vulvu, orgasmus zahrnuje proudění krve a její setrvání v erektilní tkáni v genitáliích a následné uvolnění této krve rytmickými kontrakcemi pánevního dna," vysvětluje doktorka Laurie Mintz, sexpertka společnosti Lelo a autorka knihy Becoming Cliterate. U mužů najdeme erektilní tkáň v penisu a u žen v klitorisu (který mimochodem zasahuje až 5 centimetrů dovnitř těla).

"Na rozdíl od tradičních vibrátorů, které jsou často navrženy tak, aby tlačily na 'hrášek' klitorisu, jsou hračky na sání klitorisu obvykle navrženy tak, aby seděly kolem celého vnějšího klitorisu, obklopovaly ho a dodávaly vzduch nebo zvukové vlny," říká Mintz. "Tím dochází ke stimulaci vnitřního i vnějšího klitorisu a k prokrvení této oblasti - což je základem orgasmu!"

Dobře, dost sexuální výchovy ze střední školy. Teď, když všichni rozumíme fyziologii orgasmu, pojďme si promluvit o vibrátorech se sáním klitorisu a sexu, protože doba se mění a vy byste toho měli využít. Tady jsou nejlepší vibrátory na sání klitorisu, které se vyplatí koupit v roce 2023.

Celkově nejlepší vibrátor na sání klitorisu

Womanizer Womanizer X Lovehoney Pro40 Nabíjecí stimulátor klitorisu

Cena: 99 dolarů
Společnost: Womanizer
Výhody: 100% vodotěsný, vydrží v provozu až 240 minut, výkonný, ale tichý motor
Nevýhody: trochu dražší
Vodotěsnost: ano (ponořitelný)
Doba provozu: 4 hodiny
Materiál: bez latexu a ftalátů

"Jedním z mých nejoblíbenějších je Womanizer X Lovehoney Pro40 Rechargeable Clitoral Stimulator," říká Cobb. "Je to nějakým způsobem velmi jemný a zároveň intenzivní zážitek. Můžete ho použít i na bradavky, což je skutečně skvělý pocit." Tenhle je zatraceně dokonalý a má všechny funkce, které na dobrém vibrátoru na sání klitorisu rádi chcete mít: Je výkonný a tichý, navíc vydrží na jedno nabití pracovat až 4 hodiny a je bezpečný pro použití ve vodě nebo pod vodou.

Není divu, že je to jeden z nejlépe hodnocených modelů na LoveHoney.com s více než 1 300 převážně kladnými hodnoceními kupujících. S cenou zhruba 100 dolarů není v našem přehledu nejlevnější, ale rozhodně není ani nejdražší. To vše z něj dělá náš tip na celkově nejlepší vibrátor na sání klitorisu roku 2023.

Co na něj říkají zákazníci? "Páni, tohle je prostě The Best! Použila jsem velké množství lubrikantu. Zapnutý a najde si své místo ... Nejúžasnější hračka, jakou jsem kdy použila," uvedl jeden z recenzentů webu.

Nejlepší chytrý vibrátor na sání klitorisu s připojením k aplikaci

Satisfyer Love Triangle Air-Pulse Clitoris Stimulating Vibrator

Cena: 53 dolarů
Společnost: Satisfyer
Výhody: ovládání pomocí aplikace, odolný silikon, elegantní design
Nevýhody: pro někoho příliš náročný na techniku
Vodotěsnost: ano
Materiál: silikon

"Nejnovější hračka na trhu s technologií sání vzduchu, Satisfyer Love Triangle, je potěšením, protože kombinuje technologii sání vzduchu s hlubokými vibracemi," říká Sparks. "A co je ještě lepší, lze ji ovládat prostřednictvím aplikace Satisfyer." Právě mobilní aplikace je to, co tento model skutečně odlišuje. Vy (nebo váš partner) můžete na dálku několika klepnutími na tlačítko zesílit nebo zeslabit každou funkci.

Také se nám líbí, jak je tento malý trojúhelník elegantní a kompaktní, takže se snadno drží a míří přesně tam, kam potřebujete. Tělo se navíc snadno čistí. Motor je výkonný a tichý. Jediný háček je v tom, že někteří recenzenti považují technicky vyspělý design za příliš složitý a komplikovaný. Dobrou zprávou je, že ho lze používat i bez aplikace, pokud tomu dáváte přednost.

Co na něj říkají zákazníci? "K aplikaci se připojuje velmi rychle. Je super silný a baterie vydrží věčně ... Rozhodně doporučuji zakoupit," uvedl jeden z recenzentů na Amazonu.

Womanizer Womanizer X Lovehoney Pro40Satisfyer Love Triangle Air-Pulse

Nejvýhodnější vibrátor na sání klitorisu

Romp Shine Clitoral Sucking Toy - stimulátor klitorisu

Cena: 40 dolarů
Společnost: Roysmart
Výhody: vodotěsný, skvělá cena, snadné použití s 10 úrovněmi intenzity
Nevýhody: Za tuto cenu? Žádná.
Vodotěsnost: ano
Doba provozu: 45 minut
Materiál: silikon bezpečný pro tělo

"Ráda doporučuji Romp Shine těm, kteří hledají levnější variantu," říká Sparks. "Má 10 úrovní intenzity a diskrétní motor." Je kompaktní, lehký a velmi jednoduchý na používání, což z něj dělá skvělou volbu pro ty, kteří ocení snadno použitelné erotické hračky bez zbytečností a bez nutnosti připojených aplikací pro chytré telefony. Silikon bezpečný pro tělo je také 100% vodotěsný a díky němu je i čištění hračka.

Někteří recenzenti tvrdí, že dlouhodobá životnost asi nebude nic moc. Většina recenzí, které jsme četli, ale spíše uvádí, že tento model je přesně to, co hledali. Díky kombinaci uživatelské přívětivosti, široké škále intenzit a hlavně skvělé ceně je to snadná volba jako letošní nejvýhodnější vibrátor na sání klitorisu.

Co na něj říkají zákazníci? "Pěkný přístroj z kvalitního materiálu. Velmi snadno se používá, k ovládání stačí jen několik tlačítek. Užívám si s ním spoustu zábavy!" uvedl jeden z recenzentů na Amazonu.

Nejlepší zasouvací vibrátor na sání klitorisu

Zalo Rose Rabbit Vibrator

Cena: 89 dolarů
Společnost: Zalo
Výhody: zasáhne všechna centra rozkoše, silnější než většina modelů, slušná cena
Nevýhody: pro někoho může být moc obří
Vodotěsnost: voděodolný
Doba provozu: 2 hodiny
Materiál: potravinářský silikon

"Pokud máte ráda veškerou rozkoš a chcete něco, co kromě sání proniká i do vás, vibrátor Zalo Rose Series kombinuje obří vibrátor pro bod G se vzduchovou stimulací klitorisu," říká Kocak. "Hračka se dodává ve žluté barvě, což je pro vibrátor jedinečná barva, a zaváděcí část tohoto vibrátoru je silnější než většina modelů s duální stimulací, takže je ideální pro královny větších velikostí."

Jedinečný design tohoto vibrátoru sáním klitorisu 2v1 zasahuje všechny zóny rozkoše. Je to jeden z mála modelů s duální stimulací v letošním výběru. Jeden speciální bonus: je tlustší než většina konkurence, takže se pro některé dokonale hodí. Někteří recenzenti sice poznamenali, že je trochu moc tlustý, ale pokud přesně tohle máte rádi, je to model pro vás.

Co na něj říkají zákazníci? "Ještě nikdy jsem nebyla z žádného výrobku tak nadšená. Okamžitě jsem poslala zprávu mé nejlepší kamarádce a řekla jí, aby si ho koupila. Pryč se starým, dovnitř s novým," řekl jeden z recenzentů Zalo.

Nabíjecí cestovní stimulátor klitorisu

Womanizer Liberty dobíjecí cestovní stimulátor sání klitorisu

Cena: 99 dolarů
Společnost: Womanizer
Výhody: kompaktní, cestovní velikost, diskrétní magnetický kryt, 100% vodotěsnost
Nevýhody: trochu dražší
Vodotěsnost: ano (ponořitelný)
Doba provozu: 2 hodiny
Materiál: pevný silikon

Když je klíčová diskrétnost, potřebujete ultrakompaktní vibrátor. "Mým dalším osobním favoritem je Womanizer Liberty," říká Cobb. "Je malý a snadno se s ním cestuje. Má také magnetický cestovní kryt pro diskrétnost. Můžete si ho doslova hodit do kapsy a nikdo nepozná, že ho tam máte."

Nenechte se však zmást malou velikostí. Tento přístroj je stále dostatečně výkonný a navíc docela tichý. Za cenu kolem 100 dolarů není levný. Ale pokud často cestujete nebo prostě jen chcete osobní erotickou hračku, kterou si můžete vzít doslova kamkoliv, je tato pro vás ta pravá.

Co na něj říkají zákazníci? "Malý, ale mocný... úžasný orgasmus do 5 minut! Je malý, diskrétní, ale panečku, to je hračka!" uvedl jeden z recenzentů na LoveHoney.com.

Zalo RoseWomanizer Liberty

Nejlepší vibrátor na sání klitorisu pro větší klitorisy

Dame Aer Suction Toy

Cena: 99 dolarů
Společnost: Dame Products
Výhody: přizpůsobivější velikost, rozsah nastavení, kompaktní, 100% vodotěsnost
Nevýhody: trochu hlučný
Vodotěsnost: ano
Doba provozu: 1,5 hodiny
Materiál: lékařský silikon

"Dame Aer je dostupnější do 100 dolarů a díky většímu náustku je více přizpůsoben různým velikostem klitorisu," říká Alexandra. Flexibilní náustek se roztáhne v rozmezí 1,2 až 2 cm, takže se mnohem lépe přizpůsobí všem druhům anatomie. Přesto vytváří dokonalé měkké těsnění a dodává rytmické pulzy vzduchu v různých vzorech a intenzitách zcela ovladatelných vámi nebo vaším partnerem.

S cenou kolem 100 dolarů se jedná o další možnost střední třídy, která není levná, ale není ani nehorázně drahá. To je obzvlášť příjemné, pokud chcete přejít od základního vibrátoru na sání klitorisu, který je vhodný pro začátečníky, k něčemu luxusnějšímu. Navíc s více než 700 převážně pozitivními recenzemi na Dame.com je jasné, že jde o oblíbený vibrátor.

Co na něj říkají zákazníci? "Manželka si ho opravdu užívá. Přináší 'jiný' druh orgasmu. Zatím je to zaručený způsob, jak se vzrušit," uvedl jeden z recenzentů na Dame.com.

Nejlépe vypadající vibrátor na sání klitorisu

Lovehoney mon ami Pleasure Air Rose Clitoral Suction Stimulator

Cena: 50 dolarů
Společnost: Lovehoney
Výhody: roztomilý, jedinečný design, 100% voděodolnost, pružný silikon, skvělá cena
Nevýhody: není tak ergonomický jako ostatní
Vodotěsnost: ano (ponořitelný)
Doba provozu: 65 minut
Materiál: pružný silikon

Erotické hračky samozřejmě nemusí vždy vypadat jako erotické hračky. Někdy chcete něco trochu diskrétnějšího. Tento model od Lovehoney, mon ami, kombinuje potěšení i estetiku do jedinečného zařízení na sání klitorisu, které je opravdu unikátní. Je roztomilý, romantický a úžasný na dotek.

Tělo je 100% vodotěsné, takže je bezpečné pro jakékoliv použití ve vodě, a snadno se čistí. Silikonové materiály jsou navíc pružné, což podle našeho názoru působí měkčeji a přirozeněji na vašich nejintimnějších partiích (včetně klitorisu). Jedná se o další solidní vibrátor s výkonným, ale poměrně tichým motorem, který na jedno nabití vydrží pracovat více než hodinu. Navíc: stojí méně než padesát dolarů.

Co na něj říkají zákazníci? "Tohle je perfektní hračka, pokud je trochu na rychlo nebo potřebujete mít 'práci' rychle hotovou," řekl jeden z recenzentů webu LoveHoney.com.

Další skvělé vibrátory na sání klitorisu

Vibrátor Lelo SONA 2 Cruise

Cena: 119 dolarů
Společnost: Lelo
Výhody: krásný design, kompaktní velikost, velmi kvalitní, "tempomat"
Nevýhody: drahý
Vodotěsnost: ano
Doba provozu: 2 hodiny
Materiál: silikon bezpečný pro tělo

"Obecně jsem velkým fanouškem značky LELO, ale naprosto miluji jejich SONA 2 Cruise, protože je velmi kvalitní, design je úžasný a má vestavěný 'tempomat', tj. intenzita se automaticky zvyšuje, když se silně přitiskne k tělu," říká Kocak.

Erotická hračka Dame Aer

Lelo SILA Cruise

Cena: 151 dolarů
Společnost: Lelo
Výhody: menší, těsnější otvor, využívá zvukové vibrace, pomaleji buduje orgasmus
Nevýhody: drahý
Vodotěsnost: ano
Doba provozu: 2 hodiny
Materiál: silikon bezpečný pro tělo

Mintz uvádí, že SILA Cruise je podobná SONA, "Ale SONA buduje orgasmus rychleji a SILA pomaleji. SONA má menší ústí/otvor, který se dá umístit kolem klitorisu, a SILA má větší."

Womanizer Red Duo dobíjecí stimulátor bodu G a klitorisu

Cena: 153 dolarů
Společnost: Womanizer
Výhody: dvojí stimulace, vytváří explozivní orgasmy, 12 úrovní stimulace
Nevýhody: drahý a velký
Vodotěsnost: ano (ponořitelný)
Doba provozu: 2 hodiny
Materiál: pevný silikon

Společnost Cobb doporučuje Womanizer Duo. "Je to to nejlepší z obou světů," říká. Je to stimulátor klitorisu a bodu G, který vytváří výbušné smíšené orgasmy.

Tracy's Dog OG Pro 2 Clitoral Sucking Vibrator

Cena: 90 dolarů
Společnost: Tracy's Dog
Výhody: unikátní, dálkově ovládaný design, silný, vylepšený motor, dobrá cena
Nevýhody: zasouvací část je docela obří (pro některé)
Vodotěsnost: voděodolný
Doba provozu: 1 hodina
Materiál: měkký silikon

Původní OG vibrátor na sání klitorisu od Tracy's Dog dostal pořádný upgrade. Nejnovější verze má silnější motor, lepší sání a stejně úžasnou dálkově ovládanou akci, takže můžete nechat partnera převzít kontrolu.

Unbound Babes Puff Compact Suction Toy

Cena: 48 dolarů
Společnost: Unbound
Výhody: ultrakompaktní, roztomilý design, levný
Nevýhody: není tak výkonný jako větší modely
Vodotěsnost: ano
Doba provozu: 3 hodiny
Materiál: silikon bezpečný pro tělo

Roztomilá, kompaktní a velmi stimulující klitoris - kompaktní Puff od Unbound Babes je perfektní cestovní sací hračka na klitoris pro zábavu na cestách. Navíc je tichá, voděodolná a pět stupňů intenzity vám umožní zvolit si vlastní úroveň zábavy.

Lovehoney mon ami

Emojibator Chickie Personal Massager

Cena: 74 dolarů
Společnost: Emojibator
Výhody: Zábavný, jedinečný design, diskrétní (vypadá jako hračka), ultrakompaktní
Nevýhody: trychtýř je pro některé příliš mělký
Vodotěsnost: voděodolný
Materiál: silikon bezpečný pro tělo

Jako poslední tu máme něco úplně jiného... Chickie Emojibator od společnosti Emojibator je jedinečný sací vibrátor na klitoris, který vypadá jako.. no jako cokoliv jiného, jen ne sexuální pomůcka. Je dostatečně výkonný, aby vám poskytl ohromující orgasmy, a přitom dostatečně kompaktní a roztomilá, aby byla diskrétní (pravděpodobně ji můžete nechat na komodě a nikdo nic nepozná).

Co je vibrátor na sání klitorisu?

Vibrátor na sání klitorisu funguje tak, že využívá kombinaci vzduchu, sání a trochy vibrací k dosažení orgasmu za pochodu. Společnosti jako Womanizer, Satisfyer a Lelo jsou v současnosti předními značkami, které vyrábějí jedny z nejlepších hraček na trhu.

Vibrátory na sání klitorisu se vyrábějí v různých tvarech a velikostech, ale všechny mají nějaký druh nástavce nebo otvoru, který jde přes žalud klitorisu (část klitorisu na vnější straně vulvy). Nástavec pak "saje" vnější část klitorisu podobně, jako když partner používá ústa při orálním sexu.

Megwyn White, odbornice na sexuální pohodu a rezidentní sex expertka společnosti Satisfyer, říká, že tyto hračky používají úžasný puls podobný vlnám, který přivádí klitoris k orgasmům, které jsou mimo tabulky. Mnoho žen říká, že se to nepodobá žádné jiné stimulaci, jakou kdy pocítily, a že to skutečně vyzdvihuje klitoris a pobízí ho k účasti na hlubších úrovních důvěry a odevzdání se, přičemž vyzývá celé tělo, aby se otevřelo přijímání vln orgasmu.

"Tyto hračky také poskytují méně intenzivní pocity než tradiční vibrátory na klitoris, které mohou být pro některé moc velké nebo příliš silné," vysvětluje Mintz.

Cole dodává, že tyto hračky mají ergonomický design a jsou tiché, což jsou klíčové součásti párových hrátek. Nebude vás rozptylovat bzučení vibrátoru a nehrozí, že se budete cítit ohroženi erotickou hračkou. Je to výhra pro všechny.

Jak používat vibrátor na sání klitorisu

Začněte s předehrou

Stejně jako při každé sexuální situaci - nebo fyzické aktivitě - byste měli začít zahřátím. Předehra je tak důležitá. V žádném případě byste neměli do vagíny vkládat cokoli, co není vlhké a připravené (a s lubrikantem).

White doporučuje použít oblíbený přírodní lubrikant nebo masážní olej vhodný pro vagínu a ručně stimulovat klitoris partnerky. Pohlaďte ho jemně a důsledně. Až bude připravená, přiložte jí hračku na klitoris. Intimitu umocněte hlubokým líbáním a očním kontaktem. Tento druh hry bývá intenzivní. Přikloňte se k této intenzitě.

Používejte hračku nejen na klitoris. Díky tomu, že jsou tyto hračky přísavné, lze je využít i na jiné erotogenní zóny. "Zkoušeli jste jimi někdy stimulovat bradavky?" říká Johanna Rief, globální vedoucí komunikace společnosti Womanizer.

Povzbuzujte partnerku, aby dýchala do svého těla a uvolnila se. Tohle všechno je o ní. "Dech je velmi důležitý k tomu, aby se osoba plně oddala smyslnému potěšení a vytáhla ze sebe své nejhlubší touhy. Přimět člověka, aby se ponořil do svého dechu a uvolnil se do smyslného proudění svého těla, může vyžadovat určitou trpělivost a přípravu," říká White.

Tracy's Dog OG Pro 2

Kombinujte s orálním sexem

Hračky pro orální sex neznamenají, že orální sex jako takový je mimo hru. Můžete mít svůj dort a zároveň ho sníst. A to doslova.

Vaše ústa jsou kouzelná, ale přidání hračky je úplně jiný zážitek. "Orální sex nabízí neuvěřitelný prostředek, jak aktivovat orgasmickou rozkoš a zároveň zůstat v jemnějším prostoru vzrušení, aby se člověk mohl více ponořit do svého smyslného ztělesnění," vysvětluje White.

Požádejte partnerku, aby si hračku přiložila na klitoris. Jazykem stimulujte zbytek její vulvy. Lízejte stydké pysky, jemně drážděte poševní vchod, a dokonce do něj zkuste jazykem proniknout. To vše pomáhá probudit nervová zakončení v její klitoridální síti, což značně zintenzivňuje rozkoš. "Držte ruku u zadečku sevřenou dlaní a vytvořte si touto rukou silnou kotvu, abyste zůstali spojeni s tělem a použili svaly pánevního dna k uvolnění orgasmické energie," dodává White.

Prsty můžete stimulovat partnerčinu oblast bodu G. Vložte dva prsty do pochvy a zahákněte je směrem nahoru k pupíku. Pohupujte se proti této oblasti pohybem "pojď ke mě". Nezapomeňte s partnerkou vždy komunikovat o tom, jak se cítí a co je jí příjemné.

Používejte ho při pohlavním styku

I když použití vibrátoru na sání klitorisu může znít trochu složitě, ve skutečnosti tomu tak není. "Aktivací klitorisu přirozeně zesilujete vzrušení při penetračním sexu díky zvětšení oblasti kolem poševního kanálu," vysvětluje White. Klíčem k úspěchu je najít snadné způsoby, jak udržet hračku nad klitorisem a zároveň si užít pohlavní styk. Není to tak odlišné od toho, když si do ložnice vezmete ruční vibrátor... jen možná více orgasmické.

Tři nejjednodušší polohy pro začátečníky s erotickou hračkou na sání klitorisu jsou misionářská, na pejska a kovbojka. Pro začátek se držte jednoduchosti. Později můžete vždy prozkoumat další polohy. Pro začátek nechte partnerku držet hračku u klitorisu. Tak pozná, zda je na správném místě.

Při misionářské poloze může váha vašeho těla pomoci udržet hračku na místě, zatímco při poloze na pejska si partnerka může s hračkou sáhnout mezi nohy. Kombinace stimulace sáním klitorisu a průnikem může být přímo explozivní. "V kovbojce přijímající partner sedí, takže může přidržovat tuto hračku rukama," říká Mintz.

Pokud se rozhodnete nepoužívat hračku během pohlavního styku, po něm je vždy výbornou volbou. "Po penetračním sexu je další možností, jak zapojit hračku na sání klitorisu, zejména pokud vaše partnerka během pohlavního styku nedosáhla orgasmu," říká Rief.

Při pohlavním styku můžete samouzřejmě používat nejen vibrátory na sání klitorisu, ale i ostatní erotické pomůcky.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.