Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Poznejte kouzlo erotické masáže

16.červen 2016
Poznejte kouzlo erotické masáže

Chcete pocítit něco extrémně příjemného? Vyzkoušejte erotickou masáž...

Za erotickou masáží nemusíte nutně do erotických center a podobných podniků a utrácet za ně tisíce. I doma si můžete vyzkoušet erotickou masáž a čím častěji ji budete zkoušet, tím lépe vám to půjde a partnerovi (a samozřejmě i vám) se to bude tím více líbit...

U erotické masáže jde o relaxaci, uvolnění a navození vzrušení. Člověk se může (ale nemusí) dostat do orgasmu. Může prožít jakýsi orgasmus celotělový a duševní, kdy se člověk nedostane ke klasickému orgasmu, ale pocítí velmi nádherné pocity všude na těle a i na duši. Takže se zbavíte stresu, napětí, odpoutáte se od všech problémů a stereotypu všedního dne. Můžete ji brát jako předehru nebo si ji užít klidně místo sexu.

Vhodná chvíle a prostředí

Nejdříve si rozmyslete, kdy svému partnerovi chcete erotickou masáž připravit. Nejvhodnější je asi volný podvečer nebo večer, kdy nebudete mít žádné starosti, nikam nebudete spěchat a hlavně vás nebude nikdo rušit. Klepe-li dítě na dveře v polovině masáže, pravděpodobně už se do stejné nálady nedostanete a přijdete tak o ten správný požitek. Prostředí hraje také roli. Nejvhodnější se může zdát ložnice. Ta určitě vhodná je, ale pokud se chcete vyhnout stereotypu, zvolte třeba obývák. Dobrou volbou pak může být i hotel na horách nebo na dovolené u moře.

Připravte si vše dopředu

Pravděpodobně budete potřebovat věci, které doma běžně nemíváte (oleje, vůně). Nakupte si je všechny dopředu. Pak v místnosti ztlumte světlo nebo zatáhněte závěsy, zapalte svíčky (myslete na bezpečnost) a pusťte potichu pěknou relaxační hudbu. Místnost můžete navonět kapkou éterického oleje v rozprašovači. Také místo, kde bude partner ležet (postel, rozložený gauč, klidně i zem) by mělo být připraveno. Měkká deka a polštářek pod hlavu by měly udělat partnerovi pohodlí. A pak už nezbývá nic jiného, než abyste měli oba dobrou náladu. Do příprav byste měli zařadit také koupel, popř. sprchu, tělo je pak uvolněnější a více připraveno na masáž.

Pomalý rozjezd

Partnera svékněte do naha. Vy sami můžete být buď také nazí anebo v nějakém sexy prádle, to už je na vás. Partner se položí na břicho tak, aby mu to bylo pohodlné. Rozetřete si do dlaní olej, ruce třením zahřejte, abyste nezpůsobily partnerovi teplotní šok, to není účelem této masáže. Nejvhodnější vůně olejů pro erotickou masáž jsou růže, jasmín, santalové dřevo, pačuli, neroli nebo ylang-ylang. 

erotická masáž

Pusťte se do toho

Erotická masáž začíná jako klasická masáž. Olej rozetřete po celé ploše zad od beder až ke krku a šíji. Nějak netlačte, spíše se snažte o příjemné hlazení a dotýkání. U krku můžete zajet až do vlasů, což bude partnerovi velmi příjemné. Poté můžete přejít k masáži obličeje, která je také velmi uvolňující. Abyste ale mohli namasírovat obličej, partner by se musel přetáčet na záda, což může být vcelku rušivý efekt a paradoxně to tak může trochu pokazit partnerovo uvolnění. Poté přejděte k chodidlům. Chodidla jsou velmi citlivá a tak se pro erotickou masáž hodí. Jsou opomíjenou erotogenní zónou. Chodidlo jednou rukou držíme a druhou hladíme od paty k prstům. Je-li partner lechtivý, snažte se vyvarovat dotekům, které by ho mohly lechtat, celá masáž se tím může zkazit. Lepší je pak spíše masírovat vašimi palci od paty až k prstům. Následně pokračujte na lýtka a stehna. Poté se pomalu dostávejte k zadečku, který je také třeba namasírovat, jemně masírujte část okolo řitního otvoru, což přivodí partnerovi lehké vzrušení.

Pak už je čas, aby se partner otočil na záda a vy mohli začít masírovat hrudník. Netlačte, pouze lehce přejíždějte po těle a zaměřte se na bradavky. Pomaličku se přesouvejte na intimní místa, břicho ale moc nemasírujte. S intimními místy si lehce pohrávejte, nesnažte se však nutně partnera uspokojit. Vyvrcholení může přijít, ale také nemusí, není to nutné, potěšení má partner mít hlavně z masáže jako celku. Kromě rukou můžete využít k masáži celé vaše tělo, meze se nekladou, ať už to budou prsa, chodidla nebo zadeček. Důležité je, aby se partnerovi masáž líbila a nezpůsobovali jste mu nepříjemné pocity. Jestliže se něco takového stane, partner by vám to měl hned říci a ne snažit se to "přetrpět", což platí snad u všech intimních věcí, které spolu partneři provozují.

Experimenty

Pro nevšední erotickou masáž můžete vyzkoušet i různé experimenty, pomůcky, díky kterým nebude masáž pokaždé stejná. V sexshopech najdete velkou spoustu erotických pomůcek nebo věcí přímo určených k lehkému dráždění, ale postačí i věci z domova - peříčka, šátky, masážní pomůcky. Přidat můžete i rozpuštěnou čokoládu nebo šlehačku. 

Vyzkoušejte s partnerem erotickou masáž a dejte tak svému sexuálnímu vztahu novou jiskru. A pokud byste erotickou masáž rádi zažili, ale nemáte žádného partnera, zkuste štěstí na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.