Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Povolná sousedka v letech

4.květen 2019
Povolná sousedka v letech

Jednoho dne si tak sedím za PC, pařím Playboy - The Mansion. A co se nestane - zvonek. Jdu otevřít a ve dveřích je naše sousedka, je jí asi 40, ale před pěti lety bych si ji ani nevšiml! Nechápejte mě zle, ale vypadala hrozně a udělala za ty roky obrovský krok kupředu.

Na sobě měla džíny a bylo vidět 4 knoflíčky, kterými je měla zapnuté. A pak tričko, které mělo nahoře rozepnuté dva knoflíčky, ale nic moc vidět nebylo. Povídá mi, jestli bych ji nemohl na pár minut pustit u nich na internet, ale že ji s tím musím pomoct, že s tím moc neumí zacházet. Povídám, že to nebude problém, jdu ke kompu a vypínám ten Playboy. Samozřejmě si toho sousedka asi všimla, stála přeci jenom u kompu, ale myslím, že ty dotyční nazí nebyli, takže pokud nezahlédla název, tak se nic nedělo.

Vypínám hru a pouštím ji sednout. Říkám, že tady má internet explorer a přes ten může vše dořešit! A odcházím, ale za pár minut slyším její volání, že s tím skutečně moc neumí a bude moc ráda, když ji s tím pomůžu. Stoupám si vedle ni a říkám, co má dělat, nyní je již vidět do jejího výstřihu skutečně hodně. Její pevný dvojky mě rajcují a napíná se mi penis, naneštěstí jsem nikdy neměl nějak zvláštní klacek, aby si toho žena všimla, navíc díky tričku přes kalhoty není nic vidět. Sousedka se pořád na něco vyptává a já jen odpovídám a čučím přitom stále na ty její kozičky, jak rád bych si šáhnul. Jsem z těch jejích koz úplně hotovej, a tak ji povídám, že si nachvíli odskočím, jdu na hajzl, abych se udělal.

Krásně si to dělám, když mě začne volat. Mám sto chutí jí někam poslat, jelikož mi je skutečně příjemně, a tak povídám, ať chvíli vydrží, že za chvilku již budu. Samozřejmě jsem myslel, že jako dokončím potřebu. Nevím, jak si to sousedka vyložila, ale zavolala na mě, že by to byla škoda! A dál povídá, že si s tím skutečně neví rady, že mě tu moc moc potřebuje, takže nedodělanej padám z hajzlu a jdu si umýt ruce a povídám: "Tak co potřebujete?" "Víš, nevím, proč mi to tam pořád strkají?" Měl jsem ji 100 chutí vojet, odpovídám: "No ptají se vás, jestli aplikaci chcete skutečně ukončit, takže klepněte, že NE. Víte co, já to za vás udělám, co kdybyste nám uvařila čaj."

Erotická povídka Povolná sousedka v letech

Sousedka tedy jde vařit čaj a já tu dodělávám ty hlouposti, nedá mi to a jedním okem pozoruji tu její prdelku, je moc hezká, hned bych jí ho tam strčil, za chvilí to mám. A povídám, že je to hotové. Přijde za mnou a políbí mě na tvář a obejme, že moc děkuje, že beze mě by to neudělala. Že kdybych někdy s čímkoliv potřeboval pomoc, tak nebude dvakrát váhat. Povídám jen tak z legrace: "Opravdu s čímkoliv?" "Ano, pochybuješ snad o mně?" Jen se tak zasměji a povídám, že pochybuji. "Tak mě vyzkoušej!" "Víte, chtěl bych od vás radu, jak se chovat k ženě, abych si ji získal." "Jak to myslíš?" povídá. "No, třeba když s ní budu na večeři, tak jak ji mám dát najevo, že jí moc chci?" Sousedka se chvili zamyslí, a pak začíná vyprávět, jak na to, skončí a povídá, že takhle na to mám jít.

Povídám: "Ale víte, to je na nic, potřeboval bych si to nanečisto vyzkoušet." "Tak to zkusíme my dva, pokud budeš chtít za ten internet. Jsem moc ráda, že jsi mě dneska pozval na večeři." Povídám: "To nic, zlatíčko, moc jsem ti chtěl udělat radost." Odpovídá: "To se ti moc povedlo." "Nezasloužím si za to nějakou odměnu?" "A co by jsi chtěl?" "Chci tebe, pusinko, tebe." To už sedím blízko sousedky a do očí ji povídám: "Chci tě souložit tak dlouho, dokud nebudeš sténat a řvát rozkoší." Sousedka se trochu zarazila, polkla a povídá: "No, to jsi byl hodně přesvědčivý, ale já už budu muset jít," zvedá se a odchází, zavírám za ní dveře.

A jdu k PC, koukám, že si zapoměla brýle. A zvonek, otevírám a povídám: "Tady jsou!" Jde ale s podivem dovnitř a svléká si tričko a povídá: "Chceš mě?" "Noooo jáááá..." "Tak chceš mě? Potřetí už se ptát nebudu." Jdu k ní a vášnivě ji začnu líbat, hladím ji krk a pak koušu bradavky a držím ji za zadek. Říká, ať se svléknu. Udělám to, do ruky bere můj pyj a honí ho, rychle, aby byl připraven, ale do pusinky ho i přes moje toužebné říkání nebere. Místo toho si rozepne dva knofličky na kalhotech a povídá: "Šukej mě! Jsem naostro." Zajedu jí tam rukou a hladím její poštěváček, krásně vzdychá. Usedám na postel a roztáhnu nohy, přichází a nasměrovává si mého čuráka do té své mrdky, poskakuje mi na něm a jemně vzdychá. Poté ulehá na záda, jdu k ní a vražím ji svůj úd do kundičky, šoustáme a hezky to v nás začíná čvachtat. Sousedka přitom křičí: "Udělej mě Pavlíčku, udělej mě!" Vidím jí na očích, že už téměř je a nakonec z ní vyteče kundí mrdka a mně do ní vystříkne sperma! "Asi jsem ti trochu zašpinil džíny." "To nevadí. Příště si to užijeme déle, ale nyní už musím jít." Ještě ji plácnu přes zadek a pak odchází. Co se stane příště, to netuším, protože se to odehrálo teprve před pár dny a od té doby jsme se neviděli... Ale doufám, že si ještě užijeme.

Nemáte to štěstí, protože nemáte žádnou takovou sousedku? Nemusíte zoufat, na sex seznamce se jistě seznámíte s mnoha ženami, které by daly cokoliv, aby mohly být vašimi sousedkami...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.