Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Potřeba

21.září 2018
Potřeba

Pohlédla na sebe naposledy do zrcadla a uhladila si krátkou sukni, slušelo jí to a přiléhavé tričko zvýrazňovalo její postavu. Zaváhala, nemá si přeci jen ještě dojít na záchod.

Cítila jisté signály. Ne! Rychle tuhle myšlenku potlačila, je submisivní a na něčem se domluvili! Líbil se jí pissing a tenhle scénář co jí muž nabízel, ji zaujal, takhle to ještě nikdy nezkusila! A lákalo ji to. Jaké to bude? Seznámili se přes internet a byla zvědavá. Muž ji očekával před nočním podnikem. Byl sympatický a ona pocítila mírné vzrušení. Večer byl bezvadný, ukázalo se, že muž umí zajímavě vyprávět a měl z cest spoustu zážitků. Ovšem začala být čím dál víc nervozní, pití bylo dost, ne nebyla pod vlivem alkoholu, pila i nealko, ale cítila, že se jí chce už značně čůrat. Už dlouho se to snažila poctivě ignorovat a tiskla nohy k sobě, ale teď už seděla pokroucená jako paragraf, že by si toho musel povšimnout i slepý. Ještě štěstí, že zde bylo diskrétní osvětlení. Nemohla se už soustředit na hovor a v hlavě se jí honilo jediné.

Čůrat... čůrat. Blesklo jí hlavou, bude to stát vůbec za to? Močový měchýř jí praskal ve švech a cítila ho při sebemenším pohybu. Poposedla a vsunula si ruku mezi nohy. Cítila, jak jí z toho všeho vlhnou kalhotky. Začala mít strach. Co když to vážně nevydrží. Ta ostuda. Zoufale vrhla pohled na muže. Zachytil její pohled a zeptal se, jestli je to moc vážné. Trochu se začervenala a příkývla. Než přišel vrchní a muž zaplatil, měla značné problémy. Zvedli se a ona zamířila drobnými krůčka opatrně ke dveřím. Zvládla to, ale na ulici se musela předklonit a vsunout si obě ruce mezi nohy.

Potřeba

Ještě že bydlela za rohem. Konečně stáli před dveřmi. Kroutila se a lovila klíče z kabelky. "Otevři prosím tě," sykla a téměř to pustila do kalhotek. Nedalo se to už vážně vydržet. Sotva muž otevřel vlítla dovnitř a chtěla rychle do koupelny. Snažila se ze sebe rychle dostat oblečení. Byla nejen dost vzrušená z toho, co mělo následovat, ale i z toho, že cítila, že za okamžik už bude pozdě.

Muž ji jemně uchopil do náruče a začal ji hladit po vztyčených bradavkách. Chtěla si sundat sukni, ale bála se vytáhnout ruku z rozkroku, podařilo se jí aspoň spustit kalhotky. Muž ji položil na koberec a snažil se jí pomoct se sukní. Cítila jeho tvrdé péro, ale zároveň cítila, jak si ucvrnkla a věděla, že v příštím okamžiku se zlatý déšť spustí naplno. Snažila se to oddálit, ale jakmile jí muž začal masírovat poštěváček, jezdit kolem G-bodu, šimrat v okolí močové trubice a dlaní přitlačil na zoufale plný měchýř, podlehla. Dostavila se ale nádherná úleva a rozkoš. Teplá moč jí začala naplno proudit z uvolněného měchýře a ona se zalykala rozkoší. To bylo jak deset orgasmů, těšila se sice, že jí muž bude jemně protahovat pomalými tahy kolem napnuté stěny měchýře jak sliboval, ale to by se jí asi muselo chtít čůrat o něco míň, stejně byla ráda, že to vůbec zvládla takhle. Svěrač jí povolil sám, neměla na tom žádnou zásluhu, a kdyby se to stalo o chvíli dřív, měla by z toho jen mokré kalhotky a sukni. Takhle si mohla vychutnat rozkoš společně s mužem. Dočůrala a slastně pohlédla na muže. Vycítil její přání a znovu do ní vniknul. Pomilovali se klasicky a dosáhli orgasmu společně. Těšila se, že si to zkusí ještě jednou, protože cítila, že se jí bude chtít zase dost čůrat.

Různé praktiky můžete vyzkoušet díky sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.