Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Postel? Nuda! Pořiďte si erotický nábytek

27.prosinec 2022
Postel? Nuda! Pořiďte si erotický nábytek

I když je sex vždy důležitou součástí každého vztahu, může se z něho časem stát stereotyp, zejména pokud ho provozujete stále ve stejné posteli. Jistě, můžete si to zpestřit souložením v autě, venku nebo na sex párty, ale většinou nejsnazší místo, kde se můžete pořádně vyřádit, je ložnice. Jak tedy můžete sex v ložnici udělat zase vzrušujícím? Jedním ze způsobů, jak si doma vylepšit sexuální život, je začlenit do výzdoby ložnice erotický nábytek.

Pokud jste ve světě erotického nábytku nováčky, dovolte nám, abychom vám tento zábavný nábytek představili. Existují stovky různých křesel, míčů, houpacích sítí, houpaček, klínových polštářů a sexuálních hraček, které dodají vašim ložnicovým radovánkám nový a vzrušující rozměr. Sex nábytek nemění sexuální prožitek jen tím, že ho děláte na jiném místě; díky sexuálnímu nábytku můžete také prozkoumat nové polohy, užívat si nové úhly a zasáhnout nová místa.

"Nábytek určený pro sex a intimitu může pomoci dosáhnout pozic, o kterých se vám dosud jen snilo, bez nepohodlí kloubů a končetin nebo tlaku při vzájemném držení," říká Kenneth Play, mezinárodní sexuální pedagog a sexuální hacker. Nemluvě o tom, že některý sexuální nábytek, jako jsou sex houpačky a postelová pouta, vám umožní věnovat se BDSM.

Než se pustíte do nakupování, zeptejte se sami sebe na pár věcí. Jak velký chcete, aby byl? Chcete spíš něco, co můžete rozložit a uskladnit? Musí být lehký, abyste s ním mohli cestovat? Tyto otázky vám pomohou při rozhodování o koupi erotického nábytku.

Dobře, tak to bychom měli! Ta nejlepší doporučení na sex nábytek a nasměrování správným směrem vám poskytnou již zmíněný Kenneth Play a Kate Balestrieri, psycholožka a zakladatelka společnosti Modern Intimacy. aby nás nasměrovali správným směrem.

Nejlepší sex nábytek

Bondi Bondage Board – Nejlepší sex nábytek na bondage

Společnost: Liberator
Cena: 350 dolarů

 • skládací a přenosné
 • obsahuje skládací měkkou matraci, pásku přes oči, očka na připoutání, pouta na zápěstí, pouta na kotníky a pouta na stehna

Pro fanoušky bondage poskytuje tato matrace nepřeberné množství možností svázání. Obsahuje 16 upevňovacích bodů doplněných o D-kroužky a trojzubcové spony, díky nimž můžete svého subíka připoutat v mnoha kompromitujících polohách.

Kippeto nafukovací polštář – Nejlepší nafukovací erotický nábytek

Společnost: Kipetto
Cena: 45 dolarů

 • vyrobeno z neklouzavého materiálu, který zabraňuje uklouznutí vás i vašeho partnera
 • podporuje různé úhly a polohy

Prozkoumejte potěšení z hlubšího pronikání, kdykoli budete cestovat s tímto nafukovacím sexuálním polštářem. Lze jej snadno vyfouknout a sbalit do víkendové tašky, aby byl sex na dovolené mnohem příjemnější.

Liberator Wedge Ramp Combo – Nejlepší sexuální nábytek pro polohu misionáře

Společnost: Liberator
Cena: 290 dolarů

Sexuální klínový polštář Liberator je skvělý pro polohování v různých polohách. "Když jde o penetrační sex, úhel je vším! Díky tomu můžete nastavit boky tak, abyste zajistili stimulaci bodu G a děložního hrdla přesně tak, jak to má vaše partnerka ráda," říká Play. "Obzvlášť se mi to líbí u misionářských poloh, kdy ho můžete použít k podepření partnerova pozadí ve vzduchu."

Liberator Wedge Ramp Combo

Sex Swing Door Jam Kit – Nejlepší sex houpačka

Společnost: Sportsheets
Cena: 80 dolarů

 • snadné sestavení
 • umožňuje hlubší průnik

Sexuální houpačky někdy vyžadují obrovskou místnost, robustní trámy nebo naději a modlení po připevnění ke stropu, ale tahle ne.

"Snadno použitelná houpačka přes dveře dělá zvýšený sex přístupnějším, aniž by vyžadovala speciální místnost nebo trapné rozhovory o jedinečném nábytku v obývacím pokoji ve vašem obytném prostoru," říká Balestrieri. "Tato houpačka nad dveře navržená pro partnery, může párům pomoci zvládnout nové úhly rozkoše, hlubší průnik a možnosti vertikální intimity."

Aerial Yoga Hammock – Houpací síť ne na jógu, ale na sex

Společnost: Sycyka
Cena: 67 dolarů

 • snadné zavěšení
 • k dispozici v různých barvách

"Jógové houpací sítě jsou ve skutečnosti nejlepší sex houpačky!" říká Play. "Vždycky rád kupuji věci v zábavných barvách a tyhle najdete v nejrůznějších barvách duhy. Ne všechny věci související se sexem musí být jen černé a červené." Houpací síť na jógu je opravdu snadná na zavěšení. "Můžete v ní někoho docela snadno přivázat tak, že jeho zápěstí a nohy přivážete k bokům houpačky!"

Pillo – Nejlepší sex polštář

Společnost: Dame Products
Cena: 95 dolarů

 • diskrétní, stylový design

"Hledáte něco diskrétnějšího? Pillo od Dame Products je nutností pro každý pár," říká Balestrieri. "Dobře se mísí s každodenním interiérem a pro nevědomé oko je to jen další polštář pro čtení, relaxaci a sledování oblíbené show. Zhasněte světla (nebo je nechte rozsvícená) a stane se z něj nenápadný klenot, který vám pomůže povznést se a obloukem se dostat na ta správná místa. Jeho menší profil a mírný klín dávají párům možnost, jak dát starým polohám nový náboj."

Sex polštář Pillo

Prémiový sex stroj Cowgirl – Nejlepší stroj na sex

Společnost: The Cowgirl
Cena: 1 450 dolarů

 • extrémně výkonný, snadno nastavitelný motor
 • ideální pro erotické společenské akce

"Pokud jde o stroje, na kterých můžete rajtovat, je sex stroj Cowgirl jedním z těch nejluxusnějších," říká Play. "Je skvělý i pro erotické společenské akce, protože si nemusíte svlékat kalhoty, abyste si užili jízdu." Cowgirl je extrémně výkonný a intenzitu vibrací spolu s otáčivými režimy můžete ovládat pomocí kabelového ovladače nebo prostřednictvím aplikace.

Křeslo pro zlepšení sexuálních poloh – Nejlepší sex nábytek pro hluboký průnik

Společnost: Bondage Boutique
Cena: 100 dolarů

 • lze ho rozložit pro snadné skladování
 • zesílená guma nabízí oporu a odraz
 • mimořádně silná guma se může obtížně natahovat

Toto erotické křeslo má zakřivení, které umožňuje hlubší průnik při sexu. Má také otvor ve spodní části, takže můžete partnerce prstit vulvu nebo anální otvor, zatímco sedí. Další výhodou je, že díky tomuto křeslu jste vy nebo váš partner v dokonalé úrovni pro orální sex, aniž byste si museli kleknout.

Sex Sofa – Nejlepší erotický nábytek pro skupinové hrátky

Společnost: BDSMarchitecture
Cena: 2328 dolarů

 • může na ní/kolem ní sedět několik lidí v různých polohách
 • ideální pro mnoho poloh podle Kámasútry

Pokud chcete mimořádně elegantní kus nábytku, u kterého žádný host nezjistí, že je určen k sexu, podívejte se na tuto nádhernou sexuální pohovku. "Design je nesmírně elegantní a navíc všestranný, například pro manévrování se všemi možnými úhly a zkoušení kreativních sexuálních poloh," říká Play. "Hodí se také do většiny moderních interiérů."

Sex Sofa

Křeslo Basket Swing – Nejlepší sexuální nábytek, který nemusíte schovávat

Společnost: Zuri Furniture
Cena: 699 dolarů

 • obsahuje voděodolný polštářek s polyesterovým polstrováním
 • lze nastavit do různých výšek

Toto závěsné houpací křeslo je dalším kreativním a zajímavým pojetím sexuální houpačky. "Je to překvapivě efektivní a vypadá a může se používat jako běžný nábytek," říká Play. "Stačí přidat na různá místa poutací pásky na suchý zip a stane se z něj další snadný bondage nábytek. Je to elegantní a sexy."

Nafukovací prostěradlo na hrátky – Nejlepší sex prostěradlo

Společnost: Shots Fist It
Cena: 699 dolarů

 • snadno se čistí
 • dodává se s lahví koncentrovaného lubrikantu

"Toto nafukovací prostěradlo na sexuální hrátky je skvělé pro squirtery nebo pro každého, kdo má rád bezstarostný špinavý sex, aniž by se musel starat o úklid," říká Play. "Dobře se hodí i pro nuru masáže (což je kluzká japonská erotická masáž) nebo jakýkoli typ mokrých a špinavých hrátek. Navíc se velmi snadno skladuje. Můžete si ho představit jako skluzavku pro dospělé."

Lehátko z umělé kůže Yoga – Nejlepší nastavitelný sexuální nábytek

Společnost: Container Furniture Direct
Cena: 586-930 dolarů

 • umělá kůže poskytuje luxusní vzhled a pocit
 • odnímatelné polštáře

"Toto lehátko, navržené pro optimální relaxaci, je jedinečným přechodem mezi každodenním komfortem a sexuálním útočištěm," říká Balestrieri. "Lze jej použít pro sólové i partnerské hrátky a poskytuje oporu pro mnoho poloh, aby se partneři mohli uvolnit a soustředit se na potěšení, nikoli na přemáhání." Jeho povrch z umělé kůže se snadno čistí, takže úklid lubrikantu je mnohem jednodušší!

Na co se zaměřit u erotického nábytku

Při nákupu sex nábytku budete chtít zohlednit, jak jej plánujete používat a jak jej budete skladovat. Pokud s používáním erotického nábytku začínáte, vyzkoušejte erotický polštář nebo erotickou houpačku a hledejte modely, které lze pro uskladnění snadno vyfouknout nebo sundat. Pokročilí majitelé sex nábytku možná budou chtít investovat do erotických strojů, které poskytují větší potěšení, ale vyžadují další úložný prostor. Pokud hledáte sexuální nábytek, který nemusíte odkládat, když přijde návštěva, poohlédněte se po sexuálním lehátku, které můžete mít vystavené a vaše společnost nebude mít ani tušení - a ti, kteří vědí, k čemu tento konkrétní typ nábytku slouží, jsou natolik moudří, že to nebudou řešit.

Jak jsme vybírali

Vybrat ten nejlepší sex nábytek vám pomohli odborníci na sex Kenneth Play a Kate Balestrieri. Oba hodnotili své výběry na základě hodnoty, stylu a toho, jak dobře fungují. Zohlednili jsme také sexuální nábytek, který měl vysoké hodnocení zákazníků na webových stránkách e-shopů, jimž důvěřujeme.

Co si potom na nějakém tom sex nábytku udělat pěknou erotickou fotku a pochlubit se s ní na naší seznamce?

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.