Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Poslušná

20.listopad 2021
Poslušná

Vešla do pokoje a trochu stydlivě pohlédla na kluka na posteli. Čekal na ni. Věděla to, přece jí napsal ten dopis. Přišel jí o hodině, jako vždy. „V sedm u mě, přijď v čas.“ Nic víc, nic míň. Ale věděla, co to znamená.

Ležel rozvalený na posteli a trochu znuděně ji pozoroval. Bylo v něm něco impozantního, charismatického... Zkaženého. A to na něm milovala. Přejel ji očima a zastavil se na oblině ňader, sotva viditelných pod bílou volnou košilí, kterou nosila jako část školní uniformy. „Poslechla jsi mně? Ukaž!“ přikázal chladně a ona si konečky prstů sjela po noze, zastavila se na okraji skládané sukně a pak ji vytáhla třesoucí se rukou nahoru, vysoko nad boky. Na tváři se jí rozlilo horko. Zase se červenala. „Hodná holka..“ pochválil ji skoro výsměšně, když zkontroloval, že opravdu nemá kalhotky, jak jí nakázal.

Spustila sukni dolů. Jemná látka jí přejela přes stehna a zahalila její nahotu. Najednou se cítila lépe. Musel se pousmát jejímu výrazu. Ano, nespala s ním dobrovolně, ale když už ji načal, milovala sex. Dokázala se s ním milovat všemi způsoby, co jen naznačil, a užít si to, ale jak se udělala, zase se vrátila ta zatvrzelá, stydlivá intelektuálka. Chtíč je vážně neuvěřitelná droga. „Svlékni si košili!“ Odhodila dlouhé vlasy z ramene a začala si rozepínat knoflíčky košile a vázanku. „Ale napřed si sundej ty nemožný brejle. Bez nich vypadáš líp!“ Poslechla. Odložila brýle na kraj stolu, vedle kterého stála.

Pozorně ji pozoroval, jak rozepíná bílou bavlněnou košili, odhaluje další a další kousek své bílé kůže, světle růžovou krajku podprsenky, přívěšek, který se jí houpal mezi ňadry. Odložila košili na židli a pohlédla na něj s tázavostí sobě vlastní. Poslechla by ho na slovo, i kdyby jí řekl, ať se pořeže. Protože měl její fotky, jak se líbala s kamarádkou. Vlastně to bylo jeho štěstí, chtěl se jí dostat pod sukni už dlouho. Přišla mu zajímavá. A tohle byla ideální příležitost. „Podprsenku.“ Zkroutila si ruce za záda a odepla háčky od sebe. Krajkové spodní prádlo sklouzlo z jejího těla a chladný vzduch v pokoji ji ovanul. Ihned jí ztuhly bradavky. Pousmál se a trochu se olíznul. „A teď sukni...“

Rozepnula si zip na boku a nechala sukni sklouznout na podlahu. Zrádná červeň jí pokrývala celou tvář. „Vypadáš roztomile, když se stydíš...“ usmál se a poklepal dlaní na postel, aby si k němu sedla. Pozoroval její vyholený klín. I tohle udělala kvůli němu, protože to tak chtěl. Byla jeho celá. Naprosto ho poslouchala. A jemu se to sakra líbilo. Posadila se vedle něj a přivřela černé oči. Nečekaně rychle ji chytil za bradu a začal ji líbat. Zavřela oči a nechala ho. Líbilo se jí to. Měl dobyvačný způsob líbání. Surově se jazykem vnutil do jejích úst a zcela jí dával najevo, kdo je tady pánem. Položil ji na postel a konečky prstů jí držel za bradu. Pak se zvednul a posunul jí nohy, takže je měla pokrčené a trochu od sebe.

Položil se mezi její stehna, ale mimo její tělo. A upřeně hleděl mezi její stehna. Pohladil pohledem drobné jizvičky na stehnech, které si udělala sama, to už věděl. Neřezala si zápěstí, to by se snadno poznalo, řezala se na stehnech. Pak přelétl přes její klitoris až k ústí jejího těla. Byla krásná. Přesně jak si představoval. Podepřel si bradu rukou a trochu naklonil hlavu. „Udělej se. Rukou...“ Ani neotevřela oči a její ruka pokradmu klouzala po jejím těle. Naslinila si prsty a dotkla se výběžku mezi svýma nohama. Začala ho krouživými pohyby třít a vzrušovat se. Sledoval to upřeně a trochu zkoumavě. Jako by ji zkoušel. Cítila jeho horký dech na svých stehnech, na prstech, na vlhké kůži. Bylo to příjemné. „Takhle ne, chci, aby sis to udělala prsty. Aspoň tři..“ přikázal panovačně.

Erotická povídka Poslušná

Zabořila hlavu do měkkého polštáře a přesunula se i druhou rukou do svého klína. Vnikla do sebe dlouhým prostředníčkem a neubránila se slastnému povzdechnutí. Křivý úsměv mu slušel. Naklonil se ještě trochu blíž a jazykem nahradil prsty na klitorisu. Líbila se mu i její chuť. Byla nepopsatelná, ani se nesnažil najít správné přirovnání, ale hodilo se to k ní. Pousmál se tomu. „Chutnáš mi...“ zašeptal do její kůže a ona zaklonila hlavu, aby nekřičela rozkoší. Pomalu kmital jazykem a ona teď už vzdychala nahlas, nedokázala tomu zabránit, jako vždy. Cítila drobné záchvěvy ve stehnech. Rozepnul si zip u kalhot a rukou se vzrušoval. Ano, byl už připravený, ale chtěl se ještě trochu vydráždit. Dneska ji chce dostat na kolena. Aby prosila o víc.

Už v sobě měla tři prsty a rychlost jejích pohybů byla na pokraji zběsilosti. Ještě kousek. Už jen kousek. Zarazil ji a vytáhl její ruku. Něžně jí olízl prsty a položil dlaň stranou. Svýma rukama se opřel o její bílá stehna a donutil ji víc roztáhnout nohy. Přejel jazykem po vlhkém vchodu a pak dovnitř. Roztřásla se. Bylo to tak blízko, blizoučko, už jen krok a mohla se propadat do milosrdné tmy orgasmu. Ale on ji nenechal. Vždy, když už byla jen kousek od toho, se udělat, na chvilku přestal. Prodlužoval to, co nejdéle to šlo. A pak se nadzvedl na ruce, dlaň položil do jejího klína a dlouhými prsty vnikl do jejího těla. Tam je roztáhl od sebe a hladící konečky prstů její vnitřní stěny je zase vytáhnul. Stačilo to udělat jen dvakrát a bodavá křeč ji zachvátila. Sevřela stehna k sobě a stočila se trochu do klubíčka.

Pozoroval výraz v její tváři. A pak jí vypáčil nohy od sebe a bez nejmenšího varování do ní pronikl svým mužstvím. Vytřeštila oči. Nebolelo to, ale mělo to bolet. Věděla to. Měl rád její bolest. A teď už nezáleželo na jejích pocitech. Zuřivě přirážel proti jejím bokům, oči zavřené, na rtech zamyšlený úsměv. Nesvlékl se. On nemusel. Nač taky? Ona tu byla pro jeho potěšení, ne on pro její. Cítil, jak je i přes předchozí předehru úzká, jak se kolem něj svírá. Neustále zvyšoval tempo, protože už to potřeboval i on. Uvolnit se. Konečně. Zarazil se v pohybu a vyvrcholil uvnitř ní. Svírala ho stehny kolem boků, tvář natočenou na stranu, zuby zahryznuté do spodního rtu, až jí tekla krev. Líbilo se jí to, byla jen kousek k tomu se zase udělat.

Ale on už skončil. Zvedl se do sedu a hleděl na ni. Ležela tam s rozhozenýma nohama a nepravidelně dýchala. Sledoval její ruku, jak směřuje k jejímu klínu, aby dokončila to, co on začal. Chytil ji za obě zápěstí. „Ne, ještě ne..“ odmítnul. Naštvaně se na něj podívala, pohled zamlžený. Sklonil se k ní, ruce jí přitisknul k bokům a tvář si opřel o jedno stehno. Cítil vůni svého sperma, jejího těla, sexu, viděl jak bílá tekutina stéká po jejím zadečku na postel. Fouknul jí do klína a ona se otřásla. Byla na tohle citlivá. „Chceš to, viď?“ šeptal jí do kůže a políbil ji na stehno, jazykem přejel po jedné jizvě. „Chceš to znova, že ano?“ vyzvídal a čekal odpověď. Jen přikývla. „Řekni to!“ „Chci to..“ „Pořádně.“ „Chci, abys mi udělal...“ „A jak?“ trápil ji dál. „Prsty...“ vzmohla se a on se spokojeně usmál. „Udělej si to sama...“ pustil ji a zvednul se. Zamířil do sprchy. Jí hodil bílý kapesník. „Pak ti někdy napíšu další čas...“ oznámil jí suverénně ode dveří a pohybem ruky jí propustil. Očekával, že až se vrátí, už tu nebude.

A měl pravdu... Ale zítra bude sedět ve škole, v lavici těsně před ním, netečná, trochu nepřítomná, zamyšlená. Bude koukat z okna a čekat, kdy jí podá malý kousek papíru s časem. A bude se na to těšit...

Seznamte se s mužem či se ženou na naší sex seznamce a užívejte si stejně dynamický sex.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.