Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Posilování vagíny: 7denní výzva

10.červen 2018
Posilování vagíny: 7denní výzva

Chcete vědět, co se stane, když bude žena 7 dní v kuse posilovat svou vagínu? Bude to mít nějaký efekt, nebo je všechen ten humbuk okolo posilování poševních svalů pouze mýtus? Pocítí nějak žena, že se její vagína mění? To vám povíme!

Někteří lidé rádi dělají "pokusy", aby zjistili, zda určité věci fungují, jak fungují a zda to celé za to vlastně stojí. Jednou z takových lidí je žena, která chtěla zůstat v anonymitě a její příběh o posilování vaginálních svalů zveřejnila na internetovém časopise Women's Health. Jestliže vás zajímá víc, právě si můžete přečíst její příběh a díky tom získat jeden pohled na to, zda jsou, či nejsou kegelovy cviky účinné.

Stojí kegelovy cviky za to? 

Ráda navštěvuji fitness centra a vždy se zaměřuji na to, abych po každé návštěvě byly mé ruce, břicho a zadek pevnější a silnější. Nikdy jsem ale nepřemýšlela o tom, že bych si mohla zpevnit i své dámské partie. Předpokládala jsem, že kegelovy cviky, které vyžadují hluboké stáhnutí svalů, které zabraňuje močení, jsou určeny pro novopečené maminky, které si trochu ucvrnknou, když kýchnou. Ano, tyto cviky jsou většinou předepsány pro stavy, kdy je ženské pánevní dno oslabené (jako je porod), procvičování vašeho kanálu lásky ale také zvyšuje vaginální tonus, což vám umožní lépe "držet" penis v průběhu styku.

V některých případech silnější vagína může také vést k větším a lepším orgasmům. No kdo by to nechtěl? Jakmile jsem se to dozvěděla, hned jsem tyto cviky zařadila do mého cvičebního plánu. Takže jsem se zavázala k tomu, že 7 dní budu dodržovat následující doporučovaný režim:

3 sety denně po 10 až 20 staženích

Co se stane po 7 dnech cvičení?

Takto jsem se s pravidelným cvičením poprala:

Den první

Kegelovy cviky se prý dají dělat kdekoliv a já jsem si pro první dva sety zvolila svůj gauč. Bylo mi doporučeno, abych začínala na stažení po dobu 3 sekund a postupně se dopracovala k 5 sekundám. Takže jsem svaly zatnula na 3 sekundy, pak jsem je uvolnila a to jsem opakovala 20krát. Na konci druhého setu už jsem cítila, jak mě svaly bolí, stejně jako při cvičení cviků na vnitřní stehna. Ouch. Ale zničehonic jsem pocítila také trochu jako by orgasmický pocit. "Opravdu se to děje?" říkala jsem si v duchu. Zkonzultovala jsem to tedy s mou "osobní trenérkou" a ta mi řekla, že je to naprosto normální, že některé ženy během cvičení kegelových cviků cítí rozkoš. Byla jsem víc než nadšená dokončit svůj poslední set a jít spát.

Den druhý

Ačkoliv byl můj první den cvičení poměrně úspěšný, druhý den ani ne. Dokonce jsem přemýšlela, jestli to vůbec dělám správně. Opět jsem to prodiskutovala s mou osobní trenérkou, která řekla, že nejlepší způsob, jak zjistit, zda děláte kegelovy cviky opravdu správně, je díky stahování svalů. Stačí si dát prst do vagíny stáhnout svaly a pokud toto stažení ucítíte, děláte to správně. Tentokrát jsem dělala pouze 10 opakování a stažení jsem držela 3-4 sekundy. Jakmile jsem věděla, že je provádím správně, další sety jsem udělala při praní prádla a při jízdě v metru. Nikdo neměl ani ponětí! Cítila jsem se extrémně podezřele, ale tak nějak se mi to líbilo.

Vyzkoušejte kegelovy cviky, prospějete tak své vagíně!

Den třetí

Třetí den je skoro polovina mého cvičebního plánu. Rozhodla jsem se tedy, že zvýším dobu, po kterou stažení držím, a to na 5 sekund. Poprvé jsem to zkusila při setu, který jsem dělala při snídani. Stažení po 5 sekundách, opakování 10krát. Zvládla jsem to. Tu noc jsem se rozhodla otestovat svou nově "vycvičenou" vagínu. Má osobní trenérka se zmínila, že když budu dělat kegelovy cviky v průběhu mastrubace, může to způsobit intenzivnější orgasmus. Rozhodla jsem se udělat 20 opakování, než jsem vypustila své zlobivé já a začala si užívat.

Vzala jsem si vibrátor a odhodlala se vyzkoušet teorii v praxi. Možná, že to tak bylo jenom u mě, ale těch pár cviků mě vzrušilo velmi rychle. I s vibrátorem jsem pak pokračovala v zatínání, až jsem cítila, že se blížím k orgasmu, pěknému a silnému... Ale pak mému vibrátoru došla šťáva a orgasmus se nekonal. Achjo. Zkoušela jsem se k němu dostat "ručně", ale tím, jak se zkazil ten nejlepší moment, to bylo těžké. Rozhodla jsem se, že to tedy nechám jako experiment na nějaký jiný den (jako třeba zítra).

Den čtvrtý

Cvičební rutina už se pro mě stala tak jednoduchou, jako dělání sedů-lehů. Abych si udržela své nadšení, začala jsem vyhledávat místa, kde všude bych své nově objevené cviky mohla provádět. Začala jsem svou vagínu posilovat i během posilování v tělocvičně, konkrétně při dělání dřepů. Při tom jsem se cítila opravdu hustě. Měla jsem chuť zakřičet "Vypracovávám si zadeček a přitom dělám kegelovy cviky, to jsem ale dobrá, co?!", to jsem ale samozřejmě neudělala. To by bylo divné. Tu noc jsem pokračovala s Operací orgasmus. Tentokrát jsem měla vibrátor plně nabitý. I když jsem ale zatínala, co to jen šlo, vibrátor jsem měla na nejvyšší rychlost a NĚCO se přitom opravdu dělo, ne a ne dosáhnout vrcholu. Normálně nemám při masturbaci žádný problém, ale tentokrát jsem asi díky tomu tlaku, že chci dosáhnout skvělého orgasmu, byla moc rozhozená. Toto, plus to, že můj vibrátor už nebyl tak výkonný, jako býval, když jsem ho koupila. Škoda... Nakonec jsem se vzdala a šla jsem spát bez orgasmu. 

Den pátý

Káva a kegelovy cviky se staly mým novým ranním zvykem. V průběhu ranního setu před prací jsem si uvědomila, že svaly už nepálí a nebolí tolik, jako první dva dny. Později večer jsem se opět rozhodla, že vyzkouším "najít" svůj orgasmus a všimla jsem si, že je moje vagína trochu těsnější a maličko bolavá, ale byla jsem natěšená... Zdálo se, že se moje tvrdá práce konečně vyplácí. I když jsem ještě ani neskončila. (Poznámka: Moje osobní trenérka mi později řekla, že oteklost mohla být i známka toho, že jsem to s cvičením trochu přehnala. Ups.)

Naštěstí a konečně jsem ale dosáhla toho, čeho jsem chtěla. Ale orgasmus nebyl nějak vyloženě výjimečný, jak jsem doufala. Popravdě všechny ty články o tom, jak tyto cviky pomáhají s lepším orgasmem nasadily laťku pěkně vysoko. Myslela jsem si, že jestli moje orgasmy byly před cvičením dobré, teď budou tisíckrát lepší.

Ženské intimní partie se dají posilovat

Den šestý

Ten pěkný orgasmický pocit, který jsem pocítila první den, byl teď pryč a všechna ta rutina už mě začínala nudit. Nebyla ale cesta zpět, neodradí mě to od toho, abych svou výzvu dokončila. Místo toho jsem udělala raději nějaký průzkum o různých variacích cviků a rozhodla jsem se, že je vyzkouším dělat v poloze mostu. I když se orgasmický pocit znovu trochu objevil, nějak mě nepřesvědčilo, že by v tom byl nějak velký rozdíl. 

Jedna věc, která mě na tomto cvičení štve, je, že když procvičuju vaginální svaly, necítím jejich pálení pořád, jako je to u cvičení jiných svalů těla. Takže bylo těžké odhadnout, zda jsem opravdu dělala nějaké pokroky a mé svaly se opravdu zpevňovaly. Tento večer jsem si od uhánění orgasmů raději dala pokoj a řekla jsem si, že se raději budu šetřit na finální velký zítřek.

Den sedmý

Moje ráno plné masturbace a kegelových cviků nevyústilo ve finále, jaké jsem si představovala. Moje vagína už nebyla bolavá (díky bohu), ale nezdálo se, že by všechno to cvičení mělo nějaký vliv na zlepšení mých orgasmů. Ten večer jsem tomu dala ještě jednu šanci. O 10 minut a malý orgasmus později bylo po všem. Zdá se, že můj přísný cvičební plán nebyl dostatečný na to, abych dosáhla nové úrovně orgasmu. Místo toho jsem měla pouze klasické orgasmy jako předtím. Vzhledem k tomu, že v současné době nemám žádného přítele, je těžké posoudit, zda by bylo cvičení těchto cviků nějak užitečné při penetrativním sexu, což je rozhodně možné. 

I když se síla mojí vagíny zlepšila, protože na konci už jsem byla schopná zvládat 5sekundové zatnutí s 20 opakováními, nemyslím si, že budu v tomto přísném režimu dále pokračovat. Nemám momentálně pocit, že bych to nějak potřebovala a i když to není žádný žrout času, člověk musí neustále myslet na to, že to musí udělat třikrát denně. 

Nemusíte dodržovat striktní režim jako tady anonymní žena, která právě popsala svou zkušenost. Stačí, když budete zatínat své vaginální svaly vždy, když si vzpomenete a máte zrovna čas (stojíte ve frontě, koukáte se na seriál nebo třeba vaříte). Jestliže to budete dělat pravidelně, po porodu a ve stáří si rozhodně poděkujete, i když se teď může zdát, že to nemá žádné efekty. A jestliže chcete vyzkoušet, zda to má nějaký efekt při sexu s partnerem, můžete! Díky online erotické seznamce si můžete nějakého snadno najít.

[Lil] 

Zdroj:

https://www.womenshealthmag.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.