Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Poprvé nevěrná

6.leden 2018
Poprvé nevěrná

Dnes se vám musím svěřit s něčím, na co bych nejradši hned zapomněla a vymazala ze svého života. Co bych dala za to, kdyby se to nikdy nestalo, ale bohužel se to stalo. Potřebuji svůj zážitek ze sebe dostat, abych se už netrápila a neměla výčitky svědomí.

Vezmu to raději od začátku. Jmenuji se Ivana, je mi něco přes třicet, deset let jsem vdaná a mám dva syny. Manželovi Přemkovi jsem byla vždy věrná a nikdy ho nepodvedla. Ne, že by o mě chlapi neměli zájem, ale řekněte upřímně, proč bych to dělala? Aspoň jsem o tom byla vždy skálopevně přesvědčená. 

Minulý týden v pondělí mi volal můj bývalý spolužák z gymnázia Marek, že bychom měli konečně naplánovat náš třídní sraz. Domluvili jsme se na návštěvě nově otevřené pizzerie. Manžel slíbil pohlídat oba kluky, i když nebyl moc nadšený z toho, že jdu večer ven. Pak se s tím ale smířil a dokonce poslal Markovi, on ho totiž trochu zná, smsku, že den předtím blbnu jak nějaká puberťačka, že si žehlím halenku, ve které prý vypadám na dvacet a že se ve vaně upravuju, ať vypadám na dvanáct. Moc nadšená jsem z těch smsek nebyla, vždyť co si o mě Marek pomyslí. 

V pizzerii jsem si dala dvě deci bílého a Marek vypil asi tři piva. Naplánovali jsme náš třídní sraz a vzpomínali na všechny naše spolužáky. Marek říkal, že na minulém srazu dvě holky vůbec nepoznal a vyjádřil pochybnosti, jestli s námi snad vůbec chodily do školy. Já tvrdila, že to je nesmysl a že příště vezmu fotky. Marek mi navrhl, abychom zašli k němu domů a okamžitě zjistili, kdo má pravdu. Souhlasila jsem a přesunuli jsme se do jeho garsonky. Počítala jsem, že se u Marka zdržím jen chvilku, ale to jsem se spletla. Usadili jsme se na v obýváku a začali popíjet Metaxu. Po shlédnutí fotek musel Marek uznat, že pravdu jsem měla já a že spolužačky jen pořádně ztloustly, a proto vypadaly hodně staře.

Vypila jsem asi dva panáky a začala cítit příznaky opilosti, navíc se mě Marek sem tam jakoby náhodou letmo dotknul na noze. Věděla jsem, že je nejvyšší čas vyrazit na cestu domů k manželovi a dětem. Postavila jsem se a chtěla jít pro kabát. Marek mě ale chytl za ruku a řekl, že Petr měl pravdu, že v té halence vypadám strašně mladě a chtěl vědět jestli měl pravdu i v tom, že jinde vypadám na dvanáct. Jeho otázka mě překvapila a nenapadlo mě nic jiného, než mu říct, že jestli ho to tak zajímá, tak ať se podívá sám. Vůbec mě nenapadlo, že mě chytí za slovo.

Marek mi rozepnul knoflík od kalhot a stáhl mi je ke kolenům. Snažila jsem si je natáhnout zpátky nahoru, ale on byl silnější. Pak mě oběma rukama chytl za gumu od mých červených kalhotek a přidal je k riflím na kolena. Teď už jsem věděla, že situace je vážná, nevěděla jsem ale, co dělat. Mám snad začít křičet nebo co? Říkala jsem mu ať neblbne, ale vůbec mě neposlouchal. Strhl mě k sobě na pohovku a definitivně mě zbavil jak riflí, tak kalhotek. Na spodní části těla mi zůstaly jen punčocháče, které na obranu mé cti nestačily. Pomalu jsem se přestávala bránit, Marek udusil mé protesty svými polibky, roztáhl mi nohy a vylezl si na mě. Ani jsem si nevšimla, kdy si rozepnul kalhoty a najednou jsem ucítila, že jeho penis našel moji pochvu, ani si nepotřeboval pomáhat rukou. Soulož trvala jen chviličku, Marek zuřivě přirážel a já mu ani nestačila říct, že mám antikoncepci a že může stříkat dovnitř. Najednou penis vytáhl a postříkal mi spermatem halenku a vlasy. 

Poprvé nevěrná

Nechtěla jsem, aby se manžel něco dozvěděl, tak jsem si šla do koupelny umýt hlavu a osprchovat se. Naštěstí jsem ostříhaná na kluka, manželovi bych asi těžko vysvětlovala proč mám mokré vlasy. Byla jsem pod sprchou, když klaply dveře a nahý Marek si vlezl ke mně. Říkala jsem mu, že už nechci, ale na jeho penisu bylo vidět, že moc přístupný argumentům asi nebude. Chvíli mě pod sprchou líbal a pak mě zabalil do ručníku a přenesl v náručí do pokoje. Položil mě na postel, dráždil pusou bradavky a prsty dráždil poštěváček. Po chvilce už nevydržel a opět mi zasunul penis do pochvy. Pohyboval se ve mně a zároveň mi silně tiskl prsa. Řekla jsem mu, ať klidně stříká dovnitř, že se už nechci znovu sprchovat. Za chvíli jsem ucítila otřesy v mé pochvě a Marek stříkal. Jeho penis ochabl, ale nechal mi ho vevnitř. Ležel na mě a svěřil se mi, že jsem teprve jeho druhá holka, se kterou souložil a že je rád , že mi sperma mohl nastříkat dovnitř, prý ho to strašně vzrušuje. Ptal se mě, jestli jsem si myslela, že když mě pozval domů, tak že spolu budeme souložit. Ještě chtěl vědět, jestli si to ještě někdy zopakujem, že se mu naše soulož líbila  Nebyl příliš nadšený, když jsem mu řekla, že to rozhodně v plánu nemám, že to beru jen jako úlet. 

Vyklouzl ze mě a já už si myslela, že se urazil, ale on sklouzl hlavou k mému břichu a začal mi olizovat pupík. Roztáhl mi široce nohy a přešel k olizování stehen a postupně přešel k mému Venušinu pahorku a zajížděl mi jazykem hluboko do pochvy. Na chvíli se zarazil, zřejmě ucítil chuť svého spermatu, ale pak pokračoval. Po chvilce přestal lízat a začal zpracovávat mou pochvu dvěma prsty, když mi tam chtěl strčit třetí, tak jsem ho zastavila, protože jsem cítila bolest. Zároveň mi neustále hladil bradavky a vyzvídal, jestli jsem měla už orgasmus. Trochu ho zklamalo, že se mu ještě nepovedlo přivést mě k vyvrcholení. Zeptal se,jak mě má udělat. Nic jsem neřekla, přetočila ho na záda a vylezla si na koníčka. Říkala jsem si, že když už jsem manžela podvedla, tak ať z toho taky něco mám. Pohybovala jsem se na Markovi a varovalo ho, ať ho ani nenapadne skončit dřív než já. Byla jsem zakloněná a Marek mi dráždil prsa a říkal mi, že tak to ještě nedělal. Netrvalo dlouho a udělala jsem se. Marek byl chvíli po mě a opět ejakuloval do mě. 

Cítila jsem se už hodně rozedřená a řekla mu, že už musím domů. Pro jistotu jsem se zašla ještě jednou osprchovat, manžel snad nic nepozná a sperma ze mě neucítí. Pomalu jsem se pak oblékla a opět musela Markovi zopakovat, že dnes to bylo poprvé a naposled. Nahý mě vyprovázel ke dveřím a těsně u dveří mě přitiskl ke stěně a začal zase líbat a chtěl mě zase vysvlíkat, ale to už jsem opravdu neměla na nějakou sexuální gymnastiku chuť a řekla mu, že dnes už jsem se sexem skončila. Jeho penis mu opět stál a Marek mě chytil za ramena a přinutil mě kleknout a prosil mě, ať ho vykouřím. Mlčela jsem a začala ho pomalu kouřit. Brzy jsem ucítila, že jeho penis začíná pulsovat a chtěla si ho vytáhnout z pusy. Marek mě však chytil za hlavu a přidržel si mě. Musela jsem proto jeho sperma spolykat, moc mi nechutnalo, ještě štěstí, že už ho v sobě moc neměl. Poté mě už Marek milostivě propustil. 

Můj manžel mě doma políbil a ptal se, jestli jsem se měla dobře. Naštěstí nic nepoznal. Ve mně zůstal jen pocit výčitky k Markovi a neposlední řadě i k sobě samé. Jen jsem doufala, že má antikoncepce neselhala a že Marek se nikomu s tím, co se mezi námi stalo, nepochlubí.

Pěkný sex si můžete užít i díky online sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.