Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Podzimní sex

22.září 2017
Podzimní sex

Dnes ve 22:02 začíná podzim. Máte ho rádi nebo ne? Ať už tak nebo tak, určitě nezaškodí, když si ho zkusíte trochu zpestřit. Každé roční období má svoje výhody...

A je to tady, rok se zase posunul o čtvrtrok dále, ani jsme se nenadáli a už je tady opět podzim

Podzim = depresivní období?

Mnoha lidem podzim přijde vyloženě jako depresivní období a není se čemu divit. Počasí hodně ovlivňuje všechny a vsadím se, že ani vy nejste výjimkou. Zatímco v létě vypadá vše vesele a je krásně teplo, najednou se ochladí skoro ze dne na den až o 15 °C, je skoro neustále pod mrakem, slunce vyjde málokdy. Člověk má pocit, že se přestěhoval do Anglie, kde také neustále mrholí nebo prší a je pošmourno. Odhalená sexy těla mizí z ulic a nahrazují je postavy zabalené do bund a kabátů. No kdo by z toho neměl špatnou náladu. Člověk je mnohem více zavřený doma, a to také na náladě nepřidává... Pokud si ovšem tyhle časy nějak nezpříjemníte! Což byste udělat rozhodně měli. Poradíme vám jak.

Vnímejte krásy podzimu a nalaďte se

Možná se teď ptáte, kde ty krásy hledat, když už bylo řečeno mnoho ne zrovna dobrou náladu podporujícíh faktů. Ale když lépe otevřete oči, určitě je uvidíte. I když jsou již teď těla zahalená, i tak dokáže mít mnoho lidí styl a působit sexy. Můžete se kochat pohledem a nebo vy sami být tím, za kým se budou lidé otáčet. Podzim také představuje slast pro milovníky kozaček, protože těmi se to teď bude jenom hemžit. Sexy klapavé botičky rozhodně přitáhnou mužskou pozornost, pokud jsou ještě doplněny upnutými kalhotami a krátkým kabátkem nebo bundičkou, žádný muž dlouhému pohledu neodolá... 

Další věc, kterou byste měli udělat je to, že byste se měli "vyprdnout" na špatnou náladu. I když venku není zrovna počasí podle vašich představ, nenechte se tím otrávit. Najděte si ty pozitivní věci - zajděte někam do přírody, kde bude vonět podzim, nasbírejte pár barevných listů, kaštanů nebo žaludů (teď opravdu myslíme ty lesní plody). Jen tak, pro radost. Mějte dobrou náladu, myšlenky můžete směřovat k pěkným věcem. Třeba sex je skvělou věcí, která zlepšuje náladu a navíc vás uspokojí. Proto byste si ho na podzim měli dopřávat ještě více, než v jiných obdobích. 

Sex venku

Ačkoliv vám to možná připadá jako hloupost, po přečtení řádků níže zjistíte, že je to možné.

Poslední teplé dny

Využijte posledních teplých dnů, které tento rok nabízí. Metereologové slibují, že se babí léto dostaví v následujících pár dnech, proto neváhejte a oddejte se sexu venku v přírodě. Pro jistotu se dostatečně oblečte, nicméně hýbat se budete dost, tak se zahřejete i tak. Neměli byste si ale lehat na zem, abyste neprochladli.

Auto vás zachrání

I když nás poslední teplé dny opustí, nemusíte házet flintu do žita. Teploty jsou pořád nad nulou a v autě se naštěstí dá přitopit na nějakou příjemnou teplotu. O zbytek se zase postaráte vy svým dechem a díky pohybu vám zima rozhodně nebude. Navíc, kdo nikdy nezkoušel sex v autě, je to pro něj skvělá příležitost. 

Vyrazte si na výlet

Sex venku nutně nemusí znamenat, že se bude odehrávat venku v přírodě. Stačí, když společně vyrazíte někam na víkend, třeba do nějakého penzionku na hory nebo na nějaký wellness pobyt, zkrátka tam, kde se budete cítit dobře. Užít si pak můžete, kde budete chtít, všechno bude ale určitě méně všední, než sex doma v posteli.

Užijete si tento rok ještě sex v přírodě?

Sex doma

Jestliže nemáte možnost vyrazit nikam na výlet nebo se vám nechce sexovat v přírodě, samozřejmě si můžete užívat i v teple svého domova. Využijte maximálně toho, co vám podzim přináší - ošklivé počasí zažeňte sexem! Hned váš domov bude prosluněný.

Teplá lázeň

Přijdete zmrzlí z venku a chcete se nějak zahřát. Jak to udělat nejrychleji? Hupsněte si do krásně teplé vany! Samozřejmě, že byste byli sobci, kdybyste si ji celou urvali pro sebe, nechte místo také pro svého partnera. Použijte nějakou opravdu hezky voňavou koupelovou pěnu nebo sůl, pokud máte rádi romantiku, přidejte i svíčky, romantickou hudbu a láhev šampaňského. Takto si uděláte v podstatě z této teplé lázně pěknou předehru. Může se ale stát, že vás vaše těla (a teplá voda) nažhaví natolik, že po sobě rovnou skočíte. V tom vám samozřejmě nic nebrání! Sex ve vaně je skvělý, ale myslete na to, že voda trochu drhne, tak raději mějte po ruce lubrikační gel.

Svařáková předehra

Věc, kterou na podzimu miluji skoro nejvíc, je ta, že se hojně popíjí svařák. Samozřejmě nemusíte nutně pít svařák, klidně si připravte grog, čaj s rumem, teplou medovinu nebo cokoliv jiného, co máte rádi, zahřeje vás to a trochu uvolní. Uděláte si společně příjemnou chvilku s pitím, které máte rádi, s člověkem, kterého máte rádi (nebo s ním rádi spíte, podle typu vztahu mezi vámi) a díky alkoholu budete uvolněnější a nebude vám zima. Pak nechte jen pracovat vaši touhu a chtíč a uvidíte, co to s vámi udělá. Určitě ale nebudete litovat. 

Postelový víkend

Znáte něco lepšího, než ráno vykouknout z okna, zjistit, že je venku příšerné počasí, svalit se znovu do postele a nemuset z ní celý den vylézt? Tak přesně tak to udělejte příště, až budete mít oba volno. Už od rána se můžete mazlit v posteli, sexovat, tulit se při koukání na filmy nebo seriály a jídlo si objednejte nebo navařte den dopředu (jen se moc nepřejídejte, víte, z praktických důvodů). Pokud máte děti nebo psa, asi to tak jednoduché nebude, ale určitě si nějak poradíte, co takhle je na jeden den dát hlídat babičce? Vůbec vám nemusí vadit, že je počasí takové a takové, protože vy budete v teplíčku a budete si užívat. Když budete mít k dispozici tolik času, určitě můžete zkusit uvést do praxe některou za všich fantazií, nad kterou už dlouho přemýšlíte. Co třeba sex před zrcadlem nebo experimentování s nějakou erotickou hračkou? Čímž se dostáváme k...

Hrajte si

Když je venku ošklivě, tak děti zůstávají doma a hrají různé hry. Zkuste to také tak! Vytáhněte ze šuplíku erotickou hračku, která se tam už nějakou dobu válí netknutá a pohrajte si trochu! Nezáleží na tom, zda sám/sama nebo s partnerem, určitě se zabavíte tak i tak. Ve volné chvíli můžete projet internetové obchody a podívat se i po nějakém novém parťákovi z oblasti erotických hraček a pomůcek. Doba se neustále posouvá kupředu a vymýšlí se nové tvary, funkce, materiály a celkově produkty. Co třeba nějakou hračku, která se dá ovládat přes mobilní aplikaci? Využijte moderní doby! 

V takovýchto dnech máte také velkou šanci, že někoho potkáte. Pro spoustu lidí se teď stanou útočištěm kavárny, možná bude stačit letmý pohled a oba budete vědět, po čem ten druhý touží... A jestli do kaváren moc nechodíte nebo jste třeba trochu stydlivější, zkuste si udělat profil na erotické seznamce, kde je mnohem jednodušší se s někým seznámit a narovinu mu říct, o jaký typ vztahu máte zájem nebo zda hledáte sex na jednu noc. Nemusíte se ani stydět sdílet své tajné fantazie, protože se určitě najde někdo, kdo by rád vyzkoušel to samé, co vy... Svět internetu je plný neomezených možností...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.