Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Podzim ve znamení velikosti: Small Penis Fall i zvětšování varlat

11.listopad 2021
Podzim ve znamení velikosti: Small Penis Fall i zvětšování varlat

Lidé si k různým ročním obdobím a měsícům přidávají různé významy. A tak zatímco se v listopadu někteří muži neholí, nechávají si narůst vousy, jiní říkají, že tu právě máme podzim malých penisů. A proto se v dnešním článku budeme věnovat těmto novým podzimním oslavám a velikosti mužského nádobíčka.

V dnešní době už je unavující označovat plynutí času pouze v termínech jaro, léto, podzim a zima: je třeba vykouzlit také náladu. Čím větší nálada, tím lépe. A to internet splňuje.

Nejdřív přišel v roce 2017 (ačkoliv první zmínky mohli lidé zaznamenat už v roce 2011) No Nut November (listopad bez koulí). Tam měli muži za úkol sexuální abstinenci, dokonce i odepření si orgasmů při masturbaci, s cílem neztrácet těmito věcmi čas a místo toho se naučit věcem novým, například jazyk. Spoustu mužů se ale účastnilo především proto, že chtěli vyzkoušet, jak mají pevnou vůli. Následně vzniklo Hot Girl Summer, trend na sociálních sítích, který odstartovala stejnojmenná píseň Megan Thee Stallion z roku 2019 a který povzbuzoval ženy, aby se navzájem zvětšovaly. Následoval dobromyslný meme nazvaný Christian Girl Autumn, inspirovaný útulnou podzimní estetikou lifestylové blogerky Caitlin Covington. Letošní Hot Girl Summer oslavovali ještě nadšeněji lidé, kteří měli pocit, že jim bylo kvůli Covidu odepřeno jejich HGS v roce 2020.

Pak se i další začali pokoušet přijít s vlastními sezónními přezdívkami: asi nejznámější je Chet Hanks, syn Toma Hankse, který se s pochybným úspěchem pustil do White Boy Summer. Tento stejný člověk se dokonce pokoušel vytvořit Hot Curl Summer potom, co si během pandemie nechal narůst vlasy.

Nyní jsme se dočkali nové podzimní atmosféry díky komičce Megan Bitchell:

Small Penis Fall aneb podzim malých penisů

Je to tak, toto chladné období šustivého listí a kořeněných nápojů bylo možná kdysi známé jako období čarodějnic, ale nyní je to jiné období. Bitchell tento termín vymyslela v zářijovém tweetu, kterým ohlásila konec Hot Girl Summer a nástup Small Penis Fall.

"Nápad vznikl tak, že moje nejlepší kamarádka měla sex s chlapem, jehož penis byl moc velký, že jí to nepřipadalo příjemné, a tak jsem jí řekla, že by měla dělat to, co dělám já, a mít sex jen s chlapama s malými penisy. Že se jim nedostává dostatečného uznání," říká Bitchell v rozhovoru pro časopis Men's Health. "Pak jsem to prostě vyhlásila jako Small Penis Fall. Celé mi to tak trochu připadalo jako dějová linka Sexu ve městě."

A netrvalo dlouho a Twitter tento koncept přijal a začal s ním pracovat. Začaly se objevovat tweety typu "Nastal ten den. Podzim malých penisů. Králové s malými ptáky povstaňte (ale ne moc)".

"Nechci zesměšnit muže s malými penisy"

Bylo by snadné vykládat si Small Penis Fall jako zlomyslný vtip na účet méně obdařených, ale Bitchell trvá na tom, že cílem není zesměšnit nebo zahanbit muže s malými penisy, ale spíše je oslavit pozitivním, byť trochu hloupým způsobem.

Výzvy Small Penis Fall Challenge se muži s většími penisy účastní ze solidarity s muži s menšími penisy

"Muži s malými penisy si rozhodně mohou užívat veškerou zábavu a nejsou terčem vtipu!" říká. "Bylo to doslova o tom, že se všichni navzájem povzbuzovali a zároveň se bavili, bylo to velmi zdravé. Jsem ráda, že se to rozjelo. Zdá se, že se tím všichni hodně baví. Taky jsem dostala spoustu DM od kluků s malými penisy, kteří mi děkují za to, že jsem jim vlastně ukázala trochu lásky, takže mám dobrý pocit, že lidem skutečně pomáhám!"

Když už jsme u toho pomáhání lidem, Bitchell dokonce na Twitteru spustila výzvu Small Penis Fall ice bucket challenge, což je parodie na slavný virální trend, který vybízí muže s většími penisy, aby ponořili své nádobíčko do ledové vody a zmenšili tak svůj penis na znamení solidarity se svými menšími bratry.

Na internetu se už objevily diskuse o tom, že toto roční období skutečně patří k autistickému dívčímu podzimu, a není jasné, zda mají všechny tyto kategorie existovat paralelně, nebo se mohou prolínat. Ne všechno ale musí dávat smysl, pokud se všichni baví.

Klišé: Je větší penis lepší?

Je velikost penisu to nejdůležitější, co se týče sexuálního potěšení? Rozhodně ne. Technika, komunikace, přitažlivost - všechny tyto věci hrají v procesu obrovskou roli. Je však velikost penisu zcela nepodstatná? Možná ne. Nová studie z londýnské King's College zkoumá, zda na velikosti skutečně záleží, pokud jde o penetrační sex a potěšení.

A (omlouváme se těm, kteří mají přirození menšího vzrůstu) zjistili, že i centimetr navíc může mít význam. Výzkumníci testovali různé délky penisů pomocí silikonových kroužků, které byly během pohlavního styku nasazeny na základnu ztopořeného penisu každého muže. Čím větší byl kroužek, tím méně hluboko byl muž schopen proniknout. Pokud tedy někdo nosil kroužek o tloušťce jednoho palce, vypadalo to, jako by jeho penis byl o jeden palec kratší.

Tvůrci studie vybrali pro studii 29 heterosexuálních párů bez jakýchkoli sexuálních problémů a poté každý z nich požádali, aby měli s každým kroužkem třikrát až pětkrát sex. Celkem se jednalo o čtyři kroužky - půlcentimetrový, 2,5centimetrový, 3,8centimetrový a 5centimetrový - plus kontrolní stav, tedy sex bez kroužku, který by omezoval průnik.

Ženy byly požádány, aby během každého sexuálního sezení nekontrolovaly, který kroužek je používán, aby jejich názory nebyly zkreslené, a poté byly požádány, aby ohodnotily úroveň svého sexuálního potěšení od jedné do 100 bodů. Přidání silnějšího kroužku vedlo v průměru ke snížení celkového sexuálního potěšení o 18 procent, což naznačuje, že ano, pokud by se váš penis zmenšil o centimetr nebo dva, vaše partnerka by byla o něco méně sexuálně spokojená.

Než začnete panikařit, je třeba si uvědomit několik věcí

Zaprvé, tato studie ve skutečnosti nevypovídá o standardním sexuálním prožitku. Je nepravděpodobné, že by se mužský penis náhle zmenšil o dva centimetry, a může se stát, že je to právě spíše o této náhlé změně, ne tolik o celkové délce, co dělá sex méně příjemným.

Menší délka penisu se nerovná menšímu sexuálnímu potěšení

Přestože se autoři studie snažili, aby partnerky o rozdílných velikostech kroužků nevěděly, ve 40 procentech o kroužku uprostřed sexu věděly. To mohlo zkreslit jejich hodnocení.

Nejde jen o délku 

Navíc ve 30 procentech muži uvedli, že během pohlavního styku změnili své chování buď "velmi", nebo "extrémně". Zamyslete se - opravdu budete podávat nejlepší sexuální výkony svého života, když jste ve vědecké studii a zvykáte si na menší délku, se kterou si můžete hrát?

Jedna žena uvedla, že kroužek na penis způsobuje bolestivost a bolest kvůli tření o pánevní kost, vnitřní stranu stehen a klitoris, jiná uvedla, že dochází k menší lubrikaci, a další uvedla, že kroužek také znamená, že penis jejího partnera vstupuje pod špatným úhlem.

V některých případech může být na vině samotný kroužek, nikoliv zkrácená délka penisu. Je však zajímavé, že výzkumníci zjistili, že pokud byl ztopořený penis na začátku delší, kroužky měly menší vliv.

"Vycházeli jsme z předpokladu, že hloubka průniku nebude pro většinu žen důležitá. U našich účastnic jsme však zjistili, že snížení hloubky průniku pomocí kroužku B v průměru o 15 procent (snížení o 2,54 cm) vedlo k 18procentnímu snížení celkového sexuálního potěšení," uvedli autoři.

Výsledky by neměly být mylně interpretovány tak, že zvětšení délky penisu zvýší sexuální potěšení u partnerek. Nelze je také zobecnit na muže, kteří nemají sexuální vztah a obávají se odmítnutí, protože v takových scénářích existují i jiné determinanty než délka penisu.

Stručně řečeno: ano, na velikosti může trochu záležet. Ale nepanikařte - nedostatek délky neznamená, že jste s partnerkou odsouzeni k menšímu sexuálnímu potěšení. Vyzkoušejte různé techniky, zeptejte se partnera, co se mu líbí, a bavte se. Nezáleží jen na velikosti okurky, ale i na chuti nálevu.

Nejen penis chtějí muži větší

Žijeme ve společnosti, která chválí muže s velkými koulemi na základě směšného tvrzení, že mít velká varlata (nebo je mít obecně) dělá muže mužnějším. Proto lidé říkají věci jako "Nech si narůst koule!", když se někdo chová zbaběle, nebo "Ty máš ale koule!", aby popsali chlapa, který se chová statečně nebo odvážně. Z tohoto důvodu si mnoho mužů přeje mít větší varlata, stejně jako si mnoho chlapů přeje mít větší penis.

Muži touží nejen po větším penisu, ale i po větších varlatech

Pokud si přejete mít větší koule, máme pro vás dobrou zprávu: Stejně jako v případě velikosti penisu, ani vaše koule pravděpodobně nejsou tak malé, jak si myslíte. Někteří kluci v pornu mají mezi stehny grapefruity, ale to není případ většiny mužů. Průměrná délka varlat se pohybuje v rozmezí 4,5 až 5,1 centimetrů.

A pokud se obáváte, že si vaše partnerky budou myslet, že máte příliš malé koule, vězte, že se na velikost svých varlat pravděpodobně soustředíte mnohem více než kdokoli, s kým se dáte dohromady.

Jak si mohu bezpečně zvětšit varlata?

Snažte se co nejlépe zapamatovat si výše uvedené informace, protože "Bez ohledu na to, co jste si přečetli na internetu, neexistuje žádný spolehlivý způsob, jak zvětšit varlata bez chirurgického zákroku," říká doktor Jessie Cheung, certifikovaný dermatolog, který má bohaté zkušenosti s léčbou mužů s různými problémy s penisem a varlaty.

"Při takové operaci se do šourku umístí implantát po odstranění varlete, obvykle v důsledku rakoviny nebo úrazu, ale nedoporučuje se u mužů se zdravými, funkčními varlaty. Pokud máte zdravé, funkční varle, nechtěli byste ho přece odstranit kvůli nefunkčnímu implantátu." Nezapomeňte, že vaše varlata mají ve skutečnosti jiný než estetický účel: vytvářejí spermie a produkují testosteron.

Co kosmetické implantáty varlat?

Existují postupy implantace varlat, které nenarušují jejich funkci, ale Cheung varuje, že můžete skončit s extra obrovskou boulí místo varlat. Pokud si necháte implantovat varlata z kosmetických důvodů, zvažte, zda se raději nevyhnout velmi velkým implantátům varlat, protože váš penis může v porovnání s nimi vypadat menší a může se snížit hloubka průniku.

Kosmetické zákroky na zvětšení varlat mohou být také drahé. "Cena operace implantátů varlat závisí na vašem pojištění, ale pokud se jedná o čistě kosmetický zákrok, může stát několik tisíc dolarů," dodává Cheung.

Existují i nechirurgické způsoby, jak mít větší koule?

Možná vás zajímají další způsoby, jak si zvětšit varlata, například doplňky stravy, výplně nebo botox. Ty sice nemohou zvětšit velikost vašich skutečných varlat - pohlavních žláz uvnitř šourku - ale mohou vaše koule mírně zvětšit.

Sex s partnerkou si můžete užívat, ať jste štědře obdařeni nebo ne

Doplňky

Existuje řada různých doplňků stravy, které slibují zvětšení varlat, nicméně: "Neexistují žádné doplňky stravy, které by zvětšily vaše varlata," říká doktor Jamin Brahmbhatt, urolog a odborník na sexuální zdraví ve společnosti Orlando Health. "Mohli byste nakonec při užívání doplňků, které mají nějakou variantu testosteronu, skončit ještě s menšími koulemi." Náhrada testosteronu zmenšuje velikost vašich varlat, protože vaše tělo přestává přirozeně produkovat testosteron. Říká se tomu atrofie varlat.

Doplňky stravy navíc nejsou regulovány úřady, takže nemůžete vždy věřit tomu, co je napsáno na etiketě.

Výplně a botox

"Velikost šourku můžete zvětšit pomocí výplňových injekcí, které roztáhnou kůži a dodají plnost, ale skutečná varlata se nezmění," říká Cheung. Náklady na výplňové injekce budou záviset na vašich cílech v oblasti velikosti a na tom, kolik výplně se použije, "ale pravděpodobně to bude stát několik tisíc dolarů." Existují také určitá rizika, včetně infekce, modřin, nepohodlí a migrace výplně. "Výplň by neměla migrovat, pokud je vstříknuta ve správné vrstvě, ale může vypadat hrbolatě, pokud je jí do jedné oblasti vstříknuto mnoho," říká.

Botox (známý také jako scrotox) je dnes běžným zákrokem prováděným dermatology. "Scrotox uvolní svaly a vrásky, aby se kůže vyhladila a šourek visel níže a vypadal větší," říká Cheung. Opět platí, že ve skutečnosti velikost varlat nezmění.

Brahmbhatt je k výplním a botoxu ve varlatech velmi skeptický s tím, že je nedoporučují odborníci v oboru urologie. "Co může fungovat na rtech, nemusí být nutně bezpečné pro varlata nebo šourek," říká.

Zdá se mi, že mi varlata sama narostla

Někteří muži si všimnou, že se jim varlata v průběhu času zdánlivě zvětšila, často rychle.

"Varlata se mohou na krátkou dobu zvětšit, pokud dojde k infekci, nějakému úrazu, který způsobí vnitřní otok, nebo pokud je ve varleti nádor/rakovina," říká Brahmbhatt. Pokud si všimnete neobvyklého růstu varlat, objednejte se ke svému lékaři a nechte se vyšetřit.

Ať už máte přirození jakékoliv, můžete si udělat jeho sexy fotku a dát si ji na naši erotickou sex seznamku (intimní fotografie není povinná).

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.