Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Podvádění se dvěma milenci najednou

23.červenec 2022
Podvádění se dvěma milenci najednou

Mám přítele už něco málo přes rok. Je to velmi milý a hodný kluk. Jsem s ním ve vztahu spokojená, až na jednu věc. Neuspokojuje mě v sexu. Za celou tu dobu, co spolu chodíme, mi neudělal ani jeden orgasmus.

Říkáte si, že byste se s takovým klukem už dávno rozešli? Jenže já ho vážně miluji. Ale přiznejme si to, sex mi doopravdy chybí. Tak jsem vymyslela plán, najdu si milence. Zaregistrovala jsem se na jednu erotickou seznamku na internetu. Netrvalo mi to dlouho a našla jsem si zajímavého chlapa v mém věku, se kterým jsem si přes internet rozuměla. Věděla jsem, že to bude nebezpečné, a že se z něj může vyklubat násilník, ale moje touha po sexu byla silnější než strach.

Domluvili jsme si schůzku v jedné kavárně mimo město. Nikdo mě s ním nesměl vidět. Ihned po příchodu do kavárny jsem ho poznala. Jeho profilová fotografie na seznamce byla pravdivá. Byl to sympatický blonďák s modrýma očima a mírně vysportovanou postavou. Usadila jsem se k němu a podali jsme si ruce na seznámení. Jmenoval se Dominik. Chvíli jsme si povídali a já jsem měla v hlavě jen jediné, je to ten pravý chlap na sex.

Oba dva jsme věděli, že od sebe navzájem očekáváme jen fyzické potěšení. Oba dva jsme měli vlastní vztahy a rodinu někde jinde. Navrhla jsem mu, že si můžeme domluvit schůzku v motelu. Vytáhla jsem si z kabelky svůj diář, abych se podívala, kdy se mi to nejvíce hodí. Dominik se zasmál a zeptal se mě: "Nač čekat?"

Tato otázka mě zaskočila, ale asi má pravdu. Proč bychom měli čekat týden nebo dva, když si to můžeme vyzkoušet hned? Dominik mi řekl, že už má v motýlku naproti zarezervovaný pokoj. On opravdu myslí na všechno. Přešli jsme přes cestu a vešli jsme do hotelu. Jeho pokoj byl hned v přízemí, a tak jsme se na recepci nezdržovali moc dlouho. Jenže po vstupu do pokoje mě čekal šok. Na posteli seděl ještě jeden cizí muž. Když mě spatřil, ihned se postavil a představil se mi jako Daniel.

Erotická povídka Podvádění se dvěma milenci najednou

Překvapeně jsem se otočila na Dominika. "No, snad ti to nevadí," řekl. Nemohla jsem uvěřit svým očím. Chtěla jsem si najít jednoho milence a teď bych měla mít dva. Nevěděla jsem, co mám dělat. Vždycky jsme snila o trojce, ale podvádět takhle svého přítele? Šla jsem k ledničce a v baru jsem si vytáhla láhev vína. Jestli to mám udělat, musím se posilnit. Oba dva se zasmáli a také se napili. Chvilku jsme popíjeli a povídali si. Dominik i Daniel byli velmi sympatičtí a pohlední kluci.

Když jsme byli dostatečně opilí, rozhodla jsem se jednat. Svlékla jsem se donaha a Dan také. Stáli jsme tam všichni tři zcela nazí a odhodlaní. Lehla jsem si na postel a každý mě objal z jedné strany. Hladili mi prsa a bříško. Každý mi líbal jednu bradavku a hladil jedno stehno. Jeden z nich mi zajel rukou mezi nohy. Nevěděla jsem, který, ale líbilo se mi to. Dělili se o mě dva muži. Bylo to tak vzrušující. Byla jsem celá vlhká a jejich ruce se střídali v mé vagíně.

Chlapi byli už moc vzrušení, a tak si mě Dominik nadzvedl a otočil mě zadkem k němu. Strčil své péro do mě. Zavzdychala jsem, ale Dan mi ucpal pusu svým penisem. Šukali mě ze všech stran jako hadrovou panenku. Nemohla jsem se nikam pohnout. Byla jsem zaseknutá mezi dvěma penisy. Oba dva se snažili procpat se co nejdále a já jsem si ten pocit užívala.

Když už byli oba dva na hraně, vyměnili jsme polohu, abychom svou slast prodloužili. Tentokrát jsem si lehla na záda a strčil do mě penis Dan. Chvilku mě šoustal sám a Dominik mi líbal a mačkal kozičky. Dominikovi se nelíbilo, že nemá svůj penis ve mně, a tak mě nadzvedl a lehnul si pode mě. A k mému potěšení mi ho tam strčili oba dva naráz. Křičela jsem tak hlasitě, že mě musel slyšet celý hotel. Jejich penisy se rvaly v mé vagíně a svým bojem dráždily její každičký kout.

Očividně se dotýkající se penisy líbily i klukům, jelikož začali vzdychat. Ucítila jsem, že oba dva se hýbají už jen v křeči a jejich semeno stříkalo dovnitř. I já jsem se dostala do slastného orgasmu. Všichni tři jsme měli orgasmus zároveň. Danův penis u ejakulace vyletěl ven, a tak mi vystříkl i na bříško a prsa. Byla jsem celá od jejich semene. Vytýkalo mi na stehna a stékalo mi po hrudi. Byla jsem tak uspokojená a zároveň jsem se cítila rozervaně zevnitř. Bylo to úžasné. Zajímavé je, že mě za celou tu dobu ani jednou nezatrápilo svědomí.

A kolik milenců si chcete najít vy? Je to na vás! Mrkněte na erotickou seznamku...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.