Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Placený společník

5.srpen 2017
Placený společník

Bylo mi 33 let, když jsem se rozvedl. Za přispění rodičů ex mě slušně odrbali, že mi nezůstalo téměř nic a byl jsem nucen si najít ještě jednu práci. Využil jsem nabídky kamaráda, který podniká ve stavebnictví. Dohodil mi natření fasády jednoho malého domku. Práce akorát na víkend.

V sobotu za rozbřesku vyrážím na melouch. Sotva se ocitnu na lešení, otevírá se poblíž mě okno. "Dobré ráno, tady máte kávu a snídani!" Promlouvá ke mě starší žena špatnou češtinou. Slušně odmítám. "Vy jste tu nový, že?" Všímá si žena hned a dál nehodlá o snídani diskutovat.

Makám jako šroub, abych utekl slunci, které se rozpaluje na plný pecky, až pot ze mě teče. V poledne jsem už do půl těla nahý a jižní strana natřená. Konečně si můžu na chvilku orazit. V tom vychází paní domu s obědem. Nekompromisně mě nažene ke stolu pod velkým stromem. A tak se dáváme spolu nějak do řeči, ze které se dozvídám, že tenhle domek zdědila po rodičích, ale mnoho desetiletí pustnul, protože žila ve Švýcarsku. Až teď, když je vdovou, rozhodla se vrátit. Více ohromující byl však její věk. Rozhodně jsem jí odhadoval minimálně o deset let méně. Skoro na 60 let nevypadala. Nikde žádná vráska, ani vytahaná kůže. Mnoho mladých žen by jí mohlo závidět.

Došla i řeč na mě, jak jsem se zde ocitl. "Nechcete si přivydělat nějakou korunu navíc?" Přichází s nabídkou po mojí smutné zpovědi. "Rozhodně," neváhám s odpovědí. "Večer jsem pozvána na jeden raut do Prahy a potřebuji řidiče a doprovod!" Seznamuje mě s úkolem. "Oblek snad máte?" Dodává. "To mám. Ten mi nesebrala," odpovídám zaskočen. Ale váhám. Nikdy jsem na takové nóbl akci nebyl, a tak se víc děsím, než abych byl nadšen. "Co 500 euro, vyhovuje?" Popožene mě v rozhodování. Asi bych musel být hlupák, abych ve své situaci na tohle nekývl.

Večer končím o něco dříve oproti původnímu plánu. Letím domů ze sebe udělat člověka, abych byl za hodinu zpět. Paní domácí vyjde z domu a jsem ohromen její krásou. Kaštanové vlnité vlasy načesané do drdolu. Úžasná róba, která ukáže všechny křivky dokonalého tělaMačká tlačítko na dálkovém ovladači. Sotva se vrata u garáže dají do pohybu, dostávám klíče od auta. Nevěřím, v garáži stojí nejnovější model BMW X5. Polknu slinu a už jsem popohnán, abych vyjel z garáže.

"Takový detail! Já jsem Milena a ty můj synovec…" Čeká, až se představím, aby mě zasvětila do svého plánu. "Já tyhle snobské akce nemám ráda!" Povzdychne si, když vystupujeme z auta. Ale nese se jako první dáma. Sotva vejdeme do sálu, Milena je hned středem pozornosti. Všichni mě propalují pohledy, jako by nevěřili, že jsem její synovec. Konečně ten největší nápor ustál a já se můžu vzdálit. Číšníkovi kradu z tácu skleničku šampaňského a mizím na terasu si zapálit cígo z toho stresu. Jen co si loknu, potáhnu dvakrát z cigára, mám za sebou ženu z davu. Něco mi říká, že se blíží problém!
"Tak synovec? A z jaké strany?" Uculuje se na mě šarmantní vyschlá blondýnka v červených dlouhých šatech, s velkou pusou, která připomíná pračku na čuráky.

Už to jede. Zamotávám se do toho. "Jenže Milena žádného synovce nemá!" Usmívá se rachotina vítězoslavně. "Proč nepřiznáš, že si placený společník?" Mrkne na mě. Lapám po dechu, nemám slov. "Hele, buď teď hezky půjdeš se mnou nebo tobě a tvojí tetičce udělám pěknou ostudu!" Šeptá mi do ucha a věší se mi do rámě, aby udala směr. Ani nedutám a s hrůzou čekám, kam nás vede. Kličkujeme sálem. Jdeme po schodech do patra, pak dlouhou chodbou. "Co po mě sakra chce?" Jede mi hlavu, když náhle zabočujeme do dveří, do kterých mě strčí. Rašple zamyká za námi dveře a já zjišťuji, že jsme na toaletách.

Žena mě pomalu obejde, jako by si mě chtěla důkladně prohlédnout, než přistoupí ke mně. Ruka jí vystřeluje do klína. Tvrdě zmáčkne vercajk přes kalhoty, div mi nevyhrknou slzy. "Hmm," pochválí si a odstoupí pár kroků. Ruce jí zmizí za zády a najednou z ní padají šaty k zemi. Rázem tam stojí téměř nahá. Až tedy na bílý korzet s červenými švy, ze kterého trčí malé špičaté kozy. V klíně světle hnědé číro jako u pankáče a na dlouhých štíhlých nohách bílé punčochy. "Sundej si kalhoty, trochu si užijeme!" Zachrčí žena a opře se o pult s umyvadly za sebou. Pomalu si nasliní prsty, kterými zamíří mezi nohy. "Tak dělej!" Vrčí vztekle. Je mi všelijak, a tahle rovnice mi vychází ze všech stran tak, že nemám na výběr.

Placený společník

"Hmm, pohoň ho!" Vzdychne a ještě více se rozkročuje, aby zabořila prsty do kundy. Vůbec nechápu, co se se mnou děje. Mozek je jiného názoru než ocas, který se rychle staví do pozoru. Žena sjíždí z pultu a náhle mi klečí u nohou. "Nádherný bodák!" Funí, jak ji roste pod rukou. Vzápětí olízne špičku a pohlcuje mě hluboko do úst. Během několika málo chvil si uvědomuji, že zažívám něco neskutečného. Žádná z mých partnerek, si nedokázala hrát s ocasem tak vášnivě, jako ona. Najednou jsem ohromně vzrušený. Plný krve, že mám pocit, že mi snad tím tlakem bouchne. Celý se mi leskne jejími slinami. Občas plivne na žaluda, pak sliny roztírá po hlavičce a celým těle penisu. A s vajíčky to taky hezky umí. Malém bych se jí udělal do pusy, kdyby náhle nepřestala.

"Pojď mi to hezky udělat!" Špitá a sedá si zpět na pult. Široce roztahuje nohy a já jsem ohromen. Její kundu bych v tu chvíli přirovnal k vjezdu do tunelu. Stydké pysky nateklé, jako u nějaké samice v říji. Mezi nimi díra snad o velikosti pěsti, ze které kapala šťáva"Dělej, pojď do mě nebo se poseru!" Kňučí a v kundě ji viditelně pulsuje. Sotva jsem se přiblížil, hned směřuje kopí na cíl. Nohy, kterými mě objala, mě zaráží prudce do sebe. Vlítl jsem do kundy, jako tryskáč do tunelu. Čistě a hladce, až to mlasklo. Žena blahem zasyčela. Zatímco se část špičky pyje ocitla někde v děložním hrdle, pevně mě svírá svými údy, abych se nemohl ani pohnout. V očích má bělmo, jako by omdlévala.

"Pojď!" Procitá náhle a nohama mě začne pobízet, jako žokej koně. Krásně v ní lítám, až to cáká. "Dělej, mrdej mě!" Funí, jako by jí to bylo málo. Trochu se ode mě odtahuje, aby si začala zuřivě honit velkého poštěváka. To byla otázka chvilky, kdy se jí vše sevřelo, co mě z ní vystřeluje. Mohutný proud mě za šíleného řevu zlije. Chvěje se neskutečně, jako šílenou zimnicí. Občas si přejede přes kundu, která ještě něco málo odstřikuje a tím podpoří ještě nějaké to zachvění.

Byla to snad věčnost, kdy přišla k sobě. "Kurva!" Funí ještě ztěžka a usmívá se spokojeně. "Bodák si zaslouží odměnu!" Usměje se a padá na kolena, aby mu poděkovala osobně. Chvilku se s ním lehce mazlí, než se rozhodne udělat mě pusou. Ale to ještě nechci. "Chci tvoje mlíčko!" Žadoní. Pohazuji s ní o pult a vnikám do ni zezadu. "Ty mě ještě chceš?" Pochvaluje si a vychází vstříc mým pohybům.
Za pár minut dosahuje dalšího orgasmu, který není zdaleka tak silný, jako ten první, což mi přišlo trochu líto. "Co do zadečku?" Uculuje se tajemně a opět vyskakuje na pult, kde se položí. Rukou si prohrábne kundu a mokrými prsty si masíruje věneček kolem anální dírky. Pak do zadečku vniká jedním prstem, za chvilku druhým. Koukám, jak se jí to líbí.

"Na co čekáš?“ Povídá najednou. Přistupuji blíž. Bere oháňku, se kterou si masíruje kundu. Mokrým žaludem si pak dráždí anální otvor. "Jsi trochu vyspělejší, než jsem zvyklá!" Vysvětluje, že to nejde tak rychle. Po chvilce snažení svěrač povolil a já se poprvé v životě ocitám v zadečku. Ohromně mě vzrušuje, jak je těsný. Ale později se to změní. Kloužu v ní krásně hladce, ale na její kundu to rozhodně nemá, která opět tekla za podpory masáže poštěváčka. "Dělej, cákej! Vykrop mě!" Chrčí nejednou žena, kterou stále šukám do zadku a ona si u toho spokojeně honí kundu. Nemusela ani tolik žadonit. To dlouhé zadržování a oddalování výstřiku, bylo už nepříjemné. Stačilo pár tvrdých přírazů a už jsem hluboko do jejích střev pumpoval horkou lávu. Bylo to nádherně silné, až se mi z toho podlamovala kolena. Stačilo se trochu pohnout a přišla další vlna ejakulace.

Asi jsem zažil jedno ze svých nejsilnějších vyvrcholení v životě, které vypadalo jako bez konce. Ještě když jsem z ní vytáhl uvadající ocas, teklo z něho semeno. "Ty jsi samec!" Sune se zpocená žena s rozmazaným makeupem k zemi, aby ze mě vysála poslední zbytky mlíčí. Nevěřil jsem svým očím, jak si nad mojí šťávou libuje. Ze zadku jí vytékalo semeno, které chytala do dlaně, které následně pila. Něco si rozetřela po kundě, kterou si stačila ještě narychlo vyhonit. To už jsem tam stál s otevřenou pusou a nevěřil, že nemá stále dost.

"Děkuji ti!" Poplácá mě oblečeného přátelsky po hrudi a lehce políbí na tvář. Jen letmo zahlédnu, jak mi něco strká do kapsičky na hrudi, než mě vypakuje z toalet. Za dveřmi se ze všeho vzpamatovávám. Sahám do kapsičky a vytahuji pětitisícovku s vizitkou.

Uvedená historka se stala v Praze, myslíte, že by se mohla stát i v jiném městě?

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.