Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Perverzní brigáda 2. díl

25.listopad 2017
Perverzní brigáda 2. díl

Přečtěte si 2. díl erotické povídky Perverzní brigáda, který vypráví o několika slečnách, které zaskočí, do jaké bryndy se dostaly, když si zařídily brigádu. Musí být hodně statečné, jinak bude zle. A žádná z nich nechce, aby bylo zle...

5.

Vylosovali Veroniku. Byla dost vyděšená už předtim, než vyslechla svuj rozsudek. "Ták, vy budete pracovat se spermatem, s velkým množstvím spermatu a budete ho i dost konzumovat." Začínala jsem tušit, že polykání spermatu se dnes asi nevyhne žádná z nás. Ať s námi budou dělat cokoli, vždycky to skončí u toho polykání. A Verča u polykání rovnou i začne.

Do místnosti vešel dav nahých mužů, bylo jich snad padesát. Tentokrát všech věkových skupin. I nějaký namakaný mladý kluci, i chlápkové středního věku, ale bylo tam pořád dost plešatých, pupkatých slizáků. Obklopili nešťastnou Verunku. A už si honili péra. Všimla sem si, že jí nestříkaj jen do pusy, ale taky na břicho, na prsa, na tvář a tak. Za chvíli byla v tý lepkavý bílý hmotě dost vymáchaná a vůbec se jí to nelíbilo. Tvářila se nešťastně. Když ji pak přiměli otevřít pusu a cákali jí to tam horem dolem, tak se chudák Verča rozbrečela. Bylo mi jí líto. Agent byl nadšenej: "Reaguje výborně naše mrdková brigádnice, konečně nám tu někdo brečí, už sem se bál, že se toho nedočkáme."

Verča měla nejdřív tendenci to plivat. Vzpoměla jsem si, jak mi Verča tenkrát řikala, že příště už polkne, když jí to tenkrát napoprvé nevyšlo s tím klukem. Možná si na to teď vzpomněla taky a snažila se bejt statečná. Zvlášť když jako první dostala krmení od těch mladších, poměrně sympatických kluků. Polkla to poctivě a pak se nějak podívala na mě. Tvář zmáčená mrdkou se jí trochu vyjasnila, já to dokázala, četla sem jí v očích. Povzbudivě sem se na ni usmála. Jsi dobrá, pomyslela sem si. Ale to už musela otvírat pusu znova a začali jí tam stříkat ti slizáci. Objevily se ty starý znamý grimasy, jako by se měla pozvracet. Pár chlápků se vystříkalo do kondomů a ona to znich musela vypít. To musí bejt hnus myslela jsem si, mrdka z kondomu. Pak se pár děků vystříkalo do skleněný misky a Verča to zase musela vypít. Po tom už trochu zezelenala.

"Heleďtě slečno," povídá agent a tváří se velice vstřícně a přátelsky, "Přece jenom, polykáte velký množství mrdky, víc, než dnes spolyká většina vašich kolegyň. Každá tolik mrdky nesnese. Kdyby vám bylo zle a chtělo se vám zvracet, tak se nestyďte a klidně zvracejte. Některým našim divákům se to bude líbit."

Ale Verča nezvracela. Přišly nějaký báby a některý chlapové se vycákali do úst jim. Ale báby to pak zase stejně vyplivly do pusy Veronice a chudák Verunka musela polykat tu mrdku smíchanou s jejich slinami. Pak jí dali do pusy několik hroznů vína, pár dalších se jí tam vycákalo a ona pak to víno rozkousala i s tou mrdkou a tu směsku spolkla. Vrchol ale byl, když se asi tři dědkové vycákali do zadku jedný bábě a ta si pak sedla nad Verunku, který někdo držel pusu otevřenou a ta mrdka pak vyteklá bábě ze zadku do Verunčiný pusy...a Verča polkla a její vystoupení skončilo. Bylo vidět, že je jí dost zle. Věřila sem, že z nás dopadla nejhůř, ale to sem se pletla.
Znovu sem si s hrůzou pomyslela, co asi čeká mě.

6.

Když vylosovali Terezu opět sem ucítila úlevu, i když se tím jen odložilo, než přijde řada na mě. Agent pořád stejně usměvavej a nadšenej jí oznámil: "Budete pracovat se zvířaty. To bude jistě zajímavá zkušenost, většině žen se tohle nepovede, i když by to třeba rády někdy zkusily." Ten nápad mě docela šokoval. Nikdy mě nenapadlo šukat se zvířaty a ani nevim, jak by se mi líbilo, kdyby fakt vylosovali mě. Byla to dost úchylná představa, ale musím přiznat, že mi to teď přišlo skoro lepší než sex s těma slizákama, co tak zřídili Aničku a Monču a Verunku. Tereza tyhle rozporuplný pocity možná sdílela. Nevypadala ani tak vyděšeně jako spíš zaraženě. Agent byl s její reakcí spokojen.

Přivedli několik psů a jeden na ní hned vyskočil a začal jí zběsile šukat. Po nějaký době ho od ní odtrhli a ona mu ho musela kouřit. V tý chvíli sem si uvědomila, že jí vlastně taky moc nezávidim. "A zase, až se udělá, tak to koukejte polykat, žádný fóry," řikal jí agent. Zatímco kouřila jednoho psa, už přivedli druhýho a ten se činil v její kundě. První pes se za chvilku vycákal Terce do pusy. Nedokážu si předstvit, jak asi chutná psí mrdka, ale z Terčina výrazu, bych řekla, že moc dobrá není. Statečně to spolkla. Druhej pes byl přesunut z její kundy do pusy a přišel další pes. Takhle se na ní vystřídalo asi deset psů. Mysleli jsme, že už bude konec. Ale pak přivedli koně. Do kudny Tereze nacpali jen malou část jeho gigantickýho péra. Po nějaký době přešel do pusy.

"Vy možná spolknete ještě víc mrdky než kolegyně," smál se agent, "protože budete dostávat koňské dávky. Kdyby něco, klidně zvracejte." A opravdu, ten kůň stříkal snad půl minuty a byly to dávky jak z vodního děla, velká část toho skončila Tereze na tváři a na zemi, ale v puse jí toho zůstalo taky dost. Vystřídalo se na ní několik koňů a chudák Terka toho spolykala fakt hodně. Po jejím vystoupení jí asi taky bylo pěkně zle a nevypadala vůbec štastně...

Perverzní brigádnice

7.

Zbývali jsem ještě tři. Já snad přijdu na řadu jako uplně poslední, myslela sem si. Nevim, jestli by to bylo dobře nebo špatně.  Když se pak ale ozvalo moje jméno, skoro sem ani nevěřila svym uším. Všechny kamery mířily na mě. Tak co tam mají pro mě? říkala sem si s hrůzou. Agent pomalu losoval. Uvažovala sem, co si na mě mohli připravit. Všechno, co se dělat dá, už snad bylo. Tušila sem, že si nejspíš taky vyzkoušim polykání mrdky. Co to se mnou udělá? To už byl u mě usměvavej obličej agenta. "Konečně pěkná změna. Budete pracovat s močí."

Cože, pracovat s močí? Nějak mi nedocházelo, jak se s takovou močí dá pracovat. Agent jistě viděl mou zmatenost a líbila se mu.
"Zkrátka, budete dělat totéž co kolegyně Veronika, akorát místo mrdky tam budete mít chcanky. A taky budete dost chcanek konzumovat." Než sem se vzpamatovala, už mě obklopilo několik dědků. Ach, zas ti slizáci. Cítila sem trochu úlevy, že s nima aspoň nemusim šukat a mít v puse jejich čůráky. Ale pak jsem si uvědomila, že budu muset pít jejich chcanky... A už mi bylo zle.

Za chviličku už jsem cítila na kůži teplou spršku a pak další. Bylo to trochu jako teplá voda jen taková hustší a poněkud slizká. Na jednu stranu se mi hnusila představa, že někdo na mě chčije, ale musim uznat, že dotek teplý moči na těle je docela příjemnej. Skoro jsem si řikala, že to vlastně neni zas tak špatný, ale pak sem ucítila ten smrad. Jako nějakej starej dlouho nečištěnej hajzl. A ten hajzl sem byla já. Normálně na mě chcala banda dědků. Ta představa mě naplňovala hnusem, ale současně, no přiznávám, že mě docela i vzrušovala. Čím dál víc.

No jen mě pořádně pochčijte, do toho, vy hnusný dědkové. Tyhle myšlenky jako by ani nebyly moje. Nevim odkud se braly, ale byla sem jak v extázi. Všimla sem si, že na mě chčijou nejen dědkové, ale i nějaký báby. No proč ne, sloužím jako pánský i dámský hajzlík současně. Pak mi začali chcát i na obličej a do vlasů, to se mi nejdřív moc nelíbilo, ale potom...

"Naše chcanková brigádnice je poněkud pasivní, ale to se změní, pěkně otvřete pusinku, ať vám tam můžou nachcat."

Představa chcanek v puse se mi nelíbila, ale kdo ví, jak to chutná. Otevřela sem pusu a nemusela dlouho čekat, až mi jí někdo naplní chcankama. Teď sem ten smrad cítila eště intenzivněji. Navíc jsem slyšela zvuk silně podobný tomu, jaký je slyšet, když chčijete normálně do hajzlu... Jenže oni chcali do mojí pusy. Tohle všechno mě zase šíleně vzrušilo. Pusa už mi začala přetejkat a já se pořád nějak nemohla odhodlat k polykání. Byla jsem k tomu vyzvána netrpělivým pokynem režiséra.

"Tak to kurva polykej, ty děvko." Polkla jsem poprvý, podruhý... Těžko říct, jakou to má vlastně chuť. Je to takový hořký a trochu to štípe do jazyka. Několik prvních loků jsem zvládla v pohodě. Pořád sem byla vzrušená, ale nebralo to konce a po čase se mi začínalo dělat blbě. Bylo to na mě znát a agent byl konečně rád. "Taky, kdybyste chtěla zvracet, jen do toho."

Když přestali chcát, myslela sem, že už mám pokoj, ale oni přinesli skleněnou mísu plnou chcanek. A nalili mi jí do pusy. Vypila jsem to až do dna, ale nebylo to jednouduchý. Na závěr mi taky nacpali do pusy nějaký hrozny a zas mi do ní chcali a já musela kousat s plnou pusou chcanek. Bylo mi nakonec dost blbě a chcanky už mi lezly ušima. Řikám si ale, že sem nedopadla nejhůř. V každým příapdě režisér i agent byly spokojeni s tím, jak teď vypadám, jen je mrzelo, že dosud nikdo nezvracel.

8.

Pak vylosovali Natálku. "Budete pracovat s exkrementy. Vlastně totéž, co vaše kolegyně, jen tam místo chcanek budete mít hovna. A taky budete dost hoven konzumovat." Natálka silně zezelanala, když tohle slyšela. Já byla ráda, že nejsem na jejím místě. Než se vzpamatovala už nad ní přidřepnul nějakej dědek a vysral se jí na břicho, přičemž jí samozřejmě taky trochu pochcal. Ucítila sem odpornej smrad. pak se jí vysrala na břicho zas nějaká mature žena a smrad zesílil. Rači bych byla někde jinde, začalo mi bejt fakt blbě. A chudák Natálka to má zprvní ruky a ještě je tim zasypaná. Když jí důkladně posrali tělo, tak z ní začali sbírat kousky hoven a cpát jí je do pusy. Nakonec jí někdo podržel pusu otevřenou a jeden dědek se se jí do tý pusy vysral pěkně zpříma, jinej jí tam začal chcát. Natálka celá zelená se dávila, ale po nějaký době se jí přecejenom podařilo pár kusů spolykat. Pak nastoupilo pár sráčů, co si před tim dali projímadlo a pokryli její odporně páchnoucí tělo svým průjmem. Další dědek s průjmem jí to chrstnul do pusy a po něm zas jedna žena. Chudák Natálka poulila uslzený oči a po nějaký době se jí to podařilo spolykat.

I jí agent pořád celej usměvavej a přátelskej řekl, že může směle zvracet. A jistě, že zvracela. Agent si mohl mnout ruce, že se jim konečně někdo poblil. Ještě jí donutili kus těch blitek spolykat a pak už jí dali pokoj. Už zbývala jen Blanka, taky celá zelená jednak z toho smradu, jednak z toho, co viděla a jistě i hrůzoou z toho, co ji čeká. "S vámi natočíme video pro lidi, co se rádi dívají na bolest..." Změnili její uvázání a vyřádili se na ní s bičema, důtkama a voskem. Ani jí sem vůbec nezáviděla. Dost při tom řvala a berečela. Řikám si, že já sem nedopadla ještě tak špatně.

Řekněte, bejt na našem místě, kterej úděl byste si vybrali?

Rádi byste si vyzkoušeli perverzní hrátky? Někteří uživatelé na sex seznamce také, seznamte se s nimi!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.