Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Pěkná divočina

2.březen 2019
Pěkná divočina

Je mi 25 a mojí holce 24. Oba máme sex strašně rádi. Začínali jsme jako panna a panic před 3 a něco roky. Veškerou inspiraci jsme nabrali ve filmech, péčkách, vyprávěních a z vlastních pokusů a omylů. Když to na moji holku přijde, tak se opravdu nezdá, nikdo by neřekl, že za tou drobnou postavou se skrývá učiněná dračice.

Ani ona sama nikdy nevěděla o svých sexuálních vášních. Jednou to takhle na nás přišlo u televize. Řekli jsme si, že si pustíme péčko. Chvíli koukáme a po nějaký době mi kláda ztvrdla na beton. Moje dívka nelenila, svlíkla se a začala mi ho kouřit. Já jsem jí hladil prsa, mnul bradavky a hladil po těle. Vzhledem k tomu, že to v křesle nebylo zrovna moc pohodlný, tak sme se přesunuly na postel do ložnice. 

Tentokrát jsem si lehl pod její tělo na polohu 69 a začal lízat její nádhernou kundičku. Moje drahá polovička mi stále lízala a kouřila kládu. Začínal jsem být čím dál tím vzrušenější. Lízal jsem jí poštěváček přesouval jsem se na dírku až nahoru k prdelce. Začínal jsem být ale opravdu vzrušenej, moje drahá polovička vzdychala a rejdila mi pod obličejem, jak sama potřebovala. Její dírky byly pořádně mokrý a tak přišly na řadu moje prstíky. Nejdříve první dva. Jeden zajel do kundičky a druhý do prdelky. Moje drahá polovička vydechla blahem a na oplátku mi žužlala kládu ještě víc a silněji. 

Začala mi pomáhat tím, že si začala roztahovat prdelku a vnikat i svýma prstíčkama. Mezitím jsem si naslinil další 2 prstíky a už jsem jí rejdil v kundičce 2 prstíkama a v prdelce taky 2. To jí ale nestačilo začínala být stále divočejší, tak přišla na řadu i druhá ruka, respektive prstíky. Naslinil jsem si 4 prstíky i na druhý ruce a začal vnikat 4 prstíkama do kundičky a 4 do prdelky. Klouzal jsem v ní hladce. Za chvíli byla velice vzrušená a divoce vzdychala. Už ani nestíhala, aby mi ho kouřila. Jenom ho držela a křičela a vzdychala rozkoší. Já už byl taky dost vzrušený a obě dírky to samý. Prsty klouzaly sem a tam. Za chvíli byly z dírek díry a my začali mrdat.

Nejdříve si klekla na všechny 4 já jí ho zarazil do kundičky až po kořen a začal ji poctivě šukat. Žádný ulejvání poctivě na doraz a ven co to nejvíc šlo. Místností se rozléhal její křik a vzdychání. Držel jsem jí za půlky a roztahoval je, abych viděl na její nádherně roztaženou prdelku. Samozřejmě aby mě ještě více rozpálila, tak mi začala pomáhat. 

Erotická povídka Pěkná divočina

Jednou rukou si honila poštěváček a druhou si strkala do prdelky. Byl to nádherný pohled. Už takhle veliká díra na prdelce se ještě zvětšovala, jak si do ní strkala svoje prstíky. Nebyly 2 ani 3, ale rovnou 4. Pak chytla mojí kládu a nasměrovala si ho do zadku. Já s největším nadšením jsem přirazil a začal ji poctivě šukat do toho nádhernýho zadku. Honila si poštěváčka, vzdychala. Opět jsem ho vytáhl a zarazil zpátky do kundičky. Už začínala být ale opravdu pořádně vzrušená. Chytl jsem svoji dlouhou a tlustou kládu a začal jsem ji střídavě šukat do zadku a do kundičky.

Jenže to jí nestačilo. Lehla si na záda, roztáhla nohy a chytla si je pod kolenama. Měl jsem před sebou její naběhlou a rudou kundičku. Podní se na mě šklebila rozšukaná prdelka. Rozkročil jsem se na zemi, začal jsem ho zarážet do kundičky. Po chvíli zase do prdelky. Zase do kundičky a pak zase do prdelky. Tam se mi líbí víc protože je tam více těsno. Ona si mezitím honila poštěváčka a já v ní byl až na doraz, až po kořen byl můj tlustej pták v její prdelce. Divoce jsem jí šukal ona jen řvala. Zběsile jsem jí začal mrdat do kundy, chytl jsem ji za boky přirážel až na dno. V očích sem jí viděl, že jí narážim na dělohu.

Už neměla sílu držet si nohy, dala je za hlavu a chytala se polštáře zarývala prsty do deky. Orgazmus na sebe nenechal dlouho čekat. Byl divoký, svíjela se v křečích, řvala, křičela, hlavou zmítala ze strany na stranu. Já byl pár sekund po ní, ale abych toho taky rychle dosáhl, vyškubl jsem ho teď už z pořádně rozmrdaný kundy a vrazil do tý rozmrdaný prdele pár zásunů a už jsem jí stříkal semeno na bříško. Moje drahá polovička jen ležela, dýchala, neměla sílu se dívat, svalil jsem se vedle ní, díry se pomalu zatahovaly, až z nich byly zase jen dírky, které se po pár dnech opět roztáhly do obrovských rozměrů, aby přijmuly mojí po sexu lačnou kládu...

Taky chcete zažít divoký sex? Zaregistrujte se na sex seznamce a seznamujte se...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.