Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Pegging: Osvobozující akt, který může zachránit vztah

16.březen 2023
Pegging: Osvobozující akt, který může zachránit vztah

Toužíte dozvědět se víc o peggingu: Od koho jiného by bylo lepší se učit než od osoby, která se mu již řadu let profesionálně věnuje! Přečtěte si rozhovor s instruktorkou peggingu Peggin Tha Stallion.

44letá pegstress Peggin Tha Stallion bude v dnešním článku vyprávět, jak se stala profesionální instruktorkou peggingu - nebo, chcete-li, pegstress či peg-podnikatelkou -, která sdílí své znalosti umění análního potěšení široko daleko.

Věnuje se šíření peggingu, sexuálního aktu, při kterém osoba (obvykle žena) používá připínací dildo k proniknutí do análního otvoru svého partnera (obvykle muže). Pegstress se živí prostřednictvím OnlyFans a pořádáním osobních workshopů, školení přes Zoom a sexuálních her zaměřených na pegging.

Posláním pegstress je vzdělávat svět v oblasti peggingu, který se v posledních letech stává méně tabuizovaným, protože stále více mužů přijímá potěšení z análních hrátek a stimulace prostaty. "Pegging" patřil podle statistik Pornhubu za rok 2022 mezi nejtrendovější vyhledávané výrazy.

Magazín Men's Health vyzpovídal pegstress Peggin Tha Stallion a vy se teď můžete dozvědět více o potěšení z peggingu, o tom, proč může být pegging osvobozujícím aktem a jak může pegging zlepšit váš vztah. Tento rozhovor byl pro přehlednost upraven a zkrácen.

Rozhovor o peggingu s pegstress Peggin Tha Stallion

Jak jste se dostala k peggingu?

No, všechno začalo v době, kdy jsem byla profesionální domina. Jeden submisivní muž mě požádal: "Paní, chci podstoupit pegging." Doteď už jsem používala dilda, anální kolíky a hračky do zadku a dělala jsem anální hrátky s různými otroky, ale tenhle termín jsem neznala, a pak jsem si ho vyhledala a říkám si, aha, hrátky se strap on dildem. A když jsme to dělali, rozhodli jsme se, že to budeme dělat přes webkameru, protože už jsem zjistila, že jsem exhibicionistka. Když jsem se dívala na monitoru, jak ho peguju, tak jsem prostě věděla, že tohle je ono. V mém mozku, mysli a srdci to spustilo několik věcí. Myslím, že to byl moment, kdy se to v mém fetiši, kariéře, práci a životním stylu prostě polarizovalo.

Můžete říct něco o svých různých peggingových službách?

Nabízím individuální, párové, virtuální i osobní varianty.

Moje první osobní zkušenost byla s párem. Byli mladí, asi 24 a 25 let. A ona říká: "Chci ho pegovat. Nevím jak. Nemám na to odvahu. Jemu se to líbí. Dívá se na tvoje porno." A v podstatě jsem ji tím provedla krok za krokem; vysvětluji jí všechno, co dělám, a proč to dělám. Když mám na rukou rukavice, když mu roztahuju zadek a hraju si v jeho zadku, říkám: "Dobře, chci, abys dával pozor, drž si druhou půlku." Ona k němu stála čelem, držela ho a utěšovala ho a ani to pro ní v tu chvíli nebyla sexuální záležitost. Tak o něho pečovala... A já jsem si jen říkala: "Páni, tohle nebylo to, co jsem si myslela, že to bude." Ale v tu chvíli šlo opravdu o to, aby ho vzdělávala a pečovala o něj při jeho poprvé a aby mohla jeho fantazie plnit dále ona.

Proč na základě vašich zkušeností někteří muži váhají s peggingem?

Mají pocit, že ženy jsou jediné, které by měly být penetrovány. Tak je to naučili jejich rodiče, církev a jejich kultura.

Jak docílíte toho, aby se vaši klienti cítili při peggingu příjemně?

Pomáhám mužům vyrovnat se s pocity viny a studu spojenými se zájmem a touhou chtít prozkoumat anální aktivity. Žijeme v této heteronormativní, kolonizované a patriarchální společnosti a tyto věci ovlivňují naše reakce a způsob vyjadřování. Abych vůbec mohla vést konverzaci o peggingu, musím nakonec tyto překážky předem vyvrátit, aby se lidé cítili pohodlně a umožnili mi vést s nimi dialog o mé vášni.

Zdá se, že než se dostanete k peggingu, absolvujete spoustu terapií...

Já vedu mnohem více dialogů. Musím vás seznámit s tím, že to nepodkopává vaši mužnost nebo maskulinitu, ani nemění vaši orientaci nebo genderovou identitu. Musím vysvětlit, co je to genderová identita versus sexuální orientace. Někdy s někým mluvím o peggingu a setkávám se s odporem, protože má za sebou traumatickou událost. Může to být něco tak jednoduchého jako: "V osmnácti jsem byl na vyšetření prostaty a už mi nikdy nikdo nic nestrčí do zadku." To je pro mě velmi důležité.

Láká vás pegging? Proberte to s partnerem

Takže teď to končí tak, že jim musím pomoci snížit jejich obranu a pomoct jim cítit se pohodlně a bezpečně a poskytnout jim prostor, aby si to mohli užít. Pak se setkávám s muži, kteří dokonce měli zlou partnerku, a říkají, že ne, že už nikdy. A já na to: "Hej, klídek přece." Tam dole je spousta věcí, které jsou příjemné. Celé pánevní dno je lemováno nervy, které vám mohou dělat dobře.

Jakou zpětnou vazbu dostáváte od svých klientů?

Setkávám se s lidmi, kteří říkají: "Panebože, pomohla jste mi zachránit manželství!" Nebo: "Teď mě moje žena miluje. Děláme to každý pátek večer." Ráda takové věci poslouchám.

Jaké je pohlaví lidí, kteří navštěvují vaše kurzy peggingu?

Nemluvím jen s hetero muži nebo hetero ženami a nemluvím jen s queer lidmi, zkrátka mluvím s jednotlivci. To je asi první věc, kterou rozděluji. Vyjměme z toho sexualitu a vyjměme z toho gender. Nazýváme se pegger, peggee. Zjednodušuje to věci a umožňuje lidem přistupovat ke mně z těchto dvou hledisek, lepší než: "Jsem muž. Nejsem gay, ale tohle se mi líbí."

Máte nějaké klienty, kteří se označují za gaye?

Ano. Já se identifikuji jako two-spirit. V mé sexualitě je dualita. Jsem z části domorodého původu a věříme tomu, že v naší kultuře existují určití jedinci, kteří mají dualitu mužského i ženského ducha. Myslím, že protože mám obojí, přitahuji všechny. Když odeberu pohlaví, pak jsem oběma energiemi, můžu být zkrátka "tatínek", stejně tak ale můžu být "paní". Narodila jsem se s vagínou, ale vždycky jsem měla pocit, že bych měla mít penis, a když můžu, nosím penis.

Přála bych si mít penis. Penisem jsem posedlá už od dětství

Já taky. Bylo mi šest let a učila jsem se čůrat ve stoje. Teď jako 44letá žena si uvědomuji, že jsem tam dole vždycky měla touhu, pocit absence něčeho, co jsem měla mít.

Proč si myslíte, že by mužům mohlo prospět alespoň vyzkoušet pegging?

Je to jediná příležitost, kdy jste skutečně schopni přijímat a jste schopni si skutečně dovolit prožívat to, co prožívá vaše partnerka. Myslím si, že je to strašně zdravé, protože si díky tomu budete více vážit své partnerky.

Jak se změnil váš pohled na pegging od doby, kdy jste se stala profesionálkou?

Teď je to o vyjádření a o tom, abychom si nezpůsobili žádné nebo co nejmenší trauma. Když jsem s peggingem začínala, zpočátku jsem sem tam ničila zadnice. Neměla jsem slitování. Říkala jsem si: "Mám péro a vy všichni to pocítíte." Protože když dostaneš takovýho ptáka, je to tak posilující a chceš prostě dostat toho největšího. Chceš si pořídit kladivo. Ale realita je taková, že to průměrný člověk nemůže snést. Musíš začít v malém a musíš se k tomu dopracovat. Mám spoustu zkušeností s poškozováním prdelek. Ale vím jistě, že díky těmto zkušenostem už vím, jak je potěšit a nepoškodit. Takže doufám, že se mi to podaří splatit.

Co jste se díky peggingu naučila o sexu?

Myslela jsem si, že moje síla spočívá pouze v přijímání penisu a v tom, jak s ním nakládám. Všechno, co jsem si vytvořila o své sexuální identitě, se točilo kolem toho, jako například schopnost připravit se na přijetí toho péra a sání toho péra. Ale když se stanete peggerem a dostanete se na druhou stranu, chápete sex z toho hlediska, že se nemusíte prezentovat způsobem, který je pro penis příjemný, protože penisem jste vy.

Je něco, co jsme ještě neprobrali a o čem si myslíte, že je důležité, abychom to věděli?

Zrovna nedávno za mnou v New Jersey přišel jeden černoch a říkal: "To, co děláš, je sračka pro bělochy." Chci říct, že nic takového jako "sračky pro bělochy" neexistuje, pokud jde o sex. Pokud jde o sexuální svobodu, nic takového neexistuje; to je hlas vašich utlačovatelů, který se ozývá. Musím dát svým lidem najevo, že to děláme pro nás. Je v pořádku užívat si a vyjadřovat se, jakým způsobem chcete.

Muži, nebojte se peggingu. Toužíte-li po něm, řekněte si o něj!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.