Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Paruky: Každý den s někým jiným

29.květen 2017
Paruky: Každý den s někým jiným

"Hele zlato, potřebuji spát i s jinýma." Takhle nějak by mohla začínat opravdu nepříjemná hádka nebo by tam mohla začít malá válka. Co když to ale není myšleno tak, jak to vyznívá? Nemusíte podvádět, abyste si zaskotačili s několika dalšími osobami.

Překvapte svého přítele, manžela nebo milence. Přijde domů a očekává vaši přítomnost, ale to, co najde bude jiná žena, s kterou si to rád rozdá, když je k tomu přístupná. Zahrajte si trochu, vždyť i sex je hrou, tak zacvičte trochu se svojí fantazií. Parukou do své postele přinesete určitě něco tajemného, změníte se a můžete změnit i svoje chování. Budete mít tváří, kolik jen chcete. Jeden den sex s divokou blondýnkou, další den s učitelkou s krátkými černými vlasy, která si na vás vezme ukazovátko a tak dále a tak dále. Líbilo by se vám to? Tak honem nakupovat. Pánové jich také mohou pár vyzkoušet, i když pánské paruky nejsou moc časté.

Paruka řeší problémy

Paruky mohou vyřešit i menší problém s vkusem. Například, když jste blondýnka a vaše druhá polovička miluje hnědé vlasy a vy odmítáte nechat kadeřníka rapidně zasáhnout. Vzruší ho víc brunetka? Pacholek to je, to ano, ale vezměte ho na milost a kupte si paruku podle jeho gusta a sex mu zpříjemněte, vždyť o nic nejde. To samé nastává ve chvíli, kdy muži milují dlouhé vlasy, ale ne každá žena si je může dovolit. Na druhou stranu, určitě to nechápejte tak, že se kvůli němu musíte měnit. Vždyť i vy milujete husté vlasy u muže, kterými se můžete probírat, ale neopustíte ho kvůli jeho pleši. Ne?

Paruku si můžete zakoupit i jen tak, pokud toužíte po změně, ale rozhodně ji můžeme zařadit mezi erotické pomůcky. Tato změna snižuje riziko nevěry a rozhodně ničí podmínky pro nudu v posteli.

Leona: "Náš manželský sex šel ke dnu a já jsem se pořád nemohla smířit s jeho koncem. Neustále jsem hledala nápady, jak milování oživit. Dala jsem na doporučení kamarádky a paruky jsem zahrnula do milostných her. Právě teď, ve svých čtyřicetinách si užívám sex tak, jako nikdy. Jedním slovem božsky."

Zahoďte stud

Určitě se nebojte a hlavně nestyďte něco takového použít při sexuálních praktikách. Popusťe svoji uzdu, zapomeňte na stydlivost a hloupé pocity. Pořiďte si klidně ke každé paruce jiný kostým, různé boty, nakupte podvazky, parfémy, vyzkoušejte jiné hranice v líčení i ve vyjadřování, ať mu prvotní úsměv zmizí z tváře a dostane opravdu velkou dávku sexu s neznámou.

Paruky do postele patří

Nepoznáte se

Možná se vám stane, že nebudete poznávat sama sebe. Už jen jiný vzhled vás překvapí a možná samotnou nažhaví. Budete se cítit jinak, ale o co jiného by tady mělo jít? Právě o to. A možná se vám ta změna i jiná barva tak zalíbí, že do ní nakonec půjdete. Žijeme jenom jednou, tak předsudky odsuňte stranou. A navíc, jsou to jen vlasy a jak je vidět, jsou lehce nahraditelné.

Do ložnice patří rozhodně i nějaký ten humor, takže nemusíte při výběru sáhnout pouze po klasických parukách s klasickými barvami. Takový erotický karneval v ložnici vypadá totiž jako skvělý nápad. Trocha tajemného dobrodružství se hodí.

Nasazeno, co dál?

S natažením paruky si natáhněte zároveň i osobitý styl, nezůstávejte vyloženě sama sebou, to by nebyla ta pravá změna. Většinou vám tvar, barva a styl paruky sami poradí, jaké chování by se k ní asi tak hodilo, jakou roli zaujmout. Neprůbojná žena a milenka se ráda stane průbojnou dobrodružkou.

Jak to vidí expertka

Tracey Cox: "Když si nasadíte paruku v odlišném stylu či barvě, milenec vás uvidí v úplně jiném světle. V paruce působíte jako neznámá osoba a jeho instinkty se vrací k okamžiku prvního setkání."

Tracey Cox je známá a mezinárodně uznávaná poradkyně v oblasti sexu a partnerských vztahů. Napsala několik knih a tématu s parukami v nich věnovala pár stránek. Měla dokonce i svou televizní show Žhavá láska. Její kniha, která nese stejný název se ihned po vydání stala světovým bestsellerem. Při čtení jejich knih se i pobavíte, humor jí není cizí, nebere vše smrtelně vážně, a proto má možná takové dobré ohlasy na její práci i osobu. V tisku bývá označována za "sexperta"

Tracey Cox a její knihy

Paruka Britney

Chcete být blondýna z Londýna a mít bohatou, vlnitou hřívu? Pak můžete vyzkoušet právě tuto paruku. Stane se z vás neodolatelná kost během pár sekund a cena vám do rozpočtu zase tak moc nezasáhne, je nižší, než kdybyste si šla vlasy nechat upravit do kadeřnictví a přesto je k nerozeznání od pravých vlasů. Paruka dobře drží, takže se nemusíte bát ji nosit i do společnosti a ne jen doma.

S touto parukou budete moci zapojit fantazii na plné obrázky.

Údržba o takovou paruku je docela snadná. Určitě neplašte, když vám sem tam nějaký ten vlas vypadne, stává se to. Umělé vlasy pročesávejte hlavně jemně hřebenem nebo kartáčem. Umýt je můžete také jako své vlastní vlasy šamponem a opláchnout vodou. Nechte je uschnout a nefénujte. Už vůbec nepoužívejte žehličku na vlasy, kulmu a podobná udělátka. To by vám paruka moc dlouho nevydržela, není to zdravé ani pro normální vlasy.

Paruka Britney

Pořízením této paruky získáte háro 53 cm dlouhé a mírně vlnité. Dokonce je paruka postupně sestříhaná. Na výrobu bylo použito 60 % modakrylu a 40 % PVC.

Tak na co si s partnerem zahrajete? Že ho nemáte? A pročpak, když je to tak jednoduché? Najděte ho a seznamte se.

Zdroj: https://www.ruzovyslon.cz/

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.