Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Partner/ka se mnou nechce mít sex! Co s tím?

30.duben 2019
Partner/ka se mnou nechce mít sex! Co s tím?

Ženy, cítíte se beznadějně, protože s vámi váš partner nechce mít sex? Muži, mrzí vás, že vás žena v posteli odmítá? Bojíte se, že je s vámi něco špatně? Může to být způsobeno mnoha různými důvody, pojďme se na ně dnes společně podívat.

Proč s vámi nechce mít partner sex?

Ačkoliv má většina lidí za to, že ti, kdo nechtějí sex, jsou ženského pohlaví, poslední dobou se to začíná poměrně razantně vyrovnávat. Mnoho žen si začíná stěžovat, že s nimi jejich partner nechce mít sex a začínají z toho být zoufalé, protože tuto situaci nikdy nezažily. Začnou trpět nedostatkem sebevědomí nebo začnou partnera podezřívat z nevěry. Říkají si, že to přeci není normální, aby muž nechtěl sex. Ale jak se říká - co je dneska normální? Věci se mění a lidé se také mění, stejně tak jejich problémy. Dříve byl muž brán jako alfasamec, vždy nadřazený ženě. Dnes se snažíme o rovnoprávnost, a tak si někteří muži mohou i oddychnout, protože se už nemusí přetvařovat a mohou se chovat naprosto svobodně. Ale důvodů může být několik a nemusí to mít s tímto nic společného...

Trápí ho problém se sebevědomím

Sebevědomí se utváří již během dětství a je stimulováno mnoha podněty. Ale i v průběhu dospělosti se jeho výše může změnit, například když přibereme...

Není spokojený se svou vahou/nedostatky na těle

Nevšimly jste si toho, že by váš partner v poslední době přibral? Nárůst váhy totiž může opravdu dramaticky změnit pohled na veškeré erotické hrátky nebo jiné aktivity, u kterých se člověk svléká. Také může mít na těle jinou věc, která ho může trápit, například nepěknou jizvu, strie nebo cokoliv jiného, co se zrovna jemu nelíbí a stydí se za to. Ukažte, že máte rádi svého partnera takového, jaký je, a pokud chce se svou váhou něco udělat, podejte mu pomocnou ruku.

Není spokojen s velikostí svého penisu

S velikostí svého penisu toho moc nesvede, ale i tak jsme vám nedávno představili tipy, jak ho alespoň opticky zvětšit a jiné triky. Jestliže jste mu někdy daly najevo, že vám jeho velikost nevyhovuje, může ho to trápit. Vyzkoušejte jiné polohy a dejte šanci i erotickým hračkám, ať už vibrátorům, dildům nebo třeba nástavcům na penis. 

Je vyčerpaný, ať psychicky, fyzicky, nebo obojí

Náš uspěchaný životní styl nás pomalu ale jistě zabíjí. Žijeme minimálně na sto procent a někteří dokonce na sto padesát. Je to stále to samé dokola - ráno do práce, tam dřít, aby byla vidět naše snaha a my jsme dostali přidáno nebo nás povýšili, večer přijít strhaní domů, aby nás čekal další zápřah v podobě dětí a je celkem jedno, jak velkých. Večer už člověk jen lehne k televizi nebo rovnou do postele. A druhý den nanovo. Vyčerpává nás to psychicky i fyzicky a není divu, že večer už zkrátka není síla na něžnosti. Vyčerpáme veškerou svou energii během dne a na večer nám již nic nezbyde. Jedinou záchranou pro mnoho lidí zůstávají víkendy, ale o těch se zase musí podniknout návštěvy k rodinným příbuzným, výlety na zajímavá místa (často s pěší túrou), uklízení nebo jiné aktivity, po kterých opět rádi ulehneme večer do postele a během minuty usneme. Pokud vám to připadá povědomé a připomíná vám to vašeho partnera, tak se mu nedivte, že si raději odepře milostné hrátky než spánek. 

Už víte, proč váš partner nechce sex?

Můžete mu ale jistojistě navrhnout, aby trochu zvolnil. Problém je, že někteří lidé to v podstatě neumí. Již jsou tak navyklí na svůj způsob života, že je pro ně hodně těžké dělat něco na méně než sto padesát procent. Promluvte si o tom, trochu mu s některými věcmi můžete pomoci a snad se ušetří i nějaká chvilka a energie na pěkné chvilky o samotě ve dvou.

Nemá potřebu mít sex

Někteří lidé nemyslí na sex každou minutu, a dokonce se mezi nimi najdou i muži. Mají rádi uspokojení, ale nemusí ho mít. Nemusí se nutně jednat o asexuály, i když to z tohoto popisku tak trochu může vypadat, mohou a nemusí jimi být. Je dobré si o tom s partnerem promluvit. Často se ale stává, že různá chuť na sex je záhubou pro vztah. Ten ze dvojice, který má větší a častější touhu, se cítí být odstrkovaný a nežije šťastný a naplněný sexuální život. To ho často dovede k tomu, že začne zahýbat a užívá si sex jinde. Komunikace o sexuálním životě je velmi důležitá a můžete díky tomu přijít na různá řešení, která budou vyhovovat vám oběma. Použití kompromisu je nevyhnutelné.

Klape vám to ve vztahu? I v tom se může skrývat problém

Jaký je váš celkový vztah? Můžete říct, že je šťastný, nebo jsou hádky na denním pořádku? Pokud spíše to druhé, nemůžete se divit, že partner nemá na sex náladu. Někdy je sice dobré uvolnit napětí sexem, ale jestliže jsou hádky dlouhodobějšího charakteru, pak to tak nefunguje. Měli byste nejprve vyřešit váš problém, který váš vztah trápí a poté se teprve posunout k dalšímu kroku - intimnostem.

Představuje si sex jinak

Jak často se bavíte spolu o sexu nebo vašem společném sexuálním životě? Pokud moc ne, tak vám klidně mohlo ujít, že si váš partner sex moc neužívá, protože by se mu to líbilo dělat jinak. Může to být od změny polohy (nikoho nebaví opakovat pořád to samé dokola), přes změnu praktiky až po různé experimentování, například s análním sexem nebo erotickými pomůckami. Udělejte si chvilku času a promluvte si o tom, co by se mu líbilo nebo co ho vzrušuje. 

Žena i muž nemusí mít neustále chuť na sex...

Objevit se mohou i další důvody

Pokud u svého partnera zpozorujete náhlý nezájem o sex, může vás ihned napadnout to nejhorší. Ve většině případů se jedná o nějaký z výše zmíněních důvodů, takže buďte v klidu a snažte se tomu přijít na kloub komunikací. Pokud ale vyloučíte všechny, možná se bude jednat o jednu z nejhorších příčin, a tou je nevěra. Jestliže se partner "vyřádí" jinde, už pak nemá takovou chuť a touhu dělat to i doma. Druhou nepříjemnou příčinou je to že svého partnera sami něčím odpuzujete. Nemusí to být nutně váš vzhled (i když byste se měly zamyslet nad tím, zda o sebe dbáte, koupete se, upravujete, nosíte čisté oblečení), ale může se jednat i o váš postoj nebo vaše názory. Často se také stává, že muž nechce sex, pokud partnerka vehementně touží po dítěti a muž ho buď nechce, nebo se jim nedaří potomka zplodit. 

Proč s vámi nechce mít partnerka sex?

V podstatě všechny výše zmíněné důvody, kromě velikosti penisu, sedí i na důvody žen. Ženy také trápí problémy se sebevědomím (ať už jde o špíčky, o velikost prsou nebo o to, že si myslí, že nejsou v sexu dost dobré), s únavou, přepracovaností a psychickým i fyzickým vyčerpáním, někdy nemají potřebu mít sex, trápí se stavem, ve kterém se jejich vztah nachází, mají v sexu různé touhy a přání a stejně tak se bohužel narazí i na nevěru nebo na to, že je jejich partner nevzrušuje. K tomu všemu ale lze přičíst ještě jeden důležitý důvod - bolestivost samotného aktu.

Ženu může sex bolet

Zatímco se velmi zřídka setkáváme s tím, že muž by pociťoval při styku bolest, u žen je bohužel tento problém poměrně častý. Většinou je to způsobeno suchostí vaginální sliznice, která se z nějakého důvodu sama nelubrikuje. Těchto důvodů může být hned několik, mezi ty nejčastější se řadí stres, který je dlouhodobějšího charakteru. Také úzkost, kterou žena pociťuje těsně před aktem nebo v jeho průběhu může mít stejný efekt, plus se stáhnou svaly, takže je pro penis poměrně obtížné se dostat dovnitř, což následně může způsobovat bolest. Důležité je, aby se vám vaše partnerka s bolestí svěřila a poté přišla na to, čím je způsobena. Nejprve je nutné se úplně uklidnit, snažit se ze svého života vytěsnit stres, klidně vyzkoušet i Kegelovy cviky a až se vrhnete na milostné hrátky, použijte lubrikační gel. Jestliže ani tyto čtyři věci nepomohou, je na místě návštěva lékaře, který možná odhalí jinou příčinu. V každém případě s snažte svou partnerku podpořit a nenutit ji do sexu, když ji to způsobuje bolest. Tím si k intimnostem může vytvořit negativní vztah, nebo dokonce averzi...

Asi jste si všimli, že mluvení o sexu je důležitou součástí toho, aby se vaše problémy vyřešily, nebo spíše abyste vy vaše problémy vyřešili. Nemůžete očekávat, že se problémy vyřeší samy. To často vede naopak ke zhoršování dané situace, a když už se to stane neúnosné, budete s tím mít mnohem více práce. Snažte se pro svůj sexuální život něco společně udělat. A pokud partnera nemáte a rádi se bavíte o sexu (a třeba byste si i chtěli najít partnera nebo partnerku), tak se zaregistrujte na online erotickou seznamku.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.