Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Oživte váš sexuální život díky erotickým pomůckám

12.únor 2018
Oživte váš sexuální život díky erotickým pomůckám

Ptáte se, jak to asi vypadá v ráji, kde se rozkoš cítí jako doma? Máme pro vás tip. Neustále hledáte něco, co z vaší ložnice vyžene zažitou nudu a stereotyp? Zahoďte stud stranou, zbořte zažitá tabu a vyzkoušejte něco nového.

Online sexshop Vibrátory-online.cz nabízí vše pro dokonalý sex od A až do Z. Prezervativy, krajkové spodní prádlo, dilda z různých materiálů, vibrátory a mnohé další nakoupíte v pohodlí domova na jednom místě za příznivé ceny. Ať už vás baví klasický sex nebo lákají pikantní praktiky, tak či tak vás náš sortiment osloví.

Nabídka internetového obchodu vibrátory-online.cz

Oblíbené erotické pomůcky pro ženy

Moderní ženy si i ve vztahu chytře ponechávají prostor pro masturbaci. Díky tomu upevňují a mapují svoji sexualitu. Z hlediska péče o intimní zdraví vedou venušiny kuličky. Jak je z názvu venušiny kuličky patrné, tuto erotickou hračku tvoří dvojice spojených plastových kuliček, uvnitř každé se nachází další kovová. Při pohybu vyvolávají chvění a jemné vibrace, které stimulují vnitřní svaly pochvy a nositelce nabízejí příjemné potěšení. Za bestseller můžeme označit Womanizer či Satisfyer. WomanizerSatisfyer fungují na podobném principu. Womanizer je o trochu tišší a Satisfyer má zase větší intenzitu. Oba přístroje jsou opravdu vhodné i pro ty, kteří mají problém dosáhnout orgasmu. Dá se totiž do dvou minut stihnout několikrát.

Satisfyer

Oblíbené erotické pomůcky pro muže

Pánové preferují masturbátory a oblíbené stimulátory prostaty. Masturbátory pro muže jsou jak pro ukojení, trénink, tak i zábavu. Masturbátor nemusí být jen doménou mužů, jež jsou právě single, ale i skvělou erotickou pomůckou pro trénink výdrže. Stimulátor prostaty je sexy hračka, která přes anální otvor masíruje a stimuluje prostatu. Prostata je velmi silnou erotogenní zónou, a když je stimulována nebo masírována, přináší to muži neuvěřitelně slastné pocity. Tyto pocity mohou vést až k neobvykle silnému orgasmu. Kromě toho je to velmi zdravé a může se tak zabránit zánětům této žlázy. Prostatu si můžete masírovat sami nebo o to požádat svou partnerku či partnera.

Vibrárory-online.cz - to není jenom e-shop, ale také zdroj inspirace, návodů a recenzí erotických pomůcek pro váš pohodlný výběr. Žijte sexem s námi!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.