Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Oživte svůj sexuální život a vyzkoušejte dilda s ejakulací

16.květen 2019
Oživte svůj sexuální život a vyzkoušejte dilda s ejakulací

Máte-li rádi ejakulaci, pak si jistě zamilujete erotické pomůcky, které vám v dnešním článku představíme. Pokud jste nikdy neslyšeli o stříkajících dildech s ejakulací a chcete se dozvědět více, pak pokračujte ve čtení.

Stříkající dildo s ejakulací vypadá jako každé jiné dildo, které vypadá jako mužský penis. Oproti klasickému dildu však má něco navíc, čímž se přibližuje víc realitě a skutečnému penisu. Dokáže totiž stříkat umělou ejakulaci a napodobit tak senzaci stříkajícího penisu, avšak narozdíl od mužů to dokáže doslova na povel. Kromě masturbace se tyto pomůcky využívají k umělému oplodnění a sexuální praktice zvané pegging (žena stimuluje muži anální otvor). Pro některé lidi také fungují jako nástroj k uvolnění stresu a to v podstatě na stejném principu jako antistresový míček.

Jak fungují stříkající dilda s ejakulací

Všechna stříkající dilda mají v sobě hadičku a jsou navrženy tak, aby sperma vašeho výběru výstříklo z ní skrz vrchní otvor jako u penisu. Některá z nich lze připojit k injekční stříkačce, kterou předtím naplníte. Díky stříkačce má člověk přesnou kontrolu nad stříkáním - od mírného až po silnější, které může dostřelit až na strop. Jiná fungují na zcela odlišném principu - musí se ponořit do tekutiny, kterou nasají po zmáčknutí umělých varlat. Pro vystříknutí je opět potřeba udělat totéž. Je třeba podotknout, že kdyby takhle fungovaly penisy, tak by to asi nebylo zrovna nejideálnější. Je to možná krásná představa, avšak nehledě na to, že by muži asi čelili trapným chvilkám, po nějaké době by to člověka při sexu omrzelo, protože by pro tuto "odměnu" nemusel vynaložit žádné úsilí a neměl by pocit uspokojení. Nicméně erotická pomůcka může přivést netradiční element do sexuálního života a oživit ho.

Některá dilda mají k hadičce připojenou také externí pumpičku. Tento design je přínosný především pro případ, že člověk nechce, aby došlo k ejakulaci dřív, než je na to připraven (například u dilda, jež se naplňuje a stříká po zmáčknutí varlat).

Výběr semene

Dalším důležítým poznatkem, který byste měli znát, je umělé semeno. Je jasné, že se v tomto případě bude jednat o alternativu (tedy pokud člověk neplánuje umělé oplodnění), kterou používají i pornohereci při natáčení porna. Jaké umělé semeno byste si měli vybrat? Nejlepší typ falešného spermatu má mléčně bílou barvu a je bezpečný pro vnitřní užití. Velmi vhodný je hybridní lubrikační gel, který má stejnou konzistenci i barvu jako skutečné sperma. Zároveň je zdravotně nezávadný pro použití ve vagíně nebo v koněčníku. Konzistence tohoto lubrikantu umožňuje vystříknout z dilda do stejné vzdálenosti, jako by vystříklo skutečné sperma z penisu.

Stříkající dildo King CockUmělé sperma a čistící prostředek King Cock

Falešné sperma se prodává v malém množství a většinou se téměř vše spotřebuje na jedno použití. Někomu mohou připadat drahá (nejlevnější se cenově pohybují od 150 do 200 Kč, dražší lze sehnat i za více než 300 Kč), když si ale pořídíte stříkající dildo, neměli byste hledat nějakou levnější alternativu, obzvlášť pokud chcete mít falešné sperma uvnitř vagíny nebo konečníku. Vyhněte se proto domácí výrobě umělé ejakulace z produktů, jako jsou vejce, kukuřičný škrob nebo kokosový olej. Škroby by se uvnitř vagíny hydrolyzovaly na cukry, čímž by způsobily kvasinkovou a bakteriální infekci. Domácí sperma je v pořádku pouze v případě, že jím budete simulovat stříkání na obličej nebo jinou část těla.

Jak vybrat velikost a barvu

Stejně jako skutečné penisy, klasická dilda a vibrátory, i ejakulační dilda mají různé tvary, velikosti a barvy. Pokud chcete opravdu velké stříkající dildo, měli byste sáhnout po značce King Cock od Pipedream Products. Největší dildo této značky měří 26 cm a cenově se na českých online sexshopech pohybuje od necelých 1600 do 2111 Kč. Stříkající dilda se obvykle prodávají v odstínech bílé, hnědé a černé. Některá dilda mají také růžovou barvu (například značka Pop).

Co se týče textury, díky dildu se žilkami budete mít pocit, že se jedná o skutečný penis. V případě, že se vám takové pomůcky líbí, můžete zvolit stříkající dildo od Doc Johnson. Cena se u této značky pohybuje od 1253 do 1561 Kč. Pozor, můžete narazit i na dražší stříkající dilda od této značky (4000 Kč), jež jsou určena pro pissing. Pokud vás neodpuzuje cena a máte rádi tuto sexuální praktiku, pak směle do toho.

Materiál také hodně přispívá k celkovému pocitu. Silikon je nejlepší pro dilda a sexuální hračky obecně, protože je na dotek hedvábně hladký a snadno se čistí. Umělá kůže a PVC bez ftalátů jsou také velmi realistické a měkké. Jediný problém u pomůcek z těchto materiálů spočívá v tom, že jsou porézní a obtížně se čistí. Po použití je třeba pomůcky umýt pod horkou vodou a skladovat na čistém a suchém místě.

Zaujala vás stříkající dilda a přemýšlíte o jejich koupi? Nebo byste raději dali přednost hrátkám se skutečným penisem a spermatem? Ať už tak nebo tak, vězte, že tuto pomůcku můžete použít i ve dvou (viz zmínka o peggingu). A na sex seznamce si k sobě můžete najít sex partnera pro společné hrátky se stříkajícím dildem i bez něj.

[rox]

Zdroj fotografií: https://www.pipedreamproducts.comhttps://www.docjohnson.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.